Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

ela

Witam wiecie kiedy będzie wyplata

Gościu
@ela

Podobno dzisiaj ale jeszcze nie ma

ela
@Gościu

Jak bedzie moge prosić o wiadomość z gory dzieki

kasia

dlaczego zlikwidowali colloffu..bosze co za ludzie tam pracowali...wy naprawdę nie umiecie pomagać? i współpracować? tylko donosić?tak tam żyliście?współczucia... teraz jesteście na innych działach i powinniście się dopasować...a śmiać się chce...ja tu nie będę pracować bo tu za ciepło za zimno bo wieje...życie sami wybieraliście działy. cieszcie się z tego co macie bo nie macie źle

Ktos
@kasia

Zapraszam do zakupu słownika ortograficznego, jak i zapoznania się się z poprawną polszczyzną.

kasiulka
@Ktos

hehehe dobrze nauczycielu języka polskiego, wybacz mi

szczerban

siema wiecie coś moze na temat styczniowych podwyżek w H&M?To plota czy coś na rzeczy?

@szczerban

Oczywiście że plotka

nowa

pracuje ktoś za pośrednictwem agencji :grupa progres? czy wypłata na czas? bo opinie to raczej w wiekszości negatywne...troche przerazające

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
szukam pracy ,,..

Centrum Obsługi Klienta marki H&M to wielokanałowa organizacja, której głównym celem jest wsparcie klienta na każdym kroku jego podróży po świecie mody. Klienta zawsze stawiamy na pierwszym miejscu! Czy jesteś gotowy na ekscytującą pracę, której głównym celem jest zadowolenie klienta? Znajdź swoje miejsce w dynamicznym środowisku, gdzie poprzez swoje działania będziesz odpowiedzialny za to by marka H&M była pierwszym wyborem naszych klientów. Oferujemy pracę, w której każdy dzień jest wyzwaniem, gdzie tylko Ty wyznaczasz granice Twojej kariery i gdzie Twój osobisty rozwój jest tak samo ważny, jak ważny jest rozwój naszej firmy Opis stanowiska Praca specjalisty ds. Obsługi Klienta niesie ze sobą szereg obowiązków, ale także sporo satysfakcji. Będziesz odpowiedzialny za: Bieżącą obsługę klientów, poprzez udzielanie im gotowych rozwiązań i rad. Reprezentowanie marki H&M podczas każdego kontaktu z klientem. Doradzanie klientom w kwestiach modowych, jak również w sprawach dotyczących najnowszych kolekcji i produktów przyczyniając się tym samym do zwiększania sprzedaży. Efektowne wykorzystywanie systemów i procedur by maksymalnie wykorzystać czas poświęcony obsłudze klientów. Przestrzeganie przepisów i procedur dotyczących ochrony danych osobowych. Komunikowanie się w sposób klarowny i precyzyjny - zarówno werbalnie, jak i pisemnie. Kogo szukamy? Podobnie, jak każdy w H&M, powinieneś/powinnaś być zorientowany/a na sprzedaż, mieć otwarty umysł, posiadać wyjątkowo rozwinięte umiejętności komunikacji oraz pracy w zespole, być zmotywowany/a oraz być optymistą/tką. Powinny cechować Cię także: Przyjazne i pomocne podejście do klientów i kolegów. Otwartość na feedback, a także zdolność do komunikowania się z zespołem i z przełożonymi w sposób jasny i klarowny. Zdolność do wielozadaniowości i do radzenia sobie z dużym nakładem pracy. Dążenie do terminowego wykonywania swoich zadań w sposób możliwie najbardziej skuteczny. Gotowość do dalszej nauki. Powinieneś również znać biegle, zarówno w mowie jak i piśmie, język polski oraz język angielski na poziomie co najmniej średniozaawansowanym. Co oferujemy: Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Liczne benefity, min: karta zniżkowa na zakupy w H&M, pakiet medyczny, ubezpieczenie, zniżki sportowe i rekreacyjne. Pracę w przyjaznej, międzynarodowej atmosferze, gdzie promuje się różnorodność, każdego traktuje się z szacunkiem oraz wspiera się rozwój zawodowy. Nowoczesne biuro z licznymi strefami wypoczynku i codzienną dostawą świeżych owoców, usytuowane w dobrze skomunikowanym miejscu w centrum Warszawy. Jest to praca w pełnym wymiarze godzin, w systemie zmianowym, obejmująca zmiany wieczorne i weekendowe. Twoim głównym obowiązkiem będzie oferowanie wysokiej jakości telefonicznej oraz mailowej obsługi klienta. Brzmi interesująco? Oto Twoja szansa na karierę z niekończonymi się możliwościami! Czy warto tam pracować ?

jgyk
@szukam pracy ,,..

napisz cos o kasie wstyd

bezdennie oddany

Progres nadal ciuła na wynagrodzenia dla pracowników :) WP :)))

szukam pracy ,,..

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w h&m w Gądkach ? Ile można zarobić ?

Hubej
@szukam pracy ,,..

Amazon, tylko Amazon. H&M w Gądkach nie daje nadziei na poprawę sytuacji. Ich pieniążki też nie są konkurencyjne. Nowy pracownik musi za obiad zapłacić mniej więcej tyle co zarobił przez jedną godzinę. W Amazonie nie stracisz więcej niż złotówkę, albo będą free. Poza tym, praca przy kompletowaniu zamówień odbywa się na zasadach sprzed pół wieku. Żadnych nowoczesnych technologii. Pracownik H&M jest koczownikiem na peryferiach świata. Mówię wam: uciekajcie do Amazona. Raj oczekuje na odważnych i silnych.

Maciej

tylko nie Gądki

nie zadowolona z hm
@Hubej

Hejka też tam pracowałam i zastanawiam się nad powrotem chociaż miesiąc bo narazie Amazon nie zatrudnia masz racje w porównaniu do Amazona to tu jest naklejanie naklejek ,smieszne co ,nie ma sknerów ,i wielki pik,a najlepsze tj składanie ciuchów i norma kto to wymyslił ,a jeżeli jesteś z agencji to nie ma obiadów ,tam mam za darmo,o wiele lepiej ,

buko
@szukam pracy ,,..

z tymi naklejkami i ciemnicami to pewnie ze praeda,. w amazonie komputerow to chyba nie ma tylko w kiblach ale pewnie juz sie i to zmienilo. nie jest ciezej niz w gadkach, warto wrocic jak juz przyjmuja.

exp

Żałosne jest to że wymyślili kolejną akcję a nie zrobią nadgodzin by własny pracownik mógł zarobić. Szefowie HM łudzą się że będą nowi chętni pracować w tej imitacji dobrej fimry. Najpierw dajcie nam zarobić skoro jeszcze nas macie. Z dnia na dzień co raz mniej.

@exp

Ale z dnia na dzień więcej pracowników z Ukrainy... I to oni są lepiej traktowani niż my... liderzy traktują nas jak (usunięte przez administratora) Ale w sumie kto normalny zgodziły by się pracować w niedzielę za oddany dzień w tygodniu. I to taki dzień, który firmie odpowiada. A pensja to śmiech na sali ???? A na wyjazd do Szwecji zasłużyli w większości ściemniacze. Niech im dadzą jeszcze nagrodę pracownika roku.

Widząca

Niech lepiej te wszystkie kobiety co wolą kobiety ogarną na czele z Panią J.

Riri

Witam mam pytanie czy ktoś dojeżdża z okolic Kiszkowa

Nik

Szwecja

Dojazdowy
@Nik

A żel z Norwegii :)

Stachu

Nie polecam tam pracowav to (usunięte przez administratora) robi sie jakies wyniki a i tak liderzy narzelaja ze musi byc 100% człowiek sie stara i tak (usunięte przez administratora) ma wiecej ukraincow niz Polaków tam bardziej szanuje sie bandere niz Rodaka masakra jeszcze liderzy sciemniaja gadaja sobie smichy hihy i sie rzadza padaka nie polecam naprawde nie pozdrawiam lidera Roberta ktory ma wszystko gdzies i wszystkich posuwal by wszystko co sie rusza liderka Aska tez jest sb warta ktora ma swoich pupili i lizusów liderzy traktuja ludzi jak smieci i sie z nich smieja

ANNA

Zauważyliscie że Ukraina już rządzi w h&m. Niedługo zamiast Polaków będziemy mieć ukraińców za liderów.

Jula 24

Czy, to prawda, że do HM wraca agencja Adecco?

@Jula 24

Dajcie znac czy adeko wraca super

Jula24
@brak

Byłoby, super jakby wrócili. Mam nadzieję, że to prawda

Best Actor Ever
@Jula 24

Obcokrajowcy. Znowu zaciąganie aldonów.

WOLNE ...

Janusz Śniadek z PiS powiedział, że podejmie się negocjacji i wypracowania kompromisu w sprawie niedziel wolnych od handlu, jesteśmy pełni nadziei, że tak się stanie - powiedział w sobotę Alfred Bujara, przewodniczący krajowej sekcji pracowników handlu NSZZ "Solidarność". Projekt ustawy dotyczącej handlu w niedzielę trafił do Sejmu jesienią ubiegłego roku jako inicjatywa obywatelska autorstwa Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej, w którego skład wchodzi m.in. NSZZ "Solidarność". Sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny przyjęła w czwartek projekt ustawy ograniczającej handel w niedziele wraz z poprawkami naniesionymi podczas prac podkomisji ds. rynku pracy. Oprócz poprawek, zgodnie z którymi handel ma być dozwolony w drugą i czwartą niedzielę miesiąca, ustawa daje też "zielone światło" dla handlu w dwie kolejne niedziele poprzedzające pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Podkomisja poszerzyła również katalog placówek, które byłyby wyłączone z zakazu handlu w niedziele Zmiany w projekcie skrytykował w piątek szef "S" Piotr Duda. - To już nie jest projekt obywatelski. To jest także wielka i głęboka rysa na współpracy związku zawodowego Solidarność z Prawem i Sprawiedliwością – powiedział. O przyszły kształt ustawy pytany był w sobotę w TVN24 Alfred Bujara. Zapytany, czy z tym rządem da się jeszcze "załatwić" realizację postulatów "S", odpowiedział, że gdyby się nie dało, to związek nie podejmowałby działań. - Jesteśmy pełni nadziei, że się da – zaznaczył. Dopytywany, czy ktoś dał mu gwarancję, że będą jeszcze rozmowy na temat zmiany projektu, wskazał na posła PiS Janusza Śniadka. - Pan poseł Janusz Śniadek wczoraj po wystąpieniu przewodniczącego Piotra Dudy powiedział, że podejmie się tutaj negocjacji i wypracowania kompromisu, a więc czekamy na sygnał. Jesteśmy pełni nadziei, że tak się stanie – podkreślił Bujara. Przedstawiciel "S" był też pytany, co jeszcze Solidarność chce uzyskać od rządu. W odpowiedzi oświadczył, że „cztery wolne niedziele” i „układy zbiorowe pracy, bo dzisiaj warunki pracy są straszne”. - Ta ustawa to jest koniec wyzysku w jakiejś części dla pracowników. Dzisiaj Solidarność właśnie te działania podejmuje po to, żeby zmienić warunki pracy, żeby w Polsce pracownik pracował na takich zasadach, jak na Zachodzie – podkreślił Bujara.

ha ha ha

Gadatliwa Edyta Jest jak zdarta płyta..... Jan jest jak przytulanka -każdą weźmie na kolanka..... Wiec Edyta radosna jak w maju krzyczy pchaj, pchaj, pchaj bo już prawie jestem w raju.!!!

Konfederacja

W swoim liście otwartym do pracowników, bo tak należy traktować to co zaprezentuję, odniosę się do przyczyny wypisania się ze związku zawodowego. To nie jest związek zawodowy działający dla dobra pracowników. Zawsze twierdzę o potrzebie istnienia związków zawodowych, takich które bronią i reprezentują pracowników. Tak się składa że obecne związki zawodowe w H&M najwyraźniej zapomniały kogo maja reprezentować. Od 2 lat wyraźnie widać, że rządzący ludzie na czele związków zawodowych, którzy są w stanie sprzedać własny honor, aby utrzymać się przy władzy, nic dobrego pracownikom nie przynoszą. I co jest istotne, nic z tego sobie nie robią, bo pracownicy mimo narzekania boją się wypisywać generalnie ze związków zawodowych. Wiec trwa zabawa ,, hulaj duszo piekła nie ma „, a członek związku traktowany jest jak intruz ze coś śmie oczekiwać od swoich władz. Jestem tym stanem przerażona, wielu ludzi starało się zmienić oblicze tego związku wszystkimi demokratycznymi sposobami i wszyscy ponosili fiasko. Moją dewizą było i jest-człowiek musi być świadomy swoich wyborów, dlatego żadnych zmian na siłę czy poprzez układankę. Cel – bycie u władzy – nie istotne co własną osobą wnoszą dobrego. W ogóle czy idea związków ta z roku 80-tego mieści się w ich kanonach wartości. Skrótowo – proces ten polega na zatarciu różnicy pomiędzy wartościami naszej firmy, uznawanymi a realizowanymi. Kiedyś zachowania nieetyczne – generalnie zło – zatrzymywały się na poziomie praktyki. Prawie nigdy na poziomie deklaracji, stosunkowo rzadko w sferze wartości uznawanych. A w każdym razie nie przyznawano się do niego. Zło pozostawało złem. Dziś jest akceptowane, stało się normą, przestano je ukrywać. Jestem człowiekiem honoru, dla mnie liczą się słowa, które nie rzucam na wiatr, a jednocześnie podjąłem się misji obrony godności osoby. Gdzie człowiek nie spojrzy w zakładzie, tam zobaczy właśnie absurd, przerażającą głupotę, zakłamanie i zalewającą nas polityczną poprawność prowadzącą do triumfu nonsensów. A jak jest, wszyscy gołym okiem widzą, nie ma kto prostych spraw załatwiać, nie ma się z problemem do kogoś udać, bo tylko liczy się wydajność i dyscyplina i zysk. Dobre czasy dla karierowiczów, na których inni muszą pracować. A gdzie jest związek zawodowy który dba o godność pracownika? Dziwny ten związek zawodowy które nie troszczy się o swoich członków. To naturalne jest, że ludzie będą się wypisywać, tworzyć i szukać alternatywy przeciw takim działaniom. Nasze społeczeństwo jest umęczone, wystraszone i nie docenia tego że może decydować o obliczu własnego związku. Szanowni koleżanki i koledzy; czy człowiek jest na pierwszym miejscu w waszej działalności ! ,,Wzbudźmy refleksję we własnym sercu i skonfrontujmy ze swoim sumieniem.” Uzupełnieniem niech będą te słowa ”człowiek pracujący jest nie tylko narzędziem produkcji, ale podmiotem. Człowiek musi być na pierwszym miejscu.”

zm c
@Konfederacja

Podobnie jak w przypadku godzin nadliczbowych, pracodawca może zlecić podwładnemu pracę w dniu dla niego wolnym tylko wtedy, gdy: zachodzi konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowisk, zachodzi konieczność usunięcia awarii, jest to podyktowane szczególnymi potrzebami pracodawcy. Firma nie może więc zmusić pracownika do pracy w dniu wolnym we wcześniej zaplanowanym terminie, wynikającym z uprzednio zaplanowanego harmonogramu pracy, ponieważ nie zostaje wtedy spełniony warunek nagłej potrzeby. Kiedy praca w sobotę to nadgodziny Niezależnie od liczby przepracowanych godzin, jeżeli zatrudniony wykonuje zadanie w swoim dniu wolnym od pracy, wynikającym z rozkładu w przeciętnie pięciodniowym tygodniu pracy, to na przykład za przepracowaną sobotę pracodawca powinien udzielić mu dzień wolny do końca okresu rozliczeniowego (w terminie uzgodnionym z pracownikiem). zobacz także: Nadgodziny: O rozliczeniu soboty powinien decydować podwładny » Firmy: Chętnie zapłacimy za pracę w wolną sobotę » Rekompensowanie pracy w wolną sobotę bez zmian » Jednak jeżeli w pracującą sobotę zatrudniony świadczył pracę na przykład przez 11 godzin - przy ośmiogodzinnym dniu pracy - to 9, 10 i 11 godzina będą stanowić godziny nadliczbowe, za które przysługuje oprócz normalnego wynagrodzenia dodatek w wysokości 50 proc. wynagrodzenia za każdą ponadwymiarową godzinę pracy. Natomiast w przypadku, gdy pracownik świadczący pracę w dniu dla niego wolnym przekroczył średniotygodniową normę czasu pracy - przy czterdziestogodzinnym tygodniu pracy - ma prawo do normalnego wynagrodzenia, a dodatek za każdą godzinę pracy nadliczbowej rośnie do 100 proc. Tego typu sytuacje mają miejsce na przykład wtedy, gdy pracodawca nie ma możliwości oddania dnia wolnego przed zakończeniem okresu rozliczeniowego i udziela go już w kolejnym okresie. Zaradzić temu mogą obowiązujące od 2013 roku dłuższe okresy rozliczeniowe>> Kiedy pracownik może odmówić To pracodawca ustala, kiedy pracownik powinien świadczyć ponadwymiarową pracę, a podwładny z zasady nie może odmówić. Zgodnie z przepisami Kodeksu pracy, pracownik powinien stosować się do poleceń przełożonego, o ile są one zgodne z zakresem obowiązków zawartych w umowie o pracę oraz nie stoją w opozycji do przepisów prawa i powszechnie przyjętych norm społecznych. Osoba, która ma trudną sytuację rodzinną (na przykład samotna matka lub ojciec) może więc nie zgodzić się na wykonywanie dodatkowej pracy. Także w przypadku, gdy pracodawca zmusza pracownika do wykonywania zadań niezgodnych z posiadanymi przez niego kwalifikacjami - na przykład technik chemik ma sprzątać - może usłyszeć odpowiedź odmowną. Podwładny może tłumaczyć się także złym stanem zdrowia, który nie pozwala mu na wykonywanie dodatkowej pracy. Nie każdy powód jest dobry. Zobacz, kiedy można dyscyplinarnie zwolnić pracownika>> Odmowa wykonywania ponadwymiarowej pracy powinna być zawsze zasadna, bowiem nie stosowanie się do poleceń pracodawcy, dotyczących organizacji i sposobu wykonywania pracy, może stanowić uzasadnioną przyczynę wypowiedzenia umowy o pracę. Ostatnio pojawiły się jednak propozycje zmian w Kodeksie pracy autorstwa PO, zgodnie z którymi za pracujący dzień wolny (chodzi przede wszystkim o sobotę) pracownikowi przysługiwałby na jego wniosek, lub w razie braku możliwości udzielenia dnia wolnego, dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy.

obserwatorka....
@Konfederacja

Czytam te głupoty i się dziwie, są dwa związki zawodowe w DC. Solidarność działa chyba już 9 lat i ............. ? Te drugie związki chyba z 2 lata, i są efekty. Pracownikom zawsze będzie źle i zawsze będą narzekać.

Grażyna Ł
@obserwatorka....

tak są efekty pracujących wszystkich weekendów a nie dzielonych. ku... efekt , a parząc na FB interesują go inne rzeczy niż DC Gądki

Ciekawska

To prawda że ten ładny chłopak z H&M ma romans z liderkom? Wiara widziała ich razem na korytarzu podobno jak iskrzylo między nimi

nonono
@Ciekawska

a jaka zmiana? jaka liderka?

Ciekawska
@Ciekawska

Ta na rano tera co je

Czy ktoś dojeżdża z okolic Słupcy?

nie zadowolona

Nie rozumiem ,kobieta chorowała około 6 miesięcy ok przyszła z powrotem i znowu jest na zwolnieniu lekarskim ,przeszła z agencji work do HM i nic ,powinna się cieszyć bo ma prace na normalnej umowie ,mieszka na prowincji ,tutaj nie ma pracy ,jeżeli nie ma siły to po co jeżdzić ,nie ustąpi komu innemu i odejdzie..Dlaczego taka firma nic nie mówi przecież HM jest znaną marka.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 66 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.