Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Iza

Bardzo dużo tu negatywnych opinii o pracy w firmie, a może są też kwestie, z których jesteście zadowoleni? Czy grafik można dopasować do swojej dostępności? Pracownicy mogą skorzystać z prywatnej opieki medycznej? @Ktoś, jaki rodzaj umowy zaoferował Ci pracodawca? Wspominasz też o szkoleniu, czy było ono w pełni płatne?

Multipliks

Nie

Średziak

Na jakie wynagrodzenie może liczyć lider zakres 3-4, 4-5 netto?

Cichociemny
@Średziak

Jak każdy w tej firmie zarabia grosze A pracuje jak wół

qwerty01

tylko że to jest forum pracowników H&M Gądki

Finker

Może pojadę tam i kupię sobie gacie. Od ręki, bez czekania w tłumie pożeraczy kuponów rabatowych :)

Przepraszam nie psychi.tylko duzo siły do pracy

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Piotr27

Witam, dziś idę na rozmowę do agencji w sprawie pracy w Gadkach. Powiedzcie, warto ?

Ktosik
@Piotr27

Nie warto .Wyzysk trwa ..

@Ktosik

Tam woogóle ten widok dreszcze ,psychiatryk

Poznaniak

Witam ponoc na halach są punkty medyczne??działa to i co to?

Pracownik H&M Grodzisk Maz

Witam Was koleżanki i koledzy. Zarówno jak Wy jestem pracownikiem firmy H&M logistics w Grodzisku Maz. Pozwoliłam sobie do Was napisać ponieważ mnie jak i moich kolegów i koleżanki z pracy interesuje jaka sytuacja panuje na magazynie w Gądkach. Mhm... Jakie są u Was mniej więcej oferowane wynagrodzenia brutto ? na stanowisko : pracownik magazynowy ? - Co to jest tzw - Ocena roczna ( jak ona przebiega i jakie są realne szanse na podwyżkę ) - Czy u Was na magazynie jest sytuacja taka jak u nas że niestety pracuje przeważająca większość pracowników zewnętrznych agencji pracy tymczasowej niż pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez H&M ? - jaka panuje atmosfera w pracy ? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi związane z moim postem. Z wyrazami serdeczności Jolanta

Gądkisrądki
@Pracownik H&M Grodzisk Maz

Jako pracownik agencji mogę wypowiedzieć się tylko o własnej sytuacji i jest ona taka jak piszesz - zdecydowanie większość pracowników to agencyjni w tym połowa to Ukraina. O naszych warunkach płacowych w agencji W.S. ktoś napisał juz komentarz, ten "nie wiem co powiedzieć". Grafik na 200h, walka o przysługujące 2 dni wolne i kara 100zl netto za nieobecność.

hmka

Wiadomo czy będą zatrudnienia z polecenia na wakacje?

Iza

@Karo, to chyba pytanie do pracodawcy. Może taka informacja jest też zawarta na umowie? Piszecie o tym, że firma organizuje transport do pracy, a czy osoby dojeżdżające we własnym zakresie mogą liczyć na zwrot kosztów? Napiszcie proszę, czy zatrudnienie w H&M Hennes & Mauritz mogą też znaleźć osoby niepełnosprawne. Czy pracodawca oferuje zniżki pracownicze na swoje produkty?

Qwerty
@Iza

Informacja o tym kiedy i w jaki sposób otrzymuje się zapłatę MUSI zawierać się w umowie. H&M nie dopłacaja do dojazdów, ale agencja Work Service dopalca. Ale lepiej umrzeć z niz przez nia pracować. Osoby niepełnosprawne nie ma szans na zatrudnienie - jest to ciężka fizyczna praca z wysoką norma szybkościowa. Wyprzedaż dla pracowników jest i zniżka 25% (nie obejmuje agencji)

Nerwal
@Qwerty

To zakrawa na skandal i prosi się o zmowę nienawiści. Z tak marnych pensyjek jeszcze wyrywają pieniążki na transport pracowniczy. Takie praktyki pojmują tylko piraci w Somalii.

@Nerwal

W Work Service transport jest darmowy,tak jak w H&M

qwerty
@anonymous

H&m ma pracownicze autobusy które są za darmo, jeśli dojeżdżasz do pracy własnym samochodem H&m dopłaca ci 100 zł. (ale musisz mieć powyżej 15km)

mm m....

bo tam nie ma związków

Brayan
@mm m....

Hahaha u nas są związki i wielkie (usunięte przez administratora) robią jak był (usunięte przez administratora) tak jest .......

GL
@Brayan

Moi drodzy ZZ to nie Ewa czy Robert tylko Pracownicy którzy są w tych związkach. Pracowałam w H&M i wiem jak było i jak jest, oni dużo dobrego zrobili i robią dla Was.

Brayan
@GL

Niby kto .....każdy martwi się tylko o siebie .

Kicia

Ktoś wie ze dziś będzie wypłata na pewno?

Ktoś
@Kicia

Juz jest!

nie wierzązy własnym oczom

Czy prawdą jest iż ANNA Z WYLATOWA to trener w dziale naklejek naklejania ?Nie wierze czyli dobrze mieć koleżanke liderke po fachu !

Życzliwa
@nie wierzązy własnym oczom

Żadna Anna tam nie pracuje, jak już to Ania. W H&M Gądki równiez nie istnieje dział „naklejek naklejania”. A znajomości to bardzo dobra rzecz. Warto je posiadać, bo w dzisiejszych czasach bez znajomości ciężko o przetrwanie. Pozdrawiam serdecznie i polecam najpierw nauczyć się poprawnej polszczyzny, a następnie udzielać się publicznie :)

@Życzliwa

Ten dział to ekspedycja -nie ma skanerów,to naklejam naklejki .

Jedyny prawdziwy boss
@anonymous

Będą skanery. Kiedy Amazon będzie dowoził promem do magazynów na Księżycu, a Imperial Tobacco skończy w Norymberdze za jakość produkcji.

Qwerty
@Jedyny prawdziwy boss

Jeśli pracujecie w hm to wiecie że to już wkrótce

Ktosiek

Siema kiedy będzie wypłata ?

małpka
@Ktosiek

Jutro

Karo

Kiedy wypłata w kwietniu?

@Karo

Tego co masz na umowie.

Summer Season King

Już drugi tydzień czekam na zamówione gacie i nie narzekam. Pewnie jakiś syndyk przymierza, albo inny fetyszysta.

Ff

Skąd odjeżdża autobus rantstad i o której?

Becia

Czy kobietą w ciąży też sie należą podwyżki?

Wiecie o której wyjeżdża dzisiaj autobus z gądek do żnina

Saszan21

Którego wypłata kwietniowa?

Se sprawdź
@Saszan21

Tego, którego masz w umowie. Każda agencja ma inaczej i hm też ma inaczej.

Julka0917

Zamówiłam dwie bluzy dla chłopka na urodziny w pewien tydzień temu w czwartek i do wczoraj nie dostałam żadnej wiadomości ze bluzg zostały wysłane.(tylko potwierdzenie zamówienia) Wczoraj napisałam do nich o tym, że nigdy nie spotkałam się z czymś takim, aby tak powszechna firma nie wysłała bluzy tydzień po jej zamówieniu. Dlatego też więcej już nie będę robić zamówień na Hm. Nie polecam

Tjorndeholm
@Julka0917

Porozmawiaj z kierowcą autobusu. Może dostaniesz potwierdzenie.

Warto

Zaglądacie na opinie H&M Grodzisk Mazowiecki: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1040172

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 66 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.