Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Hm

Czy dzwonili juz do osob ktore maja jechac w delegacje do Holandii?

MnMnnm
@Hm

Dzis maja dzwonic wiadomo do kogo...

Picker
@MnMnnm

Czyli do kogo twoim zdaniem? Stali bywalcy wszelkich delegacji są jeszcze w Belgii..

Notab l
@Hm

Wcześniej usłyszysz coś o nowej kolekcji.

mycha

hej pracowałam w h&m ale się zwolniłam,czy to prawda że nie mogę teraz przejść do innej sieciówki? Podobno jakaś lojalka ale w umowie nic nie mam

miki

Z Mogilna przez hm jeżdzi 8 osób to się opłaca firmie

@miki

A zresztą kogo to obchodzi ilu jezdzi

Bez niku

Wie ktoś ile naprawdę wynoszą te "atrakcyjne dodatki weekendowe i nocne" na zleceniówce?

Babysitter
@Bez niku

Te atrakcyjne dodatki w postaci pakietu więziennego to przede wszystkim narzucają zatrudnionym przez H&M. Wyrokowcy na zwolnieniu warunkowym mają wolne pięć chyba wszędzie.

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Zainteresowana

Mam pytanie, ile mniej więcej mija od złożenia cv do rozpoczęcia pracy, lub chociażby informacją zwrotną?

ktoś z nikąd

Dlaczego ludzie odchodzą z agencji wciąż agencje się ogłaszją ?

Henryk

Dziwię się, że tak wam źle ale pracujecie!!!!

Kropotkin
@Henryk

Bo mam do wykarmienia rodzinę, to pracuję. Zaciskam zęby i zapierd*** Ale ci wszyscy ludzie co krytykują i wylewają żółć na forum, to mają rację. To teoretyczne państwo ma ogromną kasę z podatków płaconych przez H&M, a my choć jesteśmy obywatelami, to możemy sobie pomarzyć o wsparciu w walce o lepsze traktowanie. Ile podatków płaci Iksiński w porównaniu do tych polskich spółek H&M...?! I tak będzie dalej. Możemy pomarzyć o tym, aby ktoś się przyjrzał poważnie warunkom pracy. To państwo nie ma interesu w walce o nasze prawa, jeśli to H&M je utrzymuje. A my jesteśmy tylko wyrobnikami.

Kbb
@Kropotkin

Polecam skarge do pip jeśli chcecie żeby ktoś się temu przyjrzał.

Rysik
@Henryk

Bo właściwie to proponują, żeby iść kraść. I tylko tak to wszystko wygląda. Dlatego tylu kierowników.

MP

Co to będzie za gwiazda w Szreniawie? Podobno zaprosili Sławomira!

Vivi

Ciepłe Wały :)))

Barbaros
@MP

Gwiazda będzie na pewno......Mietek Szcześniak ????

Creative

Będzie Edyta Górniak, potwierdzone info

Król Czcionek
@MP

Drukarz Warszawa kontynuuje :)

Kasu

Czy jeśli wychodzi 192 godzin miesięcznie i są to już godziny poza normą to płacą więcej np za pracujące weekendy?

Qwerty
@Kasu

Nie. Tyle pracuje sie przez agencję czyli na umowę zlecenie, a na zleceniu każda godzina płatna jest tak samo

Wyciskarka

Podpisałeś, bo ci zależy na robocie. No a zgodnie z Kodeksem wymiar pracy w godzinach nadliczbowych w ciągu ROKU nie powinien przekroczyć 150 godzin. A ile ty masz w swojej umowie? Na co się zgodziłeś/zgodziłaś? § 3. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku z okolicznościami określonymi w § 1 pkt 2 nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. Te okoliczności to: >szczególne potrzeby pracodawcy

Brayan
@Wyciskarka

Płacicie związkom zawodowym.to niech was bronią A nie tyłek płaszcza na krzesłach. Chwasty trzeba wyrwać A nie karmić

asd
@Wyciskarka

fakt. jest 150 h na rok, ale przez układ zbiorowy może to być podwyższone. Ile macie godzin nagdodzin sprawdxcie w układzie albo spytajcie negocjujących związkó

BEATA

A jak wygląda praca w biurze na stanowisku administracyjno biurowym? Pytam o Chlebnie

qwe

co z pracą z polecenia? są jakieś rozmowy, telefony? o co pytają? jak to wygląda?

Glen Johnson
@qwe

Wszystko mają wydrapane szyfrem na ścianach.

Tom

Zusowskie dziadostwo

Europipeta

Koledzy i Koleżanki! Proszę o zamieszczanie większej ilości opinii. Kiedy już drzwi od kibla zablokują się na amen, może uratujecie choć jedno wcielenie swojego GL :)

exp

Dlaczego osoby na tak w ternerze procesu dostają info grupowo a na nie indywidualnie. Rozumiem ze jak mnie nie zaproszą na spotkanie to jestem na nie :(. Wyniki powinny być na koniec rekrutacji dla wszystkich w końcu jeśli zbiorą tych 220 trenerów to po co dalej rekrutacja, a chętnych podobno jest bardzo dużo

Ojciec Ryzyk
@exp

Brakuje fachowych szkoleń, wskazówek i mentorów dla nowo zatrudnionych, więc czego możesz oczekiwać? Uczciwego podejścia względem tego co wcześniej deklarują jajogłowi H&M? :)

Szymborski

a po co są te opaski na stopę? ;)

Abc
@Szymborski

Jakie opaski?

szalonaanka

Witam, jak wygląda atmosfera pracy i sama pracy w biurze w Chlebni? Rozmowa rekrutacyjna przebieg ła całkiem symaptycznie. Zastanawiam się nad pojęciem pracy w Chelbni, proszę o wskazówki

Pogodyzio

Dodałbym swoje trzy grosze, ale księgowość H&M liczy weekendy na swoją korzyść ha ha ha :)

Rebe

Brakuje nawet na długopisy dla dyrektorów

bulok

Badanie lekarskie dla nowych pracowników jest typowe dla tego rodzaju korpomolochów. Jakaś kobietka po melanżu w zastępstwie lekarza podbija papierki (nie zawsze za darmo) i próbuje odnaleźć się w gabinecie jak na swoim metrażu.

tiktak
@bulok

zawsze można liczyć na wypowiedzenie z Brukseli :)

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.