Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Eda

Info dla chętnych do pracy w H&M. W odróżnieniu od agencji, szwedzki potentat odzieżowy nie pozwala na dojazd firmowym transportem przy pierwszym zaproszeniu na rozmowę o pracę. Podobnie na późniejsze badania lekarskie i spotkanie finalne z podpisaniem umowy.

v
@Eda

To przyjmują do odzieżówki

XX
@v

A na papierosy w kiblu, tylko po dwóch tygodniach stażu na ekspedycji :)

Ciekawska

A ta od tego co jeździ hulajnoga od tych korków na liniach to ma nowego faceta? Bo tak często ich razem widać, rzuciła tamtego? Tu ale cyrk w tej firmie ogólnie jest ja nie mogę

Ostry pieprz
@Ciekawska

Jeżdżę hulajnoga, nikt mnie nie rzucił:)

Betty
@Ciekawska

To co są nadal razem? Czy ona go robi na lewo? Ja słyszałam że mają romans już od jakiegoś czasu

Gwiazda
@Betty

Oj romans ma na pewno.. Bo w hm jest czas na to, ogólnie łatwa i przyjemna praca można poromansowac w regale seks uprawiać i jeszcze wszy dostać.... Ludzie za dużo romansidel ogladacie

Hm

Czy dzwonili juz w sprawie Grodziska?

@Hm

Tez jestem ciekawa bo jestem zapisana?

Bj

No wlasnie?

@Bj

Cisza nikt nie dzwonil

yoo

O co pytaja na rozmowie ,jaki rozmiar ,kolor bo ciuchy nie

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Angela.

Jeżeli ktoś wyrabia na picku tylko 40 % w drugim dniu po szkoleniu, to jak na to patrzą.? Praktyka czyni mistrza ale czy dadzą ten czas żebyś się wprawił.?

yyy
@Angela.

Każda nowa osoba ma czas na wdrożenie się, pokaż tylko że z każdym dniem/tygodniem Twoje wyniki się poprawiają a będzie dobrze.

KHI
@yyy

Nie przejmuj się nie wyrzucą cię. Nie rób więcej niż 70% bo i po co. Ważniejsze jest dla nich nie robienie błędów w pick niż szybkość.

Murej
@Angela.

Tam się mówi: "To nie ja" i odbiera premię :)

Gigus
@Angela.

Nie martw się. Odrazu nie zwolnią wprawis się. Strach ma wielkie oczy. POWODZENIA

Ropień
@Gigus

Zgłoś do agencji reklam w Czempiniu. Nie daj się :)))

Expo 2016

Związkowa patologia

Union
@Expo 2016

I szef wyprawy wspinaczkowej! :)

Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Słupsk, Sopot, pomorskie Ha Ha Ha Ha Ha !!!!!!!!!!!!!!! Deja Vu !!! Zgadnijcie dlaczego oni ciągle szukają kogoś ?? Ha Ha Ha Ha !!!!

y00

Jedna z pan hm mówi iz magazyn przekształcaja jak amazon odzieżówka i najawiększa hurtownia w Polsce no fakt magazyn jest super logistyka idealna ,wierze pika dostosowane ,taśmy pod ręką nie mozna im niczego zarzucic .

nat98

cześć czytam opinie na temat tej pracy ponieważ znalazłam ogłoszenie o mozliwych elastycznych godzinach pracy, idealnie ponieważ jeste studentką, ale z tego co widzę opinie nie są zbyt dobre.. polecacie czy faktycznie odradzacie?

Quku
@nat98

Daj Sobie spokój z tą robota ! szanuj zdrowie psychiczne !

Work.pl to firma okradajaca ludzi i liderka weronika to kabel uwazajcie na nia !!!

Junior
@anonymous

Tylko zwróć uwagę na to że Rafał nie lepszy jak coś chce to ma na twarzy banana co mnie bardzo śmieszy....A wkurza mnie to że chodzi za każdym i sprawdza jak robi ciekawe jak on by się sprawdził ha ha ciekawe czy by dał radę myśli że jak jest liderem i ma kamizelkę to błyszczy kupa śmiechu

Mela.
@anonymous

Czy możesz przybliżyć mi sytuację z literką Weroniką.? Wydaje się miła i wyrozumiała ale właśnie na takie osoby najczęściej trzeba uważać. Czy wiesz może jak ma na nazwisko.?

@Mela.

Weronika jest jednym z lepszych liderów, zawsze pomaga jak może i nigdy nie spławia przekonałam się o tym nie raz

x
@anonymous

Ten wielki work service co zatrudnia na zlecona i ludzie z HM mówia iz te biedne kobicinki pracuja po siedem dni ,albo jak chcesz to sie mozna odwołac za pozwoleniem ,jedna z Pan kiedyś tam pracowała ,stwierdziła że ta praca składanie rzeczy ,to nie dla niej tak smętna praca ,norma ,albo pisza w ogłoszeniach że hm to presiż przecież jest wiele takich odzieżówek

Ołszyn

Oj, chyba prąd podrożeje.

v

Ostatnio widziałem kobiete szła z pracy ledwo na nogi ,ona daje rade mój Boże

czwartkowe przemyślenia

Od jakiegoś czasu nurtuje mnie temat bezpieczeństwa przy dojazdach i odjazdach z pracy. Jak wiadomo odkąd są Gądki 2 to kilka autobusów podjeżdża na sam początek. Może pora się temu przyjrzeć zanim dojdzie do poważnego wypadku? BHP chodzi po magazynie, pokazuje pajęczyny, brud, źle ustawione palety, klatki z ciuchami, kartony i wiele drobnych rzeczy. Rozumiem, to też niebezpieczeństwo pająk spadnie na głowę, osoba się wystraszy i przewróci się o źle ustawioną klatkę... A to że jedzie autobus z pracownikami, a ktoś idzie środkiem tego nikt już nie widzi? Czy po prostu nie chce nikt tego widzieć? Ludzie chodzą miedzy autobusami, które cofają. A co będzie jeśli kierowca kogoś nie zauważy? Sami ludzie nie myślą i to widać, naprawdę to widać, a może ktoś im pomoże pomyśleć? Co jeszcze, nie zawsze ale bardzo często, wjazd do pracy, na wjeździe jeden lub kilka tirów...droga zablokowana w obu kierunkach 5 min czasem nawet 15 minut. Auta później na siłę wyprzedzają, a nie długo już będzie znów jesień gorsze warunki jazdy. Czy ochrona nie może wpuścić na plac i tam sprawdzić papiery i plomby? jak coś nie będzie się zgadzało i tak tym wyjazdem nie wycofa a będzie nakręcał by wyjechać obok bramką. zadbajmy o bezpieczeństwo, dopóki jeszcze nic się nie stało.

XD
@czwartkowe przemyślenia

Kierowcy nie zawsze pewnie ogarniaja. A to prawda ze ludzie nie patrzą, idą i nie wiadomo na co liczą zamiast poczekać chwilę.

Aga.

Czy ktoś wie jak nazywa się ten młody przystojny Filipek ze zwrotów.?

Aga.
@Aga.

Lider *

Agata

Kiedy będzie kasa na wyprAwkę?

x
@Agata

Wyprawki w hm i od premiera czyli państwa niezle

Misiek

Kiedy będzie wypłata za sierpień i za delegacje do Belgii ktoś coś ?

mgr
@Misiek

Te ciuchy sa takie sobie resverd jest lepsza marka

@mgr

A co mnie interesuje twoja odpowiedz na moje pytanie. ( nawet nie związane z tematem) skoro są takie średnie to ich nie kupuj proste i logiczne..

Pudzio
@Misiek

Ale nowe przepisy z Brukseli są istotne? :)

@Pudzio

Chyba forum wam się myli ;)

Oczko

Ktoś wie kiedy będzie wypłata?

Szef Obejścia
@Oczko

Pieczara 61 znowu przecieka? ;)

Mimi

Kiedy będzie sianko za delegacje w Belgii??? Ktoś coś wie ???

Lolita

Będzie dziś wypłata 28.08???

@Lolita

Jutro

Spostrzegawczy

Tak dla przypomnienia, co się dzieje ze składką członkowską - tzn. 8 złoty: 2,5 zł jest przekazywane do Zarządu Krajowego 2,0 zł jest przekazywane do Zarządu Wojewódzkiego 3,5 pozostaje w Organizacji Zakładowej w DC H&M z tego każdy członek OZ otrzymuje kartę podarunkową o wartości 25 zł w okresie gwiazdkowym. Hahaha takie cuda .Ktoś zapomniał dodać iż jest przewodniczącym Zarządu Wojewódzkiego i tak czy siak r....cha was z kasy .Takie cuda .I ten bon za 25 zł ? Chyba mnie zachęcił do zapisania hahaha sobie może waciki kupię może ciostka w biedronce .

piniu
@Spostrzegawczy

W ten sposób wykupuje się abonament na kibicowanie wózkarzom i inne atrakcje w chlewie PRL.

byby
@Spostrzegawczy

a po wyplacie okazuje sie, ze dostajesz piuenuadze bez wartosci i wszystkie uzywane

ha ha ha
@Spostrzegawczy

Masz racje, podobno trzy domy wybudował za te składki. Puknij się w ten swój pusty ł ..... , przez takich jak ty jest tak źle w pracy. Największa ściemniara w dc ma czelność kogoś krytykować , zacznij od siebie. Napisz na forum ile byłaś na w pracy w ostatnim czasie , od stycznia - może tydzień może dwa. Prawo ty, masz za sobą bardzo mało osób kochaniutka - ha ha ha ha.

Bogaty
@ha ha ha

Uderzy się w stół nożyce się odezwą .

Antyściema
@Spostrzegawczy

Aż tak cię boli, że ludzie się zrzeszają w związkach zawodowych? Gdybyś takie hasła zgłaszał w Szwecji, to już dawno byś poleciał. Tak jak twoim prawem jest gnać do roboty, tak ich prawem jest walka o prawa pracownicze i lepsze warunki pracy. Chciałbyś aby ta kasa ze składek trafiła do H&M, abyś miał większą premię? Lepiej popatrz jak cię golą w Wawie, te typki wątpliwej moralności z zarządu, niech oni się z tobą podzielą, a nie łasisz się na drobne swoich kolegów. Zamiast być ze słabszymi i równać szanse, to robisz dobrze silniejszym, którzy i tak mają ciebie gdzieś. Dla nich jesteś zasobem. Mówiącym narzędziem.

Wanted
@Antyściema

W Szwecji? To znaczy gdzie?

H&M
@Spostrzegawczy

Prawda jest taka że jaka kolwiek kłótnia z idiotą jest jak zabawa z świnią w błocie tyle że jak widać śwince zaczyna się to podobać. Zasada jest prosta słaby walczy silny milczy i czeka .Więc kimkolwiek jesteś luzuj. Prawda zawsze wypłynie, ilu ludzi tyle opinii. Można być kimś będąc nikim .Pozdrawiam

CBrowara
@H&M

Sam sobie już zacząłeś odpisywać? Uważaj, żebyś na dywaniku na Marszałkowskiej nie musiał się tłumaczyć z wyzywania ludzi od świń. A tymczasem do szeregu! Równaj krok!

Res
@Wanted

Sprawdź na mapie.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 66 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.