Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Zmiana b

Jest wyjazd do belgii kto jedzie???

NOWY PRACOWNIK

Nie polecam pracy w H&M dzisiaj byłem pierwszy dzień na szkoleniu bhp. Najpierw było szkolenie z zakresu bhp potem było podpisywanie umów,lekarz wybór działu i od razu do roboty :D nikogo nie obchodziło,że to był mój pierwszy dzień wymagali ode mnie profesjonalizmu i bez przerwy lider poganiał tempo pracy,JEŚLI MASZ NERWY ZE STALI I TWARDĄ PSYCHIKĘ JEST TO IDEALNA PRACA DLA CIEBIE,JEŻELI OCZYWIŚCIE NIE PRZESZKADZA TOBIE CIĄGŁA MONOTONNA PRACA ''PROFESJONALNY PRZEŁOŻONY'' I PRACA W CIĄGŁYM STRESIE. . 05.11.2018 22:27

Nie jestem leserem
@NOWY PRACOWNIK

Ha ha ha Zabawne. Gdzie lider pogania pracowników?

Dżony B. Good
@NOWY PRACOWNIK

Hmmm...?

Zmiana b

Czy ktos wie czy 12listopada mamy wolne?

NowaPracownicaH$M

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Zmiana b

Oszaleli zmiana b w listipopadzie ma niedziele na popoludniu!!!!!!

@Zmiana b

Ciekawe co na to zwiazki? Co robia w tym.zakladzie zwiazki???

do zmiany B
@Zmiana b

przecież nie ma jeszcze grafików?

Ogniwek
@Zmiana b

Pewnie samochód mają znowu do rozładowania...

@Zmiana b

Jak zmiana C miała przejście z nocki, na ranki, na popki to nie bolało, chociaż dobra pracownicza nie była zachowana

12listopad wolny ustawowo. A my jak zwykle do pracy

kp
@Zmiana b

SEJM - SENAT- podpis Prezydenta pod Ustawą i wtedy mamy dopiero dzień wolny .

@Zmiana b

XDDDDDDDDD Zmiana B to niech narzeka najmniej, bo idziecie dopiero w wtorek

Xxx

Hej wie może ktoś coś o wyprzedaży pracowników???

Zero odzewu właśnie

Aleaon
@Xxx

Mówisz że będą sprzedawać pracowników?

@Xxx

Czy się odbędzie wyprzedaż wewnętrzna dla pracowników

@Aleaon

Ha ha ha niektórych by się przydało....

@Xxx

W zeszłym roku było ogłoszone na ostatnią chwilę i wszystko wrzucone do boxów, więc kto wie

Nowa

Witam . Mam pytanie czy pracownicy są sprawdzani przez ochronę? Jaka jest tam ochrona?

,da
@Nowa

są sprawdzani non stop, obserwowanie poprzez monitoring

@Nowa

Sporadycznie kontrole szafek, monitoring (ale to chyba logiczne) i losowa kontrola przy wyjściu

kasia

Hejka jaka jest rozmowa do hm i testy też są

Sosin
@kasia

To wszystko jest mało istotne. Po podpisaniu umowy dowiadujesz się, że nie będziesz prezesem i nic nie jest takie jak we wcześniejszych reklamach.

Nikki

Jest u was ktos taki jak kierownik regionalny?? Jak z premiami? Zalezne od obrotu i wypracowanych targetow? Jak wygladaja inwentaryzacje?

abc
@Nikki

Nie ma takiego kierownika bo niby po co , pracownicy sami z siebie robią po 130 %. Bez żadnej premii , czysty zysk dla pracodawcy - a zyski Szwedów idą w górę !!!

zzz
@Nikki

to nie sklep tylko centrum dystrybucyjne

małami

Skręca mnie jak słyszę te lamenty co do niedzieli na popołudnie. Nie pasuje to zabierz uż. Ach zapomniałam wtedy straciłbyś dodatek , który w sumie nie jest wysoki i właściwie tak jakby go nie było, ale uż i tak nikt nie weźmie, bo finalnie są to jednak jakieś pieniądze. Marne bo marne ale są. To samo dotyczy nadgodzin. Niedziela powinna być wolna, ale na nadgodziny w niedzielę lecą zazwyczaj ci, którzy narzekają najwięcej. Paranoja. Naprawdę ten motłoch czasem mnie niesamowicie wnerwia...

Hej złożyłem cv do hm w gądkach, powiecie cos o wyplatach, czy są faktycznie te dodatki za normy, jak z wolnym? czy tu tez jest sprawdzanie pracowników bo słyszałem, ze podobno są jakieś kontrole. Czy agencja tez ma jakieś rabaty do sklepów hm?

Śnieżek
@Nowy

Idź na rozładunek, ludzie na ciebie zarobią :)

v

Gądko a Amazon róznica tym że Gądki 8h lepiej i trzy zmiany a tu dycha tj co chodzic .I sto procent zdrowy przed wszystkim

Była pracownica

Pracowałam w lata w h&m a już nie pracuje jakiś czas i weszłam z ciekawości na to forum czy coś się zmieniło ale chyba na gorsze.. Każdego dnia pracy tam jedyne co trzymali to ludzie których poznałam. Praca nie była bardzo wymagająca czy fizyczna, ale 3 zmiany, które grafiki po 12 pracujących dni itd. plus dojazdy dały mi za bardzo w kość. Poza tym ta praca nie jest dla ludzi ambitnych. Człowiek ma wrażenie że utkwil w punkcie z którego nie ma wyjścia.. Czuję się malutkim robokopem tylko ???? bez kitu.. Ludzie uciekacjcie stamtąd jeśli tylko będziecie mieć szansę na coś lepszego.. Nie marnujecie życia sobie.. Dziwi mnie myślenie osób pracujących tam parę lat, i mówienie a bo nie znajdę nic innego, bo nie wiadomo co mnie czeka w innej pracy itp.. Do h&m można wrócić zawsze! Nie dajcie sobie zlasowac głowy.. Warto zaryzykować..

Była pracownica
@Była pracownica

Miało być 2 lata...

True story bro
@Była pracownica

Zgadzam się ta z opinią, zmiany na gorsze raz za razem, okropny ścisk w szatniach, atmosfera coraz gorszą, bo kto tylko ma okazję ucieka i zostają sami najbardziej nieporadni ludzie. Pracownicy są smutni i złośliwi,ale jak im się dziwić,jak nie mają już siły ciągnąć a każdy weekend muszą być w pracy, każdemu by psycha siadla

Expe

Szykują się jakieś zmiany na dziale ekspedycja np mieszanie liderów???

Adminnn

Kiedy wyplata? Piątek czy raczej poniedziałek?

Kooo
@Adminnn

Poniedzialek

Jhg

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać stosować wyzysk

Kika
@Jhg

Jaki wyzysk ? Pracownicy sami normy podnoszą !

Nie wiem co powiedzieć

Jeśli nigdy tu nie pracowałeś, a wahasz się czy zacząć, oto co powinieneś wiedzieć: - dostaniesz grafik na 23-25 dni, w którym wolny jest jeden weekend, w którym w sobtoe masz rano, a w niedzielę nockę, gdzie 13 dni masz pod rząd w pracy i lider będzie zdziwiony, że Ci się to nie podoba. - przysługuje każdemu 2 dni wolne, o ile uda się dostać, bo nie ma tyle dni w miesiącu, zeby każdy mógł je wykorzystać. Dostaną je max 3 osoby dziennie, kto pierwszy ten lepszy. Nawet jeśli uda Ci się wykorzystać 16h wolnego, ciągle masz 184h do przepracowania. Oczywiście masz wyrabiać normę, nikogo nie obchodzi że od 10 dni jesteś w pracy, a praca z dojazdem zajmuje Ci 15h dziennie. - Jeśli nie przyjdziesz do pracy, a nie udało Ci się dostać wolnego, masz kare 100zl za każdy taki dzień. Jeśli będziesz tlumaczył się pogrzebem, powiedzą że kłamiesz i będą kazali zrobic zdjęcie aktu zgonu. Jeśli ślubem, będą kazali przynieść zaproszenie ale to nie znaczy że je zaakceptują. Wolne na weekend wybrane jest miesiac do przodu. To tylko niektóre przyjemnością związane z pracą w h&m. Jedynie słowo "niewolnictwo" dobrze opisuje panująca tu sytuację. Ps. Twój lider z korym będziesz walczył o wolne, będzie mial ok. 20 lat. Bo nikt poważny nie zgodziłby się na te warunki.

Co za wiocha
@Nie wiem co powiedzieć

Dokladnie!!! Czaruja premiami za obecnosc a potem daja celowo taki grafik ze nie tylko premii nie ma ale jeszcze kary! (usunięte przez administratora)

Serio?
@Nie wiem co powiedzieć

To tylko jeżeli chodzi o zatrudnienie przez agencję, a nie sam H&M. Nie wiem po co rozsiewać takie rzeczy, które częściowo są wyssane z palca... Nie podoba się? Znajdź inną pracę. Koniec.

Nie wiem co powiedzieć
@Serio?

Wszystko to jest na serio w agencji Work Service. "Znajdź inną pracę" - już znalazłem. I nikt kto ze mną się przyjmował do pracy po 2 tyg już w tym (usunięte przez administratora) nie pracuje. Jestem w szoku że na takich warunkach ciągle znajdują się pracownjcy i jeszcze tacy co bronia tego obozu. Bo niby co z tego co napisałem jest wyssane z palca? No?

Maja
@Serio?

Dokładnie takie warunki mamy w agencji Work Servis. Wiem, że h&m ma umowę o pracę, ale agencyjnych pracowników i tak jest więcej, a agencja organizuje dojazd z wielu miejscowości, więc nie mamy wyboru i dajemy się wykorzystać.

Serio.

Serio.

Jolka
@Nie wiem co powiedzieć

Takie warunki w Work Service są od samego początku, ja pracuję już tak 2 lata i nie ma szans na żadne zmiany.

Hgff
@Nie wiem co powiedzieć

Nalezaloby dodac niesprawne komputery, niesprawne wozki, niesprawne windy i nie w pelni władz umyslowych liderow. Ta praca uraga ludzkiej godnosci. Zwłaszcza 3 minuty w trakcie ktorych 800 osob ma sie wybic z systemu. Zal.

Zrezygnowany tasmowy

A ten Mateusz czemu tylko ciągłe siedzi i nic nie robi??

Medytujacy Mateusz
@Zrezygnowany tasmowy

Bo patrzy jak sie opierd*lasz, pozdrawiam

Byly taśmowy
@Medytujacy Mateusz

To niech się weźmie za pracę bo pamiętam jak kiedys tylko siedział i wyzwal każdego ze źle robi :D

klatka z sortem
@Byly taśmowy

Wiadomo czemu jesteś byłym taśmowym xD

XX

Czy będzie wyprzedaż?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.