Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Mimo

Mam podpisaną umowę od 15 listopada, kiedy mogę spodziewać się wypłaty za listopad?

legenda statyku
@Mimo

no 10tego . chyba że agencja gi-group to chyba 15tego .

Piekna

Mam umowę zlecenie i mam dostać wypłatę 10 kiedy mogę się jej spodziewać?

legenda statyku
@Piekna

no chyba dziesiątego ?

Mufasa

Pytanie za sto pkt :D Jak Nocna zmiana zaczyna prace ? Niedziela-poniedzialek , czy Poniedziałek- wtorek ?

anaa
@Mufasa

nocki od niedzieli zaczynamy :)

fasadowe opowieści

hm .... xD jeśli już mam coś z tej wylęgarni polecić to agencje randstad . Niema kar za nieobecność , sami spytajcie jak zadzwonicie . Dobrze trafić na pick , facetów tam ładują najczęściej , byłem , nie jest źle , da radę ściemniać . Ale wyjazdy dobiją po czasie ... jesteś na szatni godzinę przed meetingiem i pijesz (usunięte przez administratora) 8 kaw i palisz 17 fajek ... xD wózki pickowe , totalne trupy , kwadratowe koła , pozrywane siatki , khuj strzela ... monotonia ... i śmiech z tych którzy się zabijają o normę xD nasra w spodnie byle mieć 100 procent , dużo tam tzw.oddanych sprawie , komicy :D no i stale temat norma albo pracownicy h&m na umowie srają że agencyjni najgorsi , i odwrotnie . A razem wszyscy walą na ukraine . Niby wszyscy mówmy sb na Ty i jesteśmy jak rodzinka , ale każdy by ci wbił nóż w ryj za byle co ... mimo to jeśli iść to randstad . Lider albert , spoko gościu . Praca tam wmiarę , na jakiś czas . Na dziale pick .

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Mufasa

Jak to jest z pracującymi niedzielami? Ile jest ich w ciągu miesiąca? jak wyglądają weekendy ?

Mimika

Wypłata w grudniu będzie przed czy po świętach?

Wypłata wpłynie 19 grudnia.
@Mimika

Lolita

Kiedy wypłata za listopad dziś czy jutro?

@Lolita

Wypłata wpłynie 28 listopada.

ANONIMKA

Żeby dostać dodatek trzeba wypełnić jakieś doświadzzenie o dochodach, czy jak?

@ANONIMKA

Kwistek o który powinieneś poprosić Group Leadera albo w Kadrach chyba ze wypełniałeś/ ałaś* jak się tu przyjęłaś.

ANONIMKA

Czy dodatek na święta będzie z wypłatą listopadową?

@ANONIMKA

Nie grudniową

Troll

Kiedy wypłata będzie za listopad? Wtorek czy środa?

Lolo

A można tam szybko wózkiem jeździć?

@Lolo

Można biegać z wózkiem pikowym, nikt na to nie zwraca uwagi. BHP jest zajęte robieniem zdjęć kurzu ! Biegający pracownik z wózkiem stwarza bardzo duże zagrożenie .

Zdjęcie kurzu
@123

A ty weź się do roboty, a nie głupoty jakieś wypisujesz

Duśman
@Zdjęcie kurzu

Niech idzie na kasę do stołówki :)

Monia

I jeszcze to sprostowanie firmy ze karta nie łączy się ze zniżką... Można było od początku to przekazać a nie 5 dni po wydaniu zniżek pracownikom jak każdy już udał się do sklepu... Absurd

rozczarowana

szkoda tego całego zamieszania z kuponem rabatowym. Wielkie łoł zamieniło się w wielki g... Okazuje się,że nie 50% plus karta, do tego wszystko w sklepie przecenione i kupon bez sensu. Pojawia się teraz pytanie. Kto nas okłamał, wprowadził w błąd. Celowo, świadomie??? Setki kartek wydrukowana na kupony, ja wydałam kasę na paliwo i straciłam czas. O planach fajnego zakupu kurtki płaszcza czy butów nie wspomnę. Czy nasza firma jest tak biedna?????? Nie stać was na ten nędzny rabat na JEDNĄ rzecz???? Nie ma wyprzedaży ok, ale chyba możecie zdobyć się na gest wobec nas pracowników...

Piotrek

Przekaż był jednoznaczny że zniżka łączy się z kartą... I kolejny raz biedni pracownicy udało się do sklepów a tu zonk... Zniżka jest dla wszystkich a nie dla 'roboli'.... Żenada jakbym chciał to mógłbym prosić o zwrot kosztów za dojazd do sklepu bo to jawne oszustwo pracownika

Czy naprawdę szefowie są aż tak chytrzy i muszą na nas pracownikach kombinować by nie dać nam za dużo zniżki. Po pierwsze kupon, dlaczego jedni mogli kupić z naszą kartą a inni nie. No i black friday, dlaczego nie łaczy się z kartą. Wstyd.

Tabman

Zaczynając pracę w agencji trzeba uważać na cwaniaków kantujących na biletach za przejazdy.

Jeśli chodzi o pracę zależy od działu i stanowiska pracy. Raz jest lepiej raz gorzej pracować trzeba jednak wszędzie . Wynagrodzenie powinno wynosić 3000 zł na rękę reszta jest ????

Ajajaja

Jak idą święta??

@Ajajaja

Gwiazdor juz przyszedl he he

Zima
@Ajajaja

Dołączam się do pytania ????????

Kicu

Kiedy będzie wypłata za listopad wcześniej czy raczej dopiero ok 28/29 a może 30?

@Kicu

Wypłata wpłynie 28 listopada.

Pat

Hej. Call off wraca do.Gądek? Prawda czy fałsz? :D

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.