Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Najlepszy magazynier

Hejka Kiedy wypłata za wrzesień ? Ktoś wie ? Bo muszem alimety zapłacić.

@Najlepszy magazynier

Dla alimenciarzy nie ma tu miejsca. To porządna firma, dla prawych ludzi

Jaaaa
@Najlepszy magazynier

26 września

Wróżbita Maciej

Witam Ponoć szykuje się tydzień przymusowego wolnego dla całego magazynu bo jest mało pracy. Administracja rozmyśla właśnie o tym. Wolne niestety będzie trzeba odrobić

Bmx
@Wróżbita Maciej

No i po co rozprowadzac plotki,ktore nie maja zadnego zwiazku z prawda?

Magazynowa
@Wróżbita Maciej

Żarty na bok. No chyba że to wolne dla afencji

Ludwig von Mises

Siema Hej Hej(cokolwiek to znaczy) Z każdym swoim wpisem ośmieszasz się bardziej. Twoim zdaniem istnieje coś takiego jak ''pracownik magazynowy'', a nie ma Pomocnika Magazyniera...??? Każda śmieszna funkcja w H&M jest mniej warta niż Pomocnik Magazyniera. Gdyby praca, którą wykonują ci tzw. ''Super User-s'' była więcej warta to ci sami ludzie odrazu przenieśliby się do innej firmy, żeby ją tam świadczyć za większe pieniądze, które pracodawca byłby w stanie im za nią zapłacić. Tak samo było z liderami, którzy masowo odchodzili z H&M do Amazonu gdy ten tylko się otworzył. Mogli tak zrobić dlatego, ponieważ ich umiejętności były więcej warte i Amazon adekwatnie więcej za nie mógł zapłacić, natomiast w H&M została cała reszta towarzystwa, która nie ma więcej do zaoferowania niż swoje wygórowane Ego. Zauważ moja droga, że w H&M wszystko ładnie się nazywa i to nie bez powodu ponieważ to ma na celu swego rodzaju zabieg psychologiczny, żeby pracownik, który wykonuje nawet nieistotną funkcję poczuł się jakoby robił coś ważnego. Osoby, które są szkolone do kierowania zespołami ludzi uczą się różnych metod socjo-technicznych właśnie po to, żeby móc wywierać większy wpływ na swoich podwładnych, a pracownik, który dobrze się czuje to lepiej pracuje, a lepiej się czuje bo myśli, że robi coś ważnego. Pozdrawiam, cię żyjąca w Matrix-ie dziewuszko.

@Ludwig von Mises

userzy w tej firmie zarabiaja po pare tysiecy wiec po co mieliby sie przenosic

Boli was, ze ktos nie musi robic fizycznie tak jak wy? Wszędzie jest jakaś hierarchia, tutaj SU i AU to pracownicy administracyjni i umyslowi, jeżeli rozwiążą problem, to po prostu czekają na następny, bo co niby mają robić? Wy fiziole jestescie od reszty, czyli najprostszych zadan, które nie wymagają wysiłku umysłowego, bo do niczego innego się nie nadajecie. Już widzę, jak ogarniacie SAP, bylby pewnie taki (usunięte przez administratora) ze firme trzeba by było zamknąć. Spróbujcie popracować jeden dzień bez AU. Wtedy byłby kwik, pisk i płacz. Więc fiziole morda w kubeł i do roboty, do której was skierowano. Też mogliście się zgłosić i dostać niebieską kamizelkę, nie zrobiliście tego? To japa.

Klopot
@pracownik

No właśnie o to chodzi ze cześć fizoli pracuje z Sapem a nie powinni, a robią tak bo AU to zganiaja na nich bo sobie nie radzą z wieloma zadaniami. Aż dziw mnie bierze że tyle tych umysłowych a wypowiedzi na poziomie rybsztoka, ale tak jest jak ktoś ma mentalność Pana że wsi

@Klopot

to ze czesc osob na nich pracuje to jeszcze nic nie znaczy, sa do tego oddelegowani, to muszą to robić. AU mają swoje zadania i raczej nie mozliwe zeby zwalali swoja prace na zwyklych pracownik. To ze ktos nie potrafi najprostszych czynnosci na komputerze, to wina AU? Nie tylko niebiescy pracuja na kompach, tylko wieksza grupa pracownikow, ale TYLKO niebiescy znaja ten system na tyle, zeby rozwiazywac problemy. Niektorzy trenerzy nie potrafia nawet poprawnie uzywac RFa, wiec o czym w ogole mowimy. To nie wina AU, ze firma w wiekszosci zatrudnia półgłówków i ludzi, którym d**a już cmentarzem śmierdzi, a oni muszą się z nimi użerać.

Systemowi
@pracownik

AU są systemowi od pracy na kompie, więc skoro mają płacone za to to pracownik nie powinien systemowo na kompie wykonywać nawet najprostszych rzaczy. Od 5ego są mądre intelektualnie osoby systemowe AU więc mają to robić i koniec nawet jeśli to proste. Chyba że to ich przerasta?

Szanujący się czlowiek
@pracownik

AU, Trener czy pracownik jeden wózek. Ale zwłaszcza AU co tu się wypowiadają zastanówcie się nad swoim życiem, macie się za leoszych, bo części przypadkiem udało się od fizycznie oderwać.? Dla mnie człowiek pracujący w hm na stanowisku poniżej lidera, to człowiek który się nie szanuje, nie ma ambicji i planu na przyszłość, więc nie powinien nosa zadzierac i z głową w chmurach chodzić bo jest lepszy, są firmy gdzie zwykły fizyczny ma płacone więcej od was umysłowych, tak tu firma każdego docenia????

Magazynier

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
25-latek

Czy ktoś wie dlaczego nie byla wyplacona kasa z podatku 0% (do 26roku życia) jeśli podpisałem oświadczenie że chce mieć przelewane co miesiąc do wypłaty.. ?

HejHej
@25-latek

Była wyplacona, ale ta kase dostali SU i AU

Xdedede
@25-latek

Jak byłem ostatnio w kadrach to mówiły że sierpień trzeba będzie rozliczyć z pitu, a pit0 będzie wypłacany od wrześniowej

Zygfryd

2 000 na rękę tam zarabiacie ??? Chodząc w soboty i niedziele na 3 zmiany. No chyba kpisz ???!!! Ale patologia. Teraz zarabiam 2 700 netto i wszystkie soboty i niedziele mam wolne.

KamilK
@Zygfryd

Chyba dajesz d*** na Grunwaldzie, w weekendy odbyt musi ci sie zregenrowac i smarujesz go smalcem, dlatego masz wolne

Ryszard chrzan

Trenerzy zawsze pomagają au.Ja jako au mam dwie lewe ręce i trenerki zawsze trzymają mi siusiaka w kiblu bo sam nie dał bym rady.

TrenerProcesu
@Ryszard chrzan

To co odpisujesz to całkiem normalny precedens na layoucie. Ja sam mam prowadzić AU do ubikacji bo by się zlali w portki. Nie raz tak bhło że wykonując pracę musiałem przerywać nauki systemu SAP by jednego au prowadzić do toalety. Nie polecam, nie spuszczają wody :/

Kanselujacy
@TrenerProcesu

Co fakt to fakt moze i nie spuszczaja ale za to kloce to AU maja takie ze swiety boze nie pomoze. Sam widzialem jak sie jeden przechwalal a potem wszedl po nim trener i nic bo zapchane a potem zwykly pracownik i tez nic. W koncu przyszla sprzataczka, weszla i bezradnie rece rozlozyla wiec musiala wezwac druga i dopiero we dwie daly rade ogarnac temat :/

Ryszard chrzan
@Kanselujacy

Najgorzej że większość AU ma także hemoroidy więc trenerki maja nieraz spory problem żeby ich ogarnąć w kiblu po dwójce, ale to babeczki które mają łep na karku więc przemycają okrwiawiony papier toaletowy do kantyny i w ten oto sposób sałatka colesław w magiczny sposób na następny dzień zamienia się w buraczki????

Kanselujacy
@Ryszard chrzan

Dlatego nie jadam na kantynie. Niech najpierw Sanepid sprobuje jak smakuje ten tarty papier.

Ptys

Kiedy bedzie wyplata?

SUkilla
@Ptys

SU i AU już mieli, a wy nie?

AU
@SUkilla

AU mają zawsze wcześniej, plebs musi czekać.

Rysiu

Cześć, mam dobre info dla Advanced Józef czeka Was podwyżka 600zl brutto. Potwierdzone info, zadowoleni?

Rysiu2
@Rysiu

Mało tego, wyrównania się szykują. Ładna sumka wpadnie, bo podobno spłata od czerwca.

Jolanta
@Rysiu

Taaaak dajcie im najelpiej pieceset złoty tych nieroba!!!!smiechy hihy tylko cały dzien nic nie robiom tylko by pieniondze brali robić nie ma komu!!!A my to nic 8 godgszin w piku giry mnie bolom 150 złoty kpina jakąs za 2 plusy cholera jasna za przeproszebiem by wzieła....!!

@Jolanta

Największe nieroby w firmie!!!

Princes
@Jolanta

Odezwał się magazynier, który zamiast pikować chodzi między alejkami i szuka czegoś...z tego co mi się zdaje AU to osoba systemowa od rozwiązywania problemów,rozwiąże go i ma prawo czekac za kolejnym problemem...nie czepiajcie sie pracy innych bo raz widać Waszą zazdrość w ten sposób a dwa zajmij się swoją praca bo rzetelnych PRACOWNIKÓW w tej firmie na palcach jednej ręki by się policzyło na zmianie. A co do zarobków to kwestia indywidualna jak ktoś zasługuje to firma to doceni. Chcesz awansować - jest taka możliwość! Chcesz być elektromechanikiem - ogłoszenie widniało miesiąc, chcesz zostać AU - ogłoszenie widniało miesiąc!

Indukujoncy

AU to bogowie

Q
@Princes

Podbijam. Każdy w okresie kwiecień - sierpień miał szanse na rozwój; czy to Super User (ogłoszenie w kwietniu) czy to trener procesu (ogłoszenie od czerwca) czy to Advanced User (praktycznie co chwila nabór), a najbardziej narzekają Ci, którzy nic nie zrobili w tym kierunku. Najłatwiej jest wytykać innym, bo zawiść zawsze na porządku dziennym. Jeśli pani pickerka też chce siedzieć, to na dniach ponownie odbywała się rekrutacja na AU. Poszła? Pewnie nie. AU zajmuje się systemem - usprawnia pracę, szukając nowych rozwiązań oraz usuwa problemy w systemie. Nie rozumiem więc bólu pani picker. W pracy się nie można śmiać? Może mam chodzić i płakać, żeby innych nie raziło w oczy? Jest pani na stanowisku pracownik magazynu, podpisywała pani umowę, w której jest informacja o pracy stojącej i chodzącej. Jeśli razi panią w oczy to, ze ktoś siedzi przy laptopie i wykonuje swoje obowiazki, to polecam poszukać nowej pracy albo przestać narzekać i korzystać z możliwości rozwoju, jakie daje HM, zwłaszcza przy nowym systemie.

Zaindukowana
@Q

Pani pickerka na dwa hu na swoim binie chyba co wieczór

Adek juzek
@Princes

Przecież oni już zarabiają po 8000 i jeszcze mają im dać? Za co jak oni wiecznie nic nie robią a przepaść wiedzy między nimi jest ogromna... Rozumiem że ci co się wykazują to im jakaś premia ale reszta tych nierobów nie nadawała by się do tarcia chrzanu a co dopiero „zarządzanie systemem” porażka i dno

HM Princes
@Adek juzek

8k ma plebs. AU ma 12 na łape

Nul
@HM Princes

Potwierdzam osobiście słyszałam jak na zmianie B mówili ze te 8000 to za mało na tą robote

Ludwig von Mises

Droga Hmmm (cokolwiek to znaczy) Ja po prostu mówię prawdę, a ty się bulwersujesz. Określenie, że ''dziewuchy mogą zarabiać tyle samo co faceci'' jest błędne. W H&M to faceci zarabiają tyle co dziewuchy, czyli żałośnie biorąc pod uwagę to, że chłopaki robią zimą w niskiej temperaturze przy rampach, pracują ciężko fizycznie (oprócz przydupasów i nierobów liderów) i nierzadko mają większe umiejętności niż dziewuszki. Faceci mogą wykonywać wiele prac, a kobiety są ograniczone fizycznie( w H&M dodatkowo jeszcze intelektualnie). Dlatego chłopaki powinni zarabiać więcej, a taki gość zarabia tyle samo co laseczka spacerująca po Pick-u i flirtująca z kolesiami z REFILL-u. To jest dopiero żałosne. Pozdrawiam

Hmmm
@Ludwig von Mises

Jak widać już długo tu nie pracujesz, bo na refilu również pracują kobiety. Ale najlepiej przecież jest sie wypowiadać na temat o którym nie masz pojęcia ;) A co do umiejętności, to je się nabywa niezależnie od płci, wieku, koloru skóry, wyznania, poglądów politycznych itd. Tobie natomiast przydałoby się nabycie choć minimalnego szacunku do kobiet. Nie pozdrawiam.

Heniek
@Hmmm

Nie prawda nie pracują i nie kłam były szkolne,ale do drukowania naklejek. Czyli i tak są nie przydatne. Bo facet sam sobie może wydrukować. A wy bez Merzczyzn jesteście bez uzyteczne na pewnych działach. Mogłybyśćie w końcu wziąć się do pracy i uczciwie zarabiać na siebie.

bzy
@Heniek

Merzczyzn ? co to oznacza?

Ludwig von Mises

To jest właśnie ''esencja'' firmy H&M. Tworzą taką funkcję jak Advanced User i wszystko ładnie, pięknie, ale(..........) czym w takim razie zajmują się tzw. koordynatorzy i liderzy..?? O co tu chodzi..??........Ta firma to fenomen.........

Mała
@Ludwig von Mises

Funkcjii koordynatora nie ma od stycznia tego roku.

@Mała

Czyli, po prostu to takie same nieroby tylko nazwę im zmienili..........ha ha ha....dobra zwała....te ich pomysły zawsze mnie śmieszyły. Pozdrawiam Cię Mała

Hej, Chciałabym złożyć CV do H&M w Gadkach na stanowisko pracownik magazynowy. Ile płacą teraz brutto podstawy i jakie są premie?

@Marta

Pracownik zwykły zarabia około 2 100 zł netto, przydupas-lizodup około 2 300 zł, a lider nierób około 3 300 zł i wszystko netto. Mam nadzieję, że wiesz dziewczynko co oznacza słowo netto...............a jeżeli należysz do środowiska LGBT to ta firma przyjmie cię z otwartymi rękoma, tylko na rozmowę kwalifikacyjną ubierz się na tęczowo. Przygotuj się dobrze bo tam na jedno miejsce jest 10 chętnych z racji olbrzymiej renomy firmy, zwłaszcza wśród dzieci w Bangladeszu.

@Ludwig von Mises

Ty i te Twoje mądrości. Lepiej skończ pi***dolić bo tylko wk***asz ucho ;) Albo idź na inne forum. A co do pytania wyżej, H&M aktualnie nie przyjmuje nowych pracowników, możesz próbować przez agencje

Ludwig von Mises

Siema Nick( cokolwiek to znaczy ) Słyszałeś/aś , (czy jaką tam masz płeć) o czymś takim jak wolność słowa...???

Gosia89

Kiedy wypłata sierpniowa? Ktoś może wie?

Jaaaa
@Gosia89

28 sierpnia

On

Bardzo dobry pracodawca,polecam

Ludwig von Mises

Droga Hmmm (cokolwiek to znaczy) Wy kobiety właśnie takie jesteście, potraficie tylko powtarzać politycznie poprawne lewicowe frazesy zasłyszane w telewizji zamiast myśleć samodzielnie. Kiedy ja piszę merytorycznie używając argumentów ty tylko posługujesz się ogólnikami z których, nic nie wynika. Czcze gadanie, to wasza największa umiejętność. Na tzw. rozmowie ewaluacyjnej nikomu nie robi się lepiej prania mózgu jak, właśnie kobietom, dla was nie liczą się konkrety, tylko piękne słówka, ciekaw jestem co byś powiedziała dzieciom w Bangladeszu, które szyją te wasze ciuszki za 0,84 zł za sztukę, a co do szacunku to okazuje go tylko Tym którzy na niego sobie zasłużyli. Pozdrawiam

Ludwig von Mises

Siema Młody Wszyscy normalni ludzie też, liderzy z tej firmy uciekli jak tylko mogli, a odeszli dlatego, że tam panuje wszechobecna durnota wspierana przez dupolizustwo. W H&M jest masa kobiet i to jest także powodem tej lipy. Kobiety, w tym też liderki rządzą tam, a im to pasuje, że wypłata jest żałosna bo mają męża, który zarobi np. 2 700 netto plus to co ona i jej to wystarczy, mają wyprzedaż, która na nich działa jak płachta na byka, jakieś tam dodatki na dzieci i tym kobietom to wystarczy, a facet, zarabia tam przecież tyle samo co taka dziewucha pracująca na picku. Zwykły pracownik zarabia tam około 2 100 zł na rękę, a taki śmieszny lider przygłup i nierób dostaje około 3 300 zł na rękę, dlatego nie ma się co dziwić, że to tak wygląda skoro niekompetentnym ludziom płaci się takie pieniądze, a przyjrzyj się jakie tam jest zagęszczenie liderów na metr kwadratowy. Idziesz do lidera z problemem, a lider pisze e- maila..........ha ha ha .........płakać się chcę...... Skorzystaj z szansy, że teraz mamy niskie bezrobocie i dobrą koniunkturę na rynku i poszukaj sobie dobrej pracy bo szkoda czasu na głupoty, to moja rada...... Pozdrawiam

Hmmm
@Ludwig von Mises

Jesteś żałosny, żal Ci tyłek ściska że "dziewuchy" mogą zarabiać tyle samo co faceci? A może po prostu nie masz nic wiecej do zaoferowania oprócz wysokiej pensji i probujesz sie dowartościować? :)

Ludwig von Mises

Siema Młody Popieram, nie marnuj życia na durnoty i czcze obiecanki na jakichś rozmówkach z liderami przygłupami. Ja tam pracowałem kilka lat i jak odszedłem to pracuję jak człowiek a nie jak kołchoźnik, który zimą światła dziennego nie widzi. Taki Amazon ostatnio wyprodukował zaje(...)bisty serial ''The Boys''( osobiście polecam, to taka alternatywna wizja superbohaterów). A H&M nawet odzieży sam nie produkuje, tylko wytwarzają ją dzieci w Bangladeszu. Pozdrawiam wszystkich, którzy się rozwijają i nie chcą gnić w HM-opodobnych łagrach.

Młody
@Ludwig von Mises

Praca w H&Mie to dno 2600 brutto za świątki, piątki, weekendy. Liderzy ciągle wymagają jak najlepszych wyników a sami do roboty mają 2 lewe. A załatwienie u nich jakiejs sprawy konczy sie "napisaniem e-maila" żenada. Mając ponad 20 dni urlopu do wykorzystania nie mogę go wykorzystać bo jal zwykle nie ma budżetu. Śmiech na sali

Młody

Szukam pracy, żeby wyrwać sie z tego szajsu ktoś coś może polecic? XD

Halina

Kochani szykuje sie wyprzedaż. Słyszałam, że ma być na dawnym allo, już szykują tam porządki.

Pracownik obozu
@Halina

Nie wierzę. Średnio takie ploty krążą 4 razy w roku....

Ludwig von Mises

Z tego co tutaj piszecie wynika, że firma H&M jest tak renomowana, że praca w niej to marzenie wielu osób. To jedyna firma w Polsce, która cierpi na nadmiar pracowników. Musicie więc się bardzo starać, koniec z L-4 i innymi ściemami a do lidera od teraz mówcie ''Mój Królu'' i na kolana..........kmioty...!!!

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 66 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.