Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Szczyt hipokryzji: Sprowadzać masowo asortyment z Kambodży gdzie nie obowiązują żadne normy ochrony środowiska, a od farbowania odzieży w fabrykach rzeki trzy razy dziennie zmieniają kolor, a potem w Europie ostentacyjnie chełpić się, że firma bierze aktywny udział w ochronie środowiska i zbiera deszczówkę z dachu...............BRAWO !

Rzeźnik

Mogę wam powiedzieć jak będzie bez grafiku......... Będziecie robić soboty i niedziele przez trzy tygodnie w miesiącu i biadolenie nic tu nie zmieni..........wszystko

Oj
@Rzeźnik

Nas czy się reklamujesz :*

Zmiana b

Ciekawe czy będą dziś grafiki tak jak obiecywał do 18. Bo oni dużo obiecują mało robia

R2d2
@Zmiana b

Grafiki już dawno są, liderzy i AU mają już od wielu dni a reszta plebsu musi sobie poczekac

młoda i zadowolona

Ŕomuś hehehe udanego wieczorku życzę

@młoda i zadowolona

Co nagle taka miła się zrobiłaś...? Już nie jesteś obrażona ? No cóż ...właśnie otworzyłem piwko i odpalam gierkę tak więc na pewno będzie miły.......... Miłego wieczoru i pozdro.........nerwusie

The Sims?

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
młoda i zadowolona

W 4 literach mam wasze przepychanki. Kupiłam dobre winko i zaraz zamawiam manikiurzystkę mobilną. Po zabiegu czuje się jak młoda Bogini. Udanego weekendu życzę i pozdrawiam.

@młoda i zadowolona

Definicja: Liderka z H&M - jest młoda bez żadnych kompetencji, zadowolona z siebie, innych ludzi ma w 4 literach, posiada najwyższy level w ''The Sims'', po objęciu stanowiska poczuła się jak bogini, w nadrabianiu braku umiejętności zarządzania pomaga jej manikiurzystka i alkohol. Udanego łikendu życzę.

@Romek

Wprost nie wierzę skąd ta negatywna krytyka. Płacą naprawdę dobrze!? Nawet za 15 brutto chętnie bym tam pracowała czyszcząc kibelki. Ciężko teraz znaleźć pracę w dużym mieście za taką stawkę bo bardzo dużo ofert szukałam. Ciężko znaleźć pracę gdzie oferują ponad 2 tysiące netto na rękę. A co do pracy nie jest ciężka jestem jedną z najlepszych która robi i cieszę się kiedy przychodzi lider albo menadżer i mnie chwali i mówi:tylko tak dalej . Wierzę w ich szczere uśmiechy i zależy im na takich pracownikach na których można polegać. Nawet jak nie będę wyrabiać normy to sądzę że zawsze staną w mojej obronie, bo wierzę że zależy im na ludziach pracujących w tej firmie. Dla mnie to bardzo wiele, bo nie uważam siebie za kogoś lepszego od szarej, brudnej, lichej, cuchnącej i głupiej polnej myszy. Wiem gdzie jest moje miejsce w szeregu i że nie należy się wychylać za bardzo do góry, bo nie zasługuje na więcej i nie osiągnę więcej niż HM który jest dla mnie wymarzonym zakładem.

@młoda i zadowolona

W to akurat wierzę, że H&M jest dla ciebie wymarzoną firmą. Tylko się tak zastanawiam w czym tam jesteś ''najlepsza''...? W zadowalaniu lidera ?? W ''The Sims'' ?

Gufy
@młoda i zadowolona

Niewiele do szczęścia widzę potrzeba tobie .Powaliła mnie twoja ambicja ,jedynie pozostaje pytanie od kiedy manager interesuje się wynikami ? Chyba że jesteś trenerem procesu to zmienia postać rzeczy bo takich potrzeba a klepać po plecach cie będą do grudnia potem podziękują co niektórym Najlepszym ( i całe szczęście) Życzę samych kolejnych sukcesów w wymarzonej pracy :)

@Romek

W przypadku obydwu płci malkontenctwo wygląda nieco inaczej. Kobiety często mówią o rzeczywiście istniejących problemach, jednak wyolbrzymiają je. Dlatego też brane są za histeryczki i osoby nadmiernie emocjonalne. Mężczyźni często skupiają się na rzeczach nieistotnych bądź niejednoznacznych, traktując je jako powód do narzekań. Kobiety w swoich pretensjach zazwyczaj koncentrują się na czymś brakującym - wynika to z braku zaspokojenia jakiejś potrzeby. Mężczyźni wolą narzekać, na to, co dostali, krytykując i negatywnie oceniając dany aspekt. Choć więc mechanizm malkontenctwa jest podobny, przedstawiciele obojga płci inaczej go wyrażają. Tylko w taki sposób mogę Ci odpisać. Na prawdę uważam że marnuje swój cenny czas na dyskusję. Widzę że gowork to Twoje główne zajęcie, więc życzę powodzenia. Ale widzę że dostajesz lanie na każdy kroku, jednakże serdecznie pozdrawiam.

Romek

Ha ha...i ty twierdzisz, że kobiety mówią o istotnych rzeczach, a obrażasz się za kilka słów prawdy, tęczowy nie jestem, ale przecież wy w tej firmie lubicie takie lewackie towarzystwo, dawno się tak nie uśmiałem....dzięki, dobra beka z ciebie jest, H&M potrzebuje takich naiwnych lasek jak ty...ha ha .pozdro

DX

A gdzie im będzie lepiej .....żadnych wymagań, obowiązków, można poflirtować z koleżanką lub kolegą, przejść pare poziomów w ulubionej grze........to jest życie :)

To się zwolnij

To się zwolnij i idź tam gdzie lepiej

@To się zwolnij

Ha ha ha .........ale z ciebie jełop, a ty myślisz, że zamierzam tutaj zostać ? Idź dalej łapać pokemony Ash.

To się zwoonij
@Romek

Pokemony ta gra była już w Polsce jakoś 2015 a 2016 długo już siedzisz w firmie i tylko narzekasz bo perspektyw masz brak, co jeszcze robisz tak dlugo w tak złej firmie.?

@To się zwoonij

W takim razie pochwal się w co teraz grasz w czasie pracy ?

@Romek

W pracy się pracuje nie gra, nie narzeka i nie płacze po kątach ani po forum, jak źle i niedobrze to się idzie gdzie indziej. Każdy aby narzeka bo za mało płacą bo za ciężko, albo innym wyliczaja kto ile i niby za co dostaje. Oraz że nie robi. Tak nudne masz życie że innych cię interesuje bardziej. Zawsze jak masz za mało i za ciężko zostań lider i zarabiaj 3200 czy 3700 za czytanie maili. Ale to i tak za dużo bo najlepiej leżeć w domu brać social i narzekać na wszystko, taka mentalność ludzi z firmy. Są wyjątki i chwała im jeszcze za to.

@To się zwolnij

Trudno się z tym nie zgodzić, ale to o czym ja piszę to jest po prostu prawda, na tym polega wolność słowa, prawda zawsze boli bo niektórzy ludzie chcieliby zamknąć innym usta. Co do zarobków to dobrze, że pracownicy tej firmy zarabiają tak mało bo przez to co wyprawiają na więcej nie zasługują, moim zdaniem nawet za dużo firma im płaci za takie nieproduktywne spędzanie czasu. Liderem nie zostanę bo chcę się zacząć w końcu rozwijać, a żeby to zrobić to trzeba opuścić mury tej firmy. Widzę, że potężna grupa normalnych ludzi już odeszła więc ta firma ostatnimi czasy zeszła na psy, a szkoda bo wcześniej było naprawdę fajnie. No ale trudno..........ten zakład stał się takim zagłębiem dla ludzi niezbyt górnych lotów. Na koniec parę faktów: Największy rywal H&M czyli ''ZARA'' wyceniany na 22 581 mln dolarów i wciąż rośnie i zdobywa rynek oczywiście kosztem konkurencji, dla porównania ''Adidas'' - 13 355 mln dolarów w tym szacownym gronie twój kochany H&M spychany jest na margines z wartością około 6 380 mln dolarów i co istotne wciąż spada. W sumie to dobrze bo nieudolnie zarządzana firma powinna być kopana przez konkurencję. Tak więc..................tak to wygląda i możesz krzyczeć i tupać nogami, wprowadzać cenzurę na forum, ale z faktami nie wygrasz. Pozdrawiam

@Romek

To nie cenzura. Każdy powinien patrzeć na siebie i dbać o swoje siedzenie. Jaki ma sens wyliczanie innym? Nie ma, uwierz mi ze ten kto nie ma nic sobie do zarzucenia w hmie ma lepiej niż ci w pokemony grający, zaczynając od podejścia na zarobkach kończąc. Wiesz o stawce się nie dyskutuje, taka polityka. Merytoryczna rozmowa zawsze na plus. Więc życzę powodzenia byś już nie musiał długo siedzieć w firmie. Co do konkurencji nie ten zakład to inny, ale nie zawsze chodzi by mieć zyski gigantyczne bo nigdy ekspansja nie trwa wiecznie. Wystarczy że będą klienci firmy będą zarabiać, interes się kręcił bez nagłych wzrostów ale także bez nagłych spadków. Prowadząc firmę nie chciałbym notowac np w jednym roku urodzaju a w drugim poduchy. Do tego też dochodzą moce przerobowe itp. Dużo zmiennych.

Zmiana b

Mówili że weekendy wolne w grudniu a podobno są pracujace

Aśka

Które?

@Zmiana b

A tak na logike: Jak chcesz dostać WS w wigilię czy sylwestra bez pracującego weekendu?

Janusz
@Taki tam

A tak na logikę można urlopami pokryć

@Janusz

Pokryć hm te weekendy nie są do niczego potrzebne. W wigilię (usunięte przez administratora) będą mieli wolne podobnie jak ich liderzy. Moje pytania brzmia: 1) ile dni urlopu maja w ciągu roku, że ciągle ich niema 2)dlaczego kumuluja sobie wolne i z wsow maja długie urlopy prawie 2 tygodnie 3)dlaczego odbijają się na wejściu do firmy i mają za to płacone, gdy piją kawę na kantynie No chyba troszkę śmieszne nie uważacie...

@Aśka

1, 8, 22,28 jest pracujacy

@Janusz

Twoim zdaniem przy grudniu każdy ma urlop?

Hipo
@Taki tam

I gdzie są na jakiej zmianie lizusy liderów że już grafiki znają zm a i b sądząc po wpisach a tak narzekają a kolesiostwo i adoracja kwitnie. Hipokryci.

@Hipo

Bo by znać wytyczne grafiku to trzeba być czyimś lizusem? Zabawne.

raczej
@Taki tam

raczej liderzy powinni to trzymac dla siebie az do wywieszenia grafiku, Tak samo jak osoby majace do tego dostep, tak samo jak tworzenie grafiku, szablon jaki dostaja tez powinni trzymac dla siebie. Więc skoro pracownicy znaja juz grafik to niezle lidera trzymaja paluszki, skoro juz pare dni temu na forum o grafiku pisali a 10 dzien miesiaca dopiero minał , a oni juz nzja wiec wnioski same sie nasuwaja.

Kizior

Też odszedłem z tego HM. Najbardziej wnerwiało mnie tam, że nie ma znaczenia czy pracujesz i przerzucasz 20 ton dziennie czy grasz w pokemony na telefonie to i tak dostaniesz 2 tys. A lider leser i osioł dostaje 3 200 zł na rękę za poganianie pracownika żeby więcej załadował. W normalnej firmie jest tak, że kiedy więcej pracujesz to więcej zarobisz, a w HM panuje zasada: dostań umowę na stałe i potem rób co chcesz, a najlepiej zostań popychlem lidera i razem grajcie w pokemony. Do taktów i normy ogólnej, którą wyrabiała cała grupa wliczał się też lider, więc dlaczego lider nie pracował razem z grupą ...??? Uważam, że każdy powinien pracować sam na siebie, a w HM lider, nic nie robi a zarabia najwięcej i jeszcze cała grupa musi na niego pracować. Nie ma tam Sprawiedliwości, a szkoda bo sama praca była ok.

Dorotka
@Kizior

Teraz już nie grają np: zm A pewna liderka która zwraca każdemu uwagę łep unosi do góry.....A sama siedzi na pseudo biurku lub pokazuje koleżanka na swoim tel cóż to nie zakupiła online .Być może tak właśnie pracują serwisy .

@Kizior

Atmosfera w tej firmie przypomina szkołe na praktykach :)

Rzeźnik
@DX

Zarobki też przypominają praktyki, a zachowanie większości ludzi tutaj przypomina dzieci w przedszkolu. W tej firmie rządzą baby temu jest taka(usunięte przez administratora)

Hipo

Skoro pracownik tego potrzebuje to kadra kierownicza dostosuję język do poziomu pracownika, sami o sobie świadczymy i opinie robimy. Bedzny poważni i traktujemy pracę jak pracę to i nas będą traktować dorosle

Krzysiu

Agencji z HM się nigdy nie pozbędą bo niby kto by tam pracował jakby agencji nie było ?? (usunięte przez administratora) Proszę was.........nie opowiadajcie takich głupot bo nigdy w to nie uwierzę. Bez agencji ta firma nie istnieje, to agencja popycha robotę do przodu. Z tego co słyszałem to w innych centrach dystrybucyjnych H&M nie ma w ogóle pracowników firmy, tylko jest sama agencja. Może w niedalekiej przyszłości w Gądkach zrobią to samo ?? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich z agencji bo tam jest najlepsza ekipa.

cHaMowiec
@Krzysiu

I Masz racje. Popieram. Agencjom na pracy zalezy.

Beka
@cHaMowiec

Gdybym robił za taką stawke jak oni to tez by mi zalezalo

NSA
@Beka

To czemu nie przejdziesz do agencji, HM-owski (usunięte przez administratora)??

Yggg
@cHaMowiec

Haha zależy, teraz jak agencji nie ma hm daje rade, a agencyjni aby na obecność w pracy liczą by kasa leciała. W innych centrach hm nie ma pracowników hm bo tam zarządza inne kierownictwo taki pod wykonawca na zlecenie hm, dla nich to lepsze wyjście bo praca na być zrobiona ale nie wnikają jak. Czy będą tam Polacy czy inna nacja. Tu też może kiedyś tak być i najlepiej system 12h pracy.

Beka
@NSA

Bo agencji za miesiąc czy dwa już nie będzie i ojej jak my sobie bez nich poradzimy ????

Krzysiu
@Beka

H&M potrzebuje właśnie takich lemingów jak ty naiwniaku, żeby łykali te bzdety co oni wam wpajają. Zacznij myśleć samodzielnie.

Szczera

Prawda jest taka, że sytuacja jaka panuje w tej firmie spowodowana jest po części dzięki dzięki naszym pseudo liderom. Ludzie bardzo często bez wykształcenia, oglady i predyspozycji. Ludzie totalnie bez znajomości języka, nawet rodzimego. Straszne jest to, że cały dzień siedzą patrzą w tabelki laza po kawach, śpią po kantynach i ich przełożeni na wszystko dają przyzwolenie. Michael gdzie jesteś? Bo zdecydowanie to całe towarzystwo powinno zostać przywołane do porzadku

@Szczera

Liderzy powinni pracować razem ze swoim zespołem. Wtedy mogliby pokazać jak należy robić normę i przestaliby się zajmować głupotami.

@Szczera

Człowieka szlak trafia , jak ty przerzucasz 20 ton dziennie za 2 tyś, a przychodzi 19 latek na dzień dobry na Lidera (oczywiście po znajomości) i ma 3200 zł. Pamiętam jak była wizytacja ze Szwecji jakiś prezesów, to liderzy chodzili i pickowali na pokaz, śmiechu warte. Czyli wychodzi że mają normalnie pracować z zespołem , a nie siedzieć za biurkiem i grać na telefonie.

@Szczera

Witam Liderzy w H&M nieustannie analizują tabelki i wykresy ponieważ dla firmy pracownik to tylko numer w statystyce. Fakt, że liderzy to często niedouczone gbury, koniecznie o lewicowych preferencjach, bo dla tej Szwedzkiej firmy to bardzo istotna sprawa też nie jest przypadkowe. Firma właśnie takich ludzi potrzebuje ponieważ stosunkowo łatwo jest takimi sterować, a po odpowiednim przygotowaniu taki lider może robić pranie mózgu swoim podwładnym. Wszystko ku chwale wspaniałej ideologii postępowego Hennes & Mauritz. Dla Was jako szeregowych pracowników, którzy patrzycie na ten system z boku może on się wydawać nielogiczny i chaotyczny, lecz jest to celowe i przemyślane działanie, które ma prowadzić do realizacji określonych założeń począwszy od osiągnięcia zysku finansowego, a skończywszy na finezyjnym wymuszeniu na społeczeństwie zachowań zgodnych z przyjętym przez firmę modelem życia. Pozdrawiam

@Szczera

A i oczywiście na Kantynie liderzy mają zawsze własny stolik , przecież są nadludźmi i będą jeść z (usunięte przez administratora):)) w końcu powiedziałem MAM DOŚĆ! i rzuciłem z dnia na dzień tą robote. Szkoda życia i zdrowia.

Tom
@Ludwig von Mises

Hahaha niezłą ideologie dorobiłeś, żeby usprawiedliwić nieróbstwo liderów.

@Tom

Niczego nie dorobiłem, nic nie zrozumiałeś z mojego komentarza, nie usprawiedliwiam nieróbstwa liderów, przedstawiłem jedynie jak kieruje się takim koncernem jak H&M, który prowadzi konkretną politykę wobec swoich pracowników i klientów. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Sądząc po twojej niedorzecznej wypowiedzi stwierdzam, że też nadajesz się na lidera w tej firmie. Powodzenia

Tom
@Ludwig von Mises

Skąd ty wymyślasz takie teorie, kiedyś była wizytacja ze Szwecji , i wszyscy liderzy na pokaz pickowali, pakowali , pracowali. Oni mają pracować z grupą tak jak wszyscy , to jest normalny brygadzista. Pracowałem w paru wielkich firmach i nigdy brygadzista nie siedział cały czas , tylko normalnie pracował.

@Tom

Absolutnie się zgadzam z tą uwagą, że liderzy w H&M to nieroby. Wiem o tym bo pracowałem tam kilka lat i cieszę się, że odszedłem z tej firmy. Twój problem drogi kolego polega na tym, że nie zrozumiałeś mojej opinii ponieważ odniosłeś ją tylko do jednego problemu bezproduktywnych obiboków zwanych ''Group Leader'', natomiast ja opisałem ogólne funkcjonowanie tej firmy. Nie jest tajemnicą, że tego typu koncerny stosują różnego rodzaju socjo-techniki żeby sprawniej podporządkować sobie podległych ludzi. To nie jest żadna teoria spisku tylko fakty, których ludzie znajdujący się na stanowiskach kierowniczych uczą się na szkoleniach z manipulacji. Cała tajemnica polega na tym żeby osoba manipulowana nie miała o tym pojęcia. Być może jesteś jedną z nich. Pozdrawiam

Pusty

Tak pracujące i to nawet 3

gerda

Agencje Żegnajcie:):)

remik26

Jestem ze zmiany C.Agencje mają zostać

gerda

Cześć!. jestem z Gi Group.Czy umowa zlecenie wypłate dostał?.

adam

coż , widzę zmiany, zmiany, zmiany - cieszę się że mnie już tam nie ma - dziękuję za pomoc w szybszym podjęciu decyzji i znalezieniu nowej i lepiej płatnej pracy a tym co pozostali życzę powodzenia

Galop

Trochę mi żal tych co zza klawiatury nabijaja się ze zmiany C. Pewnie jakbyście mieli zmienić zmianę to płacz, bo polowa sama do toalety iść nie potrafi. Tak jest na każdej zmianie, bo w tej firmie wykształcił się system grupek, spacerowiczow. Co do liderów to większość na początku roku zmieniała zmiany, więc trudno oceniać zmiany po liderach. Szanujcie siebie jako ludzie, a nie po literkach kto która zmiana.

Jarek

Jakiego Group Lidera lubicie najbardziej ?

@Jarek

Lider nie jest od lubienia.........coś ci się w głowie pomieszało, gościu. Lider jest od kierowania zespołem. Jeżeli się nie sprawdził to wyjazd.

Xxx

Każdy z was narzeka na zmianę A, uważam że na każdej zmianie są jakieś mankamenty. Żadna zmiana nie jest idealna . Weźcie się wszyscy za robote a nie osadzanie gdzie kto ma lepiej czy bardziej ściemnia. A skoro wam tak źle tutaj to idźcie gdzie indziej. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

????

Anielski Orszak......???? dla zmiany C

Pracoholik

Co sądzicie o strażakach?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 478.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 66 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.