Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Leon

Od stycznia nie beda przedluzac umow? Niby osoby, ktore nie maja umow na czas nieokreslony nie beda mialy przedluzanych umow. Ktos cos wie?

@Leon

No i dobrze..............mam nadzieję że mi nie przedłużą umowy. To mnie tylko zmotywuje do znalezienia normalnej pracy.

Prawda
@Leon

Od Listopada już nie przedłużają

pack sztation
@Rzeźnik

oj panie rzeznik nie wyrabia pan normy nie przedluza z panem umwowy mam pokątne informacje ze szybciej pan straci prace niz Pani małgorzata Ż wiele razy wstawiala zdjecia z wakacji i nikt z tym nic nie zrobił zdrowia zyczem

Xxx
@Prawda

W listopadzie jeszcze przedłużali.

madzia
@Rzeźnik

rzeznik bo chorowac trzeba umiec jedni chorobowe a zagranica siedza przy drinkach a inni nie wyrabiaja normy no i koniec panowie i panie

@pack sztation

Ogarnij się klaunie. Po pierwsze gów*o masz... a nie informacje, po drugie norme ja wyrabiam, po trzecie co cię to obchodzi, że jakaś baba ciągle na L-4 siedzi ??? Nie ona jedna wali w kulki na zwolnieniu. To że ludzie tak podchodzą do pracy to wina firmy bo model socjalny, który ta firma praktykuje zachęca ludzi do takiego podejścia do swoich obowiązków. To sama firma uczy pracowników takiego podejścia do pracy.

W samo sedno
@Rzeźnik

W samo sedno, niech firma zacznie przekonywać by się wogole chciało pracować, bo narazie wystarczy przychodzić i poprostu być, a jak ktoś chce mieć wolne to ma tylko trochę mniej kasy będąc na l4, i taki jest wybór ????

mateoo poznanski
@Rzeźnik

podobno mają zwolnic 200 osób ktore chorowały. jeszcze troche przekonamy sie kto Poleci, PAn Rzeznik czy małgorzata Ż niech praca będzie z wami

@W samo sedno

Bo włodarze tej firmy myślą, że ludzie będą się żywić ich socjo- ideologią (usunięte przez administratora) i przez to będą lepiej pracować. Muszą się jeszcze dużo nauczyć, najlepiej od konkurencji.

@madzia

Proszę pisać prawdziwe wiadomości bo masz niesprawdzone informacje.... Umowy nie będą zrywanie..... A ja czekam aż się sam zwolnisz

nieprzedłużenie to nie zwolnie
@Lilka

Proszę zrozumieć ze nieprzedłużenie umowy to nie zwolnienie, ani jej zerwanie. Umowa wygasa i nie ma nowej ot co i az tyle. Tym sposobem duzo osob sie wykruszy.

Info

Słuchajcie mam pytanie ile płacą osobom ze wschodu za godzinę oraz ile godzin można pracować(więcej niż 8 czy można) Liczę na szybką odpowiedź

Aga
@Info

Teraz 2 zmiany w H&m są. Zwalniają

Zwolnili już kogoś?

@Aga

A w innym DC H&M zatrudniają i dlaczego to tak?

Info
@Aga

Ale ile płacą i czemu zwalniają? Pytam bo mam osobę zainteresowaną z zagranicy która pyta czy warto jechać.

Lilka

Też nic nie wiem, żeby kogoś zwolnili tak sobie

Pankracy

Chcecie wiedzieć dlaczego H&M zaczyna zwalniać ludzi...???? Proszę bardzo : To wartość danej firmy w 2017 r : ( w mld USD ) 1.Nike, 32 2.H&M, 19 3.Zara, 14.4 4.Louis Vuitton, 13 5.Adidas, 10 6.Uniqlo, 9.6 7.Hermes, 8.31. 8.Rolex, 7 9.Gucci, 6.8 10.Cartier, 6.7 To są wyniki z pierwszego kwartału 2019 r. Zysk H&M przed opodatkowaniem spadł siódmy kwartał z rzędu, osiągając wartość 1,04 mld koron szwedzkie (100 mln euro), co oznacza spadek o 18 proc. rdr. Analitycy zakładali jednak, że zyski spadną do poziomu 708 mln koron (68 mln euro). To wartość danej firmy w 2019 r: ( w mld USD ) 1. Nike - 47,3 2. Zara - 22,5 3. Adidas - 13,3 4. Uniqlo - 9,8 5. Lululemon - 6,9 6. H&M 6,3 7. Under Armour - 3,9 8. The North Face - 2,8 9. Levi's - 2,4 10. Ralph Lauren - 2,4 Z tego zestawienia wynika, że H&M dużo stracił na wartości, ale najbardziej niepokojące jest to,że dalej traci. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

Tola

Łahahaha Pankracy ty tak serio ? Urzekła mnie twoja historia hahah

Kto został zwolniony?

Generał Franko

Hej pilne ! Kiedy dodatek za styczen ;)

@Generał Franko

Do 10 każdego miesiąca, pomniejszonyvo kwotę z nocek

@Do 10

nadal są 2 zmiany? czy w styczniu już 3?

@ja

Do końca stycznia 2 a co będzie w lutym się okaże

@Do 10

dzięki za odpowiedź. Szkoda... bo zanosi się że już nic się nie zmieni...Chociaż pewnie do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.... pamiętam jak to zrobiono zmianę C i niektórzy się burzyli dlaczego zostali przeniesieni. A teraz znów w drugą stronę :(

@ja

Dokładnie, kiedyś przynajmniej było konkretne info a teraz miał być miesiąc teraz drugi, niech już oficjalnie oglosza że tak zostaje to wtedy co niektórzy szybciej podejmą decyzję o odejściu stad

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Jola

A tak faktycznie co się stało z liderem techników - taki starszy gość - dawno go nie było widać - podobno wyprowadziła go ochrona ...

Hmmu
@Jola

Dużo liderów o osób zostało już zwolnionych lub sami odeszli, zwłaszcza ci co byli liderami stosunkowo krotko

Jola
@Hmmu

Tylko on nie był wcale tak krótko... Ale ok.. dziękuję za wiadomość..

Robakowo

W robakowie przy robieniu shushi potrzebują co prawda jest duzo nadgodzin ale 4700 to najnizsza wyplata jaka odbieralem pracujac tam

Pankracy

Jak u was tam leci w tych Gądkach ?? Niedawno jeszcze robiłem w tej firmie i pamiętam że trzeba było chodzić w soboty i niedziele za dni wolne w środku tygodnia.Sama praca była OK, ale kasa to lipa. Teraz pracuję w firmie gdzie mam płacone za nadgodziny i za soboty elegancko. Taka światowa korporacja szczycąca się ekspansją na całej planecie i żydzi kasę na wypłatę nadgodzin......................żenada.

ktos

Siema, a gdzie robisz? Szukają jeszcze pracowników? Pozdrawiam

Ha ha haem
@ktos

Jak to gdzie? W zarze ????

@ktos

Firma w której teraz pracuje aktualnie przyjmuje pracowników. Napisz mi skąd jesteś ?? Jeżeli pochodzisz z moich stron to poradzę ci gdzie się zgłosić. Praca jest dobra, ja pracuje na magazynie i sobie jeżdżę wózkiem do pracy mam 25 min. spacerkiem, a jak robiłem w H&M to 45 min. autobusem w jedną stronę. Wybór należy do ciebie, a jeżeli chodzi o ZARE to przypuszczam, że to taki sam (usunięte przez administratora) jak H&M.

Rysiu

Poznan:)

@Rysiu

Sorry, nie pomogę ci bo nie jestem z Poznania. Pozdro

Pankracy

Chcecie mojej rady...?? Jest ona taka - nie macie co siedzieć i czekać aż was zwolnią tylko musicie się ruszyć i znaleźć sobie lepszą pracę, ale żeby to zrobić musicie wyjść z tzw. ''strefy komfortu'' w której żyje dużo pracowników tej firmy bo się boją co ich może spotkać w innej firmie i zachowują się tak jakby poza H&M-em nic więcej nie istniało na świecie. Jak ja tam robiłem to praca mi się podobała, ale jednak żeby Oczywiście nie traktujcie mojego wpisu negatywnie. Wasz wybór..............jak chcecie to siedźcie dalej w H&M tylko nie wylewajcie swoich żalów na forum. Pozdrawiam

Łukasz

Niektórzy pracownicy tej firmy są tak oddani Perssonowi, że nawet gdyby im obniżyli stawkę o połowę to by powiedzieli, że oni tutaj nie przychodzą dla pieniędzy. To musi być prawdziwa Miłość. Chociaż największą beką w firmie są tzw. związki zawodowe, to dopiero banda nierobów, wstyd..........!! Te wybory na SIP-a to też niezły kabaret.

Lukas
@Łukasz

A były jakieś wybory ? Z góry już było wiadomo kto gdzie i kiedy ........nieuczciwość i machlojki to druga twarz ZZ.Sprobuj się wypisać to będziesz miał tel za tel i jeszcze groźby że nic Ci się nie będzie należeć i zz tego dopilnują .Grono sekty wiary słońca i wody + Sip-y to dramat dramatów

milla33

Pankracy w jakiej firmie potrzebuja?.Bo aktualnie szukam pracy.

Jurek

Porażka robia kwoty 10,99 zł puzniej grosza nie maja wydac porażka Najwieksze (usunięte przez administratora) a ustawa przewiduje ze wydawanie groszy jak sie nie posiada to ma być na krzyść klienta A najbardziej oszukuja Milenium Holl w Rzeszowie tam nawet cie oskubia na 2 grosze i jeszcze chamsko odpowie ze Kierownika sie niechce im wołac zeby drobne przyniósł porażka

Marzena

Jak wygląda tutaj kwestia nietykalności, zna ktoś może przepisy? Mam sytuację, że jeden z liderów mnie dotyka dosyć często pod pretekstem łaskotania dla żartu i nie wiem czy jestem przewrażliwiona, czy to nie jednak nie powinno mieć miejsca.

@Marzena

Musisz się zgłosić do obrońcy uciśnionych tzw. SIP-a. Tylko uważaj bo wtedy cały magazyn będzie o tym wiedział.

Mysz

Podejdź do ar lub hr

Duo
@Marzena

Zgłoś to SIP-owi on podjedzie wózkiem widłowym odepchnie lidera i tym sposobem uratuje twoje życie i cnotę. Bohaterowie znają też przepisy więc nie omieszkają się udzielić tobie jakże fachowej informacji .Nie zapomnij po wszystkim ucalowac Sip-a w pierścień i wytarmosić peleryny. Czego Bozia nie może - zrobi Sip. W ramach rekompensaty kup perfum - wspieraj wewnętrzny biznes .Nie bądź obojętna !!!!

Ostrzeżenie
@Rzeźnik

Zanim zrobisz "dym" upewnij się, że to o czym piszesz jest tym co podejrzewasz - powiedz temu Leaderowi, że tego sobie nie życzysz. Powinno poskutkować jeżeli nie, będzie inny leader. I tak jest ich za dużo

Po prostu
@Marzena

Zwróć temu liderowi uwagę , że sobie tego nie życzysz najpierw.

Ciekawa
@Duo

Zaskakujące jest to, że SIP łamie przepisy, dotyczące zakazu handlu. Wszyscy podpisywalismy pisemka dotyczące zakazu konkurencji, a tu jawna sprzedaż perfumow na magazynie... Coś tu chyba nie gra!

Doris
@Ciekawa

Sip jest malpką która perfumy przynosi sam proceder tkwi głębiej u Pana wszechmogącego który prowadzi Sip-ow za rączki nóżki i rozumem rządzi. Ten oto Pan prowadzi biznes na miarę Rosmana.Oj i nawet możesz karnet dostać na zakupy w owym salonie za całe 25 ziko hahaha

@Marzena

Szczerze zależy od Ciebie co w tym przypadku zrobisz... jeśli jest to nachalne i Tobie nie pasuje to powiedz mu to wprost, jeśli nie zadziała, idziesz do hr...

Co to jest hejt i jakie są jego przyczyny? Trudno jest podać dokładną definicję terminu „hejt”, zwłaszcza że pojęcie to dopiero od niedawna funkcjonuje w słownikach. Niektórzy zastanawiają się jednak nad tym, co to znaczy „hejtować” kogoś. Z pewnością można stwierdzić, że hejt to słowo pochodzenia angielskiego (ang. to hate – nienawidzić), które jako zapożyczenie na stałe przyjęło się w języku polskim. Hejter (ang. hater) to osoba, która zamieszcza w Internecie obraźliwe komentarze mające prowokować innych ludzi do kłótni lub znacząco obniżać samoocenę osoby hejtowanej, czyli obrażanej. Rozpowszechnianiu się zjawiska hejtu sprzyja rozwój Internetu, który zapewnia prześladowcom przynajmniej częściową, jeśli nie całkowitą, anonimowość. Hejt nie jest tak naprawdę nowym zjawiskiem, teraz jednak, w czasach cyfrowych, zyskuje zupełnie nową formę. Na hejt w Internecie zdecydowanie najbardziej narażone są znane osoby, przede wszystkim politycy, a także reprezentanci niektórych grup społecznych (na przykład nauczyciele, przedsiębiorcy, bezrobotni itp.). Hejt wiąże się także z nawoływaniem do nienawiści i z dyskryminacją na tle religijnym, seksualnym lub politycznym. Hejterzy w Internecie wykorzystują do swoich celów nie tylko komentarze i obraźliwe słowa, ale także grafiki oraz memy. Wśród najważniejszych przyczyn hejtu w Internecie wymienia się: chęć obrażenia innych, przekonanie o byciu osobą anonimową, zazdrość (na przykład w stosunku do osób, które osiągają sukcesy), zły nastrój, negatywne emocje, kumulację złego samopoczucia, istnienie stereotypów oraz uprzedzeń w stosunku do określonych grup społecznych, silne poglądy polityczne, niezadowolenie ze swojej sytuacji życiowej.

@,,

Ten ''hejt'' to naprawdę przykra sprawa. Dobrze, że nasze forum jest od tego wolne...

@,,

Tam gdzie jest cenzura nie ma ''hejtu''..............niestety nie ma też prawdy.

@,,

Kiedy stwierdzę, że tzw. "związki zawodowe'' to banda nierobów klepiąca się na wzajem po pleckach to jest hejt czy po prostu charakterystyka towarzystwa ??

@,,

Nie jestem hejterem i nie byłem szeregowym pracownikiem w hm a że trochę przepracowalem w tej firmie więc mogę o niej wiele napisać... I to nie jest hej tylko prawda ...

....... ()..........

Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia zdrówka , bogatego gwiazdora i odpoczynku w gronie rodzinnym wszystkim Wam życzę. Dla hejterów i innych stworów anonimowych w sieci ;) dużo wytrwałości w rozbawianiu ludzi- mamy kabaret za free :)

Godzinynocne

Ktoś wie co z wyplatami za godziny nocne z nocek wyprzedażowych w grudniu? Bo słyszałam że 10 stycznia, ale nie jestem pewna.

Kiririri

Witam czy zlecenia dostają też przyśpieszene wypłaty? Tj koniec grudnia?

@Kiririri

Wam na zlecenie to nawet wypowiedzenie nie przysługuje. O czym ty gadasz chłopie...???

Rzeźnik

Jojo trochę przypomina takiego obwoźnego sprzedawcę perfum........co myślicie..? Gdyby te nieroby ze związków dały mu flaszki to mógłby przez cały dzień ładnie rozprowadzić po firmie. Na pewno klienci by się znaleźli. Jakiś bonus na święta i handelek by kwitł.

Łukasz

Mnie to w ogóle nie dziwi. Jakie związki zawodowe taki SIP.....ten skrót powinno się tłumaczyć jako......... ''Szwendaj i Plotkuj''.

Halinka z Bookingu

Jak wygląda wigilia w magzaynie ? Może się ktoś podzielić opinią i przebiegiem ?

Nd
@Halinka z Bookingu

Normalnie. Pracujesz do 12, a na kantyne masz za darmo coś a'la bufet szwedzki z daniami

Bogumiła
@Nd

Dania są dobre ?

@Halinka z Bookingu

Wigilia dla was z H&M wygląda następująco...przychodzicie na godzinę 22:00 na magazyn i startujecie ku chwale ludu pracującego.

New

Wie ktoś kiedy wpłynie grudniowa wypłata?

Wypłat

I macie już wypłaty?

@Aki

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.