Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Kamil

Tak, tak...Królowie Egiptu ze związków deklarują, że oni wam wszystko załatwią, podwyżki, wyprzedaże, złote góry, a jedyne co mogą to załatwić wam perfumy. A te kobiecinki chodzą i łykają ten kit. Zamiast zmniejszać liczbę bez użytecznych urzędników w Polsce to przybywa takich dziwnych tworów, jakichś figurantów związkowych, straży miejskiej, polityków co siedzą na stołkach i żerują na pracy innych. Wstyd !!! ZA pracę się zabierzcie pasożyty. Powinniście na siebie zarabiać. Umiecie tylko podatki i składki zbierać nieroby parszywe.

Ptysia

Co trzeba zrobić żeby móc się szkolić gdzie się chce. Jakie trzeba mieć haki na gl lub managera ze można sobie pozwolić na to że się mówi ja to sobie załatwię i będę pracować tam gdzie mi się podoba. Koleżanka z goods in chyba to wie bo mówi o tym wprost kolejny przykład lepszych i lepszejszych w hm

To faktycznie szkoda. Pamiętam że zawsze w porządku był dla ludzi. Tak szybko awansował na lidera ludzie stali za nim, ostatnie co bym mógł powiedzieć to że go zwolnią.

@Paweł

Tak... widocznie górze się to nie podobało.. jeden z niewielu normalnych liderów a nie twór korpo...

Rafał

A co się stało lala ? Zwolnił się sam ? Czy go zwolnili ?

Chodzi o tego Tomka co jeździł na inscenizacje rycerskie ? Co ? On już nie pracuje ?

@Rafał

Słyszalam że go zwolnili...

@Paweł

Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Penisek

Pamiętajcie brudasy myjcie się żeby żadne wirusy i bakterie się nie rozprzestrzeniały, a dla pewności zarządzam codzienne odkażanie. (usunięte przez administratora) a 5 godz. później ponowić dawkę. Brudasy, które się nie zastosują do nakazu będą traktowani z sikawki strażackiej. Pamiętajcie perfumki nie zastąpią mydełka i wody.

Romek

Zwracam się do wielkiego obrońcy tzw.'' związków zawodowych ''. Odpowiedz na moje pytanie. Do czego nam są potrzebne związki ??

Elzbieta
@Romek

Związki Zawodowe chronia słyną panią i inne oosby które duzo chorują przed wyrzuceniem z pracy badz przeniesiem do innego magayznu Do tego dzieki nam chorzy ludzie ktorzy nie doceniaja maja 1 zmiane a wy zdrowi pracujecie na 3 zmiany ale do was tez zrobilismy cos dobrego nie dostaniecie 4 brygadowki oj nie bedzie pracowac na 3 zmiany i w weekendy za te same pieniazki i dni wolne ale pamietajcie chorzy musza miec lepiej niz zdrowi 3 zmianowcy pamietajcie praca postawa Romku

L4
@Elzbieta

Łe jezuuu i co teraz ?

związki ludzkie
@L4

Witam myslimy o dodaniu tygodnia w sanatorium jako dodatek relaksacyjny i motywujacy o to do was nie wdziecznicy walcza zwiazki zawodowe by zylo sie lepiej ludziom na magazynie jak i m tym znamym małgorzatom Ż by wamzylo sie lepiejw tym praworzadnyym kraju a 500 plus pamietajcie to andrzej duda daje az plakalam jak zobaczylam tego pana co on zrobil dzieki 500 plus i pamietajcie bacznosc i postawa skanery w rece i do pracy rodacy

mateusz K
@związki ludzkie

Kiedy mozna sie zapisac na liste na wyjazd do tego sanatorium. Mysle ze to ciekawa opcja?

Dzikus
@związki ludzkie

A gdzie te sanatorium?? W Egipcie?? Jeśli tak, to oni tylko dla siebie o to walczą. Pracowników mają gdzieś. Liczy się tylko żeby ludzie się zapisali i potem to już laska wyłożona. Kpina.

Maruder

Jak patrze na te laski w HM to coraz bardziej tłuszczem zarastają...ha ha ha spaślaki się robią z roku na rok coraz większe. Jeszcze te dziewczyny, które 4 lata temu fajnie było poobserwować na pik-paku to teraz straciły na atrakcyjności bardzo dużo. (usunięte przez administratora) Dam wam dobrą radę i dajcie wiarę, że chcę dla was dobra. Żeby się zdrowo odżywiać wystarczy zrobić niewiele. Po pierwsze nie jeść smażonej żywności bo rozkłada się ona na szkodliwe pochodne związki, które tworzą miażdżycę, choroby serca, związki rakotwórcze i inne świństwa...(usunięte przez administratora) Ciekawe jest to, że tłuszcz nie jest szkodliwy dla organizmu i nie powoduje otyłości, ale pod warunkiem, że spożywa się go na surowo. Dopiero Drogie Panie, kiedy smaży się tłuszcz i inną żywność to staję się ona szkodliwa pod wpływem utleniania. Tu się nasuwa pytanie, co oni nam serwują w tej naszej kantynie firmowej...?? Druga sprawa to nie jemy cukrów prostych w ogóle, ponieważ gwałtownie podnoszą poziom cukru. Chyba nie muszę mówić o tym, że nie palimy itd........?? To moja rada dla was żeby zdrowo żyć i wyglądać na długie lata. Najmniej szkodliwe jest krótkie smażenie na rafinowanym oleju kokosowym z naciskiem ''najmniej szkodliwe'' bo smażona żywność zawsze jest niezdrowa. Mam nadzieję, że pomogłem. Zainteresowane dziewuchy o odpowiednich wymiarach zapraszam na indywidualne korepetycje. Pozdrawiam dziewczynki

Aha
@Maruder

Nikt Cie nie pytał o zdanie fra*erze. Co my jesteśmy towar na półkach, żeby nas oglądać? A jak Cie razi w oczy to nie patrz i zacznij od siebie, bo faceci w tej firmie też nie są odlani w formę. Tak jak sylwetke mozna zmienić, to charakteru już nie, wiec daruj sobie te pseudo wykłady bo tylko się pogrążasz, a jeśli miało to być śmieszne to Ci nie wyszło.

Maruder
@Aha

No towarem to już na pewno nie jesteście. To nie jest śmieszne, że laska zmienia się w spaślaka tylko smutne. Nie możesz wiedzieć jaki mam charakter. Wyraziłem tylko konstruktywną krytykę z odrobiną żartu. Napisałem co zrobić żeby się dobrze odżywiać, a tym samym dobrze wyglądać bo makijaż, ciuszki w połączeniu z perfumami od biznesmena ze związków tu nic nie pomogą jeśli człowiek nie będzie zdrowy. Gdybyś obiektywnie przeanalizowała to co napisałem dostrzegłabyś, że to ma sens, zamiast tego ty wolisz się unosić dumą. Jak sama napisałaś, jak cię razi mój wpis w oczy to nie czytaj, masz do tego pełne prawo tak samo jak do codziennych wizyt w McDonald's. Oczywiście, że sylwetkę można zmienić............no i właśnie o tym napisałem. Zastanawiałaś się kiedyś nad tym dlaczego w Polsce główną przyczyną śmierci są choroby związane z układem krążenia i nowotwory dopiero potem są wypadki motoryzacyjne ?? W moim komentarzu pochyliłem się nad tym tematem żeby sprowokować ludzi do zmiany stanu rzeczy. Jeżeli ktoś przeczyta mój wpis i zmieni coś na lepsze to będzie duży sukces. Ludzie zrobią co zechcą, przecież nikogo do niczego nie zmuszę. Jak ktoś chcę dalej niewłaściwie się odżywiać i pracować na zawał serca, udar mózgu, raka płuc, zator płucny, cukrzycę, miażdżycę, żylaki itp. atrakcje to nikt mu tego nie jest w stanie zabronić. Tak na marginesie to w Stanach Zjednoczonych jest taka restauracja o nazwie '' The Heart Attack Grill '' i skoro jesteś tak zbulwersowana moim wpisem o przepisie na zdrowe życie i chciałabyś się trochę podtuczyć to zawsze możesz skorzystać z tego, że Polacy już nie potrzebują WIZY i udać się na wspaniałe fryteczki smażone na czystym smalcu, które między innymi serwują na miejscu. Serdecznie nie polecam, ale wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam

Be a lady they said
@Maruder

"Twoja spódnica jest za krótka. Zakryj się. Jesteś za chuda. Jesteś za gruba. Ogól się. Wybiel. Pomaluj usta. Nie bądź (usunięte przez administratora). Nie narzekaj. Nie daj się zgwałcić. Po prostu bądź damą". Polecam obejrzeć wssystkim szowinistycznym świ*a https://vimeo.com/393253445

Lilka

Witam kiedy wypłata jutro czy w środę?

Kek

A nie w wtorek?

@Lilka

Macie już przelewy ?

Piku

Czy pikieciarze nadal biegają z karteczkami, jak to było dziesięć lat temu, czy już mają skanery jak u Żyda w Amazonie? Ciekaw jestem czy są ludzie, którzy pracują od 2010 roku?

Zegarek
@Piku

Tak są .

@Piku

Tak są z dłuższym stażem niż 10 lat .Teraz narzekacie, że w Amazonie musicie (usunięte przez administratora) Zawsze twierdzę wszędzie jest dobrze gdzie nas niema.

Bartas

Myślicie, że ten wirus z Chin może przypłynąć w kartonie z ciuchami ??

Bartolomeo
@Bartas

Już przypłynął...

Buuu

Hejo dostaliście już PIT ?

On
@Buuu

I czym się podniecać? Są ważniejsze sprawy...

Mały

W tej firmie niestety tak jest, że każdy przychodzi odsiedzi swoje żeby doczekać aż mu dadzą umowę na stałe, a potem uważa, że jego jedynym obowiązkiem jest tylko przyjść do pracy i odczekać 8 godz. co miesiąc sobie wakacje na L-4 zrobić, a inni pracownicy są od tego żeby na tych pasożytów robić. To kwintesencja H&M Gądki. Dlatego ja też nie robię i mam wyjeba..... bo taki dostaję przykład od starszych kolegów.

Zabijaka

DO WSZYSTKICH NIEROBÓW !!! Za pracę się weźcie opyplusy (usunięte przez administratora) To że macie umowę na stałe to nie oznacza, że ktoś inny będzie za was pracował !!!

Aleja Bielany

Traktowanie pracowników w salonie we Wrocławiu na Alejach Bielany to totalna porażka. Kierowcy którzy dopiero się szkolą traktują personel jak (usunięte przez administratora). Przy klientach przeklinają i wyśmiewają pracowników. wyższe kierownictwo nie reaguje. Duża rotacja ludzi i ciężka atmosfera na sklepie. Nie polecam na umowę zlecenie a co dopiero na umowę o prace.

Andżela

Czy wiecie coś o tym, czy sc i qc będą chodziły na 3 zmiany? Na 2 chodzą, więc możliwe, że na 3 też będa musiały. Chociaż dziwne jest to, ze nie muszą w niedziele, jak idzie normalna produkcja, a w soboty przychodzą.

krysia
@Andżela

podobno tez maja chodzic na 3 zmiany, slyszalam takie info jak przechodziłam obok liderow

Aaaa

Z innej beczki. Dostaliście już może PIT? Czy firma wysyła pocztą?

Karolek

Powiedzcie mi czy jacyś pracownicy agencji jeszcze pracują w HM bo słyszałem, że niby już się pozbyli ich ? Czy to prawda ?

Taki jeden

3 dni nocek wraca i wy w tym widzicie 4 brygady? 4 brygady to ciągły rytm pracy i potrzeba uruchomienia zmiany D. Skąd na to ludzie? Co byśmy mieli robić? Myślcie trochę panikarze.

Przyjmują do Hm

Ela
@brak

Raczej pozbywają się ludzi jak tylko mają okazję.

Miaa

Witam wypłata będzie 26 lutego czy 27 lutego? Ktoś coś?

@Miaa

Tyz jestem z huemuuu
@Miaa

26 podobno ma być haha

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 66 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.