Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Kamil

Volkswagen stoi bo zabrakło mu części z Chin co sparaliżowało produkcję. Ponadto wykorzystali tą sytuację na swoją korzyść, żeby polepszyć swój wizerunek wśród opinii publicznej jakoby oni tak dbali o pracowników. Teraz wszyscy krzyczą: zobaczcie co za super firma w porównaniu do H&M, a przecież gdyby dostawy ciuchów do H&M z Azji zostały przerwane to też ta firma by stanęła. Te firmy uzależniły się na tyle od Chińczyków i Kambodży itp. krajów, że bez nich nie potrafią normalnie żyć. Swoją drogą zastanówcie się bardzo dobrze następnym razem jak będziecie u mechanika ile w waszym samochodzie jest tych tzw. '' Oryginalnych Części '', które są kilka razy droższe. Kiedy Chińczycy kupili Volvo to ledwo pracownicy wynegocjowali, żeby produkcji nie przenieśli do Chin i na razie jeszcze produkują w Szwecji. Samsung też zawiesił produkcję niektórych modelów lodówek bo zabrakło mu części z Chin. Dziwię się, że w ogóle jeszcze coś jest produkowane na starym kontynencie. Poczekajmy jeszcze trochę, a zlikwidują produkcję w Europie i po prostu będą sprowadzać całe lodówki, pralki i samochody z Chin w kontenerach i tylko je przepakowywać tak jak te ciuchy w Gądkach, już wyraźnie widać, że Chińczycy się rozwijają a Europa się cofa i nie ma się co dziwić jeżeli Europejczycy wolą siedzieć na zasiłku razem z (usunięte przez administratora) udawać, że wszystko jest w porządku to nic dziwnego, że taka cywilizacja zaczyna się walić.

Patka

G** no prawda, po pierwsze zabrakło im części, a teraz ponoć okazuje się , że mieli tam przypadek chorego pracownika. Ale i tak będą ogłaszać, że to z troski o pracownika ????????????

Nikt
@Patka

Chcialbym żeby nasza firma pokazała taką troskę...

bo tak
@Nikt

Zrozum, że pracujesz w magazynie logistycznym. Tutaj wysyłka musi trwać. Dopiero tragedia by zastopowała.

Arnold

Tu nie chodzi o to jakie hasła głosi firma. Problemem są lemingi, które to łykają takie jak ty. Zachowujesz się jak tępa dzida.

nikt

Tak o nas dbaja i wszystko dezyfekują, że na nockach pracuje tylko jedna sprzątaczka... ppoż prawdę wam powie...

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Robo

W każdym zakladzie do Związków zapisują się zawsze największe nieroby i lenie, żeby związki ich broniły przed wylaniem

Kamil

No zastanówmy się nad tym co ty tu wypisujesz droga Mirko. Piszesz że związki walczą o nas.(usunięte przez administratora) Nieroby ze związków walczą tylko o swoje stołki, żeby koryto mieli pełne. Nie ma znaczenia jaka to organizacja związkowa bo wszyscy oni to ta sama swołocz. Piszesz, że jak zamkną zakład to nie będziemy mieli gdzie wracać. (usunięte przez administratora) dlaczego mieliby zamknąć zakład ?? To miejsce zostało nie przypadkowo wybrane na centrum dystrybucyjne, to bardzo dogodna lokalizacja dla takiej firmy i Polska to bardzo dobre miejsce z tanią siłą roboczą i w miarę ogarniętymi pracownikami na skrzyżowaniu głównych arterii , a zaraz za płotem są bogate Niemcy - osiemdziesięcio milionowy rynek zbytu. Azja-Polska-Gądki-Szkopy... Znasz lepszy kanał dystrybucji tych ciuchów ?? Tak się teraz robi gruby pekiel dlatego oni nie zrezygnują z tego miejsca bo by na tym stracili. Nie zrezygnują nawet wtedy gdyby wirus wytłukł połowę pracowników tego łagru.

Korona

w naszym zakładzie szefostwo powiedziało mimo że ktoś zachoruje to i tak zakładu nie zamkną bo to za duża strata dlatego ludzie uciekają na l4 czy opiekę nad dzieckiem

Kamil

Niestety nie masz racji pracowniku. Związki to zsocjalizowane do bólu nieroby, które dbają tylko o swoje koryto i o nic (usunięte przez administratora)więcej. A to, że wysłali jakąś petycje do Wojewody o niczym nie świadczy. Ty czy Ja też moglibyśmy wysłać, do tego nie są nam potrzebne wielkie związki zbierające co miesiąc składki nie wiadomo na co.

Bez
@Kamil

Niestety trzeba głośno powiedzieć TO PO JAKIEGO CZORTA SĄ TAM JESZCZE MATOŁY ZAPISANE ? Rezygnować z zrzeszenia się w związkach i doprowadzić do powrotu nierobów do pracy .A co niektórzy wierzą jeszcze w dobre zamiary kłamców. Pisma i inne bezużyteczne bzdury każdy może napisać i złożyć !!!! Teraz macie widok co robią wielebnie nam panujące związki. Napisz człowieku odręcznie rezygnacje bez podawania przyczyny wypisania się bo nie masz takiego obowiązku i wrzuć w otworek w drzwiach .Przy okazji zablokuj nr tel związkowy jeśli posiadasz bo będziesz bąbardowany połączeniami i niepotrzebnym wysluchiwaniem jąkania w słuchawce.Co z tego będziesz mieć? Święty spokój

Robo
@Kamil

Jak wykryją u kogoś wirusa , to wszystkie zmiany zamkną w Zakładzie, do Kantyny będą żarcie dowozili, ogrodzenie jest szczelne, więc nikt nie ucieknie, Ochrona jest. Spanie 8 godzin i praca przez 16 godzin, ale by produkcja wreszcie poszła hahaha

Grypa

A gdzie kochane zwiazki ? Czyżby uciekli ? Jest problem niema kto zaradzić.Moze zadzwońcie hahaha co nie ma kto odebrać ? A SIP ? Teraz macie odpowiedź za co płacicie ....nawet herbaty się nie napijesz ....kantyne niech zamkną śniadanko w szatni .Uroczo w.y.r.u.......zostaliście.Kto wam oczy otworzy w końcu że trzeba walczyć samemu trzeba wam rady pracowniczej A nie pasożytów na stołkach .

@Grypa

Nie musisz tutaj pracować jak coś ci się nie podoba , Nikt na siłę ciebie gamoniu nie trzyma!! Sam sobie nie potrafisz pomóc,s innych krytykujesz Żeby nie związki zawodowe , dziś podstawę miałbyś 1,500 zł i tyle Ciesz się, że związki są bo to one walczą o ludzi!!! Nie Konfederacja Prący!! Spytaj się gdzie przewodniczący teraz był ?? .... Hiszpanii! Przyjechał i Teraz napuszcza ludzi! Co on dla was zrobił? Komu się nie podoba droga wolna, niech szuka innej pracy

Aaaa
@Grypa

Pracodowaca nie ma obowiązku zapłacić tobie jak zamknie zakład na czas kwarantanny.. Ponieważ nie jest to z jego przyczyn zamknięcie zakladu. Pomyscie sobie ze pensji nie dostaniecie bo nie pracujecie..

Grypa
@Mirka

Tak zgadzam się mimo wszystko z Tobą......Ale mi oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o KOMPROMITACJĘ PRACY.

Donka

W HM pracuję w skupisku na 1 zmianie kilkaset osób, w tym osoby , które wróciły z zagranicy A później przychodzi 2 zmiana i wszyscy mają kontakt ze sobą A jest zakaz powyżej 50 osób

bo tak
@Donka

Przecież owe 50 osób dotyczy zgromadzeń publicznych, a nie zakładów pracy!!!

Babich
@bo tak

Tak masz rację. Tylko wyobraź sobie że na 1 zmianie jest ok 900osob - jedna osoba będzie z tych osób zarażona. Co się wtedy stanie z resztą oraz z rodzinami tych ludzi?? - kwarantanna - wysoka umieralność - więcej zarażonych Nasze Państwo nie dba o nas to może Pracodawca niech zadba o swoich pracowników.

W.
@Babich

Nikt Cię nie zmusza do pracy. Jak się nie podoba to sugeruje zmienić pracę. Proste.

Natka
@W.

Akurat teraz w takiej sytuacji jaką mamy zmiana pracy nie jest prosta, jest wręcz nie możliwa, a zostać bez środków do życia w tym momencie to była by masakra. Ale mam nadzieję, że pracownicy h&m wyciągną wnioski i gdy już wszystko wróci do normy będą bo wiedzieli co robić. Ciekawe też ci Ci wszyscy kupujący online(bo to takie bezpieczne) zrobią w sytuacji gdy okaże się że faktycznie ktoś z obsługi magazynów h&m jest chory (a przypominam że na przedmiotach wirus może pozostać nawet kilkanaście godzin). Na pewno zostaniecie o tym poinformowani, bo przecież h&m tak dba o klientów... Udanych zakupów

Qwerty

Tak Chiny radzą sobie z koronowirusem, i dlatego tam nie ma już zachorowań

Kamil

Wszystko ładnie, pięknie, ale w ogóle nie wierzę w te kilkanaście godzin. O tym ile wirus przetrwa poza nosicielem decydują głównie warunki w jakich będzie egzystował, może w niekorzystnych warunkach zginie po 2 minutach, jeśli te warunki są sprzyjające to może przetrwać długo, może nawet 9 dni. Nie można tego jednoznacznie określić. Osobiście uważam, że w naszym kraju dużym problemem są Trolle, które się nie myją i wcale mi nie chodzi o osoby, które się nie odkażają tylko o tych co nie potrafią utrzymać takiej normalnej, zwykłej, codziennej higieny. Sam nie jestem jakimś czyściochem, ale często jestem świadkiem jak ktoś nie umyje nawet rąk po wyjściu z ubikacji, no to o czym tu gadać....??? Najpierw trzeba zacząć od podstaw a potem wchodzić na wyższy poziom. Wirus sobie żyje jeśli my stworzymy mu dobre warunki, a brudasy to najlepsi żywiciele.

Mmm
@Donka

Radzę poczytać HM nie jest miejscem publicznym więc zakaz nie obowiązuje Jakoś o kasjerki i lekarzy się nikt nie martwi Pracować muszą

@Natka

Pracuję w tej firmie 9lat i ta firma naprawdę dba o pracownika. Zawsze znajdzie się ktoś komu będzie źle i będzie narzekał . Nie jest problemem wziąć L4 Jeśli czujemy się źle i boimy się o własne zdrowie łub życie . Mam nadzieję że firma się nie zamknie i będzie do czego wracać.Po tej sytuacji upadnie wiele firm , nastąpi resesja gospodarcza i wtedy będziecie panu Bogu dziękować, że macie stały dochód i pracę Pozdrawiam łudzi którzy potrafią realne myśleć A Robert Niech pomyśli zanim zacznie łudzi napuszczać i sklocac

Mirka

Wyobraźcie sobie, że firma by się zamknęła.Wszyscy by dostali kwarantannę... Nie wiadomo jak długo ta sytuacja potrwa. Pracodawca może płacić, miesiąc dwa A potem? Lepiej żeby pracownik wziol że lekarskie bo ma płacone 80procent Jak firma się zamknie, wtedy możecie nie mieć do czego wracać!!! Każdy musi zarabiać by móc płacić rachunki Tak czy nie?? Sami sobie idpowiedzcie To co się teraz dzieje, to problem nie firmy, lecz globalny całego świata.Zastaniwcie się czy tego chcecie ??? lepiej iść na L4 , prawda? Osoby mądre by tak zrobiły,a głupie winią firmę Ja boję stracić pracę, choć jestem w wieku przed emerytalnym, mnie by się jeszcze opłaciło wam nie! Bo mi zostało kilka miesięcy i państwo da mi 80 procent wynagrodzenia Wy zaś 60 % i utrata pracy.Takie są realia Więc się zastanówcie co piszecie

Patrycjusz

Jak tak słucham pracowników w tej firmie, a zwłaszcza dotyczy to kobiet. Te ich trajkotanie o tych wartościach firmy i socjalu to odnoszę takie wrażenie, że jakby firma przeprowadzała na nich eksperymenty naukowe wykorzystując ich jako obiekty badań i wmawiała dalej te _p_i_e_r_d_o_ł_y_ im do głowy to one dalej by to łykały jak młode pelikany. A jak zaczęły by coś podejrzewać to związki zawodowe by ich zapewniły, że wszystko jest w porządku i żyły by dalej w swoim HM-owym świecie. Jak się kobiecie prawi komplementy to się potrafią zaraz zakochać w tobie, a jak powiesz prawdę to by cię zdeptały z wściekłości.

Pracownica HM

Mam takie pytanie skoro zamykają granice i nic z Polski nie wyjedzie w tym nasze tiry z paczkami to po co mamy pracować i narażać siebie i innych?!

Sabina
@Pracownica HM

Zamknięcie granic nie dotyczy przepływu towaru- czyli tiry przejeżdżają bez problemu tak jak dotychczas

Pracownica hm
@Sabina

Dziękuję bardzo za odp ????

DX

Ja rozumiem że fabryki produkujące ŻYWNOŚĆ powinny pracować, wodociągi, elektrownie, ale Zakład z odzieżą że pracuje to jest skandal, naprawde nic się nie stanie jak jakaś paniusia nie kupi sobie nowej bluzki czy nowych gaci. To jest narażanie tysiące ludzi.

Mariusz
@DX

Niedawno musiałem odejść z H&M Gądki bo mi nie przedłużyli umowy i trochę było mi szkoda. Pamiętam z jaką chorą satysfakcją mój kochany lider, który mnie nie lubił bo nie byłem konfidentem i jego pieskiem jak inne osoby, przekazał mi wiadomość że już mi nie przedłuży umowy. Teraz jak sobie pomyśle że w tej firmie pracuje przeszło 3 000 ludzi i wystarczy jedna zarażona osoba i będziecie tam mieli p.r.z.e.s..r..a..n.e. na całej linii to już nie czuję smutku. Tym bardziej że teraz pracuję w małej firmie gdzie ryzyko potencjalnego zarażenia się jest znikome bo mam kontakt z małą liczbą pracowników i do tego zarabiam 2 900 zł netto. Tak więc, moje drogie s.z.c.z.u.r.ki korporacyjne wywyższające się nad agencją, życzę wam dużo zdrowia....(...)......bo będzie wam potrzebne.

Exp
@DX

VW podjął decyzję o zamknięciu, a my nadal pracujemy. Smutne

@Mariusz

Drogi Mariuszu , już nie pracuje w tym cyrku, 2 lata tam robiłem, ale po prostu już miałem dość, że jedni HARUJĄ , a inne (usunięte przez administratora) liderków nic nie robią i łażą cały dzień. Masz racje w tej firmie trzeba być mendą , (usunięte przez administratora) i lizusem żeby awansować. A to że pracujesz dobrze się nie liczy, tylko układy i kolesiostwo.

@Exp

Przecież Niemcy nic nie robią, wszystko otwarte, no to po co zamykać zakład, a co to przecież Szwedów obchodzi że tubylcy z Polski się zarażą i padną, ważne że kasa będzie płyneła.

@DX

Nie prawdą , pracuję w tej firmie dość długo i naprawdę nigdy nikomu (usunięte przez administratora) nie lizalam.Jestem zwykłym pracownikiem i jeśli coś mam do powiedzenia na temat pracy lub lidera o jego zachowaniu Nie takim.To mówię i tak naprawdę nie obchodzi mnie co zrobi z tą informacją

@DX

A czego się spodziewaliście ? O jakich wartościach wy mówicie ? Puknijcie się w głowę. Jesteście niepoważni. Firma chcę was wycisnąć jak cytrynę zanim ewentualnie się zarazicie i padniecie. Tzw. '' WARTOŚCI '' tej firmy to poparcie dla imigrantów, homośków, L.G.B.T, gender, i inne tego typu politycznie poprawne absurdy podobnie jak Unia Pseudo-europejska. Jak padniecie to Ukraińców sobie sprowadzą albo b.ru.da.só.w. Żyjecie w wymyślonym przez firmę świecie i zatraciliście poczucie rzeczywistości, a teraz krzyczycie i lamentujecie. Żal mi was.

Kinga
@Exp

Nie podawaj nieprawdziwych informacji. VW nie podjął decyzji o zamknięciu.

Gienas

My to ludzie ze wsi polskiej i twarde i nie damy sie wirusowi. Trzymajcie sie i nie dajcie. Nadzieja nigdy nie umiera. Bydymy walczyć z chorubskiem. Zoboczcie jak Chińczyki walczom i to dobre ludzie. Łyni chcom zarobić i my tyż chcemy i sie nie damy i pokonamy gnoja.

Lidero

Kiedy wracają 3 zmiany?

Ryszart

Ministerstwo Zdrowia : "Zostańcie w domach" A tymczasem jutro w H&M: ranna i nocna zmiana do pracy :)

Zawiedziona

Wszystkie znane marki ogłaszają zamknięcie sklepów stacjonarnych w trosce o swoich pracowników i klientów i wręcz zachęcają do zakupów online. Dlaczego nikt nie zastanawia się nad tym że zakupy online obsługują również LUDZIE. Nikt nie myśli o pracownikach magazynu których na jednej zmianie jest ponad 1000!! Dlaczego nikt nie zastanawia się nad tym, że to jest ta sama sytuacja co imprezy masowe, kina teatry, tu również ma ze sobą kontakt rzesza ludzi z całej wielkopolski a wszyscy wiemy że wystarczy jedna....

Teraz się okaże , jak nie zamkną zakładu, ile jesteśmy warci dla tej korporacji. Nawet woły robocze się oszczędza żeby nie padły i nie zachorowału Widocznie jesteśmy mniej warci dla tej firmy, bo można ściągnąć se nowych wyrobników, tylko kasta liderska się nie zmieni.....masakraa

Koronawirós

No to to porażka, że zdrowie i życie pracowników firma ma głęboko w (usunięte przez administratora) My pracujemy na jej zysk. Przykre, że wartości tej firmy to bujda. Gdzie szczerość i otwartość?

@Koronawirós

Szczerość i otwartość...?? Jakie wartości...?? Ta firma nie ma żadnych wartości. Skąd żeś się urwał ??

Tom
@Koronawirós

STAN WYJĄTKOWY ogłoszony, cały kraj stanął, pozamykane granice, galerie handlowe, restauracje, wszystkie sklepy oprócz aptek spożywczych i aptek, a w H&M każą paczki pakować dla Niemców. Nie rozumieją że każdy teraz kupuje żywność a nie nowe ubrania, to może kupić później. Gdzie ZWIĄZKI ZAWODOWE w tej firmie ???

Maras 18

Kiedy agencja wraca?

Wenus
@Maras 18

A w ogóle ma wrócić agancja?

@Maras 18

Nie wraca , PO to firma ich się pozbyła żeby ich przyjmować? Ta historia już zakończona M

Zirytowana

Czy ktoś w tej firmie jest upośledzony pytam. Mamy nie panikować, korona jest już w Dachowej, ba ma ja nasz pracownik. Firma milczy zamiata pod dywan, a związki gdzie są??

Trąba
@Zirytowana

Nikt z Dachowej nie jest zarażony. To że kogoś nie ma w pracy nie oznacza że jest chory

@Zirytowana

Czy jeśli ktoś nie jest pewien, że wie, że dana osoba jest chora nie powinien tego zgłosić? Ukrywanie takich wiadomości jest chyba nawet karalne?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 417, z czego 66 to opinie pozytywne, 96 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.