Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Andżella Makrela

Moi drodzy poddani Nie lękajcie się iż nie otrzymacie swoich dziengów. Zapewniam was, że otrzymacie wszystkie dziengi. Powiem więcej(usunięte przez administratora)uchodźca dostanie dużo dziengów na które wy zapracowaliście w pocie czoła, a nawet więcej niż wy sami. Tak więc...zachęcam was szczerze: nie bądźcie rasistami, ksenofobami, faszystami, nazistami, komunistami, seksistami, szowinistami, rusofobami, czarnofobami, ciapakofobami i pokażcie jak jesteście postępowi.

Oto
@Andżella Makrela

Twój postęp umysłowy nastąpi gdy zejdziesz z drzewa ...W chwili obecnej jesteś umysłową amebą.

Mietas

Czy dziengi są dzisiaj czy dzisiaj puszczone ?

Mietas

Kiedy dziengi ? Ktoś coś wie ?

Mietas

Musze wiedzieć kiedy bedom dziengi.

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Mietas

Czy już coś wiecie kiedy dziengi ?

Te wypłaty są dzisiaj czy dopiero dzisiaj są Puszcone?

aabb
@1234

No właśnie, pytam o to samo

@1234

A dodatek świąteczny w wypłacie był? Czy na 10 będzie?

angel

Na 10 będzie

@angel

Dzięki za odpowiedź.

Mietas

Kiedy dziengi ? Ktoś coś wie kiedy dziengi bedom ?

Barbi
@Mietas

Będą jak zawsze w każdym miesiącu.(usunięte przez administratora)

@Barbi

Mam nadzieje że dostane szybko swoje dziengi.

@Barbi

Czy ty już masz swoje dziengi ?

@Barbi

Zarobiłem dużo dzienga i teraz bede wydawać.

Rzeźnik

Volkswagen, Man, Toyota, Ford, Audi, BMW, Dacia, Hyundai i Kia, Mercedes i Daimler, Nissan, Scania, Seat, Skoda, Volvo : wszyscy oni ograniczyli znacząco produkcję albo wstrzymali bo części z Chin nie mają. Więc te wszystkie wielkie marki składają swoje auta z chińszczyzny. Niech tylko jakiś mechanik jeszcze raz mi powie że mam kupić oryginalne części 4 razy droższe bo lepsze to go zapytam co to są te '' oryginalne części '' ???? O_s_z_u_ś_c_i___z_a_j_e_b_a_n_i__ Czasy kryzysu obnażają całą prawdę.

Mietas

Ja sie opierdalaja cały miesiąc i chce swoje dziengi... Kiedy bedom dziengi ?

Mietas

Dziengi w końcu byli czy nie byli ?

Anonimowy

W nawiązaniu do korona wirusa to warto byłoby zadać pytanie ;czy pracodawca przewiduje premie dla pracowników za pracę w okresie zagrożenia zakażeniem wirusowym przez covid-19?

@Anonimowy

Te ciuchy nie są artykułami pierwszej potrzeby i dlatego premia się nie należy. A jak się boisz wirusa to możesz przecież nie przychodzić do pracy, nikt cię na siłę tu nie trzyma.

ggg
@Tomek

Ale masz mózg wyprany, w wielu zakładach dają premie ( pomijam tutaj sklepy typu lidl czy biedronka) W niektórych zakładach, które pomimo epidemii działają ich władze dają pracownikom spore premie. sięgające nawet prawie drugiej wypłaty. Skoro ma w takim czasie zysk dlaczego nie dać więcej pracownikowi? Weż też pod uwagę , że we Włoszech zamkną zaraz wszystko, To znaczy ze ktoś dane regiony które obsługiwało DC w Włoszech będzie obsługiwał inny kraj zapewne polska. Pytanie czy są już grafiki, bo w zeszłym tygodniu jeszcze nie było. Pytanie dlaczego a to już 23 a grafiku ciągle brak. I tak będziemy robić teraz dużo więcej, za mniej niż w innych europejskich krajach.

@ggg

Mózg to tacy jak ty właśnie mają wyprany. Piszesz ogólnikami, które nic nie znaczą. Wymień chociaż ze 3 firmy, które dostają premie w postaci prawie drugiej wypłaty. Kto normalny w czasach kryzysy będzie pracownikom dawał premie ?? Nie liczę firm, które mają asortyment pierwszej potrzeby. Jeżeli we Włoszech wszystko zamkną to co ty chcesz obsługiwać ?? Dolicz korki na granicach, ile czasu by te paczki jechały ?? Ja mam nadzieję, że nie przyjdzie taki czas że będziemy musieli się modlić o to żeby w ogóle mieć pracę, a taki ważniak jak ty zrzędzi o tym, że premii chcę. Za co firma ma ci dać premię ?? My tu nic ważnego nie robimy, mogliby zamknąć ten grajdołek i nikt by się tym nie przejął. Jak się boisz wirusa to zostań w domu. Zawsze sobie załatwiacie L-4 na lewo, a teraz nagle chcecie koniecznie pracować ??

Anonimowy
@Tomek

Jak to mam nie przychodzić do pracy jeśli się boję wirusa.(usunięte przez administratora)Ja się wirusa nie boję , ale narażam na zachorowanie wszystkich moich domowników.

@Anonimowy

Jak to jak ?? Gdzie wy żyjecie ludzie ?? Nie słyszeliście o ustawach, które wydał Rząd ?? W miesiącu marcu pracownik może pójść na zwolnienie lekarskie jeżeli będzie obawiał się o swoje zdrowie lub tak jak mówisz rodziny. Rząd przecież sam propaguje zostanie w domu. Z resztą cały rok sobie załatwiacie zwolnienia na lewo, a teraz to nagle dla was problem. W sumie to prawda, że robole z HM to imbecyle.

Maryjan
@Anonimowy

Dla zarządu może i tak. Ale dla was? Do roboty!

Sławek

Czy wniesienie opłaty za perfumy jest jednocześnie uwzględniane jako poczet składki członkowskiej ?

Bozenka

No co Ty? Ja słyszałam że w związku z tym iż narzekają ludzie że Pan dzwoni z samotności po członkach grupy ,teraz jego pomoc będzie na zasadzie sms-a treści POMOC który otwiera wszystkie drzwi i rozwiąże twoje problemy ! Oczywiście od niedawna można wrzucać w ramach akcji Pajac koperty z datkiem ( skromnym) na kopercie dopisek Wakacje 2020 .W ramach ochrony srodowiska w biurze konfidentow przyjmowane są wszystkie szmaty do recyklingu. No kurde wszystko się rozwija jak cenny papier toaletowy .Boze chroń Pomocnego Króla!!!!

@Bozenka

Czy drogą SMS można zamówić perfumy ??

SUM
@Sławek

Chodzą słuchy że będzie kolędowanie przez samego wodza, Trochę inaczej bo przed Wielkanocą wiec będzie możliwość zakupu przy okazji.Reklama dżwignią handlu a i samotność można zapełnić. Mile widziana koperta i kolacja. Taką informację otrzymali niezrzeszeni.

Bożenka
@Sławek

Zapytaj u żródła.

Sławek

Czy oprócz perfum można zakupić jakieś środki dezynfekujące i mydełko ??

Wzruszony

Jak ludzi stać niech siedzą na l4 .A Vega no mógł by coś nakręcić w HM np: Rozmowy kontrolowane w damskim WC hahaha Kabarety ,kabarety .Małgorzaty nie znam może dlatego że ona taka chorowita.

Wzruszony

W HM znaleźć kochankę ? Nie no to się nie uda choćbym zrobił casting to nie dam rady pewnych rzeczy się nie odzobaczy. Ale być może Vega zrobi film "HM na krańcu świata " .

@Wzruszony

Farmazony opowiadacie. Do tej firmy najlepiej pasują ''Trudne Sprawy'', a pracownicy ciągle zadają sobie pytanie...''Dlaczego Ja'' ?

arkadiusz krawęzniczek
@Mietas

byłem widziałem ludzie z hm na l4 sie relaskuja znajduja mlodych kochankow nie zaleznie od płci w tym pierr do lo n robakowie zamiast sie leczyc w domu to jezdza do robakowa na sex gdzie jest policja gdzie jest wojsko w czasach koronawiursa sex relaxowanie kto to widział i ze niby 30 tys kary

magda sztank
@arkadiusz krawęzniczek

to jest prawda kobiety ida na l4 nie odpoczywaja w domu z mezem i z dziecmi tylko z kochankami w robakowie ci kochankowie i kochanki to nie koniecznie ludzie pracuajcyw HM kolega dobrze mówil zeby Ęzowie zaczaili sie pdo firma i za samochodami jechac gdzie zonki jadą sie relaksowac oj rozwodów byloby co nie miara

@Mietas

Przyjedzie Malinowski i partnerzy i się skończy rumakowanie !!!

Jaki wpis? Bo jak zawsze ma poblokowane i niestety nie każdy widzi...a szkoda bo chcę też się pośmiać

Andżella Makrela

Drodzy poddani Z uwagi na epidemię podjęliśmy decyzję, że w Polsce pozamykamy kościoły a w Niemczech meczety. Wszystko to uzgodniłam z moim osobistym nadwornym doradcą Muhammedem El Sheikkiem. Ponadto wciąż ściągamy do Unii nowych imigrantów...eehh..ohh.....pardon..uchodźców. Kiedy ich liczba przekroczy ilość szczurów w kanałach będziemy mogli powiedzieć że jesteśmy liderem postępu.

gerda

Agencje mają znowu do Hm wrócić.Ogłoszenia widziałem

Dzikus
@gerda

Jeżeli ci ludzie w agencjach co ich powyrzucali wcześniej jak śmieci wrócą to są błaznami dla mnie. Bo na ich miejscu to już bym (usunięte przez administratora)na ten H&M za takie traktowanie.

Piotrek
@gerda

Nie ma sensu wracać do tej firmy bo po co ?? Tym bardziej że teraz mogą sobie znaleźć o wiele lepszą robótkę zwłaszcza faceci. Wiadomo że zawsze jakieś przegrywy tam wrócą.

@gerda

Mojego kumpla wyrzucili z HM-u i teraz robi tylko na dwie zmiany i zarabia 3 200zł na ręke z nadgodzinami do pracy ma 10 minut drogi, a latem będzie sobie chodził pieszo spacerkiem. Po co ma wracać do HM-u ? Tym bardziej, że może ten scenariusz się za chwilę powtórzyć i za kilka miesięcy znowu go wyrzucą.

Bartass

Gdzie są ogłoszenia że Wraca agencja

Rzeźnik
@Bartass

Wiszą na głównej tablicy, obok grafików.

Andżella Makrela

Moi wierni poddani Oświadczam, że jedynym sposobem na pokonanie obecnego kryzysu epidemii jest przyjęcie więcej imigrantów.......ooooch ...yyymm.. ...ooo.. pardon !! .........to są uchodźcy. Tylko dzięki takiemu wzbogaceniu kulturowemu pokonamy epidemię. To nie badania nad antidotum i szczepionką wam pomogą tylko całkowite otwarcie granic Unii. Pamiętajcie więcej nierobó.w i więcej zasiłków to jedyny ratunek.

Bywa
@Andżella Makrela

Droga parafianko ! Nie ma już ratunku na twój pusty łeb .Wszyscy uchodźcy to nygusy tak uważasz ? To co na to Polacy pracujący za granicą ? Może spójrz na to inaczej ...jeśli masz pole ryżowe to pracujesz u siebie czy patrzysz na pile obok ? Bo skoro patrzysz na inne pole to twój ryż zarasta chwastem! Na początek obiektywnie spójrz na siebie A potem nazywaj kogoś nierobem .Bycie Polakiem to nie bycie burakiem.Nie cierpię rasistowskiego podejścia do innych narodów

xxo

I co, i te wypłaty niby dzisiaj??? xd

Czy jest coś wiadomo o przedłużonym zasiłku że względu na zamknięcia szkół ?

Kamil

Zastanówmy się co ty ''Anonimie'' związkowy wypisujesz. Czytając te twoje wywody odniosłem wrażenie, że dużo cię łączy z jednym z twoich lewicowych liderów, chodzi mi o Władka _C_z_a_r_z_a_s_t_e_g_o_, który stwierdził, że: ''Polskę wyzwalali Sowieci''. Oboje poznaliście wydarzenia z historii, ale niestety nic z tego nie zrozumieliście. Sowieci nie wyzwalali Polski tylko wyparli Niemców po to żeby zająć ich miejsce. Opisujesz reżimy totalitarne i operujesz skrótami. Rozwińmy te skróty np. ''SDPRR''- Socjal - demokratyczna Partia Robotnicza Rosji, NSDAP-Narodowo - socjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. Określenia ''robotnicza'', ''socjalistyczna''.Znajdujemy tu zadziwiające podobieństwa do związków zawodowych, przecież związki właśnie walczą o robotników, a ich główny cel jest właśnie socjalny. To oznacza, że związki zawodowe wywodzą się z tej samej lewicowej ideologii co tamte ugrupowania. Różnica między nimi polega tylko na tym, że związki zawodowe jak sam ''Anonimowy'' Robotnik zauważył pozostają w bliskich stosunkach z Kościołem i to właśnie dzięki temu nie przekształcają się w ateistyczny reżim komunistyczny jaki funkcjonował pomiędzy rokiem 1917 a 1991 kiedy doszło do rozpadu Imperium Sowieckiego. Związki zawodowe to strikte socjalistyczny twór i to jest właśnie problem ponieważ socjalizm nie sprawdził się jeszcze nigdzie na świecie, za każdym razem jak go gdzieś wprowadzali to zostawiał po sobie zrujnowaną gospodarkę i ludobójstwo nierzadko na masową skale. Skupmy się jednak na związkach, ''Anonim'' wysyła innych ludzi do Chin do Afryki, a ja bym go wysłał do Grecji bo to najlepszy przykład tego co się dzieje z krajem w którym rządzą związki zawodowe. W Grecji związki doprowadziły do tego, że poszczególne grupy zawodowe posiadały tak wielkie przywileje że przykładowo taksówkarzem nie mógł zostać nikt kto nie został namaszczony przez organizację związkową to powodowało, że prawa wolnego rynku tam nie działały bo wszyscy żyli na jednym wielkim socjalu wywalczonym przez związki. Grecy żyli na 4 razy wyższym poziomie niż zwykły Polak, który w pocie czoła ciężko pracuję, zapożyczali się na potęgę ponieważ nie pracowali efektywnie, a przecież zarabiali dużo. Grecki Rząd nawet posuwał się do fałszowania raportów finansowych żeby stwarzać wrażenie że w kraju panuje dobrobyt.Teraz dług publiczny Grecji wynosi około 190 % PKB i cały czas się powiększa, nic im już nie pomoże bo Grecja nie jest w stanie spłacić swojego długu, dlatego czeka ich bankructwo, które będą musieli oficjalnie w przyszłości ogłosić. Dla porównania inne zsocjalizowane kraje takie jak Francja mają dług na poziomie 104 % do PKB i co roku wzrasta o 2%, Włochy 140%, Portugalia 120%, Belgia 100% a Polska około 50%. Inne kierunki, które ewentualnie poleciłbym Anonimowemu robotnikowi to Korea Płn., Kuba, Wielka Rosja jako spuścizna po Imperium Sowieckim i oczywiście Wenezuela gdzie Rząd rozdaje paliwo za darmo żeby pokazać jak wspaniale się tam żyje, ale ludzi nie stać na samochód.

@Kamil

Hahahaha WOLNE ZWIĄZKI ZAWODOWE powstały na zachodzie w USA na początku XX WIEKU !! Wolne Związki Zawodowe nie są żadnym tworem PRL-u bo jak w Polsce komuniści przez takich jak TY gnębili naród Polski to wszędzie na za zachodzie Związki Zawodowe już dawno z powodzeniem funkcjonowały baranie !! ( Francja, Hiszpania, Wlk.Brytania, USA) Ale co Ty możesz o tym wiedzieć... Jak chcesz komuś pocisnąć w necie to najpierw miej rację i zdobądz jakąś wiedzę Koleszko ! Nie rzucaj się za tłumem i nie powtarzaj bełkotu tych nierobów i na dodatek nieuków !!

Kamil

W mojej wypowiedzi przytoczyłem różne fakty pisząc o obecnej sytuacji ekonomicznej jak i historycznej natomiast ty powtarzasz ciągle tylko utarte hasła '' demokracja '', '' wolne związki '' bo członkowie związków to właśnie potrafią robić najlepiej - powtarzać chwytliwe slogany żeby ludzie im uwierzyli i oczywiście ochoczo zapisali się do twojej organizacji będącej bastionem socjalizmu. Zauważyłem że twoim problemem jest to, że nie masz świadomości o tym, że związki zawodowe to twór lewicowy, no bo sam chyba przyznasz, że związki walczą o różnego rodzaju benefity socjalne, finansowe lub rzeczowe i o przywileje, które najlepiej są widoczne w związkach górników na Śląsku. W PRL-u o którym tak żarliwie wspominasz też wszyscy pracownicy mieli dużo przywilejów pracowniczych tzw. 13- stkę albo nawet 14-stkę, każdy obywatel miał zapewnioną pracę przez państwo, bezrobocie wynosiło 0%, należały się różne deputaty od firmy, dodatki, wolne dni, a czasami pracownicy zarabiali miliony złotych. Nawet człowiek na tak niskim poziomie jak ty musi dostrzec podobieństwa, a nie są one przecież przypadkowe. Te podobieństwa wynikają z socjalizmu, a socjalizm nie sprawdził się jeszcze nigdzie na świecie. Jako reprezentant tzw. '' wolnych związków zawodowych '' obrażasz mnie i mi podobnych ludzi nazywając nas '' nierobami '' tymczasem to my zwykli ludzie pracujemy sami na siebie, zarabiamy na siebie, a twoi działacze związkowi siedzą sobie na stołkach nic nie robią a mimo to odbierają co miesiąc taką samą wypłatę albo większą bo wiedzą jak sobie coś dodatkowo załatwić. Z jednej strony to dobrze, że związki w Polsce mają tak słabą pozycję bo wtedy gospodarka się rozwija, ale z drugiej strony działacze związkowi to hipokryci walczący tylko o swoje koryto dlatego uważam, że oni wszyscy powinni pracować uczciwie, a nie siedzieć w biurze i udawać, że cały miesiąc walczą o nasze prawa.

Sławek

Czy żeby zamówić perfumy trzeba być zapisanym do związków ?

Sławek

Chcę zamówić perfumy, mogę nawet dopłacić, ale żeby się tylko nie zapisywać do związków. Nie chcę być konfidentem

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.