Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Lucek

Jak ubogim intelektualnie trzeba być by licytować kto jest lepszy ? Ja jako performersowy H&M - owiec czy Agencja ? Między wami nie ma różnicy no może jedynie taka że szacunek dla drugiego człowieka, empatię i zrozumienie wynosi się z domu! Wam drodzy Hejterzy tego zabrakło.Moze warto spojrzeć na pracę jako formę zarobkową a innych współpracowników jako przynależność administracyjną. Ot wszystko !!!! Idź rób swoją normę wykonaj pracę tak jak chcesz a reszta zostanie podsumowana indywidualnie.A jeśli nie pasuje zwolnij się i nie pracuj w udręczonym H&M zmusza cie ktoś ?

Xy

Dokładnie tak jest.

HM-owy Playboy
@Xy

Nie ma sprawiedliwości w tej firmie. Jedni (usunięte przez administratora) a inni się (usunięte przez administratora)ci drudzy najczęściej robią to kosztem tych pierwszych. Rozwiąż rebus :...którzy z nich to HM-kmioty a którzy Agencja ??

ggg
@HM-owy Playboy

Nawet to jesli prawda co piszesz, to jak to swiadczy o agencji. Spełniają się na śmieciówce, idealni pracownicy za ryżu trochę. Już widzę te dorobki domów, basenów, tysiącwe zł na koncie oszczednosciowym i bogatą emeryturę. Tak dobrze robią w tym HM, że luksusy normalnie :D Ludzie trochę szacunku :)

Fell

Hej na jak długo zostaje agencja?

Bubu
@Fell

Właśnie sama jestem ciekawa...może ktoś coś wie?

Faust

Cóz to sie dzieje wchodze na fb i w oczy uderza oswiadczenie związkowe które nie dotyczy firmy H&M ! Polecam przeczytac i miec na uwadze że wystawienie to ma jeden jedyny cel oczernić kolejną organizację hahahaha wszystko czego dotyczy oświadczenie mija się z zawarciem jakiej kolwiek inf pracodawcy bo te sprawy nie maja miejsca u nas .Wiec po co ten protest z podkresleniem na zielono? Otoż stały cel konfidenta udezyc obczernić ,zniszczyć i znalesc kolejnych nieudacznikow do swojej kolumny NIENAWIŚCI .Bywa że tonący brzytwy się trzyma ! A papier przyjmuje wszystko nawet bezzasadne insynuacje, tworzenie historii z histerii ludzkiej naiwności

Magazynier

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Salut

Jedna z gorszych firm w jakich przyszło mi pracować, ale idealna, żeby stanąc w miejscu i zostać pozbawionym mozliwości rozwoju. Odradzam każdemu, kto skusi się na jakiekolwiek stanowisko powyżej zwykłego pracownika magazynowego. Obiecanki podczas rekrutacji nijak mają się do rzeczywistości. Jako osoba z zewnątrz byłem w szoku, jak fatalnie może być zoorganizowana praca osób zarządzających procesami na magazynie. Jeśli przełożony nie zna zakresu obowiązków swoich podwładnych (piszę jako były pracownik w niebieskiej kamizelce), tylko sam każe im określać swoje zadania, to znaczy, że coś jest ostro nie halo. Druga sprawa, że część kadry zarządzającej nie ma kompletnie pojęcia, jak zajmować się podległą im grupą, ba nie mają podstawowej wiedzy na temat prostych relacji przełożony - pracownik. Wywyższanie się to cecha charakterstyczna, niektórych osób decyzyjnych. Ameryki chyba nie odkryję stwierdzeniem, że część takich stanowisk jest przydzielana dzięki wszechobecnemu nepotyzmowi w tej firmie. Fałszywość osób tam pracujących też wybija poza skalę, począwszy od zwykłych pracowników, skończywszy na tych obejmujących wyższe stanowiska. Polecam tą firmę osobom bez jakichkolwiek ambicji zawodowych, resztę zapraszam na emigrację, docenią was bardziej niż Polactwo w kraju. Elo!

Filemon
@Salut

Też pracowałem w tej firmie i nie polecam bo to kpina co tam się dzieje. Ludzie fałszywi, nie chcę im się pracować i dlatego innych wykorzystują, a mogą tak robić przez to, że liderzy nie reagują w ogóle na przejawy niesprawiedliwości i nie potrafią albo nie chcą zarządzać w sposób uczciwy podległym im zespołem. Lider w H&M to nieudolny błazen i miałem mase okazji żeby się o tym przekonać, a dzieje się tak właśnie z ty powodów o których napisałeś. Dlatego właśnie normalni ludzie szybko odchodzą, a zostają właśnie tacy co nie potrafią zarządzać, pracować i iść na przód.

@Salut

W tej firmie jest tak, że niczego się tutaj nie nauczysz, nic się nie rozwiniesz, doświadczenia nie zdobędziesz i (usunięte przez administratora)zarobisz, a mimo tego firma tworzy wrażenie, że zatrudnia pracowniczą elite poprzez wyszukane rekrutacje gdzie robią ostrą selekcję kandydatów, organizują jakieś spotkania ewaluacyjne, testy, plany rozwoju....ile to jest warte ?? Nic...to tylko tworzenie swego rodzaju wrażenia, że posiadłeś jakąś tajemną wiedzę po tych tzw. ''szkoleniach'' na które ludzie zapisują się faktycznie po to żeby się trochę po (usunięte przez administratora) Takie zabiegi powodują, że robolki z H&M uważają się za lepszych niż w rzeczywistości i w efekcie czego pomiatają innymi np. pracownikiem agencji, który przyszedł zarobić na chleb.

Bbb
@Rzeźnik

Może Ukraińcy, i starsze osoby zarabiają na chleb. Jednak młodzi Polacy robiący w hm a zwłaszcza przez agencje to są na garnuszku rodziców. I to co zarobiaja pewnie dla siebie maja. Markowy ciuch, nowy telefon, teraz jest fajnie jednak co tacy zrobią jak im rodziców braknie, z ręką w nocniku na tych smieciowkach zostaną, a smieciowki będą póki ludzie się godzić będą pracować tak. Mało w tych młodych pokoleniach siły by walczyć, by wyjść i protestować i zmusić rząd do zmiany w tym temacie. Jest Facebook to jest dobrze a zaś mamy kraj patroli i niedorajdow. Teraz poziomy w grach zdobywają, dawniej facet to zdobywał uprawnienia na koparke, na dźwięk, na rizbe maszyny by zarabiać dobrze a tera, byle jak byle bylo.

@Bbb

Jak ludzie mogliby o cokolwiek walczyć jak ludzie dzisiaj są wychowywani w lewicowej ideologii tęczowej kultury. Jedynym powodem, który mógłby ich zmusić do protestu byłoby gdyby im wyłączyli facebook'a. Dzisiejsze pokolenie to odmóżdżone pelikany zasiadające codziennie przed telewizorkiem i oglądający programy typu ''Dlaczego ja ? '', ''Świat Według Kiepskich'', ''Warsaw shore'' i z tym moralnym rynsztokiem się sami utożsamiają. Ich nie obchodzi to że pracują na umowie śmieciowej, nic z tego nie mają i mieszkają na garnuszku u rodziców i jakie będą tego konsekwencje ? Dla nich ważniejsze jest jaki mają status na Facebook'u.

Bartek

To trafiłeś do dobrej firmy...liderzy tutaj ciągle łażą po magazynie i takich szukają zamiast zająć się uczciwą pracą.

Bbb

Jak pracujesz w hm, albo w hm przez agencje to raczej takiej nie znajdziesz. Bez urazy osoby pracujące w firmie są za biedne na takie rozrywki, a taka to bogatych szukać więc na hmowca nie spojrzy haha

@Bbb

Liderzy mają dobrą kase bo około 3 300zł na rękę to na pewno im dają laski bez problemu.

Alo

100% prawdy

Trenero
@Rzeźnik

Niebiescy mają więcej gdzieś koło 4000 na ręke teraz

Jgyijb
@Trenero

Liderzy 3 300 to mieli kilka lat temu, ci którzy są z rekrutowani z zewnątrz mają koło 5 tys na reke, ci z talenta mniej

Lucyfer
@Trenero

Liderzy mają tyle że już 3 domy postawili i helikopterem do pracy przylatują .Takiej kasy nie zarabia nikt .....No może związki zawodowe ale to już inna liga .A propos niewiem czy wiesz ale można u nich zakupić medalik św Roberta który uchroni cię od złego, dostępne są też japonki oraz kajmanki św Roberta owe buciki miał na wielu owocnych spotkaniach pomogą tobie w załatwieniu spraw niemożliwych. Cena najlepiej zapytać siostry Grażyny bogobojnej strazniczki chorych i strapionych .

Alex

Dzień Dobry Wszystkim. W sklepach hm zmniejszyli pracownikom o 20%pensje i wymiar etatu. Pracownicy będą musieli wszystkie godziny dopracować. Czy tutaj u Was również wprowadzili coś podobnego?

Nobody
@Alex

Nie Pozdrawiam

Yyy

Zwolnili kogo ostatnio?

Ok buvugv

Ta firma to schodzi na psy, nie polecam tam robić, nie traktują pracowników

Amelka

Ja też podziękowałam choć byłam blisko namowy zapisania się. Co mnie zniechęciło....brak zaufania!! Pewnego dnia podszedł do mnie Pan ( po raz kolejny ) i nawija ojoj jakie cuda działają CUDAAA..nie wiem kiedy zeszła rozmowa na temat funduszu socjalnego ( który podobno wywalczony przez owe związki) od słowa do słowa i czego ja się dowiedziałem że koleżanka z grupy ma sztuczne zęby ( swoje straciła w wypadku ) dostała dofinansowanie z funduszu .Szok ....doznałam szoku bo wtedy zrozumiałam że wszystko jest roznoszne drogą pantofelkowa po magazynie wsxystko co mowione jest w tajemnicy jest zasadą "nie mow nikomu " rozpowszechniane.Gdzie jest formą tajemnicy zawodowej ? Poufność ? Beszczelne jest to że w ten oto sposób zyskuje się innych związkowców. Poza tym zrozumiałem że związki mają działać w imieniu ludzi i dla ludzi ,w tej kwestji niestety nie ma żadnego związku .Kolejna sprawa wybranie samego siebie na SIP ? Żałosne...wybory za wyborami sensu brak. A SIP bez braku wiedzy w kwestii prawa ( tu na forum pewnie też) .Więc moi drodzy nie ma nad czym myśleć JA JUZ DZIEKUJE ZA TAKIE OPARCIE.

Mateusz

Zadziwiające jest to, że ci ludzie co działają w tych tzw. związkach i niby walczą o nasze prawa zajmują się grożeniem na forum zwykłym pracownikom sądem, którzy wyrażają po prostu swoją opinie bo po to jest to forum. Widziałem już na tym forum masę negatywnych, a nawet wulgarnych komentarzy pod adresem tej firmy i sama firma dzielnie to znosi nie licząc cenzury brzydkich słówek bo wiadomo że emocje są różne, a tu nagle pseudo- prawnicy, obrońcy związków wyskakują z groźbami, straszą sądem, karami pozbawienia wolności.......... Za takie związki to my już dziękujemy.

hohoho

była już wypłata?

hohoho

Dziękuję za odpowiedź! :)

J

Była. O 14.30

mhy
@J

Co to znaczy że była o 14.30, ludzie są w różnych bankach.

Kiszka

Kiedy wypłata? Głupie odpowiedzi i komentarze sobie podarujcie.

karo

jak wyglada u Was czy pracownicy pracuja w maseczkach??

Nd
@karo

Na terenie całego magazynu jest obowiązek noszenia maseczek. Codziennie rozdawana jest paczka 4sz. jednorazowych maseczek ochronnych, których odbiór musisz potwierdzić podpisem. Wiadomo, że siedząc na kantynie lub miejscach oznaczonych w odpowiedni sposób (np. Mamy pomarańczowe kropki, które znajdują się na stanowiskach zaznaczonych jako bezpieczne przez BHP) nie ma obowiązku noszenia maski, ale w momencie przemieszczania się trzeba już takową założyć.

Nieznajomymi

Wy na umowach nie tak nie przepychajcie. Agencyjni nie tak łatwo dadzą sobie w kasze dmuchać :)

Śmieszne

Hahaha A słyszałeś ten kawał ..... Pracownik agencji jest jeszcze bardziej tępy bo nie umie poszukać sobie pracy z umową ,woli pizgłać jak Beduin uuuuhahahahaha Albo ten Jest kilka rzeczy niemożliwych w tym użycie antyperspirantu przez pracownika agencji uuuuhłahłahła Albo ten .... Dlaczego agencja nie czeka na wypłaty? Bo czekają na zasiłek z MOPS aaahahahaha

Agent a
@Śmieszne

No właśnie my w hm możemy chociaż iść na l4 i mamy płacone, nas od tak nie mogą odwołać, więc kolega piszący żart ma trochę racji.

@Śmieszne

Mam lepszy kawał.... Gdzie pracownik H&M kupuje perfumy ?? - w związkach zawodowych

@Śmieszne

Dlaczego pracownik agencji pizgła jak Beduin za HMowca ?? Bo HMowiec realizuje swój status z facebook'a, że '' Szlachta nie pracuje ''

@Śmieszne

A słyszałeś to.... Co mówi tępy HMowiec o pracowniku agencji ? że pracownik agencji jest bardziej tępy od niego bo nie umie sobie poszukać innej pracy... Co robi HMowiec gdy go zwolnią z H&M wraca przez agencję

Sprzedawczyk perfum

Moi drodzy, z uwagi na to że okres wakacyjny już tuż, tuż... i Egipt, Hiszpania, Australia już zaczynają się przygotowywać na przyjęcie nowych klientów pragnę przypomnieć wam o składkach i promocji na zapachy. Przygotujmy się do tego najważniejszego okresu, żeby potem nie było zdziwienia, i dziwnych pytań, dlaczego nas nie ma ?? Gdzie jesteśmy ?? Czy coś w tym stylu. Po całym roku siedzenia na stołkach na wasz koszt mamy prawo udać się na zasłużone wakacje i tam realizować swoje dzikie żądze. Prosimy wpłacać pieniążki jak najszybciej bo w życiu liczy się sztoby dziengi byli i___h_u_j__stajał.

Drogeria
@Sprzedawczyk perfum

Przyłącze się do postulatu!!!! Niech w imię Konstytucji RP wszechmocni prowadzą nas do zwycięstwa! Bądź człowiekiem podaruj grosik .

Mia

Kiedy będzie wypłata 24 kwietnia czy 27 kwietnia?

Mia

Skoro miesiąc ma 30 dni a czasami 31 to dlaczego inteligentny człowieku wypłata jest czasami 26/27? Głupie myślenie głupiego człowieka ;)

Kamil
@Mia

HM-owcy uważacie się za takich mądrych, a nie potraficie nawet ogarnąć tego kiedy macie wypłatę i co miesiąc słychać te same pytania : kiedy wypłata ?, kiedy wypłata ?

@Mia

Tacy tępi ludzie jak ty powinni zawsze wypłatę dostawać ostatniego i to by rozwiązało twoje problemy.

Yha
@Mia

Droga Mia, przeczytaj swoją umowę i tam masz napisane kiedy. Jasne może być 2 dni wcześniej lub później. Jednak ja mam w umowie wpisany 28, i przeważnie wypłatę jest 28, jeśli 28bwypada w poniedziałek lub wtorek czy też środę. Jeśli 28 przypada w niedzielę to wypłatą jest zazwyczaj w piątek 26. Trochę rozeznania w kalendarzu. Jak długo tu robię tylko raz wypłatę dostałem 29, jednak też nigdy nie było tak że dostawałem ja 24, chyba że grudzień przed wigilia. Trochę myślenia na przyszłość życzę.

@Kamil

No widzisz tylko wytypowani dostają grafik wypłat dlatego warto zapytać na forum bo tu się tacy znajdują ;)

@Yha

To chyba w dwóch różnych firmach pracujemy bo ja wypłatę mam w różne dni i nie mam w umowie wpisane do 28tego tylko do ostatniego dnia miesiąca ;) a i tak dostaje w różne dni.

@Kamil

A co ma mądrość do pytania w jaki dzień w miesiącu jest wypłata ? Gdzie tu logika ????????‍♀️

Yhy

Czyli wypłatę zawsze powinnaś dostać przed ostatnim. Jeśli ostatni jest niedzielę to powinna być w piątek. Tak samo z świętami,

@Mia

Ale ci wytypowania nie powinni tego rozglsszac. Pozatym nie wiem czy naprawdę dzień czy dwa dni wcześniej wypłata robi różnicę. Zarządzanie finansami jest istotne by jakoś żyć.

Yhy

Nie pytaj. Brak słów by opisać to ładnym językiem.

@Yhy

To jest esencja szarej masy z H&M....kiedy wypłata ?, gdzie ten blondyn ze zmiany A ?, kiedy dodatek ?, kiedy wyprzedaż ??, kiedy agencja wróci bo się nie chcę pracować ??, gdzie mój mózg ? Zgroza, zgroza, zgroza....

@Yhy

A niby dlaczego nie powinni to jakaś tajemnica ? Może problem ?

Mia

No widzisz jakbyś miał wypłatę raz 26 a raz 31 a czasami 25 tez byś pytał wiec nie obrażaj człowieku skoro nie rozumiesz zapytania ;)

Mia

Nie rozumiem tylko co rzeźnik robi na tej grupie raczej powinien świnie ubijać ;) Także pal wrotki :)

Mia

A kto to typowy HMowiec? Takiego określenia raczej w słowniku nie ma także proszę o wyjaśnienie ;)

Bo tak
@Mia

Kto Ci nadal prawo wyzywać mnie od (usunięte przez administratora) 26/27 możesz mieć wypłatę jak przykładowo 30 jest w poniedziałek. Czy w tym miesiącu masz taką sytuację? Nie pozdrawiam.

Onie
@Bo tak

Ile razy koniec miesiąca był np w czwartek a wypłata i tak była szybciej. Zamiast się nawzajem obrażać i wyzywać to wystarczyłoby albo zignorowanie pytania albo udzielenie odpowiedzi, ale widzę, że niektórzy lubią podsycać nienawiść i z niej żyją gdy ktoś bez żadnej złej intencji zadał pytanie. Jeżeli macie takie charaktery to nie dziwie się, że wszyscy narzekacie przez siebie nawzajem w tej pracy. Empatii ludzie.

Bo tak
@Onie

Koniec miesiąca w czwartek i wypłata byla w piątek tydzień wcześniej? 11 lat robię i nie znam sytuacji.

Onie
@Bo tak

A gdzie JA napisałam konkretnie o piątku? Miałam bardziej na myśli poniedziałek-środa xd

Baba Jaga

Czary mary hokus pokus idź do związków tam wróżek tobie powie ! Bez skrępowania tajemnic .Zero poufności jak dobrze zagadasz zapiszesz się to dowiesz się kto i ile dostał z funduszu socjalnego. Dowiesz się na temat koleżanek i kolegów a i nawet wlasnych przydupasa obgada od stóp do głów. Nieskazitelnie nam panujący konfident prawa i sprawiedliwości H&M Gąski.Nie zwlekaj idź już dziś !!!o wypłatę sie nie martw jak przeleją to będzie!

Burżuj H&Mowiec

Kiedy wypłata ? Wiecie coś ? Robie tu 10 lat ale nie wiem kiedy dostaje wypłatę...niech ktoś mi powie kiedy ta wypłata ?? Błagam, nie ogarniam...kiedy ta wypłata ?? Ratunku !! Nie czytałem umowy, którą podpisywałem, czy ktoś z was może ją czytał ?? Czy napisali tam kiedy wypłata ?? Dajcie znać...e....yyy aaa.ohh.....I love H&M.... Jakby co jestem na facebook'u na profilu '' Szlachta nie pracuje ''.

Mario

Ile dni w tygodniu mogę się spodziewać na tej umowie zlecenie?

Kamil
@Mario

Kiedy jest dużo pracy to będziesz eksploatowany do granic możliwości i będziesz robił za HMowych leszczy, a mimo tego oni będą cię obelgami obrzucać bo z agencji jesteś to znaczy, że dla nich jesteś podludziem i śmieciem i tak też kochana agencja cię potraktuje kiedy przestaniesz tańczyć w takt ich muzyki. W takiej atmosferze zarobisz grosze, które po odliczeniu inflacji starczą ci na zaspokojenie podstawowych potrzeb bo na więcej nie licz zwłaszcza, że na umowie zlecenie nic ci się nie należy i nie masz do niczego prawa. Zadajesz niewłaściwe tytania, kiedy pytasz o liczbę dni pracy w tygodniu. Powinieneś zapytać : Ile dobra możesz nabyć w odniesieniu do pracy, którą musisz tutaj wykonać i czas ze swojego życia, który musisz tutaj stracić. Odpowiedź jest banalnie prosta: Lepiej się zatrudnić na czarno.

Misiek
@Mario

7 dni w tygodniu za najniższą krajową.

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 480.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.