Opinie o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. w Gądki Magazynowa 3

Branże: Usługi magazynowania

Zyczliwy

O kim się tak negatywnie wypisujesz szanować trzeba ludzi

@Zyczliwy

Na szacunek trzeba zasłużyć. Jeśli ktoś cie nie szanuje to dlaczego ty masz szanować daną osobę?!

vst

Witam ,transport z Wrzesni jest zapewniony?

Wieniu

Przypakowany i chodzi w kamizelce?

Mafiozo z Kościana
@Wieniu

Najpierw za nim biegałaś i się łasiłaś, potem ciągłaś pałsko a teraz wielce chcesz policje wzywać.... Zastanów się czego ty chcesz...? Sama jesteś sobie winna...

@Mafiozo z Kościana

No właśnie. Co za (usunięte przez administratora)!!!

Dawidek

W tej firmie realizuje się plan Pana Morawieckiego pod kryptonimem ''Miska Ryżu''. Bardzo dobrze im to idzie bo gorliwie się do tego przykładają. Umiłowany Przywódca pewnie jest z nich dumny.

Magazynier

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
mood

Hej, mam pytanie czy jest jakaś agencja, która przyjmuje obecnie na pół etatu do Gądek? Jeżeli tak, to prosiłbym o napisanie która:)

Rzeźnik

Oto korpo-rzeczywistość: W Chinach zmuszają do pracy w fabrykach i na polach bawełny. Marki H&M, Nike i Adidas wyrażały zaniepokojenie sytuacją w Sinciangu po publikacji raportu australijskiego think tanku ASPI, który zarzucał światowym firmom odzieżowym korzystanie "potencjalnie bezpośrednio lub pośrednio" z (usunięte przez administratora) pracy Ujgurów internowanych w "(usunięte przez administratora) reedukacyjnych". Zastanawiające jest to, że firma tak inwigilująca pracowników nie wiedziała o tym co się dzieje w tych fabrykach ? Dopiero po raporcie australijskiej agencji korpo wyraziło swoje.............'' zaniepokojenie''.... Hasła ''przymusowy'', ''za miskę ryżu'', ''pole bawełny'' są już nieodłącznie związane z korpo odzieżowymi wyzyskiwaczami.............ale co tam......czym się tu przejmować............H&M dalej zbiera deszczówkę z dachu bo jest taki postępowy i ekologiczny.

Zakapior

Słyszeliście, że ostatnio jeden lider sobie zrobił test na Covida i wyszedł mu negatywny....ale okazało się że to był test IQ

Wesołek
@Zakapior

Ja słyszałem natomiast ,że jedna liderka drugiej babie wkładała właśnie tam długie grabie.

Przemo
@Wesołek

Już nie pracuje w tym waszym H&M. Pewnie idziecie do roboty w sobote. I dobrze wam tak, powinni was czołgać po wszystkich sobotach i niedzielach za darmo. Nie żałuję się was...

Xyza

Wypłata w poniedziałek 29

Marie
@Xyza

Ja nie dostałam. A Wy ?

@Marie

Ja już mam pieniążki i żelik na włoskach co mi nieziemski Marcel nakładał w moim ulubionych salonie dla prawdziwych ludzi z klasą.

@Romuś

Teraz czuję się wspaniale....

@Romuś

Teraz już mogę chodzić do pracy w soboty i niedziele cały miesiąc...

@Marie

Mam nadzieję że dostanę koszulkę od firmy z tymi fajnymi napisami I love H&M

@Marie

Warto było studiować 7 lat żeby się dostać do firmy.

@Romuś

H&M jest chyba nietolerancyjny bo zatrudnia tak mało chłopców....co o tym myślicie ? Wszędzie tylko te grube babiszony wstrętne.

Xyz

Kiedy wypłata?

Marie
@Xyz

Chyba jutro

Hagh
@Marie

Coś wiadomo kiedy wypłata?

@Marie

Była jusz wypłatka ?? Bo muszę sobie pomadkę zakupić do usteczek i nowe porteczki.....albo kupię sobie leginsy Moi koledzy oszalejom jak mnie zobaczom

@Maciuś

Jak tylko będą pieniążki to idę do barbera bo jest taki nowy na mieście i tam obsługuje taki fajny facet Jak on układa włosy to niesamowite a jego dotyk to złoto....a kiedy nakłada żel to poezja

@Maciuś

Pewnie jak wam już nałożą ten żelik na włoski to chodzicie w nim cały tydzień dziewuszki................czy mam rację ?

@Rzeźnik

Jak tylko pieniążki będą z firmy to zaraz biegnę do pana w salonie i poddaje się serii zabiegów dla mojego zmęczonego ciała zbrukanego przez magazyn. Mam nadzieję że ten miły facet się mną zajmie a napiwek na pewno dostanie sowity...

Paula

Czy ktoś może odpowiedzieć mi na pytanie po co w HM są haerzy? Co robią? Nic się od nich nie można dowiedzieć Pojawiają się na hali nie z gruszki ni z pietruszki i zadają głupie pytania jak się czujesz Zapytani kompletnie nic nie wiedzą. Udają zainteresowanych na spotkaniach z zegarkami. Myślę że zdecydowanie są zbędni. Pierwszy raz widzę żeby osoby na takim stanowisku miały wszystko gdzieś. To HR jest od rekrutacji, od umów, od zwolnień, a nie od głupiego uśmiechu i durnych pytań. Coś się komu chyba pomkeszalo...to nie ta firma. My tu robotę przychodzimy zrobić. A nie prowadzić rozmowy może spójrz na to z innej strony Ja jestem zwykłym pracownikiem magazynu. Chcę swoje zrobić za godne pieniądze i tyle. Niestety te pieniądze teraz nie są nawet godne.

@Paula

W innej firmie tacy jak oni zamiatają podłoge. Tutaj jest taka zasada, że to się pięknie nazywa i robi dobre wrażenie. Tzw. HR to jest takie coś jak straż miejska..........czyli nie przydatne do niczego, za nic nie odpowiada, nic nie potrafi, ale wypłatę z naszych podatków pobiera bo wujek w Urzędzie Miasta stworzył sztuczne stanowisko żeby rodzina zarabiała no i siedzą na stołku i marnotrawią nasze pieniądze. Rozejrzyj się po magazynie, a zobaczysz, że masa jest takich sztucznych etatów, niepotrzebnych zupełnie do niczego. Oni są tylko po to żeby robić dobre wrażenie. Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć to musisz iść do biura i tam te Panie mają jeszcze jakąkolwiek wiedzę to może odpowiedzą na twoje pytania.

Mala
@Paula

Niestety to jest prawda. Mamy najgorszy HR od wielu lat. Kiedyś dziewczyny nas znały, przyszly pogadały a nie swoje hrowe gadki wrzucały. Do tego te jakieś cele, ja chce zrobić swoje i iść do domu. Nie mam ochoty na wygłupy. Robienie wyników to tylko powinno się liczyć i nic więcej

@Mala

W tej firmie nie stać ich nawet na to żeby pracownikowi porządne buty do pracy zakupić, a co dopiero gadać o pomocy ze strony HR, BHP, Security, SIPów, związków, AU, liderów, (usunięte przez administratora) Taki światowy koncern odzieżowy to ile by ich kosztowało zamówienie wysokiej jakości obuwia pracowniczego do (usunięte przez administratora) No ile ?? Sami pomyślcie.........10 $ za parę butów ??...15 $...??..............no ile ?? A oni zamawiają pracownikom coś w czym nie da się normalnie pracować i jeszcze rozmiaru nie mają jak idziesz wymienić.

Proszę w końcu o ciepłe posiłki na kantynie !!! Nie wszystko na zimno, i wielce oburzoną panią kasjerkę która wygląda jakby pracowała tam za karę więcej uśmiechu do życia ;)

Mentos

Kto chetny jeszcze popracować w poniedziałek wielkanocny na nocke????

@Mentos

Ja chetnie pojde w 2 swieto

Łukasz

Ci ludzie którzy nie chcą robić w święta po nocach i wysłuchiwać liderów tłumaczących dlaczego tak jest dobrze to już nie pracują w tej firmie. Co wy tam macie do gadania ? Jak dostaniecie wytyczne to i w pierwsze święto pójdziecie i to za friko, a są firmy co płacą 300 % za święto, a ludzie i tak nie przychodzą bo ich nikt nie zmusza. Tylko biadolić i narzekać potraficie i nic więcej, korpo z wami zrobi co tylko zechce.

@Łukasz

Jak u was w Gądkach ? Ja już tam nie robie, ale słyszałem że się pozmieniało u was i teraz jest jeszcze większa malaria jak była wcześniej. Podobno nawet obiadki wam już zabrali, podwyżek nie mieliście i nie będziecie mieli, a inflacja rośnie bo Rząd oszalał. Słyszałem, że już niedługo w Kambodży będą zarabiać tyle co wy w blaszaku przy Magazynowej....no no.......to ładnie się dzieje. Pamiętam że wy zawsze i tak broniliście swojego blaszaka, ciekawi mnie czy teraz też go tak bronicie ? Mameje, które się tam trudnią donoszeniem na kolegów i koleżanki będą się mieli dobrze oczywiście. Pamiętam jak na shippingu typy siedzieli przy biureczku i telefon i gierki. Napiszcie co u was słychać, jak teraz wygląda życie kołchoźników ?

Mela

Czy ktos zajmie się kierowcami z linii nr 4????? Włączają ogrzewanie do tego stopnia, że wszyscy mają już bóle głowy i strasznie bola stopy no i nie ma czym oddychać. Linia 4 Borek. Kierowca się jeszcze z tego cieszy , jak wychodzimy ugotowane. Będziemy wdzięczne , jak się ktoś za to zabierze

Picker
@Mela

Zawsze możecie dojechać na własny koszt. Ja dojeżdżam Pegotem bez ogrzewania do firmy, ponieważ mam zepsute i nie narzekam.

@Mela

Chamy zwane kierowcami autobusów są w tej firmie nietykalni, oni się z was śmieją i będą się śmiać, a wy nic z tym nie zrobicie. Dla tych (usunięte przez administratora)nie jesteście pasażerami tylko workami pyrów. Zimą się jeździło ze szronem na szybie, teraz jeździmy w saunie na kółkach. Podziękujmy ładnie za dojazd.................

@Rzeźnik

zawsze można wlasnym transportem dojechać. Pamiętajcie ze praca w firmie jest opcja a dojazd benefitem, jak się coś nie podoba można prace zmienić pub środek transportu. Albo własną kulturę, na lini na której jeżdżę nigdy nie było kierowcy (usunięte przez administratora) czasem klima się popsuje ale to kierowca mówi ze jest popsute i prosi o wyrozumialasc. Nie dziwie się ze niektórzy kierowcy sa nie mili skoro my jako pasażerowie tez kultura nie grzeszymy. Taka refleksja. Wiec jak to jest ze na niektórych liniach same chaty a inni kierowcy spoko ludzie?

@Na własny koszt

Praca kierowcy autobusu też jest tylko opcją..............jak się (usunięte przez administratora) nie podoba, albo się nie sprawdza to może zmienić pracę. Taki (usunięte przez administratora) nadawałby się na przykład na lidera do H&M bo to jeden poziom kultury. To, że dojazd jest benefitem to nie oznacza, że musi być męczarnią, tym bardziej, że są osoby którzy dojeżdżają nawet po 80 min w jedną stronę. Wyrozumiałość jest czymś pięknym, ale nie może ona trwać przez całą zimę ze szronem na oknach i całe lato w saunie. Ahhh............to taka refleksja... Pamiętaj, że nie musisz udzielać się na forum jak nie potrafisz znieść paru słów prawdy....

@Rzeźnik

moge się udzielac i to robie. Cos Pana zabolało? Cos trafiło w czuły punkt? No jeżeli ktoś dojeżdża 80 min w jedną stronę a gdzie jeszcze pobyt w szatni i czekanie na start pracy, to się zapytam po co trwać w takiej pracy i tym systemie. 2 x 80 min plus czas oczekiwania aż autobus odjedzie plus oczekiwanie na start to daje ponad 4 do 5 h a to juz jest ponad pół etatu, plus praca 8 h, na zycie w tym spanie z 11 h zostsje. Niech nikt mi nie mówi ze jak mlody , zwłaszcza jest facetami to ze pracy bliżej siebie nie znajdzie. Rozumiem że Pan Rzeźniku tez masz tak daleko do pracy, ale w tym tkwisz bo twoja najwieksza ambicja w zyciu jest podroz autobusem? Dlatego tak negujesz i narzekasz ale w pracy masz komfort, kawka herbatka czasem cos dla rozrywki zrobisz cos tam spikujesz cos tam zaindukujesz lub jakiś karton wyniesiesz i wielce napracowny i zly ze za mało zarabia.

Realista
@Na własny koszt

Dobrze, a co ja mam powiedzieć? Jeśli nie będzie podwyżek cały rok będę jeździł znowu na oponach bez bieżnika. Auto nie posiada ani ogrzewania klimatyzacji. Nie mam z kim poobgadywać tak jak wy w autobusach. Jade sam ponieważ nie mam znajomego który z Poznania chcę przyjść tu do pracy za tą stawkę i trudno zaoszczędzić na paliwie.

@Realista

Znajdź prace w poznaniu

Realista drugi
@Realista

widzisz kolega nie chce za ta stawkę to poszukaj pracy w mieście byc może za wieksza stawkę a jak nie to chociaż na paliwie zaoszczędzić.

Realista 3
@Realista drugi

Drugą kwestią jest to, że dbam o swoich znajomych i nie mam zamiaru wozić ich niesprawnym autem tym bardziej francuskim. Zaoszczędzić to można jedynie podjadająć jedzenie z lodówek na kantynie ze względu na brak obiadów za 2.50. Być może kierowca tego autobusu ma zimno w domu i sam patrzy się ogrzać ? Pozdrawiam

@Na własny koszt

Co tak bronisz tych gburowatych kierowców autobusów ? Czy jeżeli kierowca jest pod wpływem alkoholu to też powiesz, że pracownicy powinni się zwolnić jak im się nie podoba czy raczej trzeba zwolnić tego pijaka za kierownicą ?? Przecież to oni świadczą usługę dla pracowników H&M..............to oni powinni dbać o pasażerów. To tak samo gdy H&M sprzedaje swoje produkty to musi dbać o klienta ponieważ ten klient zapłacił za produkty i oczekuje, że firma przyśle mu to co sobie zamówił w takim stanie jak na zdjęciu na stronie, a nie potłuczone i połamane.

@Rzeźnik

takiego kierowcę mozna zgłosić włodarza firmy wawrzyjowicz, lub zadzwonik by na drodze odpowiednie służby zatrzymały i skontrolowały. Firma hm jest klientem wawrzynowicza gdzie wawrzynowicz ma dostarczyć dana ilość pracownikow na vzas do pracy i oswieszc ich do miejscowości gdzie mieszkają. Hm jest klientem firmy transportowe. Ty zas jestes pracownikiem hm a nie klientem wawrzynowicza, jestes obiektem świadczonej usługi. Kierowca jest pracownikiem wawrzynowicza i świadczy usługi transportu dla hm. A zachowanie pracownikow wawrzynowicza i hm zalezy od nas samych, kultura i uprzejmie musza być od każdej z stron. Linia ktora jeżdżę nigdy nie było skargi na kierowców, wytłumaczyć mi jak to możliwe. Np kuedys musiałem mocno do wc, poprosiłem kierowcę czy mógłby na cpn zjechać, kierowca spytał się wtedy reszty pasażerów czy mają cos przeciw i każdy sie zgodził. Bo każdy może kiedyś tego potrzebować bo zycie jest rozne, i nikt nie miał problemów ze kierowca zjedzie, niektórzy sobie fajke spalili inni tez skorzystali z wc. Może ktoś był niezadowolony jednak tego nie okazal bo byl uprzejmy i wyrozumiały.

@Na własny koszt

Właśnie dlatego H&M ma coraz mniejsze obroty bo rządzą takie menadżery jak ty. Jak mówi stare powiedzenie ''ryba zawsze psuje się od głowy''...

@Rzeźnik

czego nie rozumiesz w wypowiedzi ze zupełnie odjeżdżasz od tematu. Temat tyczyl kierowców a nie obrotów i zarządzania. Teraz juz ci się nie dziwie ze masz pelne spodnie i majty na sama myśl ze musiałbyś lub kiedys bedziesz zmuszony pracowac w innej firmie niz hm. Pewnie ze strachu umierasz. Próbujesz byc błyskotliwy jednak w wielu wypowiedziach sie gubisz a jak brak argumentów masz to zmieniasz temat.

@Na własny koszt

Chcesz ze mną dyskutować na poważne tematy, a nie potrafisz nawet poprawnie używać znaków diakrytycznych. Widzę, że język polski jest dla ciebie dużym problemem.............i nie jedynym.... W poprzednich komentarzach wymieniłem ci moje argumenty, tylko po prostu ich nie zrozumiałeś albo celowo zlekceważyłeś. Najpierw musisz się nauczyć rozumieć czytany tekst, potem musi się nauczyć jak działa wolny rynek, a dopiero z tą wiedzą rozmawiać z ludźmi na poziomie. Jeśli będziesz oglądał programy typu '' Trudne sprawy '' to nie nauczysz się niczego. A tak w ogóle to przypuszczam, że jesteś liderem bo widać, że prawda sprawia ci ból i jedyny twój argument dla pracowników H&M to żeby się zwolnili jak im się nie podoba praca na magazynie, ale już w odniesieniu do kierowcy autobusu, który się nie sprawdza w swojej pracy to ....................... o dziwo...uważasz, że również pracownik H&M powinien nie korzystać z transportu jakby to była wina pracownika H&M że kierowca jest gburem. Nawet jeśli nie jesteś liderem to zachowujesz się jak typowy korpo- szczurek.

@Rzeźnik

Pomijając moj polski, albo i nie myślisz że jak bylbym wykształcony to bym w hm robil? Nie mierz wszystkich swoją miara skoro taki znawca z ciebie wolnego rynku to czemu w hm na etacie pracujesz? Taki madry taki wykształcony i światowy a w dziaduje na etacie haha.

Ysha
@Mela

No ale na linii 4 wciąż nie dobrze to za zimno to za gorąco za szybko lub za wolno chorzy ludzie w 4 jedzą

MojaNoga

Po co te nocki ???skoro nie ma zamówień

@MojaNoga

Nie ma zamówień i nie będzie............. Konsumpcja gwałtownie spadła bo ludzie są wydrenowani z pieniędzy przez durne decyzje miłościwie nam panującego Rządu. Pod pretekstem plandemii niszczą gospodarkę więc ludzie nie mają środków na zakupy. Wcześniej klienci wydawali dużo pieniędzy na bezużyteczne rzeczy to powodowało ogromne nakręcanie sprzedaży. Teraz kiedy ludzie co jeszcze mają racjonalniej wydają pieniądze skutkiem tego jest duży spadek obrotów. Inflacja rośnie i potęguje tą sytuację co przyczynia się do zubożenia społeczeństwa, które jest jeszcze otępione benefitami, które Rząd im obiecał.

Tey
@Rzeźnik

Co to wszystko ma wspólnego z klientami, którymi są Niemcy!?!

@Tey

Bo widzisz...............gospodarka to organizm naczyń połączonych i granice państw nie uchronią cię przed kryzysem. Polska jest krajem zależnym od krajów wyżej rozwiniętych, no i wtłoczonym do międzynarodowej finansjery. Powinniście dziękować Bogu, że nie należymy do strefy euro czego globaliści by chcieli. Druga kwestia jest taka, że u Szkopów globaliści tak samo niszczą gospodarkę jak w Polsce. Ten spadek obrotów H&M mógłby być większy, ale Niemcy to bogaty kraj i ma świadome społeczeństwo w odróżnieniu od Polaków. Polska to tylko zaplecze taniej siły roboczej dla zachodu i ten status trzeba utrzymać.

madrosc
@Rzeźnik

znowu mądrości rzeźnika, hm wprowadzając te nocki zrobił to już w czasie pandemii, wiec chyba ich specjaliści lepiej od nas wiedza dlaczego są. Po za tym główne natężenie pracy mamy na 2 a 3 dni w tygodniu, przeważnie niedziela, poniedziałek i wtorek. więc zamówienia są tylko inaczej się rozkładają niż w starym systemie. Nocki są po to by zapewnić płynność. Były sytuacje, że na 2 zmianach, na jednej była awaria czegoś, zanim naprawili był koniec zmiany i wchodziła druga na mocne zaległości co powodowało by np na picku nadrobić trzeba było zwroty olać, teraz jest tak ze 3 dni pick masa osób w suporcie, a od środy na zwroty. Jeszcze zostaje kwestia przewoźnika on sobie z niczego autobusów nie wyczaruje a tak część osób jadać na nocki jedzie tym samym autobusem co przyjechała popołudniówka, pamiętajcie ze przewoźnik musi puścić dwa razy więcej autobusów, mieć dodatkowych kierowców w czasie pandemii. Mi się trzy zmiany podobają, bo nie ma tej hipokryzji od co niektórych liderów, dzielenia grup na lepsze i gorsze jak to miało miejsce na jednym z działów, poza tym jest płynność lepsza, i wolę robić ze spokojem niż przy zaległościach nagle z biur kręcą się kamizelki i wyzywają ze to wina pracowników ze takie zaległości są, ze nie pracujemy tylko się lenimy, a pytam się od czego jest lider, jak zarządzi tak pracownik robi przecież. Nie podobają się nocki to do lekarza po zaświadczenie ze na nockach nie można pracować, albo poszukać sobie innej firmy. Bo widzę tu tylko narzekania i narzekania.

@madrosc

Wiesz co nas różni ? Ja rozpatruje to w skali makro, a ty w skali korpo blaszaka w Gądkach. Gospodarka to organizm naczyń połączonych i to co się dzieje w H&M Gądki jest tylko wynikiem zmian poczynionych w łańcuch gospodarczej piramidy troficznej. Zamówienia zawsze się rozkładały tak samo i system nie ma tu nic do rzeczy. Największe zawsze były po sobocie i niedzieli bo wtedy ludzie po prostu mają więcej czasu i kupują bezużyteczne rzeczy w nadmiarze czego skutek obserwujemy w tym, że 50% tych rzeczy wraca. Poważne awarie się nie zdarzają codziennie więc przełożeni muszą o tym wiedzieć i jeżeli obwiniają o to pracownika szeregowego to robią to bezczelnie i z premedytacją po chamsku bo wiedzą przecież że to nie jego wina. Pewnie robią tak dlatego bo im tak na korpo-szkoleniach kazali.... Co do plandemi to najlepiej pokazuje przypadek samej Szwecji gdzie nie było żadnego zamykania gospodarki i ludzie żyją normalnie. Sami Szwedzi udowodnili że to lipa...........niestety Polacy dalej oglądają telewizję...

Piotrek
@madrosc

Przygotujcie się, że dzięki Pinokiowi będziecie robić za (usunięte przez administratora), czyli tak jak sobie wasz władca życzył.

Fafiozo z Kościana

Nie pamiętam kto to powiedział, ale to leciało tak... '' Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że już są oszukiwani ''

Wojewódzki
@Fafiozo z Kościana

Pewnie jakiś lider na koniec zmiany xD

@Wojewódzki

Widzę, że nic na lepsze się nie zmieniło na waszym blaszaku w Gądkach. Czyli dalej idą w zaparte, umowa zlecenie i robota cały tydzień za pół darmo. Lemingów nie brakuje, chociażby magistrów co nic nie potrafią jest opór, kiedyś będą płakać gorzkimi łzami, ale teraz sobie chwalą....

@Michał

DC Gądki to właściwe miejsce dla magistrów socjologii, psychologii, pedagogiki, filozofii, ochrony środowiska, turystyki, zarządzania, kulturoznawstwa, LGBT-znawstwa i innych habilitowanych znawców. Teraz trwa rekrutacja.............firma oferuje: 18,50 zł/h brutto Umowa zlecenie Robota na trzy zmiany w sobote, niedziele i święta bez dodatków Przestrzeganie zasad plandemii ABSOLWENCI !!! Korpo już na was czeka............

Sław
@Rzeźnik

I nie trzeba sobie za wiele łamać głowy liczbami. Nocki czy dniówka płaca jednakowa

@Sław

Korpo na plandemi się nażarło razem ze świniami przy korycie w sejmie a na ludzi co otwierają restauracje żeby zarobić na chleb wysyłają milicje. Wstyd...........!!!!!

tady
@Rzeźnik

A ty uginasz kolana i tkwisz od lat za te 18,50.

@tady

Napisz proszę z czego masz magistra ? Pochwal się ilę się trzeba uczyć żeby przerzucać kartony z kupki na kupke ? Jeżeli ja uginam kolana to tacy jak ty już biją czołem w mate..................i jeszcze to chwalicie Napisz jeszcze coś śmiesznego.............napisz, że panuje pandemia.

Pedro Alberto da Silva Fuentes

Nudy nudy nudy a wielka sobota pewnie na rano haha lemingi?

Wojownik

Też robiłem w H&M Gądki i gdy się zwolniłem już po rozpoczęciu nowej pracy pierwszy szok to była wypłata w nowej firmie. W H&M Gądki miałem miesiąc w miesiąc około 2 200 na rękę.....nie wiem jak teraz te korpo-ludziki zarabiają...plus do tego 50 min. dojazdu w jedną stronę zamarzającym zimą autobusikiem z chamem za kierownicą. W nowej pracy mam 25 min. z buta do firmy i co miesiąc 2 700 zł na rękę + nadgodziny (oczywiście płatne) i na okres rozliczeniowy po 3 miesiącach dostałem 4 500 na rękę. Gdybym robił więcej nadgodzin to bym mógł dobić nawet to 7 000 zł na rękę, ale ja preferuję zbalansować sobie życie niż cały czas siedzieć w pracy. Natomiast w H&M Gądki jest odwrotnie...tam życia nie masz tylko widzisz ściany magazynu cały tydzień, a na wypłate i tak dostajesz 2 200 zł. Pamiętam jeszcze że mają tam dziwne zwyczaje polegające na tym, że ten co pracuje dostaje taką samą kase jak ten co ścieme wali. To mnie też strasznie wpieniało bo niby dlaczego jakiś obibok jest traktowany na równi z uczciwie pracującym pracownikiem. O liderach to w ogóle brak słów..........żenada. Napiszcie czy coś się u was zmieniło na lepsze i jaka kasa ?

Deker
@Wojownik

a siostra Justysia podpowiada co robić z kartonikami :)))

Super-Fajzer

Rozmawiają dwa szczury. Jeden pyta drugiego: - tej mordo...zaszczepiłeś się już ? Drugi na to: - no co ty, oszalałeś, jeszcze się nie zakończyły testy na ludziach.

Obiektywny

Mówisz o sipie czy Poznaniaku?

Podjadacz śniadań

Niech nocki się nie kończą ponieważ wstyd mi jak ktos widzi moje auto na Poznańskich blachach o wartości 2tys zł a pracuje już tu tyle lat. Niczego się nie dorobiłem. Peugeot będzie moim domem

Zostaw merytoryczną opinię o H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. - Gądki

• Jak się pracuje w H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 477.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 416, z czego 66 to opinie pozytywne, 95 to opinie negatywne, a 255 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.?

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 4842 ocen.

H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.