Opinie o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kabel-Technik-Polska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kabel-Technik-Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kabel-Technik-Polska w Czaplinek

Demotariusz

Ja jestem za mi tu jest dobrze kasa mała ale za to jest spokuj dlamnie to wystarczy

@Demotariusz

Odezwał się chłop co pracuje na magazynie i nie wie jak to jest na produkcji. Ciesz się ze masz spokój bo my na produkcji nie mamy

123 TY

Będą teraz podwyżki? Ktoś coś wie, bo to mnie trzyma tera w pracy. Jak nie to spadam.

Pracownik KTP
@123 TY

To spadaj, nikt za kimś takim nie będzie płakał, ludzie mamy pracę i trzeba zrobić wszystko żeby ja nadal mieć. Nikt nie wie co przyniesie kolejny dzień. Pomyślcie jakie koszty ma pracodawca, który w sytuacji ograniczenia bądź zaprzestania produkcji ma ogromne straty finansowe. Pewnie nie jeden z Was powie, a co mnie to obchodzi otóż jeśli nie wykażemy zrozumienia i solidarności z szefem to my pracownicy tez skończymy marnie.

@123 TY

Podwyżki są wstrzymane na ten moment.

Byla
@Pracownik KTP

A pomysl ze gdyby nie pracownicy produkcyjni firma by padla..wiec zmiencie podejście do nowych pracownikow a nie dajecie im to co nawet panie z 20letnim stazem nie chca robic.Inaczej wkolko bedziecie nowych rekrutowac.

Stawiają na nowe wiązki i nie pytają czy umiesz czy nie masz to zrobić a spróbuj powiedzieć, że nie potrafisz to pada odpowiedź od (usunięte przez administratora) pracujesz tyle i nie potrafisz masz stać i robić i jeszcze pogania bo czas leci na wiązce. Oczekuje od ludzi szacunku a sama tego nie robi lata jak opętana po całej hali ciągle krzycząc i czepiając się bo za wolno, kiedy skończysz młodych wykorzystuje do prac fizycznych. Te Panie stoją i się śmieją. Uczyć się nie muszą nowych wiązek bo one tego robić nie będą tylko obgadywać potrafią przychodzą do pracy i już z góry ustalone co będą robiły a inni nie maja wyjścia musza robić wszystko. Tak właśnie jest i liderzy na to pozwalają jedni musza przepracować 8 godz a drudzy mogą się obijać 8 godz. Pani kierownik robi zebrania i pogadanki że nie ma wychodzenia na dodatkowe przerwy na fajeczki a sama biega i jej wolo przykład bierze się z góry to samo dotyczy się obuwia nie wpuszczą na hale bez obuwia ochronnego a pani kierownik wchodzi i jej wolno nie ma znaczenia zasady bhp dotyczą wszystkich nie ma wyjątków a tym bardziej szefostwo powinno dawać przykład.

Jak coś Ci nie pasuje to się zwolnij i idź do ryb albo zamiatać ulice.

Meg
@Anonim

Masowo.sie zwalniaja ...niedlugo te panie co sie obijaja i robia wybrane wiazki beda zasuwac na wszystkim bo zaden nowy pracownik nie wytrzyma tam. Chora firma.Liderki puste jak dzban.

Byla2

(usunięte przez administratora)Atmosfera w zakladze iscie lizusowskz..jeden donosi na drugiego do liderek i kierowniczek.Jednym slowem tam pracuja sami lenie co nie chca sie uczyc nowych rzeczy i mianuja sie na liderow i kierownikow .Zaklad co miesiac oglasza sie na olx ze poszykuje pracownikow bo ci co sa wykorzystywani i ponizani uciekaja stamtad a (usunięte przez administratora) trzymaja sztame z liderkami

Ktoś kto pracuje

Witam. Pracowałem tam 7 lat temu i naprawdę w Drawsku Pomorskim byla bardzo dobra atmosfera. 2 lata temu wróciłem i jeszcze pracuje. Myślicie że coś się zmieniło. Tak bardzo dużo to nie jest to co kiedyś. Słuchacie pierwsze do wymiany wszyscy kierownicy bo to oni tworzą zła sytuację między pracownikami, cała atmosferę psuja. I to nie chodzi o pojęcie chcesz to będziesz pracował. Ale też będziesz dawał po swojej osobie jeździć bo nie masz wyboru. Jeżeli ktoś chce psychikę sobie stargac ok idziecie.. Ale pamiętajcie nie dajcie po sobie poznać że nie macie wyboru iść gdzie indziej. Dziękuję

Lean Manager

Po raz pierwszy byłem na rozmowie gdzie kadra odpytująca nie wiedziała o co pytać. Było śmiesznie

To niech nam pan coś opowie o sobie:) opowiedziałem. Nawet nie raczono poinformować mnie o zakończenju rekrutacji. Firma krzak

Daniel

Według moich spostrzeżeń nie warto tam pracować, tracić przede wszystkim nerwów oraz czasu za najniższą krajową ( chyba że się wykażesz to Ci podniosą śmieszne 200 zł brutto z dopiskiem zaawansowany) pracowałem 7 miesięcy w oddziale w Drawsku Pomorskim. Początki wyglądały tak, że miesiąc jesteś przyuczany przez pracownika (zależy na kogo trafisz) mi akurat się o tyle poszczęściło, że zostałem przydzielony do bardzo w porządku pracownika, który starał się przekazać swoją wiedzę i doświadczenie oraz wiele się od niego nauczyłem. Po miesiącu zostajesz na wiązce sam, fakt że nadal możesz się konsultować z "nauczycielem" ale to już Ty za nią odpowiadasz. Kolejne miesiące to coraz więcej pracy dla Ciebie, dokładanie wiązek na osobę (z 3 na początku zrobiło sie 6 + integracja szafy - gdzie byłem przydzielony na tablicy kompetencji na wiązkach a nie na szafach ale już mniejsza w to) Nie warto pokazywać, że jest się ambitnym oraz w miarę możliwości przy tym dokładnym i szybkim - zostanie to wynagrodzone dodatkową pracą a nie premią:) Często nie wiedziałem co będę robił w pracy następnego dnia. Kierownictwo.. temat rzeka - czuć brak profesjonalizmu w kadrze zarządzającej zakładem, czują się wyżsi/ważniejsi oraz są przekonani, że to dzięki Kablowi mamy prace, a tak to byśmy mogli najwyższej ulice zamiatać. Liderki oraz kontrolerzy jakości - w porządku osobowości, pomocni oraz również robią co mogą, żeby to jakoś funkcjonowało akurat na moim dziale, na innych było słychać ze nie jest tak kolorowo jak "u nas" Słaba komunikacja między działowa (źle ucięte przewody czasem nawet nie te co potrzeba), źle zaplanowana praca ( przewody po 10metów gdzie potrzeba 15cm) Częste braki materiałów do budowy wiązek. Większość pracowników produkcji bardzo pomocna i przyjazna, oczywiście są w wśród nich wywyższeni przez kierownictwo, którzy testują pracownika na ile mogą sobie pozwolić aby wejść na głowę. Podsumowując, szanujcie się ludzie - jeśli jesteście zmuszeni sytuacją to pracujcie, bo praca wcale nie jest ciężka, może trochę odpowiedzialna ale atmosfera panująca w zakładzie pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam z 37 metrów nad ziemią za pieniądze praktycznie dwukrotnie większe niż w Kabel Technik Polska w miesiąc i normalną przyjazną atmosferą. Daniel.

Była

Praca pracą wszedzie trzeba pracować ale atmosfera jaka pamuje jest strasznie nerwowa. (usunięte przez administratora)Lizusów traktują z przymrużeniem oka są panie które wybierają sobie wiązki , rąbią tylko jedne i te same wiązki bo innych nie potrafią bo one tego robić nie bedą niech młode (usunięte przez administratora)A inni muszą robić wszystkie A liderzy uważają że to jest ok. Dobrze że już tam nie pracuje. KTPBiałogard.

Obecna
@Była

Bardzo dobrze ,że już tu nie pracujesz.Proponuje cofnąć się do szkoły podstawowej i uczyć się pisowni.

Obecna 2
@Była

Zgadzam się . Postawią Cię na wiązke której nigdy nie robiłaś i musisz się pytać ludzi dookoła jak to zrobić czy tamto, a jak powiesz że czegoś takiego jeszcze nie robiłaś to odpowiedź jest jedna: "no to czas najwyższy się nauczyć". A te Panie nie muszą się uczyć czegoś nowego.. przychodzą do pracy i wiedza jaką wiazke będą robić..

Artur
@Obecna 2

Czy jako pracownicy tej firmy próbowaliście może w jakikolwiek sposób sprawić, aby atmosfera pracy w tym miejscu znacznie się polepszyła? Może warto by było zorganizować wspólne wyjście po pracy? Pomysłów jest wiele. Kwestia tego, czy w jakikolwiek sposób próbowaliście?

Ktoś tam

Ktoś ty za jeden, że taki znawca. Może ty dałbyś radę jako lider np. ????

Ktoś wie ile zarabia inżynier w KTP ??

Danio

To jest rosyjska ruletka - zostaje ten, kto się spodoba - 1/100, reszta out, Jeśli polecisz pracownika - on zostaje a Ty wylatujesz bez premii. Weźmiesz dzień wolnego, nie daj Boże l4 - przepada premia a Ty wylatujesz... Spełniasz wszystkie żądania ale trochę wolniej - wylatujesz. Jesteś na wolnym bo nie ma pracy - wylatujesz... Szefostwo niby cwane ale chamskie. Nie polecam, jeśli ktoś nie chce mieć problemów zdrowotnych - wszystko nasączone strychniną...

Drawsko pracownik. Ktp

Dostaliśmy pismo od pani Dyrektor (usunięte przez administratora)ze od 1 10 2019 jak będziesz chociaż 1 dzień na zwolnieniu chorobowym to zostaje ci zabrana cała ewentualna premia. Tylko pogratulowac pomyslowosci.

pracownik ktp
@Drawsko pracownik. Ktp

W innych oddziałach jest to samo nie wiem co to ma na celu, napewno nie zmotywuje pracowników.

Olga
@pracownik ktp

A jakiego rodzaju premię otrzymujecie? Jakie ogólnie są zasady jej przyznawania w Ktp oprócz tego, co właśnie napisaliście? Otrzymam od Was odpowiedź?

@Olga

Każdy procent powyżej celu to ok 20 zł na rękę. Cel 97procent, wyrobione 100,premia 60 zł. Nie dostaniesz premii jeśli weźmiesz L4 lub żądanie.

ixi
@Ok

Pod warunkiem, że nie było reklamacji.

Lukrecja
@Olga

Tam nie ma czegoś takiego jak premie. To tylko mydlenie oczu bo warunki by je otrzymać są nie do spełnienia.

Nic na siłę, zawsze można zmienić pracę, nikt nikogo nie zmusza do pracy w KTP. Zawsze można iść do GB, STANPOLU, flaków czy tutejszych marketów.

Pracownik KTP

Pracuję w tym zakładzie od pół roku i uważam iż większość tych negatywnych opinii to stek bzdur . Jesteście tchórzami !!!!!!!!!!! Dlaczego żadna z tych osób nie potrafi spojrzeć drugiej w oczy, tylko obsmarować potraficie , niedojrzałe zachowanie. Po ile wy macie lat ?? !!!!!! Sami tworzycie atmosferę w tym zakładzie .Tak Wy !!!!!!! I to dzięki Wam i waszym negatywnym opinią będzie w końcu tak że odejdą Ci co nie powinni. Z pewnością nie dotrze to do waszych pustych łbów a szkoda . Pora dorosnąć i dać przykład innym .

Jeden z liderów

Nie polecam kierowniczek z zakładu KTP w Białogardzie, zero szacunku, nie pomagaja w problemach, zamiast porozmawiać jest szybkie (usunięte przez administratora) Podobno potrzebują pracowników ale z takim nastawieniem do ludzi to watpie żeby znaleźli tych pracowników, podczas zebrań rzucane są nazwiska na tle całej hali kto co źle zrobil (RODO) Dziekuje I nie pozdrawiam :)

Jeden z pracowników
@Jeden z liderów

Zgadzam się z opinią powyżej . Przed podejściem do kierowniczki ciśnienie jest 200/300 . Na zebraniach mówi żeby z jakimś problemem podejść i z nia porozmawiać, a jak już do niej podejdziesz to ona powie że nie ma czasu ..

@Jeden z liderów

Z tego co mi wiadomo wewnątrz firmy nie ma problemu aby posługiwać się nazwiskami więc to raczej normalne. Jest tam tyle ludzi przecież nie będziemy się posługiwać do każdego Pani, Pan bo obracał by się każdy i nikt nie wiedziałby o kogo chodzi.

Abcd

Jakie są zarobki na produkcji w Tczewie?

Witold
@Abcd

Też jestem ciekaw tej kwestii, jeśli ktoś wie coś na ten temat, to bardzo proszę o odpowiedź. Zastanawiam się czy warto aplikować do Kabel-Technik-Polska i czy to dobre miejsce do rozwoju, jeśli macie jakieś informacje na temat firmy, to proszę o odpowiedź.

@Abcd

Na początek 2800 brutto, potem są certyfikacje i po 3 miesiącach możesz mieć nawet 3200 brutto, działy są różne, więc zależy gdzie trafisz ale jak ogarniasz w miarę szybko to całkiem fajna praca, ponadto współpracownicy to złoto, tylko kierownictwo dość cięte ale to jak wszędzie niestety, nie można się obijac. Ogólnie polecam osobiście na dobry początek

Abcd
@Ok

W ofercie pracy jest uwzględniona premia do 500zl jest coś takiego? A jak wygląda social? Są jakieś paczki na święta, wczasy pod grusza itp itd

@Ok

Fajnie, że polecasz pracę. Ciekawi mnie, czy można także liczyć na jakieś szkolenia lub kursy, które dają nowe uprawnienia? To ważne, żeby można się było rozwijać.

@Abcd

Są premie ale tylko jeśli spełniły określone progi produktywności, wielkość premii zależy też od tego do jakiego progu się dobilo, ale premia wypłacana jest z 3 miesięcznym rozliczeniem

@Piotr

Są takie szkolenia wewnętrzne, potem cię z nich ceryfikuja izarabiasz trochę więcej. Z tego co wiem po czasie można odbyć kurs na suwnice, który finansuje zakład, ale wtedy lojalnosciowka do podpisania Ogólnie to jakoś wybitnie rozwojowa ta firma nie jest, ale na start jak najbardziej. Chociaż ostatnio kierownictwo robi cyrki, więc może jak się uspokoi to zapraszamy

@Abcd

Na święta są premie jak najbardziej, wczasów nie ma akurat, zakład pokrywa także cześć kosztów okularów jeśli na badaniach wyjdzie ze musisz pracować w okularach, dopłaca bodajże 200 zł, czyli zawsze coś ????

wesex
@Ok

kogo obchodzi brutto? skoro pracownika obchodzi to ile dostaję do ręki, czyli netto? co to za mania podawania pensji brutto?

Dominika
@Ok

Co oznaczają te certyfikacje,o których piszesz? I od czego są one zależne- skoro wpływają na wyższe wynagrodzenie?

@Dominika

Certyfikacjesą zależne od umiejętności. Na rękę to chyba można policzyć jeśli masz brutto, ile będzie netto, przecież to zależy od wielu czynników. Średnio 2400 na rękę :)

@Piotr

Oczywiście. Wewnętrznie i z zewnętrznych firm. Osobiście już mam na koncie 2 szkolenia zewnętrzne a wewnętrznych to sporo nie liczę.

Pozytywna

Pracuje w bialogardzie w ktp i czytajac to wszysko o tym zakladzie na tej stronie zastanawiam sie czy przypadkiem nie pracuje gdzies indziej . Do pracy ide z przyjemnascia nie odczuwam zadnego mobingu ani zastraszania pania kierownik.Jesli sa osoby ktore szukaja pracy to polecam zaklad.Jedyne co bym zmienila to nagradzanie pracownikow ktorzy nie korzystaja ze zwolnien L4 ZAPRASZAM DO PRACY NAPRAWDE WARTO

@Pozytywna

Zgadzam się ????

byla

Generalnie praca sama w sobie nie jest zła, nic ciężkiego fizycznie. Trochę za dużo papierów do wypełniania, ale i to mozna przebolec. Gdyby nie kierownictwo, które co chwile zawraca **** swoimi durnymi pomysłami, ktore maja sie nijak do polepszenia pracy to bylo by ok. Duzo zawistnych ludzi, którzy tylko czekaja, zeby isc i nakapowac kierownikowi. Większość kierowników, ludzi z biur itd. bez jakichkolwiek kwalifikacji. Ja akurat mialam do czynienia z pania katarzyna B. - wrecz komiczna osoba. Takie rzeczy jak zastraszanie, nagabywanie, zmyslanie, zeby tylko pracownikowi utrudnić prace na porządku dziennym. Sobota dla chętnych? Nie przyjdziesz to na pewno zostanie ci to "wynagrodzone". Dobrze, ze juz mam to za sobą, nie pozdrawiam

byla
@byla

Mowa oczywiście o oddziale w Drawsku Pom. Być może w innych oddziałach jest lepiej, choć wątpię.

Byla1
@byla

W Białogardzie jest tak samo. A liderki... szkoda pisać zero szacunku dla pracowników. Wiele osób odeszło z pracy przez Monikę i Alicję.

Mała mi
@Byla1

Chyba ,przez panią Magdę ,pani Monika w porównaniu z nimi to złota kobieta????

Generalnie praca sama w sobie nie jest zła, nic ciężkiego fizycznie.Ciepło,sucho . Bardzo dużo zawistnych ludzi, którzy tylko czekają, żeby iść i nakablować liderom czy kierownikowi. Mobbing w KTP Białogard na porządku dziennym. Liderki P. Magda czy P. Alicja brak szacunku do ludzi, jak się na kogoś uwezmą to jeżdżą jak długo tylko mogą póki ludzie się nie zwolnią, szykanują,pogardzają, zastraszają notkami do dyrektora czy rozmową z Panią kierownik, poganiają szybciej szybciej,jak długo jeszcze, kiedy skończysz wiązkę(a później reklamacje). To właśnie przez te Panie ludzie się zwalniają nie wytrzymują presji.Takie rzeczy jak zastraszanie, nagabywanie, zmyślanie, żeby tylko pracownikowi utrudnić prace na porządku dziennym. Należy również wspomnieć o panu Marcinie, który na zebraniu pracowników mówi kur.....a mać i to ma być lider kultura osobista nie ma co, Pozdrawiam pracowników KTP Białogard.

Heniek

A więcej szczegółów mogę?

Jaki dress code obowiązuje w Kabel-Technik-Polska?

Odpowiedź

Wystarczą dresy, zębów tez nie trzeba myć. Delikatna woń porannej kacówy zagryzana ząbkiem czosnku na porządku dziennym :)

Mariusz

Panowie się starają. Ale brak funduszy na trybiki. BYWA

szanujaca prace w KTP

Jestem zszokowana negatywnymi opiniami na temat tego zakladu. Wedlug mnie to jedna z najlepszych firm na terenie pojezierza drawskiego. Praca fajna lekka i przyjemna. Panie i Panowie liderzy (zawsze zwracalam sie do nich na Pan i Pani ze wzglendu ze stoja wyzej pod wzglendem wyksztalcenia doswiadczenia i ogromnej wiedzy niz zwykly pracownik) zawsze sklonni do pomocy posiadajacy kulture oraz ogromne doswiadczenie w produkcji. Bylam obruszona brakiem kultury pracownikow ktorzy mowili liderom na ty. Szacunek dla liderow, ze potrafia utrzymywac dyscypline wsrod pracownikow. Ogolnie atmosfera przyjazna. Co wiecej ludzie! Firma daje UMOWE O PRACE JEST PRACA POD DACHEM JEST CIEPLO I NIE PADA. Poza tym firma placi ze swojej kieszeni WYSOKIE BONY SWIATECZNE co nie robi wiele firm. Pensja podstawowa tez jest w miare wysoka. Najwyzsza chyba jezeli chodzi o zaklady w okolicy bo 2600 zl brutto. Pracowalam tam tylko kilka miesiecy, a i tak chcialabym tam wrocic nawet jakbym sIe dowiedziala ze plula i bija po gembie za niewyrobione normy, ktore nie sa wysokie. Rozmawialam z ludzmi, ktorzy odeszli i wielu tgo zaluje bo chcieliby wrocic. Jak dla mnie firma z prestizem i mozliwoscia rozwoju dla ludzi inteligetnych. Nie rozumie ludzi, ktorzy sami sie pozwalniali bo chyba za duzo wymagali. Jak dla mnie najwspanialsza firma w ktorej pracowalam.

Witold
@szanujaca prace w KTP

Fajnie że jesteś zadowolona ze swojej pracy. Może powiesz jakie wymagania trzeba spełniać by móc pracować w Kabel-Technik-Polska? Jakie są bonusy do premii oraz czy ludzie bez doświadczenia również są tam mile widziani? Liczę że odpiszesz, takie informacje przydadzą się też innym potencjalnym kandydatom.

popu
@szanujaca prace w KTP

"wzglendem i gembie" - Proponuję zakup słownika..

wesex
@szanujaca prace w KTP

Jakiś słownik Pani sobie kupi..

ixi
@szanujaca prace w KTP

Słownik i odpowiednie środki czyszczące, (usunięte przez administratora)

Pracownik ????

Tczew - firma jest wporządku, są szkolenia, certyfikacje, instrukcje dla początkujących pracowników. Praca sama w sobie też jest dobra, gdyż możemy pracować samodzielnie. Ostatnia zmiana jaka została wprowadzona jest moim zdaniem nie odpowiednia dotyczy ona L4 przez które można stracić premię. Rozumiem że nie wszyscy są w firmie uczciwi, ale dlaczego mają wpadać wszyscy do tego samego worka. Kolejną rzeczą jest w ostatnim czasie brak możliwości wykonywania nadgodzin.

@Pracownik ????

Czy prócz premii za frekwencję są dodatki stażowe lub premie za dobre wyniki?

pracownik ktp
@Andrzej

Nie, premia jest za produtywność dla całej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kabel-Technik-Polska - Czaplinek

• Jak się pracuje w Kabel-Technik-Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kabel-Technik-Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kabel-Technik-Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kabel-Technik-Polska?

Kandydaci do pracy w Kabel-Technik-Polska napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kabel-Technik-Polska