pub Jack Daniels

Bydgoszcz

Opinie o pub Jack Daniels

anonim 2011-11-06 15:57:26
Powiem krótko ,mordownia i nic więcej ! w sobotę dnia 5.11.2011 ochroniarze poblili tam naszych znajomych .Była policja i pogotowie ,sobotnia impreza skonczyla się dla nie ktorych w szpitalu . Dodam ,że Policja która tam przyjechała sama była w strachu ,żeby tam wejśc i zrobić porządek . Znajomi byli wypici owszem ale to nie powód ,żeby ich obrażać i w obsceniczny sposób wyrzucac z lokalu ! Poza tym panowie ochroniarze ,wstyd wielki dla was ,kto was zatrudnia ?? wy trzeźwo myslący chcieliście się zmierzyć z pijanymi .No postawa godna naśladowania na prawdę , inteligencją nie grzeszycie . Lubicie dać komuś w mordę bez powodu nie ?? sprawa jeszcze nie zakończona . Postaramy się ,żeby ten lokal szybko zamknąć . Nikomu nie polecam tej mordowni
Damon 2015-09-15 19:05:54
PUB JACK Bydgoszcz Uwaga!!! Dosypują podejrzane substancje do drinków prawdopodobnie narkotyki które działają bardzo odurzająco nie wiem czy właściciel tego klubu jest tego świadomy taka impreza może skończyc sie w szpitalu albo gorzej.
blabla 2016-05-25 17:54:25
Jak nie masz nic prawdziwego do powiedzenia to się nie wypowiadaj.
malenka 2016-07-08 09:26:42
Najlepszy klub w Bydgoszczy. Cieszący się dużą popularnością , co widać w każdy piątek i sobotę.
Pyszne jedzenie, szczególnie polecam pizze, a co do negatywnych opinii, powiem jedno. To nie wina ochrony czy personelu, że niektórzy ludzie nie potrafią się bawić, a do klubu przychodzą tylko po to , żeby innym zepsuć zabawę, a jak nie potrafią pic to niech piją mleko :).
Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o pub Jack Daniels - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pub Jack Daniels