SRG Global Automotiv Poland

Warren

Opinie o SRG Global Automotiv Poland

anonim 2013-10-02 22:15:02
Niestety firma jest nie poważna. Zarząd zmienił się kilkukrotnie. Firma traci miliony miesięcznie. Do tego jakość produktów stoi na bardzo niskim poziomie. Jeżeli chodzi o pracę samą w sobie to muszę zaznaczyć, iż jestem niezadowolony z praru rzeczy. Płace są niskie, brak szkoleń, brak motywowania pracownika, brak dialogu. A teraz doszedł czas pracy. Nadgodziny nie płatne.Nie znam firmy która zmusza pracownika do tego aby miał 30 min przerwy bezpłatnej (czyli pracujesz 8:30 codziennie) czy chcesz czy nie. Żałosne poprostu.
Assy 2013-10-27 17:30:20
Pracowałem w firmie 2 lata, biuro. Przez 2 lata załoga się zmieniła 3-krotnie, włącznie z dyrektorami.
Firma przez cały okres nie zarobiła ani 1 zł, same straty generując.
Przez co socjal w tej firmie nie istnieje. Na święta dostałem bon 150 zł (oczywiście -podatek). O szkoleniach można pomarzyć. Koledzy w pracy stosują raczej taktykę spychologii - jak coś chcesz, zrób sam. Trudno się temu dziwić, jak każdy ma tylko problemy. Nie ma żadnego projektu który by ich nie miał, licząc od momentu wtrysku, przez linie malowania, montaż aż po wysyłki z logistyką. Z plusów tej firmy widzę tylko jeden - jeżeli tu przeżyjesz, to przeżyjesz każdą inną firmę.
supervisor 2013-10-28 17:54:28
ja dzisiaj dostałem wypowiedzenie, wraz z 4 innymi supervisorami, wiekszość z nas pracowała krótko, wiec nas wywalili... co za firma, a ja myślałem żeby się tu przeprowadzić, stanowczo NIE POLECAM (usunięte przez administratora)
Michał 2013-11-10 11:37:45
żenada, w ofercie pracy piszą o bogatym pakiecie socjalnym co się potem okazuje, że za karte multisportu i za ubezpieczenie musisz sobie sam zapłacić haha
anonim 2014-03-15 10:06:38
w firmie było bardzo źle a teraz jest jeszcze gorzej,(usunięte przez administratora)
Anonim 2015-04-05 21:41:42
Nikomu nie polecam. Wciskają kit w ogłoszeniach i na rozmowie. Ludzi zwalniają z dnia na dzień. Przedłużenie umowy wygląda tak że w dniu zakończenia umowy dowiadujesz się czy masz nową czy nara. Premii nie przyznają, okresliłbym to raczej, zapominają zabrać i to bez uzasadnienia. Praca bez perspektyw, bardziej do wypalenia się i utraty cierpliwości. Mówią o szkoleniach, ale jakoś żadnego nie uświadczyłem, które by się przydało.
Y1 2015-05-15 14:35:57
Kadra zarządzająca to po prostu tragedia. Sami zasrani karierowicze. Ewidentnie poprzyjmowani po znajomości. Łby puste jak stodoła. Traktują ludzi jak śmieci. Szczególnie w logistyce. supervisor i kierownik ma totalnie wyje...ne na ludzi. Dział który ma około 18 osób na 3 zmiany odp za całą halę. w ciągu roku mogę śmiało powiedzieć, że przewinęło się co najmniej 60 osób.....Beznadziejny system szkoleń. Nie ma czasu kto to robić. Ludzie odchodzą po kilku dniach bo nie mogą słuchać ich pie....enia (wolno, mało, i ciągle źle, źle, źle). Opieprz co najmniej 2 razy dziennie. Nie rozumieją, że jest za mało ludzi. Nie wyrobisz się w 8h....zostajesz dłużej i ogarniasz zaległości. Nikt za to nie płaci. jak się odmówi to premie zabierają.

Tak pięknie jest w SRG Global na dziale logistyki.

Moja ocena to niedostateczny+. Dlaczego. Ano dlatego, że nie potrafię dokładnie ocenić innych działów. Z opinii i obserwacji wiem tylko tyle, że nie jest wcale lepiej niż w logistyce. Może jest nieco spokojniej.

Dziękuję za uwagę.
men 2016-05-20 08:55:54
tak @kurdej a jak się do nich dostałeś i gdzie znalazłeś ich oferty pracy. Jakie mają wymagania? Napisz coś
Cała prawda o srg 2016-11-21 15:03:55
Ta firma to jakaś patologia. Kierownictwo i reszta tych "zarządzających " to same cwaniaczki i nic więcej. Pełno Ukraińców nic bym do tego nie miał gdyby nie to że są lepiej traktowani jak my. Nie są tak pilnowani i nie suszą im głowy o normy. Juz nie mówiąc o tym ze nie można mieć własnego zdania jak powiesz coś co im nie przypasuje to będą jeszcze gorsi wiem sam po sobie. To nie jest pierwsza firma w której pracowałem i mogę spokojnie stwierdzić ze jest do kitu. Ludzie zwykle nie pracuja nawet miesiąca bo mają dosyć. Ogólnie nie polecam nikomu... omijajcie szerokim łukiem
Cała prawda o srg 2016-11-21 15:05:10
Zostaw swoją opinię o SRG Global Automotiv Poland - Warren
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SRG Global Automotiv Poland