pflegevermittlung-lorent

Bamberg

Opinie o pflegevermittlung-lorent

blekota 2015-03-27 15:56:27
Pani Lorent jak kazda agentura zeruje na naiwnosci opiekunek. Obiecuje pelna umowe,na miejscu sie okazuje ,ze to 6 godz. a pracowac trzeba 24/h .Kasuje ponad 2 tys od rodzin a placi 1100.NIE POLECAM. Mijac z daleka.
lilka 2015-10-05 19:06:46
Zgadzam sie z opinia pani powyzej,u mnie praca 24h a mam pisac 5,5h,a reszta to podobno czuwanie bezplatne.Omijajcie ja zdaleka.
perszing 2015-12-18 01:34:35
Nie moge narzekaac na firme pani Lorent pracuje tu pare lat i nigdy nie mialam problemow.moje zdanie jest takie , ze zawsze mozna liczyc na nia i nigdy nie odmawiala pomocy opiekunka!Polecam szczerze wspolprace z pania Lorent jest to firma na niemieckiej umowie i jest legalna ! Wiec ludziska nie bac sie a tym bardziej nie oczerniac bo kiedys mozecie byc sami oczerniani! nie bedzie wam milo :) pozdrawiam uczciwa!
maki 2016-04-22 21:37:52
e tam zaliczki.. a jakn się jedzie na opiekę na Niemcy to chociaż jakiś koordynator jest zawsze do pomocy?
Zostaw swoją opinię o pflegevermittlung-lorent - Bamberg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pflegevermittlung-lorent