Opinie o Euro Welding w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Euro Welding. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Welding o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Welding w Poznań

Michał Nowy wpis

Czy macie jakieś specjalne wymagania przy zatrudnieniu w Waszym sklepie? Mam do Was niedaleko wiec myślałem żeby przynieść cv

jozka Nowy wpis

może można z nimi sie skontaktowac w inny sposob i zapytac czy obecnie nie prowadza jakiejsc rekruatcji, maja pewnie podany jakis nr kontaktowy wiec mozna zadzownic, ale przeważnie zamieszczają ogloszenia na takich portalach jak gowork z ofertami pracy.

Harry Nowy wpis

Ta firma już nie istnieje, a co do zarobków to było tak ile wynegocjujesz. Na umowie oczywiście najniższa krajowa, a reszta do ręki, z tym że i tak nie wypłacał nawet podstawy, co najwyżej 500 zł max a reszta w bardzo niewielkich ratach i to bardzo rzadko - słowem wypłata goniła wypłatę, rekordzistom zalegał kilkanaście tysięcy.

tomek

a słuchajcie jak wygląda sprawa u nich jeśli chodzi konkretnie już o zarobki? bo nie wiem czy to prawda, że mozna u nich dobrze zarobić? niby jakieś stawki są podane, ale nie wiem konkretnie czy nie są zawyzone, bo nie chciałbym się potem rozczarować tak naprawde.. wiec nie wiem już konkretnie co robić.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro Welding. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Harry

Firma obecnie nazywa się Metcam, mieści się na Podolanach, szef nie płaci, ja czekam już 3 tygodnie za wypłatą, czasami rzuci 200 albo 100zł żeby coś było. LIPA TOTALNA, OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM

lil

Już kolejna sprawa pracownicza o zapłatę przeciwko temu pracodawcy wylądowała w sądzie pracy, to też świadczy o tym jak się tam pracownika traktuje

Jedynak

Prawda, prawda. Zalega wszystkim pracownikom. Na szczęście zostało ich już niewielu. Tym którzy odeszli nie chce oddać kasy bo jak twierdzi pracodawca - sami odeszli i to ich problem. Myślę że już niedługo resztki tej firmy pozamiata komornik z powodu długów.

alojz

mowicie o firmie na hellera 6 w tych barakach? Firma znow gdzies sie przenosi wiecie cos? i zmienia nazwe na euro-tool. Jak sytuacja sie obecnie przedstawia? nadal opoznienia w kasie?

do alojz
@alojz

WITAM, ALOJZ napisz coś więcej o euro-tool wiem gdzie się firma przeniosła - potrzebujesz jakiś informacji ? kupię faktury eurow- elding

lil

Do firmy? Szef twierdził że płaci składki a w ZUS'ie okazało się że kilku brakuje. A co do kartek to nigdy nie rozdawano tam RMUA ani kartek z wyliczeniami wypłaty zresztą skąd kartki jak wypłaty dawał na raty albo wcale. Powtarzam nie polecam tego pracodawcy bo to osoba która żyje kosztem pracowników, kłamie i codziennie mydli ludziom oczy że wypłata będzie jutro, potem że za dwa dni i tak w kółko a sam jeździ na rajdy i inne spędy.

lil

Składa się reklamację w swoim oddziale ZUS i oni dalej się tym zajmują.

?

Oczywiście i niestety ale brakowało kilku. Może to tylko mnie spotkało ale sprawdzenie nic nie kosztuje.

lil

W tej firmie NIGDY nie ma wypłaty 10 danego miesiąca, ZAWSZE jest później i tylko jakaś część od 100-300 zł dla wybrańców 500 zł. O resztę trzeba się dopominać a jak się nie odezwiesz to nie dostaniesz nigdy. Dobrze radzę również wszystkim którzy tam pracują lub pracowali sprawdzenie składek w ZUS i to nie tylko czy są ale też czy w odpowiedniej kwocie. A tym co szukają pracy - omijajcie z daleka.

lil

Do tygonia? Pensja goni pensje, nakładają się i zbierają. To przez takich co im tydzień "nie robi problemu " pracodawcy nie szanują pracowników. Ty też możesz sobie przyjść do pracy tydzień później? Albo zamiast wykonać pracę w dwa dni, wykonujesz ją w dwa tygodnie? Jeśli pracownik wywiązuje się ze swoich obowiązków to czy pracodawca ma prawo lekceważyć go? A po co do pracy chodzisz? Nie czasem dla pieniędzy?

lil

Szef tej firmy ma na wyjazdy bo okrada pracowników którym nie daje pensji. Jeśli ktoś zabiera ci twoje pieniądze to chyba (usunięte przez administratora) co? Już tylko desperaci chyba tam pracują. W rejestrze dłużników jest za faktury na "głupie" 1000zł. To wstyd ale najpierw trzeba go mieć i poczucie jakiejkolwiek przyzwoitości. Tak w 21 wieku pracodawca tworzy sobie "niewolników" do darmowej roboty.

gucio

Dokładnie tak jak piszą, jesteś to może coś dostaniesz, niema Cię nie widzi, problem z głowy, taki tani kredyt dla niego. Nie mówiąc już że wszyscy go ścigają nie tylko pracownicy. Nie polecam nikomu tej firmy jest nie słowna a robiąc interesy z panem [usunięte przez moderatora] można więcej stracić niż zarobić. Jeśli ktoś chce tam pracować to tak jak większość będzie miało umowę 50/50 czyli najniższa krajowa a reszta to jak się upomnisz w 6 ratach. Nadgodziny mile widziane ale żeby dostać jakieś pieniądze to musisz się dobrze na żebrać. Nie mówiąc że niema tam pieniędzy na nic. Niema na materiał niema na narzędzia niema na nic ,ale na rajdy, koncerty ,wyjazdy , Alpy z cała rodzinką i restauracje na to kasa jest.

lil

Wypłaca pensje z duuuuużym opóźnieniem jeśli ktoś jest w pracy a jeżeli jesteś na urlopie itp. to zapomnij o pieniądzach. Poza tym chyba pracujemy po to aby otrzymać wynagrodzenie, jeśli pracownik stawia się w pracy, pracuje itd. czyli wywiązuje się ze swoich obowiązków to pracodawca też powinien. Nikt dla przyjemności nie chodzi do pracy, przynajmniej nie do [usunięte przez moderatora] A rachunki "zwykli" ludzie mają do płacenia co miesiąc, jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i na zapas opłacone rachunki to polecam, a "normalnym" nawet nie wchodźcie tam bo to tylko strata czasu.

zenek

Jeszcze dodac to że o swoją wypłatę trzeba żebrać!!!!

gucio

Fajna atmosfera ,spoko pracownicy i to wszytko reszta kiepsko

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Welding - Poznań

Euro Welding
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ul. Mariacka 34 lok. 2
    61-012 Poznań