euro - welding

Poznań

Opinie o euro - welding

gucio 2011-11-05 20:29:38
Fajna atmosfera ,spoko pracownicy i to wszytko reszta kiepsko
zenek 2013-03-11 19:56:05
Jeszcze dodac to że o swoją wypłatę trzeba żebrać!!!!
lil 2013-09-01 10:44:51
Wypłaca pensje z duuuuużym opóźnieniem jeśli ktoś jest w pracy a jeżeli jesteś na urlopie itp. to zapomnij o pieniądzach. Poza tym chyba pracujemy po to aby otrzymać wynagrodzenie, jeśli pracownik stawia się w pracy, pracuje itd. czyli wywiązuje się ze swoich obowiązków to pracodawca też powinien. Nikt dla przyjemności nie chodzi do pracy, przynajmniej nie do [usunięte przez moderatora] A rachunki "zwykli" ludzie mają do płacenia co miesiąc, jeśli ktoś ma dużo pieniędzy i na zapas opłacone rachunki to polecam, a "normalnym" nawet nie wchodźcie tam bo to tylko strata czasu.
gucio 2013-09-15 12:50:49
Dokładnie tak jak piszą, jesteś to może coś dostaniesz, niema Cię nie widzi, problem z głowy, taki tani kredyt dla niego. Nie mówiąc już że wszyscy go ścigają nie tylko pracownicy. Nie polecam nikomu tej firmy jest nie słowna a robiąc interesy z panem [usunięte przez moderatora] można więcej stracić niż zarobić. Jeśli ktoś chce tam pracować to tak jak większość będzie miało umowę 50/50 czyli najniższa krajowa a reszta to jak się upomnisz w 6 ratach. Nadgodziny mile widziane ale żeby dostać jakieś pieniądze to musisz się dobrze na żebrać. Nie mówiąc że niema tam pieniędzy na nic. Niema na materiał niema na narzędzia niema na nic ,ale na rajdy, koncerty ,wyjazdy , Alpy z cała rodzinką i restauracje na to kasa jest.
lil 2013-09-18 10:59:35
Szef tej firmy ma na wyjazdy bo okrada pracowników którym nie daje pensji. Jeśli ktoś zabiera ci twoje pieniądze to chyba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co? Już tylko desperaci chyba tam pracują. W rejestrze dłużników jest za faktury na "głupie" 1000zł. To wstyd ale najpierw trzeba go mieć i poczucie jakiejkolwiek przyzwoitości. Tak w 21 wieku pracodawca tworzy sobie "niewolników" do darmowej roboty.
lil 2013-09-18 11:20:02
Do tygonia? Pensja goni pensje, nakładają się i zbierają. To przez takich co im tydzień "nie robi problemu " pracodawcy nie szanują pracowników. Ty też możesz sobie przyjść do pracy tydzień później? Albo zamiast wykonać pracę w dwa dni, wykonujesz ją w dwa tygodnie? Jeśli pracownik wywiązuje się ze swoich obowiązków to czy pracodawca ma prawo lekceważyć go? A po co do pracy chodzisz? Nie czasem dla pieniędzy?
lil 2013-09-18 13:01:46
W tej firmie NIGDY nie ma wypłaty 10 danego miesiąca, ZAWSZE jest później i tylko jakaś część od 100-300 zł dla wybrańców 500 zł. O resztę trzeba się dopominać a jak się nie odezwiesz to nie dostaniesz nigdy. Dobrze radzę również wszystkim którzy tam pracują lub pracowali sprawdzenie składek w ZUS i to nie tylko czy są ale też czy w odpowiedniej kwocie. A tym co szukają pracy - omijajcie z daleka.
2013-09-18 19:48:24
Oczywiście i niestety ale brakowało kilku. Może to tylko mnie spotkało ale sprawdzenie nic nie kosztuje.
lil 2013-09-21 13:55:11
Składa się reklamację w swoim oddziale ZUS i oni dalej się tym zajmują.
lil 2013-09-24 15:51:19
Do firmy? Szef twierdził że płaci składki a w ZUS'ie okazało się że kilku brakuje. A co do kartek to nigdy nie rozdawano tam RMUA ani kartek z wyliczeniami wypłaty zresztą skąd kartki jak wypłaty dawał na raty albo wcale. Powtarzam nie polecam tego pracodawcy bo to osoba która żyje kosztem pracowników, kłamie i codziennie mydli ludziom oczy że wypłata będzie jutro, potem że za dwa dni i tak w kółko a sam jeździ na rajdy i inne spędy.
alojz 2014-02-12 13:45:18
mowicie o firmie na hellera 6 w tych barakach? Firma znow gdzies sie przenosi wiecie cos? i zmienia nazwe na euro-tool.
Jak sytuacja sie obecnie przedstawia? nadal opoznienia w kasie?
Jedynak 2014-02-19 20:52:56
Prawda, prawda. Zalega wszystkim pracownikom. Na szczęście zostało ich już niewielu. Tym którzy odeszli nie chce oddać kasy bo jak twierdzi pracodawca - sami odeszli i to ich problem. Myślę że już niedługo resztki tej firmy pozamiata komornik z powodu długów.
do alojz 2014-03-10 09:23:26
WITAM,
ALOJZ napisz coś więcej o euro-tool wiem gdzie się firma przeniosła - potrzebujesz jakiś informacji ? kupię faktury eurow- elding
lil 2014-05-05 12:50:23
Już kolejna sprawa pracownicza o zapłatę przeciwko temu pracodawcy wylądowała w sądzie pracy, to też świadczy o tym jak się tam pracownika traktuje
Harry 2014-10-18 12:41:55
Firma obecnie nazywa się Metcam, mieści się na Podolanach, szef nie płaci, ja czekam już 3 tygodnie za wypłatą, czasami rzuci 200 albo 100zł żeby coś było. LIPA TOTALNA, OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM
tomek 2015-02-19 12:56:27
a słuchajcie jak wygląda sprawa u nich jeśli chodzi konkretnie już o zarobki? bo nie wiem czy to prawda, że mozna u nich dobrze zarobić? niby jakieś stawki są podane, ale nie wiem konkretnie czy nie są zawyzone, bo nie chciałbym się potem rozczarować tak naprawde.. wiec nie wiem już konkretnie co robić.
Harry 2015-05-06 15:39:00
Ta firma już nie istnieje, a co do zarobków to było tak ile wynegocjujesz. Na umowie oczywiście najniższa krajowa, a reszta do ręki, z tym że i tak nie wypłacał nawet podstawy, co najwyżej 500 zł max a reszta w bardzo niewielkich ratach i to bardzo rzadko - słowem wypłata goniła wypłatę, rekordzistom zalegał kilkanaście tysięcy.
Kozia Broda 2015-09-17 18:50:20
Ja najbardziej się cieszę że srałem i lałem do chłodziwa co drugi dzień, pupilowi szefa. Chodzi o tego długowłosego konfidenta z tokarki. Pozdro parówo i szmatko.
jozka 2016-05-15 10:36:12
może można z nimi sie skontaktowac w inny sposob i zapytac czy obecnie nie prowadza jakiejsc rekruatcji, maja pewnie podany jakis nr kontaktowy wiec mozna zadzownic, ale przeważnie zamieszczają ogloszenia na takich portalach jak gowork z ofertami pracy.
Zostaw swoją opinię o euro - welding - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie euro - welding