Opinie o InvestClass w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InvestClass. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie InvestClass na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InvestClass w Kraków

KLESZCZ Nowy wpis

Witam ! Firma InvestClass ! Jak najbardziej elokwentnie będzie zwodzić klijentem w taki sposób by wydrenować z niego energie i wiare w to że są uczciwe firmy które dobrze pokieruja zaiwestowanymi przez nas pieniędzmi. A tu kolejne rozczarowanie i nauka na przyszłość by nie pakować się w lokaty typu axa życie fakt bez tej firmy mogłaq być wieksza strata a tak po 10 latach inwestowania w axie - 15 000 zł Odradzam axe Fakt dzieki kolu ratunkowym wygenerowanym przez firme axa te kolo to InvestClass strata jest o wiele mniejsza na pluss. Ale i tak rozczarowanie wybieram zwykle banki i samemu inwestowanie swoich ciężko zarobionych pieniedzy. A żadna elokwencja nie zmyje tego że inwestowanie powinno byc zamienione słowem zamrożone pieniądze z którymi nic niemozesz zrobić a najprawdopodobniej możesz stracić wiele cennego czasu pieniędzy i wiary w w słowo INWESTYCJA ? Dla Kogo pozdrawiam

Monia Nowy wpis

Mam doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Czy warto aplikować do InvestClass? Może ktoś podpowie

Hanna Nowy wpis

Chcecie dowiedzieć się więcej o oczekiwaniach InvestClass wobec kandydatów? http://investclass.pl/ wybierając zakładkę 'kariera' po lewej stronie macie możliwość dowiedzieć się przydatnych informacji.

werf Nowy wpis

@Kasiarz a co rozumiesz przez slowo zaściankowa? moglbys cos wiecej na ten temat napsiac mysle ze sa osoby ktore chcialby wiedziec cos wiecej i znac jakies szcegoly na ten temat prawda? dizeki za odp.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie InvestClass? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kasiarz

Trochę zaściankowa firma, ale najważniejsza jest kasa :-)

J.D.

Pracujesz jak agent ubezpieczeniowy i dostajesz prowizję od składki. Im wyższą ustalisz z wpłacających tym większa kasa dla ciebie. Chodzi o portfele funduszy inwestycyjnych.

Kaśka

Witajcie. Wiecie na jakich zasadach zatrudniają? Kto jest właścicielem?

Inwestor

Witam z opuznieniem ale wypłacają to się liczy,wiarygodna firma

Polecam

Czas ciężki dla firm inwestycyjnych jest,ale powoli InvestClass wywiązuje się ze swoich omów.To się docenia w świecie inwestycji.

edmind

Polak potrafi hehehe!Grunt to dobrze pokombinować, nawet gdyby to miało być po trupach!!!

Tez klientka

Axa wypłaca zgadzam się bo to firma wiarygodna jest,nie to co InvestClass Może miałaś małą kwotę to wypłacili a tych z większą zwlekają i obniżają procent mówiąc ze zaraz pieniądze będą jak podpiszesz a kasy dalej nie ma.Paranoja jakaś.Już mam tego dość

Klientka Gorlice

Na inwestycjach się nie znam, kupiłam u nich produkt , rozliczono się ze mną uczciwie. Na wykup z axa czekałam 2 tygodnie.

zawiedziony

Następna piramida finansowa

klient

To Ty jesteś szczęsciarzem albo pracownikiem tej firmy.Powinienes na msze dac.

amator

Co do pracy w tej firmie nie mogę wyrazić opini ani negatywnej ani pozytywnej. Niedawno likwidowałem polisę i firma pomimo że polisa przyniosła straty wypłaciła uczciwie wszystkie pieniądze zgodnie z zawartą umową.Duży plus dla firmy InvestClass.

Klient 2

Panowie, bez przesady.Niedawno likwidowałem polisę i firma pomimo że polisa przyniosła straty wypłaciła uczciwie wszystkie pieniądze zgodnie z zawartą umową.Duży plus dla firmy InvestClass.

XXX

Dokładnie tak. Zwodzą klientów nie wypłacają w terminie. Są już pierwsze pozwy. Nieuczciwi.

Klient

Firma działa na zasadach wpłac pieniądze ale nie pytaj o nie jak nadchodzi termin wypłaty to zwlekają mnie juz czwarty miesiąc okłamują.Nie polecam nikomu zawierac z nimi jakiejkolwiek umowy.

Miałam styczność z tą firmą i powiem szczerze nigdy więcej. Na początku jak najbardziej obiecują złote góry. Praca od rana do nocy. (usunięte przez administratora)

Irena

Ja uważam, że firma jest bardzo fajna. Fajni są [usunięte przez moderatora] Mają fajne samochody. Bardzo lubię tę firmę. Jak będę dużo pracować to też będę miała taki samochód. Będę też dużo czytać aby dorównać elokwencją Właścicielom. Koleżanka mi mówiła, żebym się do Nich zapisała to wyjdę na ludzi, bo na razie mam problemy. Myślę, że partnerstwo z firmą nauczy mnie dużo fajnych rzeczy. Dziękuję. Irena z Krakowa.

pasjonatka ireny
@Irena

Irenko, twój wpis jest świetny, żeby nie powiedzieć fajny. Napisz coś jeszcze o tej firmie. Czy wyszłaś już na ludzi. A co z koleżanką?

I.
@pasjonatka ireny

Wysżłam. Było fajnie.

Aga - 2013-02-04 19:33:38 Uważam, że współpraca z tą firmą jest na bardzo partnerskich warunkach. Korzystnych dla obu stron. Wiedza przekazywana przez obu właścicieli zarówno w sferze tworzenia własnego biznesu, wizerunku, informacji o rynku kapitałowym a co najważniejsze o ETYCE szeroko rozumianej jest przekazywana w najwyższym standardzie. Etyka, moralność, wartości, odpowiedzialność społeczna w stosunku zarówno do swoich partnerów jak i do klientów to wyróżnia firmę Investclass. Cieszę się, że firma przyjęła taką politykę działania, bo wierzę, że to przyniesie za sobą wymierne długoterminowe korzyści i tym chętniej z nimi współpracuje. Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to nie tylko sprawdzenie odpowiednich kwalifikacji, ale również poznanie takiej osoby "od środka". Uczciwość, moralność, odwaga, wytrwałość...bardzo cenione wartości przez właścicieli. Bardzo mi się podoba, że najważniejszy w tej firmie jest klient i długotrwała z nim współpraca, oparta również na partnerskich warunkach. Tym bardziej to cenię, bo w większości firmach, bazując na moim przykładzie i doświadczeniu zawodowym, klient często jest kategoryzowany, ten "gorszy", "mniej dochodowy" ma mniej, na gorszych warunkach, jest gorzej obsługiwany. Podoba mi się również to, że osoba współpracująca nie dostaje od razu wszystkiego podanego na tacy, tak jak w wspomnianych komentarzach samochód, karta do siłowni, pakiet medyczny itp. To ma zmobilizować do aktywności, do pracy nad sobą, zmotywować do działania. To ma być nagroda uznaniowa. I nikt nie mówił, że to ma być standardowy bonus na start. Współpraca z Investclass to możliwość, szansa, cel i nie każdy to doceni, nie każdego to zmotywuje, nie każdy to wykorzysta w odpowiedni sposób, bo ludzie są leniwi, tacy standardowi, wolą iść na gotowe i siedzieć na bezpiecznym i ciepłym stołeczku, bo po co się męczyć i dać coś więcej od siebie?nigdy nie widziałem bardziej żenującej odpowiedzi. Z komentarza wnioskuję, że napisał go ktoś kto za wszelką cenę chce wybronić firmę ale nie ma pojęcia o współpracy z nimi. Czyli napisał go pewnie któryś z właścicieli jak znam ich możliwości słowne. Cały ten tekst to gra słowna, wypowiedz się konkretnie na temat a nie robisz sobie reklamę.

Zostaw merytoryczną opinię o InvestClass - Kraków

InvestClass
2.6/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Feliksa Konecznego 2 lok. 2U
    31-216 Kraków