Nieruchomości Volker - Katowice

Katowice

Opinie o Nieruchomości Volker - Katowice

marti 2011-11-05 14:58:15
Nie polecam tej agencji nieruchomosci umawiaja sie na godzine zeby zobaczyc mieszkanie nikt oczywiscie sie nie zjawia ty sobie mozesz czekac(usunięte przez administratora)
exklient 2012-11-12 18:12:38
a od właścicieli nie odbierają telefonów, jak oni funkcjonują?
wiki 2013-02-04 12:49:32
a ja jestem bardzo zadowolona, chociaż nie przepadam za pośrednikami. Zadzwoniła do mnie pośredniczka i ich biura i powiedziała, że ma klienta na moje mieszkanie. Miałam wcześniej mnóstwo telefonów od innych agencji. Oni tylko robili ofertę i wrzucali ją do neta. Pani od Volkera przyszła od razu z klientem. Spodobało mu sie moje mieszkanie i szybko je sprzedałam. Ja osobiście polecam tę agencję.
Janek 2013-02-24 16:52:49
Od razu z klientem? Bez wczesniejszej umowy o pośrednictwo? Oj pachnie KOZ-ą :)
Tomek B 2013-03-14 22:56:19
Polecam, Polecam Pana Grzegorza z okolic Tarnowa i dziękuje (usunięte przez administratora) Zupełnie inne podejście do klienta niż KNC lub a.com z Tarnowa. Pan Grzegorz jest OK

Pozdrawiam Tomasz B. z Tuchowa
nozir 2016-04-20 22:44:30
Hej, a jak teraz tu się pracuje, czy agent nieruchomości ma jakies narzedzia pracy?
Zostaw swoją opinię o Nieruchomości Volker - Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości Volker - Katowice