Nieruchomości Volker - Katowice

Katowice

Opinie o Nieruchomości Volker - Katowice

marti 2011-11-05 14:58
Nie polecam tej agencji nieruchomosci umawiaja sie na godzine zeby zobaczyc mieszkanie nikt oczywiscie sie nie zjawia ty sobie mozesz czekac(usunięte przez administratora)
exklient 2012-11-12 18:12
a od właścicieli nie odbierają telefonów, jak oni funkcjonują?
wiki 2013-02-04 12:49
a ja jestem bardzo zadowolona, chociaż nie przepadam za pośrednikami. Zadzwoniła do mnie pośredniczka i ich biura i powiedziała, że ma klienta na moje mieszkanie. Miałam wcześniej mnóstwo telefonów od innych agencji. Oni tylko robili ofertę i wrzucali ją do neta. Pani od Volkera przyszła od razu z klientem. Spodobało mu sie moje mieszkanie i szybko je sprzedałam. Ja osobiście polecam tę agencję.
Janek 2013-02-24 16:52
Od razu z klientem? Bez wczesniejszej umowy o pośrednictwo? Oj pachnie KOZ-ą :)
Tomek B 2013-03-14 22:56
Polecam, Polecam Pana Grzegorza z okolic Tarnowa i dziękuje (usunięte przez administratora) Zupełnie inne podejście do klienta niż KNC lub a.com z Tarnowa. Pan Grzegorz jest OK

Pozdrawiam Tomasz B. z Tuchowa
nozir 2016-04-20 22:44
Hej, a jak teraz tu się pracuje, czy agent nieruchomości ma jakies narzedzia pracy?
norwy 2016-12-14 23:01
Freedom Nieruchomości Katowice - nie polecam! Podpisują umowę na wyłączność, przez co obiecują szybką sprzedaż i pełną obsługę, a wcale tak nie było. Pani która zajęła się sprzedażą mojego mieszkania zniknęła, przez miesiąc codziennie próbowałem się z nią skontaktować. Bez skutecznie. Jak w końcu dodzwoniłem się do właściciela, zbywał mnie tekstem: zajmę się pana sprawą, skontaktuje sie w innym terminie. Po miesiącu też straciłem z nim kontakt.
Dodam, że chciałem sprzedać mieszkanie w Katowicach, ponieważ na stałe wyjechałem za granicę. Obiecali kompleksową obsługę, w końcu prowizję też naliczyli dużą. Zero profesjonalizmu. Oszuści i naciągacze...
Zostaw swoją opinię o Nieruchomości Volker - Katowice - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nieruchomości Volker - Katowice