Opinie o Lear Corporation Poland II w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Lear Corporation Poland II. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lear Corporation Poland II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Tychy

jeszcze pracownik

Witam. Pracuje już ponad rok w Lear. Praca nie jest zła, ludzie? no cóż w większości (usunięte przez administratora) alko, narkomany, bezzębne typy, śmierdzący ludzie. normalna szanująca się osoba nie będzie tam pracować ze względu na zarobki. Zarobki jak na dzisiejsze czasy bardzo słabe, niby ma być podwyżka 360 zl ale urwali 50 zl z premii wiec wychodzi 310 zl podwyżki, tak to ujmę. tak wiec płaca dla nowego w podstawie wynosi 3320 zl. wiec szalu nie ma. Po dwóch latach dostaniesz podwyżkę grupy ale to groszowe sprawy i nawet tego nie odczujesz. Zarobki w firmie Lear na poziomie 2500 zl praca tylko od pon do piątku. Chcąc zarobić 1000 zl więcej musisz przynajmniej zrobić wszystkie soboty i jeszcze jedna niedziele. Ogólnie nie wyjdziesz z pracy chcąc zarobić coś więcej. Ale przecież masz swoje życie, może masz rodzinę, jeżeli chcesz iść pracować do Lear nastaw się na to ze tego czasu dla siebie będziesz mieć zdecydowanie mniej. Ogólnie firma nie dba o pracownika, traktują Cie jak śmiecia a wywierają presja jak byś zarabiał co najmniej 5 tys

@jeszcze pracownik

Bardzo dobrze napisane! Tak właśnie jest w tej firmie. Ostatnio z braku ludzi, pracowałam na dwóch stanowiskach i musiałam robić ponad normę, by zamknąć plan. Zostałam nagrodzona utratą premi, bo gdzieś na inny dział przyszła reklamacja. Proponuję ustawić maszynę losującą, w której będzie można wylosować: jest premia, nie ma premi, jest połowa premi. Będzie se można obstawiać i ogólnie będzie jakaś żyłka emocji.

Pracuś

Ta nowa ochrona do banii!! Kobieta że zniekształconą twarzą i wadą wymowy, inna jakaś jakby upośledzona umysłowo , jeden wysoki facet z dużym wąsem chamski. W ogóle nie wiedzą, co gdzie się znajduje, są niekompetencji i mają wszystko w d...ochrona do wymiany

Łysy z linii

Przecież do ochrony przyjmują z grupą inwalidzką wienc co sie dziwisz

Były pracownik Lear uk Nowy wpis

Nie wiem co się dzieje w Bieruniu, ale napiszę parę słów o tej firmie. Została przeniesiona z Anglii w celu cięcia kosztów. Egzaminatorzy zarabiali wtedy od 12 do chyba nawet 14 funtów na godzinę w zależności od stażu. Laminacja chyba miała więcej. Z tego co pamiętam to chyba 2 abo 3 przerwy w ciągu 8godzinnej zmiany żeby oczy odpoczęły od jarzeniówek . Z komentarzy wnioskuję, że system motywacji zupełnie przeniesiny z Anglii. Podwyżki w angielskiej firmie załatwiały związki a żeby należeć do związku zawodowego jakiegokolwiek to trzeba oczywiście wnosić comiesięczną opłatę (więc więcej wydasz na związki niż dostaniesz podwyżki). Podwyżka była liczona w skali roku np 2% i negocjowana z zarządem. Nagminne było obcinananie kwartalnego bonusu za nieobecność czy chorobową czy jakąkolwiek inną . Po prostu masz być w pracy bo firma jest tak wspaniałą że obiecuje wypłacić ci np 150 untów na kwartał, ale działało to w jedną stronę. Dziecko chore trzeba zostać w domu i po bonusie. Kierownictwo też niekompetentne liczyły się metry i kasa czyli po angielsku - sprzedajemy badziew za duży szmal w otoczce premium rzucimy pracownikowi parę zł poklepując po plecach i mówiąc żeby się jeszcze postarał. Pozdrawiam

Stary pracownik Nowy wpis

Ludzie zarządzający ciągle manipulują i grają na emocjach. Próbują tworzyć "rodzinną atmosferę" ale tylko o tym mówią po czym czynami pokazują, że jesteś dla nich nic nie warty. Mówią otwarcie, że jak się nie podoba to tam są drzwi a w rodzinie chyba tak się nie mówi prawda :) ? Wszyscy liderzy nie mają podstawowych umiejętności zarządzania, a niektórzy są tylko po szkole średniej lub jej nie mają. Osoby wyżej podejmują takie decyzje, że człowiek się zastanawia skąd takie osoby wzięły się na tym stanowisku. Częściej reprezentują sobą brak kompetencji i umiejętności niż zaskakują pozytywnymi rezultatami. Niby też są tylko ludźmi ale szanujmy się... Raz, drugi może się zdarzyć ale nie od kilku lat. Poza tym na porządku dziennym jest faworyzacja jednych kosztem drugich. Jedni pracują mniej i są chwaleni zaś inni pracują za trzech i jeszcze im się dostaje. Romanse kierownictwa są bagatelizowane i zamiatane pod dywan tak samo jak kradzież jedzenia ze stołówki. Co do zarobków to jest śmiech na sali za tak ciężką i trującą pracę na produkcji. Na zebraniach mówią, że są wdzięczni za tak ciężką pracę i bez nas by się to nie udało po czym po roku harówki, nadgodzinach i przychodzeniu przeziębionym do pracy, żeby tylko zrealizować plan produkcji, dostajemy marne 300zł brutto podwyżki. Brak słów, ale przynajmniej w lato mamy zdrowe piątki raz w miesiącu i dostajemy banana i jabłko :). Oczywiście nie zniechęcam, sami oceńcie bo może macie gorzej. Lear Bieruń

Tomasz Nowy wpis
@Stary pracownik

Co do faworyzowanie pewnych osób to się z Tobą zgodzę. Jest jedną Pani kierownik która myśli że uzdrowi Lear faworyzuje tylko swoje kochanice najpierw miała jedna a teraz sobie ściągnęła do Siebie drugą. Sytuacja wygląda tak że dobrzy pracownicy odchodzą nikt nich nie zatrzymuje za chwile zostanie tam tylko sama Ukraina ale kierownictwu to chyba pasuje skoro nic sobie z tego nie robia

Ciekawski George Nowy wpis

Widzę, że ktoś zadbał o to, żeby mój komentarz na temat haniebnego zachowania kierownika Adriana został usunięty. Ta kwestia będzie tu wracać ja boomerang. Mało było zakrapianych wydarzeń, które nie kończyły by się spięciem kierownika z innymi pracownikami. I super, że ktoś w końcu się zainteresował tematem.

Czy w Lear Corporation Poland II występują paczki/bony świąteczne?

Technik utrzymania ruchu

Standardowy (pytania o kwalifikacje, podanie powodów do zmiany pracy, przedstawienie oferty socjalnej). Problemem okazały się wymagania finansowe (3400zł netto podstawy to nie stawka dla Technika Utrzymania Ruchu, najchetniej zatrudniliby mnie za 2850 zł netto). Kpina i marnowanie czasu dla osób z kwalifikacjami

Znajomość urzadzeń produkcji, pytania o certyfikaty szkolenia, etykę pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Jaworzno

Witam można prosić opinie jak wygląda teraz praca na zakładzie szukam pracy i trochę o lekarze słyszałam trochę dobrego i zlego

@Jaworzno

Praca jak każda inna , wszystko zależy od ludzi z jakimi pracujesz.Ja pracuje już rok i nie narzekam.Polecam zmianę A

Ciekawe czy po nowym roku dadza podwyzki na poziomie powyzej 700 zl brutto skoro najnizsza krajowa bedzie podniesiona o 700 zl brutto

Były pracownik Lear

Nie w tej firmie dostaniesz wymagane 700 brutto z czego zabiorą ci 200 zł premii żeby wyjść na +

Czy w Lear Corporation Poland II poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

As175

Nie polecam. Nie życzę najgorszemu wrogowi pracy w tej firmie. Zero poszanowania dla pracownika na każdym szczeblu. Nikt Cię nie szanuje i wymaga zbędnych rzeczy jakby firma miała się zawalić a naprawdę nic się nie stanie. Brak logiki w zarządzaniu i wykorzystywanie pracownika.

Aga
@As175

Poszłam do kibla sie wykasztanić to liderka do mnie z pyskiem że powinnam zaczekać do przerwy i zgłosić wyjście do kibla normalnie kpiny sobie robią z ludzi to nie przedszkole że mam pytać o zgode na załatwienie potrzeby fizjologicznej

@Pracuś

To proszę zgłosić to do dyrektora że ochrona niekompetentna i nie zna się na rzeczy

@Olga

A Bedzie jeszcze gorzej bo ta firma chce aby wszyscy jej pracownicy byli z grupą inwalidzka. Żenada!!!!!

@Pracuś

Od tego to są zakłady pracy chronionej a na takim zakładzie to ochrona powinna sobą coś prezentować ją rozumie chorobę ale tam osoby co pracują to jakaś porażka .Poprzednia firma co była to chłopy byli w porządku. Moim zdaniem to dyrektor zakladu by musiał podjąć jakieś kroki zeby firmę zmienić

@Olga

No na pewno trzeba coś zrobić, bo zmiany z reguły same z siebie nie występują. Jakieś konkretne kroki masz może na myśli względem tego?

@Maria

Z tego co mi się obiło o uszy to ta firma ochroniarska jest tylko do końca miesiąca ponoć ta firma co byla przychodzi z powrotem

@Olga

A może byś się wzięła do pracy kobieto, zamiast zajmować się przenoszenie plotek? Może jesteś jedną z tych Pań z biur , które obijają się zamiast wziąć się do pracy?

@Taka jedna

A co moze to nie prawda że ochrona do końca miesiąca i to nie ploty jak ochrona nie daje rady i ludzie co chwila się zmieniają zero dyscypliny A gdzie ja pracuje to nie powinno Cie obchodzić

@Olga

Nie rozsiewaj plotek. Bo to tylko plotki

@Taka jedna

Kobieto to nie ploty to jest w 100% potwierdzone a może ty pracujesz, w tej nędznej ochronie i wam prawdy nie gadają ze lecicie trudno się pogodzić z porażką

@Olga

Nie nie pracuje w ochronie ale rozmawiałam z jednym z pracowników ochrony i oni wiedzą, że to co Ty piszesz to bzdura i najprawdopodobniej jesteś z konkurencji czyli poprzednia firma ochroniarska. Powtarzam nie pisz bzdur bo to co piszesz to plotki rozsiewane przez poprzednia ochronę

Mikuś
@Taka jedna

Kobieto Olga ma rację ludzie z tej ochrony nie wiedzą że pracują do końca sierpnia po prostu nie wywiązywali się ze swoich obowiązków a jaka firma ma przyjść to musisz iść dyrektora zapytać

@Taka jedna

Ja nigdy nie pracowałam w ochronie i nie ma takiego zamiaru bo mam lepsza prace .Z tego co wypisujesz to ci Panie w biurach nie pasują tu że ploty o firmie ochroniarskiej jak pracujesz w tym zakładzie to się przekonasz ze od września co za firma wejdzie .a że tam pracownikom nie gadają że pracują do końca sierpnia to tylko dlatego zeby mieli odłożenie, żeby ludzie nie poodchodzili .A ta firma ma bardzo nie ciekawa opinie to nie tylko na Tychach czy Bieruniu ale w innych miastach .A jak bys poczytała opinie firmy Soter to tam byś się dowiedziala że że lear zrezygnował z usług tej firmy

Danka
@Olga

Jestem jedna ze sprzątaczek. Ten Soter to taka nijaka firma ochroniarska ale Nova System to leserzy jakich mało. Nic nie robili poza piciem alkoholu, robieniem innym na złość i oglądaniem tv i spaniem na nockach. Ci z Sotera popełniali sporo błędów ale przynajmniej coś robili

Łysy z linii

Przecież do ochrony przyjmują z grupą inwalidzką wienc co sie dziwisz

Nie polecam

Nie polecam pracy w Tychach w "centrum inzynieringu " cielmicka...na rozmowie opowiadają bajki jakie to rozwojowe stanowisko a w rzeczywistości robi się to samo i żadnych perspektyw dalej. Zdanie pracownika nie jest uwzględniane, a śmiej się postawić to jesteś na straconej pozycji. Brak wsparcia i wdrożenia na początku, zostajesz pozostawiony sam sobie i nikt niczego nie wyjaśnia. Kierownikiem zostaje ten kto bardziej sie podlizuje i donosi, a później wszyscy na zmiane klepia się po ramieniu opowiadajac jak to nie jest super. Chamstwo i (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Omijać szerokim łukiem

Sasiad
@Nie polecam

A ile zarobi się na inzynieringu?

jeszcze pracownik

Hanna
@jeszcze pracownik

Nie moze być chyba tak źle skoro jednak tam pracujesz już rok? Skoro takie warunki jestem ciekawa jak z rotacją pracowników? Dużo osób się zwalnia a dużo przychodzi nowych?

Mariola

Prawda

Jeszcze pracownik
@Hanna

Dziwie się, że rok wytrzymałem. Juz wypowiedzuałem umowę po tym jak dali smieszne podwyżki. Rotacja ludzi jest mega. Przychodzą i odchodzą. Nawet ukraińcy się zwalniają. Nie polecam pracy w tej firmie.

Sylwek

100 % racji traktują ludzi jak śmieci

Jeszcze pracownik
@Sylwek

Dokładnie. Wszystkich do jednego wora wkładają. Czy jesteś (usunięte przez administratora)czy alko, czy też normalna przeciętna osoba mająca rodzine i tak jesteś zerem. Lear w Tychach. Sama praca nie jest zła ale podejscie do ludzi, atmosfera pieniądze, to nie dla szanującej się osoby. Proponuje poszukać innej pracy.

Co takiego?

Nie Przejęty
@jeszcze pracownik

To prawda. Pracowałem tam ponad pięć lat i zostałem zwolniony tuż przed świętami. Zostałem potraktowany jak zwykły śmieć. Liczy się tam koleżeństwo, znajomości i wchodzenie w (usunięte przez administratora) przełożonym. Szczerze nie polecam pracy w tej firmie.

@Nie Przejęty

Po 5 latach zdążyłeś sobie coś konkretnego tutaj wypracować? I jaki był tak naprawdę argument?

Elein

Ciekawe kto by im pracował, gdyby była taka lista. Po wypłacie pieniędzy wakacyjnych ludzie zaczną masowo odchodzić, bo nie idzie wyżyć za taką pensje. Ta firma to jedna wielka ruina, a poziom (usunięte przez administratora) sięga zenitu.

Pracownikowi nawet z długim stażem nic się nie należy jest traktowany jak nowo przyjety ta sama stawka nawet jak odchodzi pracownik z długim stażem to nie ma rzadnej wyprawki w tym (usunięte przez administratora) odradzam ten zakład

@Rekrut

Jak wygląda praca na stanowisku konstruktora w Tychach? Dobrze płacą? Jest możliwość pracy zdalnej?

drogba
@@Rekrut

Na cielmickiej jest możliwość. Praca głównie na dokumentacji 2D. Nie wiem, jak na serdecznej.

Koniec

Pozdrowienia dla najlepszej zmiany ZIELONEJ my jesteśmy siłą tej obłudnej firmy lear bo BIAŁA zmiana jest (usunięte przez administratora) a o ŻÓŁTEJ to najlepiej się nie wypowiadam każdego dnia zostawiają puste stoki na produkcji a jak wchodzę już na hale to eunuchy o 13.30 już stoją na strefie i czekają na koniec zmiany i teraz my najlepsi czekamy na zebranie na którym słyszymy BIAŁA zmiana zrobiła zdjęcia dwóch miejsc na stoku przy maszynie np L15 że brak detalu i teraz najlepsze bierze głos koordynator ile razy mam wam to samo mówić wszystkie stoki mają być pełne na koniec zmiany i co dziennie to samo słyszymy (usunięte przez administratora) że przez 2h postoju nie było na te detale ale czepiać się będą cwaniaki z biura zero szacunku do nas mają wymagają od nas coraz więcej i więcej a od siebie nic nie dadzą a sorry potrafią obniżyć nam morale do zera na samym zebraniu to tylko potrafią nam podarować z uśmiechem na swoich ryjach i jak tu człowiek ma mieć chęci do pracy po takim zebraniu Ok mamy pierwszy wyjazd po ŻÓŁTEJ zmianie L15 biorę telefon i ustawiam panoramę w aparacie i jeb zdj po całości stoku miejsca na 2klt a tu po jednym i to zresztkami detalu a pociąg pusty i tak co dziennie zgłaszamy to a nasze zjeby napiszemy e-maila o po prawe i (usunięte przez administratora) na drugi dzień to samo i tacy na 12 grupie albo i lepiej plus 600zl premii liderowskiej i nic nie potrafią załatwić a szkoda pisać o koordynatorze ten to dopiero kasę trzepie i też nic nie potrafi z tym zrobić jedyne co umnie zrobic to czepiać się nas że nic nie robimy na dziś to tyle bo za dużo pisania brakło by mi znaków następny wpis będzie o załatwianiu spraw z koordynatorem i liderkami

Pociągowy zapierdalacz
@Koniec

Pracowałem 7 lat na pociągu i nie wiem w czym masz problem dajesz wózkowemu na kartce listę detali do przepakowania on ściąga ty z stoków na magazynie ładujesz na pociąg następnie podjeżdżasz na przepak bierzesz tyle ile potrzebujesz na pociąg i na produkcję nie ma detalu informujesz 1 kierownika produkcji a potem koordynatora Magazynu wtedy nikt cię nie zjebie wszyscy poinformowani stoki zapełnione więc idziesz zjeść obiad a potem chowiesz się w WC następnie przechodzisz żeby cię było widać i znowu WC a jeśli to nocka to ustawiasz budzik i jak kameleon komponujesz się w otoczenie spokojnie jak coś będą chcieli zadzwonią

Banan
@Pociągowy zapierdalacz

Gorzej jak budzik nie zadzwoni… były sytuacje, ze wozkowy spał jeszcze przez pół następnej zmiany????.. a takie braki logistyka ma podobno w ludziach…

Prac lear

Dla wszystkich co pracują w Lear widział ktoś kiedyś produkt finalny i jak wygląda jego spawanie od podstaw krok po kroku tam się niee liczy człowiek tylko sztuka czym więcej zrobicie tym więcej wrzucą w koszta i mają zwrotu z urzędu skarbowego ta firma nie posiada właściciela tylko Akcjonariuszy gdyż jest nie jest firmą tylko spółką Akcyjną tam są takie wałki kręcone że hej z Leara na Leara sobie pieniądze przelewają poprzedni dyrektor wyleciał bo zrobił to w sposób rzucający się w oczy Helikopterem do Czech posyłał pieniądze co nie spodobało się zarządowi który sprawił że Pan dyrektor poszedł na L4 i już nigdy na terenie lear się nie pojawił

Ciekawe
@Prac lear

Widzę, że kolega mega poinformowany… czyżby jakiś kierownik? Bo operatorzy to takich newsów nie maja ????

Prac lear
@Ciekawe

Pracowałem 7 lat w lera i to nie są niusy tylko fakty byłem świadkiem jak był wyrzucane całe boksy części do kontynerów bo była zła data ich produkcji albo co w Niemczech zaginął cały Tir profili co jechały do PL i nie byłem kierownikiem tylko zwykłym robolem w Logistyce na Magazynie

$

Tu rodzinne problemy nawet są publicznie rozwiązywane. Jest liderka co nie potrafi nic i tylko ma na pieńku chyba z mamą bo publicznie się kluca a kierownictwo na to pozwala. Wciskają swoich wszędzie.

Narzeczony

Witajcie. Nie pracowałem tam nigdy, ale pracuje moja narzeczona. Codziennie jak wraca z pracy to słyszę narzekanie. Odkąd zrobili nowych kierowników i liderów którzy na niczym się nie znają. Śmieszne to jest dla mnie żeby rządziła mną osoba która nie ma o niczym pojęcia. Przed tymi zmianami była zadowolona z atmosfery w pracy ale przyszły takie (usunięte przez administratora)i zniszczyły caly projekt.

...
@Narzeczony

Przeciez to norma ze takie stanowiska w wiekszej czesci zajmuja ludzie po znajomosci ????

Czy istnieje możliwość rozwoju w Lear Corporation Poland II?

Kiedyś było inaczej

Rozwój w Lear ….? To było kiedyś.. teraz papier toaletowy rozwinie się szybciej niż ktoś w tym zakładzie . Stanowiska likwidują, optymalizacji szukają wszędzie , normy podnoszą. Ludzi nie zwalniają , ludzie odchodzą sami..do końca roku nie będzie miał kto pracować.

Pracownica lear

Korporacja lear przyjmuje już dosłownie każdy sort ludzi, polak przestępca, ukrainiec (usunięte przez administratora) Żeby śniadania z lodówki znikały, brak szacunku. Jak tak można żeby ukraś komuś jedzenie z lodówki i to nie tylko mi, to się dzieje notorycznie. Kradną miedź, narzędzia. Niech Lear się obudzi. Za niedługo części z laserów będą znikać. Pracuje 10 lat i nigdy tego nie było. Jakąś weryfikacja ludzi by się przydała i rozmowy w języku polskim, żeby wprowadzić kulturę do zakładu. Chamstwo ..

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Tychy

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 3 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II