logo Farmer Sp. z o.o.

Farmer Sp. z o.o.

Sokółka

Opinie o Farmer Sp. z o.o.

Mandaryna Chociewska-Bobowik 2014-03-14 14:28:52
...niestety żadnej rzeczowej informacji w necie, a szkoda byłoby łatwiej gdybyśmy się dzielili takimi informacjami. Ostatnio zatrudnili nowego dyrektora.Ciekaw jestem jak długo popracuje? Kierownik w dz. handlowym chyba nie wytrzymał presji bo sam się zwolnił po miesiącu pracy. Coś tu musi być na rzeczy skoro rotacja na stanowiskach kierowniczych jest duża. Proszę i info osoby, które pracowały, lub pracują o opinię na temat tej firmy o pracy w tej firmie, oraz o zarobkach.
Gęś 2014-11-19 21:06:07
ta firma to bankrut. pensje nie na czas, roboty niewiele bo opinia na rynku bardzo słaba. prezes oszukuje i kłamie.
Prezes 2014-12-22 21:11:44
Firma nie warta uwagi. Pensje głodowe, płacone z dużym opóźnieniem i w ratach.

Coraz częstsze wizyty komorników-jakiś czas temu odbyła się już licytacja ruchomości.

Hide 2016-05-05 21:10:40
Oczywiście, że trzymają dobry poziom @xd. Jak teraz widzę szukają ekspedientki na cały etat. Wygląda na to, że nie oczekują doświadczenia, więc można je spokojnie zdobyć u nich.
Zostaw swoją opinię o Farmer Sp. z o.o. - Sokółka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmer Sp. z o.o.