Opinie o Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce w Wrocław

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce w Wrocław

Szczęśliwy Nowy wpis

Dodaje opinie jako były pracownik z z kilu miesięcznym stażem w firmie Plasser Polska, branża bardzo specyficzna, warunki na początku w czasie rozmowy wydają się bardzo dobre do czasu gdy nie zaczniesz pracować. Osoby z serwisu bardzo pomocni, mało jest osób do przekazania wiedzy o tych maszynach, słyszałem ze dużo osób z kilkunastu lub kilku letnim stażem pracy odeszło po zmianach kadrowych w biurze, ludzie w biurze mam wrażenie jak by zajmowali stanowiska w ministerstwie tak naprawdę nie wiele chcą pomóc, nic ich nie obchodzi tylko wymagają maili raportów i rozliczeń, paski wypłat trzeba sprawdzać bo jak się pomylą to naliczą Ci prawidłowe wynagrodzenie, ogólnie robią wrażenie wielkiej firmy ale doświadczenia im brak, Zacząłem pracować z ciekawości zmiany zawodu, branża bardzo fajna ale niestety nie z tymi ludźmi w biurze, zresztą jak pisałem wcześniej ludzie odchodzą i pracują dla konkurencji co o czymś musi świadczyć

Były

Praca w serwisie ogólnie ok, koordynacja techniczna, organizacja biura masakra, nie polecam największemu wrogowi

• Jak się pracuje w Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce

Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce