Opinie o GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. w Rzeszów

pracownik1

Kolega ma 100% rację to jest kółko wzajemnej adoracji. Pracowałem tam trzy lata temu i nie mogłem się nadziwić, koło mojego stanowiska było miejsce gdzie robi się numery na częściach. Pracował tam człowiek, którego wyrzucili z WSK za kradzieże a tutaj został przyjęty po znajomości, dyrygował innymi, sam chyba nic nie robił brał pieniądze za nic i na takie coś było pozwolenie kierownictwa. Na pewno osiągną sukces. Dlatego nie polecam tej firmy no chyba że ktoś ma tam jakiegoś wujka lub coś w tym rodzaju.

Wujek
@pracownik1

Jak to jest, że jak on cechuje to nie ma żadnego śledzenia numerów części, przywieszki które przychodzą z częściami wyrzuca do kosza a numery cechuje losowo z przewodnika chyba to trochę niezgodne z przepisami mówię o tym co go wyrzucili za kradzieże płytek tutaj też robi krecią robotę bo wynosi rękawiczki

Niewuj

Pracuje w firmie 10 lat jako operator CNC i na przestrzeni lat atmosfera pracy bardzo podupadła. Wymagają dużo a płacą licho. Kierownik robi oszczędności na pracownikach. Na start płacą praktycznie minimalna krajowa. Wstydu nie mają. W branży lotniczej oferować takie psie pieniądze??? Dlatego każdemu pracownikowi który tu "utknął" polecam: " Jaka placa taka praca"

Pracownik obiektywny
@Niewuj

Śmiech na sali, to były złote czasy, roboty nie było, się przychodzilo do pracy i siedziało, i bylo płacone. ale się dużo stało, w rękawiczkach przetarło się środkiem do dezynfekcji powierzchnię, na pewno wielkie zagrożenie życia .... Źle Ci to szukaj w innym zakładzie roboty

Kontrola jakości

Ktoś powie jak wyglada praca na kontroli jakości? Czy są nadgodziny?

@Prac

Uważasz że bez poparcia nie przyjmą do pracy? A wypłaty też po znajomości czy układy tak daleko nie sięgają? Serio całe rodziny tu pracują?

Czy GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. zatrudnia studentów?

Darek Nowy wpis

Tak zatrudnia . Na kurs operatora lub staż. Mają umowę o pracę. A swój czas głównie przeznaczają na szkolenie. Bardzo dobra opcja na złapanie pierwszego doświadczenia.

Jola Nowy wpis
@Darek

I ile taki początkujący operator zarabia? Pytam jako matka syna :) Widziałam, że specjalista utrzymania ruchu ma zarobki w przedziale 7000 - 10800 złotych brutto, no ale rozumiem, że to raz, że wyjątkowa branża, a dwa że spec w swojej dziedzinie. Ale może skoro tak, to nie trzymają też i młodzieży z minimalną krajową? :)

Zainteresowany pracą

Witajcie, czy w firmie colins na produkcji są jakieś premie miesięczne ? Podwyki infacyjne? Opiszę ktoś jak to wygląda.

@Zainteresowany pracą

A to ta sama firma? Bo właśnie też widziałem, że mają ogłoszenia o pracę tylko nazwa mi się nie zgadzała. Szukają Operatora Procesów Specjalnych i w tym właśnie ogłoszeniu nie wspominali o premiach, więc też się chętnie dowiem czy są jakieś. Wynagrodzenie ponoć adekwatne do kwalifikacji. Bez doświadczenia w ogóle jest szansa na zatrudnienie?

Darek Nowy wpis

Szansa bez doświadczenia jest . Najlepiej jakbyś kogoś znał wewnątrz. Śmieją się że jak wyjdziesz na korytarz i krzykniesz szwagier to połowa firmy się odwraca. Premie tutaj nie istnieją, ale kar też nie ma.

Aldona
@Niewuj

Z czego wynika aż tak duża zmiana w tej atmosferze? Co przykładowo dołożyli Tobie do obowiązków przez te lata?

@Aldona

Został wprowadzony system logowania który utrudnia prace i który zajmuje Twój czas. Nie będę wchodził w szczegóły ale chcą abyśmy robili więcej za mniej. Typowe. Przepisy BHP to też tylko na papierze są. W czasie "pandemi" -chwilę to już było ale kazali pracownikom klamki dezynfekowac i biurka nie że kazdy swoje a 2 osoby szły i czyścili wszystkie. Przecież to było narazanie na utratę zdrowia. Światło jest gaszone. Wózki jeżdżą po ciemku. A niech rozjadą tego "najmądrzejszego" i najchytrejszego. Brakuje tylko aby pracownik produkcji (usunięte przez administratora) mył w międzyczasie jak maszyna pracuje.

hej
@Niewuj

Jestem w firmie metalowej w innym mieście w dziale jakości, Firma jest prywatna, na przestrzeni 7 lat jak jestem to obowiązków dochodziło, zwolnił się jeden pracownik z działu. Kierownik informuje prezesów właścicieli że potrzeba osobę. Na początku był kryzys i brak zamówień wiec nie chcieli przyjąć, Następnie jak ruszyła produkcja na całego to trafił się dobry kandydat z fabryk z Jasionki ale szefowa odrzuciła jego kandydaturę i nie przyjęli, Szukali ponownie 2 miesiące później, mieli przyjść młodzi na przyuczenie co z Holandii wrócili, Jeden na KJ drugi na CNC. Nie przyszli bo zrezygnowali. Efekt jest taki że brakuje osoby w dziale, wie o tym kierownik ale właściciele nie pozwalają zatrudnić. Na innych wydziałach też brakuje ludzi. W KJ zarabia się średnio od 4000 zł na rękę wzwyż. Nowy jak przyjdzie też ma 4 tyś na rękę jak nie choruje, Pozostali kilka stówek więcej zapewne do 5000 zł

Pracownik obiektywny
@Niewuj

Zawsze mnie dziwią takie fora, gdzie się godzinami dyskutuje, że taki a taki robi coś, a szefostwo nie widzi. Ludzie, w każdej firmie są ulubieńcy, machnij ręką jeden z drugim i zajmij się sobą. I najlepiej napisz o sobie, co uważasz na zarobki, na socjal, czy ciężko się pracuje? Tęgo się szuka tutaj:)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
pracownik1

Flis
@pracownik1

Nie tylko z WSK ale też z MB a tu kierowniczek Mich.....czek.

J-23
@Flis

A to mówicie o tym samozwańczym kierowniku, bo tam jeszcze chyba jednego wyrzucili za płytki - taki (usunięte przez administratora) na płaskie baterie

@pracownik1

Szanowny panie samozwańczy kierowniku melduje posłusznie że te części które pan chciał cechować są u mnie za maszyną a przewodnik jest w drugiej szufladzie w biurku i nikomu nie mówimy bo więcej nie zostawię

Ciekawy

O co chodzi z tymi płytkami za które wyrzucają? To ciężko się utrzymać i można bez powodu wylecieć? Pytam bo zależy mi na stabilnej robocie. To co? Warto tu uderzać z papierami?

Wujek

Tork

Witam. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca w firmie. Na jaką stawkę może liczyć frezer CNC z prawie 5-letnim doświadczeniem? Jaka jest atmosfera w pracy?

Worker
@Tork

Atmosfera jest do ... , tylko kierownicy mają tu ciepłe posady a pracowników produkcyjnych traktują jak (usunięte przez administratora)które pracują za banana szczególnie taki jeden bez włosów nie ma żadnego szacunku do drugiego człowieka a może to tzw mistrz

Pracownik produkcji
@Worker

Dokładnie, jeśli firma czegoś wymaga musisz stanąć na głowie ale jeśli coś dla pracownika mają to gdzieś. Niestety Collins stal się (usunięte przez administratora)gdzie przełożeni są poganiaczami byle wykręcić jak najlepsze słupki przed panem G

Czesław
@Worker

No=ie można nigdzie zgłosić takiego zachowania wobec podwładnych? W końcu to szeregowi pracownicy pracują na sukces firmy. Jakieś premie i dodatki też tylko dla kierowników a mniej ważne osoby są pomijane?

Hanka

Cześć, czy Technik Przeglądów Technicznych znajdzie tu zatrudnienie? Narzeczony bardzo chce zaaplikować, a ja się trochę obawiam, po tym co tu piszecie. Dodatkowo nie widzimy żadnej oferty pracy, nawet jakiejś archiwalnej, więc moi drodzy - w jaki sposób aplikowaliście?

Jestem obecnie pracownikiem firmy Collins Aerospace i chciałbym podzielić się swoją opinią na temat jednego z mistrzów, który ma wpływ na atmosferę w naszym miejscu pracy. Nie możemy nie zauważyć, że ten mistrz faworyzuje kobiety, które są jego podwładnymi. Widzimy, że aktywnie foruje ich awanse na wyższe stanowiska, niezależnie od ich umiejętności czy kompetencji. To niesprawiedliwe traktowanie powoduje, że mężczyźni w naszym zespole czują się dyskryminowani i pomijani w procesie awansu. Atmosfera w zespole stała się toksyczna, ponieważ traktowanie pracowników zależy od płci, a nie od ich zdolności. Nasze doświadczenia z tym mistrzem pokazują również, że nie można mu zaufać. Często mamy sytuacje, gdy jednego dnia obiecuje coś lub wyraża swoje stanowisko w jakiejś sprawie, a kolejnego dnia potrafi się całkowicie wyprzeć tego w żywe oczy. To jest bardzo nie fair i niszczy zaufanie między nim a podwładnymi. W takiej sytuacji trudno jest pracować skutecznie i zaangażowanie, kiedy nie można mieć pewności, że słowa mistrza będą respektowane. Zdecydowanie uważam, że takie podejście i zachowanie mistrza jest szkodliwe dla zespołu i ma negatywny wpływ na atmosferę w miejscu pracy. To także wpływa na motywację pracowników, którzy czują się zdegradowani i niedocenieni. Szczerze mówiąc, oczekuję od naszych przełożonych, że będą traktować wszystkich pracowników z szacunkiem i uczciwością, niezależnie od płci. Dążymy do zespołu, który współpracuje i wzajemnie się wspiera, a nie trzyma się sztywnych zasad dyskryminacji. Ostatecznie, mam nadzieję, że firma Collins Aerospace podejmie działania w celu wyeliminowania takiego zachowania i stworzy atmosferę, w której każdy pracownik będzie doceniany i szanowany za swoje umiejętności i zaangażowanie. Ocena: ★☆☆☆☆

Wacek

Dlatego pozbyli się go z Krosna, słyszałam jeszcze że wymaga planowania chorobowego na cały rok potrafi nawet obwinić Cię za brakowe sztuki których nie zrobisz, wkręcił swoją córkę do kadr po średniej szkole która razem z nim rekrutowała a jak coś usprawnisz i to wdrożą to powie że on to wymyślił a o tym że donosi na innych mistrzów to szkoda wspominać i ciągle się pyta co jest robione na maszynie - słabo ogarnia robotę. NIE POLECAM TEJ FIRMY !

Aleksandra

Piszecie, że lepiej przyjąć sie na operatora niż do kontroli jakości. Może ktoś z was napisać mi, jakie obowiązki należą do operatora w takim razie, że jest lżej? 200 zł mniej na pensji do przeżycia. Pytanie tylko, czy kwota na start może ulec zmianie? Chodzi mi o podwyżki oczywiście wraz ze stażem, czy jakieś premie :P

Czy w GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. występują paczki/bony świąteczne?

Kontrola jakości

Ktoś powie jak wyglada praca na kontroli jakości? Czy są nadgodziny?

Slepy
@Kontrola jakości

Musisz mieć wiedzę większą niż technolog i inżynier, a zarabiasz max 4000 netto bez nadgodzin. Szkolenia, podnoszenie kwalifikacji - zapomnij nie ma na to pieniędzy. Będziesz chciał się rozwijać, podnosić kwalifikacje i będziesz chciał szkolenie, dostaniesz odp. że nie jesteśmy firmą szkoleniową. Odpowiedzialność duża, lepiej startować na operatora, 200 zł mniej a odpowiedzialność zerowa, żadnych konsekwencji za zepsucie części, a nawet więcej bo masz dodatek za wielo-maszynowość kilka stów. Oprócz tego na maszynie masz jedną konkretne zadanie a w kontroli tylko dochodzi obowiązków. Ja żałuję ze przeszedłem z maszyny do kontroli, z za szyby wyglądało to inaczej.

Głuchy
@Slepy

Potwierdzam. Pracuje w kontroli w zakładzie Tajecina już parę lat i z każdym rokiem jest coraz gorzej. Ciągły nacisk na wykonywanie nie swoich obowiązków bo jak twierdzi przełożony "przecież i tak jesteś w pracy bo rób wszystko". Rozmowa o podwyżkę czy o jakiekolwiek szkolenie to zawsze jest odpowiedź "A już bys chcial. Trzeba było się uczyć". I jeszcze dodatkową motywacja przełożonego "jak chcesz to pokaże ci że da się w ciągu zmiany zrobić wiecej!!!!" Ogólnie to slabo. Przełożeni szukają oszczędności na pracownikach żeby pod koniec roku za wykazane oszczędności dostać premie. Fajnie to tu już bylo. Teraz już jest tylko kolesiostwo i dupowłastwo! Goodrich ŻEGNAJ!!!

Prac
@Slepy

Albo masz znajomości, nawet po fizjoterapii bez żadnego doświadczenia przyjmują. W tej firmie znajomości tylko mają znacznie. Wujki ciotki żony itp

@Prac

Operatorem

Pracuje w tej firmie 4 lata na stanowisku operatora OSM i jak czytam te wszystkie negatywne komentarze to trochę mam beke. Większość pewnie napisana przez byłych pracowników którzy mocno podpadli (A trochę takich było ) i zostali zwolnieni. Dużo osób które chciały zabłysnąć w innych firmach po paru miesiącach wraca. Na awans praktycznie nie ma szans i tu się zgodzę, ale na produkcji jest naprawdę ok. Wiadomo zależy od przełożonych ale nie ma dramatu. Po podwyżkach jak na Rzeszów też nie jest źle. Ekipa jest młoda, zgrana.

Maja
@Operatorem

Za co te Zwolenia są przeważnie? Co takiego się musi wydarzyć, że firma dziękuje pracownikom za współpracę? Dobrze wiedzieć, że raczej sami nie odchodzą, to dobrze świadczy chyba o warunkach, które panują w firmie, co nie? Często wpadają takie podwyżki?

Jak wygląda ścieżka kariery w GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Henek

Nie polecam tej firmy, no chyba że masz tam jakąś rodzinę to wtedy nie musisz mieć żadnego wykształcenia a w najgorszym przypadku zostaniesz mistrzem, układy, układy, układy ...

Mr

Żeby awansować, to na Twoje stanowisko po awansie MUSI być miejsce w strukturze organizacyjnej Zakladu. Jak nie ma, to nie ma szans, chyba że się ktoś zwolni. Słabo z docenianiem dobrych pracowników. Smutne to.

Aga
@Henek

Nie zgadzam się z Tobą. To jest bardzo fajna firma, dobry standard pracy…. I można awansować dzięki pracy i wynikom. Polecam rozważyć skupienie się na obowiązkach, a nie narzekać ;)

Stary pracownik

Pracujesz prawie 10 lat na jedynym stanowisku, aż Twoja wypłata zrówna się prawie z najniższą krajową

Paulina
@Mr

czyli miejsce sie zwalnia dopiero jak ktos przejdzie pewnie na emeryture i zwolni sie dane wyzsze stanowisko ?

Teresa
@Stary pracownik

i jak to w praktyce ma wychodzić? ludzie poważnie tak długo trzymają się miejsca pracy tutaj na niezmiennych warunkach? jakie mogłyby być ku temu powody?

Leszek

Serio bez poparcia i znajomości nie da rady awansować A jak się na to zapatruje szefostwo? Bo chyba nie powinno się popierać takich zachowań. Czy jest ciche przyzwolenie?

Zik

Kierownictwo traktuje pracowników produkcji jak (usunięte przez administratora). Ostatnio po covidzie bardzo atmosfera się zepsuła. Dyrektorzy szukaja oszczędności, kosztem pracowników ale sobie premii rocznej nie odmawiają.

CNC teraz Scania

Powiem Wam coś. Znam troszkę tą całą lotniczą sitwę. Jak zaczęły w latach 2006/08 powstawać te wszystkie firmy lotnicze, dostać się do jakiejś graniczyło z cudem....Lepsza kasa ,socjal no i prestiż, że pracuję właśnie w lotnictwie. Minęło kilkanaście lat, prestiżu żadnego. Za to wymagania o tak! Zarobki nie czarując się są.... Nieporozumieniem. Lepiej iść jeździć (sam tak zrobiłem jak podziękowano mi za współpracę bo zwolnienia)na ciężarówkę. Spokój,bez nerwów i kasa dużo lepsza. Ogółem całą dolina lotnicza to dolina wyzysku. Ale Polaczek się cieszy jak dziecko z bateryjki że robi w zagranicznej firmie, tylko za jakie pieniądze?!

Tepat

Jak wygląda spotkanie rekrutacyjne w firmie ?

Niedoszły pracownik

Pamiętam jak byłem kiedyś na rozmowie o prace na operatora, trzeba było rozwiązać taki test i było tam takie zadanie z trzeba rzutami. Rozwiązałem je poprawnie na trzy sposoby. Potem próbowałem w delikatny sposób wyjaśnić takiemu łysemu panu zasadność moich rozwiązań. Niestety łysy nie był w stanie tego zrozumieć i stwierdził że ja to sobie "mogę w kostce masła wycinać". Pozdrawiam pana.

@Niedoszły pracownik

*Niedoszły pracownik; czy pamiętasz jakie pytania dokładnie miałeś na rozmowie kwalifikacyjnej i z czego się przygotować ?

Nepotyzm
@Niedoszły pracownik

Wiem, że tam pracowała jeszcze córka tego pana w kadrach a zięć na produkcji a ten pan to traktuje tą firmę jak swoją własność, jak ktoś jest rodziną tego pana to popracuje chwile na produkcji a później dostanie jakąś dobrą posadę

Inżynier

Mają obecnie kilka ogłoszen o pracę na stanowiska inz. z podaną stawka 6000-10000 brutto. Inżynierowie ile tam zarabiacie? Czy ten przedział to pewnie na minimum jest realizowany czy lepiej?

Xlc
@Inżynier

Widełki są realne, można dostac więcej niż minimum nawet nie mając wielkiego doświadczenia.

Nelaaa

Witam, mam kilka pytań czytając te opinie? Zmieniło się coś z tym przedłużaniem umów? Jest szansa na stałe stanowisko? Czy potrzebują kobiet? Pozdrawiam

@Nelaaa

Tak, najlepiej czarna i muzułmankę żeby spełniała jak najwięcej parytetów.

Ragnar

Nie polecam tej firmy a dlatego że w tej firmie tylko układy i układziki się liczą nic więcej, po cioty robią i wywyższają się, omijajcie z dala tą firmę zarobiki nie są rewelacyjne a atmosfera jest po prostu do bani, pracownik nie jest szanowany tylko degradowany,

Zostaw merytoryczną opinię o GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. - Rzeszów

• Jak się pracuje w GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.?

GOODRICH AEROSPACE POLAND SP. Z O.O.