O.I.S

Zielona Góra

Opinie o O.I.S

Odo 2009-08-19 15:12:41
Słuchajcie czytałem wasze komeraże na temat tego biura i nie mogę się z wami zgodzić!. pod koniec lipca i początkiem sierpnia wybrałem się z tym biurem do Chorwacji myślałem sobie co ma być to będzie skoro oskarżacie tak te biuro że ma taką słaba organizacje.powracając do wycieczki wyjazd maiłem z Poznania na 12:30 ale zaszły zmiany przesunęli termin na wcześniejszą godzinę 10:30 zawiadomili mnie milem i telefonicznie autokar rewelacja pierwsza klasa.Jechałem do Biogradu piękna miejscowość spędziłem tam tydzień czasu Willa jak za te pieniądze daje 5 blisko i szybko do morza dobry kontakt z rezydentami przejazd autokarem super pilot spisywał się a kierowcy jestem pełen uznania dla nich zachęcam i zapraszam do Chorwacji za rok też będę jechał z nimi wyjazd miałem od 28.07.2009 do 08.08.2009 i zapewniam was było super.. Wy porostu wybrzydzacie co wy chcieli byście za te pieniądze ja jestem zadowolony z nich pozdrawiam Szymon z Zielonej Góry (FALUBAZ)
Zostaw swoją opinię o O.I.S - Zielona Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie O.I.S