Filati Miroslaw Kubiak

Zduńska Wola

Opinie o Filati Miroslaw Kubiak

anonim 2011-11-04 18:40:57
A JA MYSLE, ZE TAKI [usunięte przez moderatora] TO WCALE NIE WIE CO WYPRAWIAJA [usunięte przez moderatora]FIRMY. ONI TRAKTUJA ZAKLAD JAK PRYWATNY FOLWARK , A LUDZI NAZYWAJA SMIESIAMI I BRUDASAMI TRAKTUJA NAS JAK BYDLO MYSLE ZE POWINIEN SIE[usunięte przez moderatora]PRZYHZEC PRACY SWOICH PODDANYCH. POZDRAWIAM.
anonim 2013-01-30 13:08:55
Oczywiscie zgadzam sie z przedmówca że nic nie wie co sie tak naprawde dzieje w zakladzie. Dodatkowo z działu dziewarni [usunięte przez moderatora]którzy na codzien klepia sie po plecach jak sa razem natomiast gdy sie odwroca w inne strony obrabiaja sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na parwo i lewo a na domiar zlego cierpia na tym tylko pracownicy poniewaz ci 2 [usunięte przez moderatora]. sa zaklamani i do tego lubia sie mscic na pracownikach jesli ktos cos powie nie po ich mysli lub nie daj boze spyta sie o jakies pieniadze. Także nie polecam tej firmy jako przyszłej pracy!
* anonim * 2013-02-28 15:22:02
Na szwalni jest tak samo. [usunięte przez moderatora] robi co chce, z ludzmi się nie liczy.Wiecznie obcinają śmieszne minuty , robią to tak byśmy za dłużo nie zarobili bo oni sami mieli by za mało.[usunięte przez moderatora] w biały dzień .
Nie polecam pracy w tej firmie!!!
niepijacy 2013-12-21 11:14:57
TO NIE TO FORUM...
luka 2014-04-23 09:50:37
Zwalniają starych pracowników a zatrudniają nowych i chcą super towaru.(usunięte przez administratora)
polak 2015-12-16 18:41:00
wyplata geby nie zatkasz,bo za mala, sam o tym wiesz kierowniku. a atmosfere sami taka stworzyliscie. kolesiostwo i kumoterstwo nie liczac bratankow, zon, braci i innych z rodziny. wy kierownicy robicie wszystko, zeby przetrwac jak najdluzej, potraficie mydlic oczy prezesowi byle utrzymac stolek bo z taka pensja to nie znajdziecie pracy w zdunskiej woli.
JaJa 2016-07-20 22:14:40
hehe ale se piszecie, uśmiać się można się.Ludzie! piszą to pracownicy firmy bo im się grunt pod nogami pali i chcą znaleźć pracownika jelenia. NO jakie nieszczęście, mój boże... nikt rozsądny i znający język nie chce podjąć pracy za minimalną. Toż to SZOK!
moanai 2016-08-01 16:20:20
Na początek to jest bardzo dobra firma na podjęcie współpracy i rozwijaniu kwalifikacji, ale jakie zarobki są dla specjalisty ds. controllingu? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Filati Miroslaw Kubiak - Zduńska Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Filati Miroslaw Kubiak