Cementownia Odra SA

Opole

Opinie o Cementownia Odra SA

qq 2009-08-19 12:45:56
praca spokojna i stabilna, ale tylko dla swoich; jak nie masz znajomych, to nie awansujesz
prac. odry 2015-03-18 22:39:44
Kierownik-Madzia is the best!!!
88 2015-08-19 18:19:42
Witam do odry to się nie dostaniesz do pracy ja mam 15 letnie doświadczenie w przemyśle cementowym i dużo różnych uprawnień na sprzęt ciężki i przepracowane w innej cementowni 15 lat składałem papiery do odry już kilka razy i nikt nie zadzwonił i pewnie nie zadzwoni jak się niema znajomości
88 2015-11-13 19:05:18
Czepek na jakim ty świecie żyjesz !!!!!! Ja mam tam znajomych i nikt do odry nie dostał się przypadkowo jak się ma znajomości to nie trzeba mieć szkoły i doświadczenia a ty jakieś głupoty piszesz
Bolek 2015-11-26 12:48:41
Pani Madzia... Niech tylko nauczy się kultury i odpowiedniego podejścia do swoich pracowników a nie jak do bydła.... Widać że stara panna
666 2015-12-16 05:22:52
Ty himalaje bo stare panny to są takie zmierzłe bo jak nikt nigdy nie zrobił jej dobrze to chodzi taka marudna to jest prawda haha ale jak ty stajesz w jej obronie to może się przymierzasz do niej
88 2016-05-01 13:26:44
Do cementowni nikt przypadkowy do pracy nie trafia niemasz znajomości do nigdy się nie dostaniesz
maja 2016-05-21 18:06:20
tu warto zwrócić uwagę, że przy programiście Delhpi, ponad normalne wymagania, większe mają szansę osoby, które zebrały doświadczenie z MS SQL i znają SVN-a i narzędzia kontroli wersji. A dodatkowo firma zapewnia benefity :D Prywatna służba zdrowia i Karta Benefit
Zostaw swoją opinię o Cementownia Odra SA - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cementownia Odra SA