Eurodruk

Opinie o Eurodruk

Nowy gracz

Jestem zainteresowany pracą jako Drukarz czy mogę się dowiedzieć jaki jest stan maszyn i na czym polega Premia ?

@Nowy gracz

Dzień dobry, zapraszamy do aplikowania e-mail: rekrutacja@eurodruk.com.pl :-) Jak już wcześniej wspomnieliśmy, szczegółowo omawiamy warunki pracy na rozmowie rekrutacyjnej. Pozdrawiam !

OSZCZĘDNOŚĆI

Rozumiem że w lutym dwójka stała i było tylko 2 na odbiorze ale w marcu nadal to samo Czym śie różni KB czy 3 od dwójki tu tak samo jest ciężko niby paczki są najlżejsze na tej maszynie ale tu tak samo praca trwa 12 godzin Panie Jarosławie jako dyrektor powinien Pan to dostrzegać i zrobić wszystko by pracownikom dobrze sie pracowało a nie by stali po 12 godzin w dwóch ,przecież dzięki nim firma3 zarabia Oszczędnosći należy szukać gdzie indziej np w sprawie grafików to chyba nie potrzeba Pań do tego tak samo kierowników o ile Tomek jest potrzebny bo zawsze może zastąpić prowadzącego na intro to taki Artur nic nie umie i raczej jego brak byłby nieodczuwalny dla firmy Zastanawia mnie też czemu zatrudniaćie patologie ,osoba która pobiła policjanta nadal tu pracuje nie jest Panu głupio zatrudniać kryminalistów chodzi o ustawiacza na trójce ze zmiany A Pana Damiana

@OSZCZĘDNOŚĆI

co (usunięte przez administratora) z ciebie, Artur to spoko koles, a za pobicie psa powinien dostac dodatkowa premie ,a po 2 nie powinno cie to interesowac co sie robi po pracy. (usunięte przez administratora)

Śmiech
@OSZCZĘDNOŚĆI

A co to takiego że policjant To też człowiek jeszcze gorszy od zwykłego obywatela. A jak bili kobiety we Wrocławiu to jakoś nic nie mówili Zajmij się swoim życiem skoro twierdzisz że pobicie to (usunięte przez administratora) to nie zły musisz mieć Sajgon w domu. A tak a propos podejdź i powiedz to prosto w twarz jeśli masz odwagę.

MARCIN

prawda napisana

OSZCZĘDNOŚĆI
@nikos

W najbliższych miesiącach nie ma perspektyw by było więcej zleceń szczególnie dla intro i wcześniej czy pózniej trzeba będzie szukać oszczędności dlatego wyraziłem swoją opinię Co do Artura to jak najbardziej jest spoko ,chodziło mi o to że jest za dużo od grafików czy kierowników Wystarczy sam Tomek ,ewentualnie DKJ Był taki rolowy co spowodował wypadek po pijaku i został zwolniony dlatego będe dążył do zwolnienia osób które łamią prawo Eurodruk to nie miejsce dla takich ludzi Odpowiednie pismo zostanie przekazane w następnym tygodniu

Kba
@OSZCZĘDNOŚĆI

Idź lepiej ciągnąć papier na kba bo właśnie mają zryw.

@OSZCZĘDNOŚĆI

To mój debiut;) Proponuję układ. W kwietniu możemy zamienić się na stanowiska i oczywiście związaną z tym wypłatę;) co Ty na to?? Na koniec miesiąca powiesz mi, czy chcesz zostać bo tam nic nie trzeba umieć? Czy też wolisz wrócić tam, gdzie teraz jesteś?

@OSZCZĘDNOŚĆI

Dzień dobry, prosimy o wzajemny szacunek i zaufanie ! Przypominamy, że wszystkich pracowników naszej drukarni obowiązują „Standardy etyki zawodowej pracowników EDS”, z którymi każdy z pracowników został zaznajomiony, a które również obligują pracowników do właściwego zachowania się nie tylko wobec klientów, dostawców i odbiorców, ale także wobec koleżanek i kolegów. Wpisy wywołują lub potęgują wzajemnie negatywny stosunek współpracowników i konflikty w zakładzie pracy. Jeżeli koniecznie chcą Państwo „coś” napisać odsyłam do skrzynki pytań do pracodawcy, lub o bezpośredni kontakt z przełożonym. Pozdrawiamy !

Co za brednie.

@Art

bardzo chętnie! papierosy palić umiem i nic nie robić jak ty!

Psychotrop
@Art

Widzę, że ładne masz siano zamiast mózgu i słomę w butach Wara od naszego Przewodniczącego!

ZULEK
@Psychotrop

WIDAC KTO MA SLOME W BUTACH I BRAK OZNAK MOZGU

Jaszczur
@ZULEK

A ja patrzę i się z was śmieje, teraz do papieru bo jest zryw na kba

Biuro
@OSZCZĘDNOŚĆI

Dzień dobry. Pan Artur może nie posiada wiedzy z zakresu druku, ale taka jest jemu zbędna przy sprawnym wykonywaniu zadań powierzonych przez firmę. Cechują go natomiast inne atuty, które na tle załogi są towarem deficytowym. Idąc tym tropem dedukcji proponuję sporządzić listę zajmowanych stanowisk w firmie. Przeprowadzić "dzień otwarty" na danym stanowisku, gdzie każda zainteresowana osoba będzie mogła towarzyszyć pracownikowi podczas jego pracy i wyrobić sobie opinię czy stanowisko, które zajmuje jest potrzebne w firmie. Wtedy się okaże czy zostaną odwołane mity i zerwane łatki nieformalnie przypisane do danego stanowiska typu: drukarze tylko siedzą, rolowego cały czas nie ma, technologia kopiuj-wklej, CTP oglądanie filmów, dyrektor tylko chodzi i się czepia i tak dalej. Pozdrawiam serdecznie!

Ekspedycja
@Biuro

Proponuję zacząć od logistyki w nocy śpią i oglądają filmy na komputerze w swoim biurze. Polecam też sprawdzić czy są nadal palone papierosy za kontenerami od farb zwłaszcza tyczy się to zmiany b lit 3 paczki

Logistyka
@Ekspedycja

Hmmm...skoro robi się przedszkole, to ekspedycja przychodzi na logistykę na pogaduchy i nie tylko na logistykę bo snują się po całej firmie i otwarcie mówią że idą spać. Papierosy pala między paletami albo jak już nie ma nikogo z kierownictwa to przed bramą;-) Wszędzie dobrze, tam gdzie nas nie ma. Pozdrawiam

Logistyka
@Ekspedycja

Skoro uważasz że na logistyce jest tak różowo to się przenieś na ten dział:)

Rumcajs do biuro
@Biuro

Pan Artur nie posiada wiedzy z zakresu druku w drukarni ? to co on u nas robi Panie Włodzimierzu ? Może dzień otwarty w planowaniu od 20 lat ? beeeee

Szul
@Rumcajs do biuro

A może by tak zająć się kopia ? Bo tam to się nie znają na niczym? Proponuję każdego pracownika firmy wysłać na pielgrzymkę pakowania gazet.

@Biuro

Dzień dobry, pracodawca tworząc firmę sam wie i decyduje, jakie stanowiska są potrzebne, a jakie nie, aby osiągnąć obrany cel. Pracownik podpisuje umowę na dane stanowisko pracy, zgadza się na wykonywanie określonych obowiązków wynikających z zawartej umowy. Wspomnianymi atutami, każdy pracownik będzie mógł się pochwalić już niebawem :-) Skupmy się w kwestii podnoszenia kwalifikacji zawodowych, inicjatywy, zaangażowania w wykonywane obowiązki i wykażmy szacunek do drugiego człowieka - kolegi, koleżanki z pracy. Pamiętajmy, że dajemy innym obraz nas samych na zewnątrz. Do zobaczenia !

@Ekspedycja

Dzień dobry, każde zgłoszenie zostanie wnikliwie sprawdzone. Dyscyplina pracy obowiązuje każdego pracownika zatrudnionego w Eurodruk - Poznań Sp. z o.o. Przypominam, iż zgodnie z regulaminem pracy, na terenie firmy obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo każdego z Państwa. Nakaz obowiązuje każdą osobę przebywającą na terenie firmy. Jednakowo wszyscy jesteśmy obowiązany zgłaszać nieprawidłowości. Pozdrawiam !

Kiepy
@Eurodruk

Magazyn za odwijakiem lit 3 są palone papierosy zwłaszcza za kontenerami farb. Tyczy się to głównie rolowego który jest z pod pseudonimu ptaka

Łoś
@Biuro

Zaczniemy od twojego stanowiska .może być ciekawie

Neo
@OSZCZĘDNOŚĆI

Pierwszy raz czytam te posty i z tym jednym muszę się zgodzić.Za dużo ludzi do grafików. Nie można liczyć na pomoc przy choćby małej zmianie i za co biorą pieniądze. Nawet jak ktoś chce pomóc to nie może.

G

G

Alf

Jeszcze kilka dni i nie będzie dla kogo tych grafików robić...????

Jarek
@Alf

Jarku udowodniłeś że jesteś najlepszy jako dyrektor i można powiedzieć że sam zatopiłeś ten okręt... Tylko Ty jesteś taka osoba co sie do błędów nie przyzna.... Ale fajnie widzieć cie na codzień jak Twoje pomysły i ambicje gubią ta firmę....

@OSZCZĘDNOŚĆI

I tu muszę Was malkontentów zaskoczyć … jest więcej pracy i to nadmiar … pozdrawiam maruderów … polecam utrzymanie jakości produkcji a wtedy powiem Asy

@Jarek

A co Ty zrobiłeś dla tej firny aby ja rozwijać oprócz wbijania szpili ??? Każdy narzeka i dalej pracuje No, No, No gdzie ambicja ?

@Biuro

(usunięte przez administratora) już była … zajmijcie się swoim kawałkiem pracy .. a Pana Artura sami wybraliście … Brawo !!!

skunksik
@Biuro EDP

100% racja! Zamiast pracować tak jak trzeba, większość "czy się siedzi, czy się leży, zawsze wszystko się należy " - wstyd ! A Pan Artur cóż, nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim miejscu ...

skunksik
@Jarek

Dobrze, ze chociaż ktoś ma pomysły... Tacy jak TY, topią ten okręt ! Ach te związki ... z własnymi żonami się nie dogadujecie, a jak z szefem chcecie się dogadać !!!?

Złośliwa

Jesteście beznadziejni. Co wam do tego czy ktoś ma problemy rodzinne. To nie jest wasza sprawa. Zajmijcie się praca i swoim życiem a nie zaglądaniem do cudzego.

rolka
@skunksik

...to jest tak upiorna myśl że ja będę tam spowrotem siedział na tej wierzbowej... cytujac Donka...

Cotubrobisz
@Złośliwa

Wez się za robote sama! Chodzisz i nic nie robisz! I pewnie plotki sama siejesz! Bo co tu robisz ????

Wungiel
@Złośliwa

Zamiast się tu wyróżniać, chrust już zbierajcie ! Za co kupicie wungiel jak was pozwalniają ? He ?

Dział Utrzymania Ruchu
@Wungiel

Jarek przynajmniej się stara i wprowadza innowacje do naszej firmy ... Gdyby nie on zakład dawno by padł. Jarku życzę Ci dużo zdrowia i sił bo dużo ludzi wbija ci nóż w plecy ... Gdyby się wszystkim chciało robić premia by była

Zlikwidowac busa bo są dni ze przykezdza lub odjerza na pusto a jak juz ktos jedzie to maksalnie jedna dwie osoby albo niech płaca i wiedza ile kosztuje dojazd do pracy

Praca

Ale są tacy prowadzący na milerach co nie potrafią zrobić prawa jazdy i co z nimi ?

Krystyna

No to faktycznie na 1/2 osoby może się średnio opłacać. Może zgłoś to w takim razie?

Co jaki czas w Eurodruk można ubiegać się o podwyżkę?

Katarzyna

Zawsze coś, a co trzeba zrobić, żeby zasłużyć na to wyróżnienie? :Ppp Mam nadzieję że jest to coś wspólnego z kompetencjami

Ktoś

A później będzie Cię zwodził miesiącami albo nawet latami.

Swir
@Ktoś

Jarku ilu tu masz prawdziwych kolegów?

Monalisa

Codziennie.

Dzień dobry, podwyższenie wynagrodzenie jest uzależnione od możliwości finansowych firmy, ale głównie zależy od indywidualnych predyspozycji pracownika np. wynikających z umiejętności, doświadczenia, wykształcenia czy też cech osobowych. Każdy nasz pracownik ma dostęp do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Pamiętajmy, że wzorowe wypełnianie obowiązków pracowniczych, przejawianie inicjatywy, podnoszenie wydajności i jakości oraz wzajemna współpraca, przybliżają nas do wzrostu oczekiwanego wynagrodzenia, nie tylko wynagrodzenia zasadniczego, ale też jednorazowych wyróżnień finansowych o których często zapominamy. Pozdrawiam !

@Eurodruk

Widząc te wypowiedź ogarnia mnie pusty śmiech. Ten kto to napisał chyba żyje w innej rzeczywistości. Wszyscy są traktowani równo czy jesteś dobry czy nie. Podnoszenie kwalifikacji polega na nauczeniu się samemu bo szefostwo nie potrafi nawet zorganizować szkolenia, ale później czerpać korzyści to potrafią a jeżeli już Ci coś dołożą to pisał się Boże.

kkk
@Ktoś

Nikt nie uczy uuu...instruktorów do likwidacji...sam się uczysz. gwiazda.

DO SMIEJACEGO SIE NIEUKA

KOZAK W NECIE, PIZ-DA W SWIECIE. PS. MLASKAJ

Do Ktos
@Ktoś

Idz do Amazona to nie będziesz miał czasu na śmiech a wieczorem na pisanie głupot.

Do ktoś
@Ktoś

Pusty smiech,..... Siłą od pługa oderwany widać. Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie

Leszek
@Do Ktos

Taka tam tyrka jest? Co, tyle nadgodzin robią?

Rumcajs

Wpuszczasz i wypuszczać co gada ten gość od zaganiania owieczek.Pozdro dla prawdziwych Góroli

Chuck Noriss

Okradacie ludzi z pieniędzy, gdzieś dajecie ochłapy, A z drugiej strony patrzycie gdzie zabrać , podobno jakiś mlody drukarz z kba zdal egazmin na pierwszego drukarza, odrazu wsadzaja go samego na maszynę , a co do umowy i pieniędzy które mu obiecano cisza... brak jakiej kolwiek motywacji do pracy i rozwoju. DRAMAT

@Chuck Noriss

Dzień dobry, poruszona kwestia podnoszenia kwalifikacji zawodowych jest dla nas bardzo ważna. Staramy się rozwijać kompetencje naszych pracowników. Cieszy nas, że mamy w zespole osoby, które chcą się rozwijać i korzystają z możliwości oferowanych przez firmę. Odnosząc się do opisanej sytuacji pracownik jest dopuszczony do funkcji pierwszego drukarza, po zadanym egzaminie i nadal podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, aby w pełni wykonywać powierzone zadania. Wypłaciliśmy należne wynagrodzenie za dodatkowo wykonaną pracę. Starajmy się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej, a przełoży się to na wynik finansowy dla Nas – Pracowników. Pozdrawiamy !

Co za brednie.

Obiektywny

To jest twoja stwierdzenie czy posiadasz taką wiedzę . Drukarz otrzymał odpowiednia gratyfikacje zgodnie z wykonaną pracą i zajmowanym stanowiskiem jest to dodatkowo ponad ….., złotych . Proponuje zweryfikować to z koordynatorami zmiany jeżeli stanowią dla Ciebie wiarygodne źródło - . A najlepiej zapytaj drukarza . Powodzenia

@Obiektywny

Bzdura. Koordynatorzy zmiany nie są informowani o kwestiach finansowych pracowników. Poza tym są oczywiście, pomimo usilnych starań pewnej osoby aby ich zdyskredytować, wiarygodnym źródłem informacji na tematy pomocne dla pracowników. A skoro przywolano sprawy finansów to pracownicy byli już tyle razy oszukiwani przez osobę nadzorujaca produkcję, że nie dziwmy się ich sceptycyzmowi.

Brus
@Obiektywny

Dzień dobry. Taką dostał gratyfikację, że w przypływie euforii i nieodpartej radości się rozchorował...

@Brus

Mierni drukarze, mierne wyniki... A Ty kiedy się pochorujesz ? Jutro ?

Swie
@Art

W eds jest jeden gość co latem chodzi po zakładzie w japonkach ma schabowe pod pachami jak sie spoci, a poci się zawszę. I na dodatek śmierdzi mu z buzi. JARUS

Na jakie benefity można liczyć w Eurodruk?

Old boy

Po traumie w patodruku każda inna praca będzie pobytem w Edenie

@Old boy

Dzień dobry, każda ze stron umowy o pracę ma prawo ją wypowiedzieć, jeśli uzna to za stosowne, nawet po 1 dniu. Nikt nikogo nie może trzymać na siłę. Zarówno pracodawca i pracownik mają swoje obowiązki. Przykro nam, że pracę wspominasz źle, natomiast był czas na rozmowę i wyjaśnienie ewentualnych niedomówień. Życzymy Ci powodzenia w nowej pracy ! Pozdrawiamy !

Dzień dobry, szczegółowo omawiamy benefity na rozmowie rekrutacyjnej. Są również wyszczególnione w treści ogłoszeń o pracę. Zachęcamy do śledzenia bieżących rekrutacji na pracuj.pl, ogłoszeniach lokalnych lub o bezpośredni kontakt z działem kadr e-mail: rekrutacja@eurodruk.com.pl Pozdrawiamy !

Pojawiają się różne komentarze na temat wynagrodzenia w Eurodruku więc chciałabym dopytać dokładniej i mam nadzieję, że ktoś rzetelnie odpowie :) Ile wynosi (mniej więcej) wynagrodzenie w firmie? Co się na nie składa? Obowiązują jakieś dodatki płacowe, premie?

Dyrektor
@Marta

Wyniki są lepsze niż rok temu, a przypomnę że poprzedni rok był rekordowy więc postanowiłem wam zabrać premie w tym roku byście pracowali jeszcze więcej. Zamiast 30% dostaniecie 22% za o wiele większy wysiłek. Hmm w przyszłym roku zrobię tak byście musieli zrobić 100 mil obrotów by dostać 20 %. Bo przecież i tak wszystkim to pasuje. Pozdrawiam ciepło.

Księgowy
@Marta

Zarobki są zależne od stanowisk. Najmniej zarabiają ludzie na odbiorach i introligatorni. Jakieś 2800 zł na rękę. Później są drudzy drukarzy, prowadzący maszyn introligatorskich, pracownicy ekspedycji, rolowi, ustawiacze i koordynator na produkcji. Tutaj wysokość pensji to 3300 - 3800. Więcej można zarobić jako ekspedytor bądź wózkowy na logistyce bo nawet powyżej 4000. Pierwsi drukarza dostają już grubo ponad 5000 zł. Wysokie pensje przekraczające 4500 mają też mechanicy i elektronicy. To dół. Góra rządzi się swoimi prawami i tam zarobki sięgać mogą nawet kilkudziesięciu tysięcy zł. Jak widać szału nie ma. Są jeszcze różne dodatki za pracę samemu na zmianie na swojej maszynie albo na innej . Są też inne dodatki Ale są one taką czapką niewidka. Dyrektor obiecuje je a przy wypłacie i takwychodziinaczej. Te kwoty to są oczywiście przy wysokiej premii za obroty i makulaturę. Jeśli byłoby przepisowe 20% to od podanych kwot należałoby odjąć po około 200 zł. Zdarzają się także sytuację gdzie premia jest zabierana przez dyrektora z byle powodu. Trochę to tak jakby chciał się wykazać oszczednosciami i surowoscia wobec pracowników przed prezesem. Ale robi to bez żadnych konkretnych zasad. Znaczy się jest jedną: zabiera tym, których nie lubi. Oto całą prawda A zarobkach ludzi z dołu.

Super
@Księgowy

pierwszy drukarz 5tyś? Chyba instruktor z 20 letnim stażem w firmie co lata jak poparzony co rusz dokładają obowiązków jak się nie wywiąże to zXXebka. Każde nadgodziny bierze: w dzień wolny spędza z żoną wspaniały dzień a tu nagle tel. i leci do roboty bo tiry czekają na gazetkę.

Katarzyna
@Super

Nadgodziny chyba nadgodzinom nierówne, to ile wy pracujecie miesięcznie godzin? Tzn Ty np konkretnie ile wyrabiasz, bo brzmi to dosyć przerażająco, co piszesz. jakbyś po 500h pracował...

@Księgowy

Drugi drukarz ma mniej niż facet do podklejania Rolki

@Praca

Tyko że z tego co zauważyłem, facet od podklejania rolki, (usunięte przez administratora) tam 12 godz.jak by miał motorem w tyłku. Więc jeśli ma więcej to może zasługuje na to swoja ciężką pracą. Płacą jest chyba uzależniona od stanowiska, każdy dostaje tyle na ile jest to wyceniony odgórnie. A chyba była ostatnio informacja że można się przekwalifikowac nawet na rolowego:-)

Praca

Przypominam że benzyna i życie w Polsce idzie cały czas do góry a nasze wypłaty w porównaniu z rokiem ubiegłym idą w dół.

Unten
@Księgowy

Państwo kolonialne, z kartonu, przeciętna wypłata starcza na proszek do prania, chleb, margarynę, papier toaletowy, 4-pak żubra w weekend, zamiast dać społeczeństwo wędkę to przeciętny Kowalski dostaje nieświeżą rybę oraz połamaną wędkę. Chcąc zmienić sytuację w naszyn kraju najpierw zacznij od siebie, zmień nawyki, zacznij się uśmiechać do innych ludzi, poskrom swoją małostkowość, mniej nienawiści do innych stojąc w kolejce do kasy, na poczcie czy w korku. Zrób coś dla kolejnych pokoleń, dla swoich dzieci, sąsiadów, sąsiadów sąsiadów. Pozdrawiam!

@Księgowy

Dzień dobry, niestety nie możemy podać konkretnych wynagrodzeń. Natomiast wynagrodzenia w firmie są uzależnione od stanowiska pracy. Każdemu przyszłemu pracownikowi na etapie rozmowy rekrutacyjnej tłumaczymy z jakich składników stałych i zmiennych będzie jego wynagrodzenie oraz co wpływa na poszczególne elementy wynagrodzenia. Przypominamy, że każdy pracownik może poszerzyć swoje kompetencje i awansować na wyższe stanowisko - do czego zachęcamy ! Pozdrawiamy !

Bogdan
@Dyrektor

I stanie się to faktem

Stary Pryk
@Dyrektor

No i to były prorocze słowa

Tobiasz

Na jakie dodatki do wyplaty można liczyć we firmie ? Czy premie o której piszą pracownicy są wypłacane co miesiąc czy raz na rok ? Zastanawiam się nad złożeniem cv. Przekonuje mnie bliska lokalizacja ale opinie na forum jakoś nieprzekonujące....

Eds
@Tobiasz

Zupka za 3 zł to jedyny plus tej firmy

Tobiasz
@Eds

Dzięki;) kupiłeś mnie tymi zupkami

@Tobiasz

Dzień dobry, zapraszamy do aplikowania ! Jak już wcześniej napisaliśmy, wszystkie informacje są udzielane na rozmowie rekrutacyjnej. Opinie są często stronnicze, pisane pod wpływem emocji. Nie znając argumentów stron, trudno o prawidłową ocenę sytuacji. Wynagrodzenie zasadnicze, premie, dodatki są wypłacane co miesiąc, zgodnie z zawartą umową o pracę. Wypłacamy również inne świadczenia :-) Do zobaczenia !

Exar
@Eurodruk

Opinie są bardzo często prawdziwe (negatywne)

Ukraina

Może firma zmieniła by katering i system dofinansowania do posiłków? Płacenie 10 zł za tą zupę to kpina. Bardziej by pasowało poszukać katering gdzie podawane są normalne obiady np 20 zł za porcje i można by było dofinansować w 50% przez firmę . Jestem pewien że ludzi chętnych by nie brakowało. Była by to zmiana na plus dla firmy gdyż obecne zupki to kompromitacja taka której nikt nie chce..

Aktualność
Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło powitać wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl szukających informacji na temat firmy: Eurodruk Poznań Sp. z o. o.

Postaramy się na każde merytoryczne pytanie odpowiedzieć.

Pracowników firmy zachęcamy do bezpośredniej komunikacji lub za pośrednictwem skrzynki pytań do pracodawcy znajdującej się w siedzibie firmy (przy wejściu głównym do budynku A).

Doceniamy Waszą ciężką pracę i zaangażowanie w codzienne obowiązki !

Dziękujemy za poświęcony czas, komentarze i uwagi, które postaramy się przemienić na konkretne działania.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia zachęcamy do śledzenia bieżących procesów rekrutacyjnych na portalu: pracuj.pl lub o bezpośredni kontakt.

Do zobaczenia !
Lp

Pracuje w firmie już prawie 10 lat ... To co się wyprawia to cyrk. Już nawet Ukraina zaczyna narzekać. Korekta grafiku za korektą, wypłata nędzna ... Bałagan na firmie . Nowi pracownicy z PL po jednym dniu już rezygnują. Jeszcze próbują posklejać jakoś to wszystko, ale z marnym skutkiem. Nie ma pani od parzenia kawy fakt , ale za to są jeszcze dwie takie opryskliwe które jak idą hala to nawet dzień dobry nie powie . W tym biurze siedzą poupychani ciekawe ile wytrzymie ta dziewczyna co wrociła. Dziki się już nie zmieni.

@Lp

Będzie jeszcze gorzej dopóki Roman rządzi

@Ktoś

A kto ma rządzić ? Co do porządków to papier stoi na placu i moknie . Czy nie jest to marnotrastwo.

Ktoś

Wina jest pewnie po stronie nowego kierownika magazynu na siłę próbuje coś zrobić ale mu się nie udaje. I do tego dużo nowych ludzi którzy uczą się dopiero pracy na magazynie. Dopóki Magda i Jarek byli od tego to wszystko jakoś wyglądało, nie było tego wszystkiego tyle na dworze...... Zgadzacie??

Lp
@Ktoś

Wina nie jest po stronie nowego kierownika ... A za czasów Magdy papier nie stał na dworze czy za "czasów" Jarka papier nie stał na dworze ? W tej firmie jak ktoś chce wprowadzić coś nowego jest natychmiast gaszony przez starych wyjadaczy... Magde wszyscy słuchali bo mieli jej dosyć i kazdy robił wszysko dla świetego spokoju...

@Lp

Dzień dobry, cieszymy się, że jesteś z nami 10 lat :-) Korekty harmonogramu pracy wynikają z absencji chorobowych pracowników i urlopów na żądanie. Każdy pracownik powinien zastanowić się nad swoim postępowaniem. Zmiany są mało komfortowe zarówno dla pracowników jak i pracodawcy. Odnośnie wynagrodzenia, każdy pracownik podpisuje umowę o pracę i zapoznaje się z regulaminem wynagrodzeń. Bałagan w firmie ? Rozumiemy, że masz na myśli ścinki papieru ? Są one systematycznie sprzątane z terenu całej firmy. Jeśli masz na myśli inne problemy prosimy o zgłoszenie ich do bezpośredniego przełożonego. Pozdrawiamy !

Dzień dobry, miło nam, że dbasz o dobro firmy. Gilzy z papierem, które są umiejscowione pod dachem są niepełnowartościowe tzn. uszkodzone. Będą przeznaczone do utylizacji. Pozdrawiamy !

@Ktoś

Dzień dobry, obecna sytuacja gospodarcza w kraju wymusza konieczność przystosowania firmy do działalności w nowych warunkach. Pozdrawiamy !

Janusz

Co to za debilny pomysł z obklejaniem pracowników numerkami? Co będzie następne? Przebranie w pasiaki?

wazne ze nr do 10 .bo wiecej moglby byc problem w liczeniu

Zmiany
@nikos

Władza jest jak olej silnikowy, albo zmieniasz ją regularnie ,albo jest coraz gorzej.

Bogdan
@Janusz

Ktoś z góry chce się wykazać i udowodnić jaki jest potrzebny i że coś robi, wprowadzając takie pomysły, które nijak nie usprawniają pracy.

Eds
@Zmiany

W tym miesiącu ponoc olej ma być wymieniony. Ten co myśli że jest właścicielem powoli traci władze.

@Janusz

Pewnie pomysł nowego kierownika magazynu

Akwarele

"Praca czyni wolnym"

@Akwarele

Ciekawe czy wizyta zarządu zmieni krecika i jego pupili....

Jjj
@Ktoś

Pani co rządzi kopia robi bardzo duże zamieszanie, układa teraz grafiki pracy tak by ludzie mogli pracować za trzech . Wszystko by tylko komuś nadgodzin nie zapłacić.

@Janusz

Dzień dobry, wspomagają nas pracownicy tymczasowi, którzy są przyporządkowani do obsługi określonej maszyny. Otrzymują naklejkę z nazwą maszyny, aby każdy wiedział, gdzie ma pracować, na jakim stanowisku w dany dzień. Dla pracowników stanowi to ułatwienie. Pozdrawiamy !

@Jjj

Dzień dobry, czas pracy dla każdego pracownika jest ustalany zgodnie z normą czasu pracy. Jeżeli występują nadgodziny są wypłacane. Pozdrawiamy !

Europatola

Przeciez oni z gory maja Was wszystkich gleboko w ….. po co tam siedzicie jest tyle pracy za lepsze pieniadze. Sami zamknijcie ten (usunięte przez administratora)

@Europatola

Dzień dobry, przykro nam, że tak uważasz. Staramy się o każdego naszego pracownika dbać. Pozdrawiamy !

Tempo

Na Ekspedycji napływ Ukraińców tylko żaden nie potrafi jeździć wózkiem no i + ten stary co chyba nawet uprawnień niema... a rąk do pracy brak. W tej pseudo firmie to normalne zapierdal...asz za wazeliniarzy za te same pieniądze (albo mniejsze). Już niedługo sie to zmieni...

B
@Tempo

Hm ci starsi panowie z Ukrainy to kwitensencja tej firmy, byle jak najtaniej ... Może w końcu czas na zmiany u góry bo ile można pracować na kilka etatów w firmie za jedną pensje ?

@B

Zgadzam się z wypowiedziami, wózkowi zamiast zarabiać większe pieniądze mają na wypłaty coraz mniejsze. Pracują tutaj i każdy musi dorabiać bo nie jest w stanie wyżywić się i rodziny! Dlaczego ten dział nie ma osobnego magazynu lub chociażby odgrodzony powinien być siatka i Zakaz wstępu na teren magazynu. Ludzie z produkcji i nie tylko chodzą tam jak święte krowy bez kasku i kamizelek nie zważając na wózki które jeżdżą i są niebezpieczne. Kto wdety weźmie odpowiedzialność za takiego człowieka który zostanie najechany wózkiem? Magazynier siedząc w wózku lądując czy cofając nie jest w stanie zobaczyć co się dzieje w koło. Praca 100% odpowiedzialna , odpowiedzialność za załadunki bo jak coś (usunięte przez administratora) to obetnie ci premie, a przede wszystkim za tych ludzi którzy robią sobie spacery. Świeżak nie jest w stanie podołać takim zaladunka co osoby które pracuja po 10 czy 15 lat. Na koniec nie zapominając o tym co pracuje tam bez uprawnień od xxx lat a pieniądze ma te same! Myślę że czas ekspedycji dobiega końca z takimi wypłatami i nie równym traktowaniem.

@Tempo

Dzień dobry, każdy pracownik zatrudniony w naszej firmie jest równo traktowany w zatrudnieniu oznacza to, niedyskryminowanie w jakikolwiek sposób. Również każdy wykonując daną prace posiada stosowne uprawnienia. Jako firma staramy się rozwijać kompetencje naszych pracowników i podnosić kwalifikacje, co jest związane z wynagrodzeniem. Każdą nieprawidłowość proszę zgłaszać bezpośredniemu przełożonemu. Pozdrawiamy !

Dlaczego pracownicy dojezdzajacy swoimi autami nie maja dodatku do paliwa paliwo coraz drozsze a pensję te same osoby ktore jezdza busem do pracy niech sie dokladaja na busa niech wiedzą ile kosztuje wypad do pracy Dlaczego nie jest płacone w firmie szkodliwe zwiazki zalozone a w tym kierunku nic nie jest robione Miejmy nadzieje ze bony na swieta nie beda okrojone tylko duzo wyzsze niz w tamtym roku

B

A Skody ?

Ktoś

Dopóki firma rządzi Roman nic się tam nie zmieni

Leszek
@Ktoś

Aż tak źle jest jeśli chodzi o zarządzanie? ;/ W ogóle próbowaliście rozmawiać z szefem na ten temat? Może coś by to dało?

zlikwidowac busa, beda oszczednosci

Dzień dobry, bezpłatny dojazd do firmy jest zorganizowany dla pracowników dojeżdżających z danego rewiru do pracy (większej ilości osób). Jest jednym z benefitów pracodawcy. Kwestie pracy w szkodliwych warunkach regulują przepisy z dziedziny BHP. Definiują one obowiązki pracodawcy i sposób ochrony pracowników przed szkodliwymi czynnikami. Używamy: odzieży ochronnej, nauszników, rękawic itd. Dążymy do minimalizowania szkodliwego wpływu czynników szkodliwych w środowisku pracy. Bony z ZFŚS są przyznawane na tej samej zasadzie, co w ubiegłym roku. Jeśli masz konkretne pytanie zapraszamy do działu kadr i płac :-) Pozdrawiamy !

Braki

Dlaczego na wszystkich stanowiskach są braki kadrowe, co lub kto jest tego powodem ? Dlaczego za wrzesień jest tylko 20% premii gdzie większość pracowała w okrojonym składzie? Hmm bo nie ma pieniędzy na wypłaty by opłacić nadgodziny ?

Miszcz
@Braki

Braki kadrowe są dlatego że nikt nowy nie chce przyjść. W takiej atmosferze nie da się długo wytrzymać. Zarobki w porównaniu z zeszłym rokiem spadły o kilka procent. Ceny w sklepach ciągle idą w górę. Do tego ciągle góra nas (usunięte przez administratora) Ustalają jedno po czym jak złość u ludzi mija wracają do tego samego. Ostatnio nie było Jaszczura i wszystko było ok. A jak wrócił to znów krzyki, pretensje i chaos. Jeden drukarz wyliczył kiedyś że jakby się to zwolnilo to z jego pensji starczyloby podwyżki dla wszystkich o 200 300 zł. Może to nieglupie????

Lit2
@Miszcz

Jakaś tej od parzenia kawy nie ma i nie dostałem nawet 50 zł więcej... To gdzie ta kasa? Aaa widziałem nowe opony zimowe do aut firmowych ????

Miszcz
@Miszcz

"Ostatnio nie było Jaszczura i wszystko było ok. A jak wrócił to znów krzyki, pretensje i chaos. Jeden drukarz wyliczył kiedyś że jakby się to zwolnilo to z jego pensji starczyloby podwyżki dla wszystkich o 200 300 zł. Może to nieglupie????" Jaki drukarz takie wyliczenia.

Miszczu
@Miszcz

Bez Jaszczura każdy 200-300 więcej wyliczył jeden drukarz..... No i dlatego jest tylko drukarzem, bo z matematyki słabiutko.

@Miszcz

Dzień dobry, atmosfera w pracy jest ważna, sami swoim postępowaniem wpływamy na nią. Nie mamy żadnych negatywnych informacji od naszym pracowników odnośnie niewłaściwych zachowań w pracy. Jeżeli takie sytuacje występują, prosimy o podanie konkretnych zdarzeń. Każdą przeanalizujemy i jeżeli będzie taka potrzeba, wprowadzimy działania naprawcze. Pozdrawiamy !

Witam. Szukam pracy. Jeśli zarobki wynoszą 17 zł na godzinę + zakładam 30% premii to pensja wynosi około 4.000 zł brutto. To wszystko? Są jakieś dodatki?

@Zainteresowany

Max dostaniesz 21 %. 30 procent było rok temu w grudniu.

Zdzisław Skibiński

Kto mnie jeszcze tutaj pamięta ?

Ukraińcom daliscie podywzki maja po 17zl na godzinę Stawki miedzy nimi a nami juz się zrownaly tylko chyba zapomnieliscie ze to my nadganiamy najgorsza robote Z takim zarzeniem to za dlugo ukraincami się nie odepchniecie oni chcieli wiecej bo wszystko idzie do gory ale to my jestesmy u siebie powinnismy zarabiwc się więcej my tez mamy oplaty rodziny musimy placic za dojazdy do pracy a pensja od dwoch lata taka sama

Zostaw merytoryczną opinię o Eurodruk - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Eurodruk?

Zobacz opinie na temat firmy Eurodruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurodruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 3 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurodruk?

Kandydaci do pracy w Eurodruk napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurodruk