logo Cityboard Media

Cityboard Media

Opinie o Cityboard Media

Stasio 2015-12-01 09:13:34
Trzeba próbować, z tego co mówią ci, co tam są w środku, jak wejdziesz w system i masz klientów, to można dobrze zarobić. Znam ludzi z firmy i podobno jest miło.
ja zawalczę
Maria 2015-12-15 09:28:50
rozmawiałam z dziewczyną, która tam już pracuje i nie narzeka i opinia jest taka, by spróbować. Mają wymagania, ale to nie problem. W praktyce jako sprzedawca muszę tylko mieć dobrych kleintów,a to idzie cześciowo z "rozdzielnika' + trzeba samemu przynieść. Nowy rok to dobry czas na start. Próbuję
Jozeff 2015-12-16 23:10:06
też szukałem pracy i teraz jestem w Cityboard Media. Jeśli się zaakceptuje panujące tu warunki oraz ludzi i dostosuje do trybu pracy (trzeba założyć firmę) to "damy radę". Maria ma rację - wszystko zależy jakich dostaniesz klientow, a teraz rozdzielają na nowo pulę firm. W Warszawie jest łatwiej...
Jozeff 2016-01-10 20:55:46
te parę miesięcy pokazuje, że tu się można dobrze czuć i dobrze pracować. Jasno określone obowiązki i zasady są do zrealizowania i akceptacji, jeśli tylko zależy Ci na pracy i budowaniu pozycji. Bardzo pozytywni ludzie tu są. Trzeba tylko uwzględnić założenie firmy, ale to jest już coraz łatwiejsze. Specjalista ds. controllingu i analiz czeka, z tego co wiem ...
Daria 2016-01-14 07:53:58
jestem nowa w firmie - jak na razie wszystko pasuje - jasne zadania i mili ludzie. pieniądze na wejście mogły być oczywiście większe, ale tak jak to sprzedaży - liczę na prowizję. Trochę boje się prowadzenia firmy, ale inaczej się nie da w Cityboard Media. Zobaczymy, ale z nadzieją i entuzjazmem...
Alex 2016-01-24 13:52:21
Aplikowałem na stanowisko konsultanta i poszło nieźle. Trzeba sprzedawać i mocno się starać, by klientów przekonać do outdooru, ale jestem optymistą. Podstawą są kontakty i zaangażowanie, reszta sensownie ustawiona - tryb pracy i weryfikacja obowiązków. Plusem są ludzie i szef.
Alex 2016-01-29 08:24:21
W porównaniu z innymi tego typu agencjami na wejściu otrzymujesz przyzwoite pieniadze jako konsultant - podstawa to kilka tysięcy. Trzeba tylko pamiętac o kosztach związanych z prowadzeniem firmy.
Julka 2016-02-04 08:28:11
Z tego co wiem rekrutacja na pr-owca jeszcze trwa. Szerzone obowiązki, w tym zadania marketingow-analityczne, ale warto ze względu na oferowane pieniądze.Jestem w grze - zobaczymy.
Tomaszek 2016-02-09 14:52:50
byłem konsultantem w Cityboard Media i nie jest to złe miejsce, by nauczyć się sprzedawać wcale nie łatwy produkt - reklamy na wielkim formacie za całkiem duże pieniądze. Jak jesteś dobrze ustawiony z klientami to uczciwa podstawa + prowizje pozwolą żyć. Jest jeden problem - tam możesz tylko sprzedawać , nie ma możliwości awansu. Konsultant pozostaje konsultantem. Dlatego szukałem miejsca z większymi perspektywami. Ale polecam jako niezłą szkolę...
Ziga 2016-02-19 08:21:05
Handlowiec to nie jest łatwy chlep,ale można się tego nauczyć . W Cityboard Media sa takie możliwości - szkolą i dają bazę kleintów. Co Ty z tym zrobisz i jak się rozwiniesz - twoja sprawa. Trzeba sie napracować i wykonać mnóstwo telefonów, wysłac mnóstwo ofert i spotykać się w firmach, które przekonujesz do reklamy zewnętrznej. Ale jak jesteś dobry i robisz kampanie - to masz tu szansę dłużej pracować.
kern 2016-04-20 21:29:16
widziałem ogłoszenia, że szukają konsultantów, z tego co wiem (znajomy pracował), to warunki dobre i dużo szkolen.
blip80 2016-04-22 19:05:09
Kern, a te dobre warunki To jakie na ten przykład?
wooly_chaps 2016-04-22 20:47:01
To prawda. Mogę się podzielić pozytywnymi wrażeniami. Spodziewałam się męczącej pracy konsultanta, ale pracuję tu od pół roku i wszystko wygląda obiecująco (przede wszystkim zarobki:)). Mam też szansę rozwoju, gdyż firma oferuje liczne szkolenia. Mam nadzieję zostać tu dłużej.
kern 2016-04-24 20:33:20
blip, tak szcZegłów to nie znam, ale wiem, że podstawa była solidna:)
liko9 2016-05-05 13:55:37
Byłam na stażu w City i polecam. Biuro w fajnej lokalizacji, ludzie całkiem, całkiem; stazowalo sie fajnie:))))
wooly_chaps 2016-05-20 19:48:11
Racja, poszukują konsultantów:) Warto
Patataj 2016-06-08 17:36:52
Kochani krótko - ta firma to dno!
szyszka-pini 2016-06-09 14:44:11
IMHO zawsze warto spróbować. Jednym się spodoba, drugim nie. Moja koleżanka pracuje przez cały ostatni rok studiów i jest mega zadowolona. Wysyłam cv - trzymajcie kciuki:):)
rick 2016-06-09 15:48:25
tam ostatnio mieli ogłoszenia o programie stażowym, czy cos podobnego, więc chyba kogoś szukają. CO prawda nie wiem, czy to już koniec naboru, czy nie, czy ciągle trwa, ale coś takiego mi sie przed oczami pojaiwło. Jak jest coś jak program satzowy, to pewnie docelowo ma to być pracownik. Jak jest w Warszawie, to nie wiem, ale z ich filli w Krakowie słyszałem, że jest ok, że da sie pracować i jak to w reklamie dobrze płacą.....
bhp999 2016-08-06 21:50:48
Dobra praca, DObra płaca:)
bhp999 2016-08-16 13:31:55
Dobra w sensoe - dostajesz nzrzedzia, bazy itd. i działasz. sa systemy premiowe, nagrody i w ogóle da się czerpać profity. tak, staże płatne.
Nutri 2016-08-16 14:09:06
Cityboard Media z tego co wiem to potrzebuje obecnie pomocników magazyniera, więc chyba jest to sensowna sprawa, no ja dużo nie słyszałem złego i na tym właśnie chciałbym się poprzeć, opinie też mówią same za siebie, co akurat możecie własnoręcznie sprawdzić
Zostaw swoją opinię o Cityboard Media - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cityboard Media