Skarbiec Dobra pożyczka

Gdańsk

Opinie o Skarbiec Dobra pożyczka

Kery 2011-11-04 10:40:43
Firma Skarbiec to [usunięte przez moderatora] którzy teraz występują pod szyldem Dobra pożyczka. Warunkiem otrzymania pożyczki jest wpłata 10% lub 5% jej wartości. Natępnie pod byle pretekstem ( dobrze skontruowana umowa ) odmawiają pożyczki, a wpłacona kwota przepada. Firma działa już tak wiele lat zbijając na tym swój kapitał. Nie wpłacać żadnych pieniędzy !!!
bizon 2013-02-01 21:45:48
Pieniądze do odzyskania w sądzie cywilnym. Koszt założenia zależny od kwoty, ale jak zleci się to kancelarii prawniczej to 20% od wygranej sumy tylko. W sumie straciłem tylko 100zł, bo sąd zasądził zwrot z odsetkami ustawowymi ;)
man 2016-04-28 15:47:01
wydaje mi się, ze na pewno nie jest u nich dobrze, od dawna nie ma też zadnych ofert pracy, a poza tym faktycznie warunkiem otrzymania pożyczki jest wpłata 10% lub 5% jej wartości, wiec to troche dziwne..
Zostaw swoją opinię o Skarbiec Dobra pożyczka - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skarbiec Dobra pożyczka