Consiglio int

Kłecko

Opinie o Consiglio int

lakiernik 2014-04-02 17:44:20
witam mam zamiar zlozyc papiery do tej firmy interesuje mnie opinia jacy ludzie tam pracuja i jakie proponuja wynagrodzenie.
iza 2014-09-29 18:04:34
płaca najniższa krajowa, akord zajebisty,szacunku brak, podejście przełożonych do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a sam prezes to idiota jak ma dzień to możliwy a jak nie ma dnia to jest przesrane.Jak coś żle zrobisz to zaraz wyjazd i po pracy. Jak się zakolegujesz i będziesz wchodził wszystkim w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to będzie ok a jak nie to możesz być najlepszy a i tak cię nikt nie doceni.
natala 2014-09-29 18:12:58
pracowałam tam kiedyś.Płaca najniższa krajowa,akord jest ale do niczego,o umowę bardzo ciężko no chyba że będziesz wszystkim w tyłek wchodził,wszyscy kradną ile się da a najwięcej ci z górnej półki,jak sa żniwa to na polu leża części których brak(co niby zaginęły w akcji).Maszyny stare ,sprzęt przedwojenny a chcą precyzji,tylko na czym?
Karol 2016-02-09 08:07:49
Ten zakład to porażka jak nie wchodzisz majstrom w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o ani Cie nie docenia ani nic a szczegolnie jak nie jesteś z Kłecka Mozesz robić ile się da a i tak Cie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zostawiam beżmózga poniewaz liza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracowałem tam i już nigdy wiencej nie mam zamiaru tam wracać Chodzisz soboty wszystko a premi tyle samo co pracownicy którzy nnie byli przez pare miesiecy w sobote w pracy odradzam jeszcze raz odradzam tej pracy
zxc 2016-04-08 09:59:56
Beznadziejnie.
ciekawektoto 2016-05-18 14:26:46
Nie polecam tej pracy.Szczególnie trzeba unikać takich osób jak Górecki.
zxc 2016-06-02 13:03:50
Odradzam pracy w tej firmie. Słabe zarobki,brak jakichkolwiek premii,system akordowy beznadziejny(wykorzystujący pracowników).
Zostaw swoją opinię o Consiglio int - Kłecko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consiglio int