Polaris Hospitality Enterprises

Opinie o Polaris Hospitality Enterprises

double tree 2014-07-23 10:16:04
Firma to porażka, jest to firma rodzinna rodziny spod warszawy , ktora prowadzi hotel Boss i zajmuje się deweloperką. mama - pani prezesowa prowadzi hotel boss a jej mlody synek (rocznik 79) zajmuje się deweloperką i zostal z namaszczenia mamusi prezesem ich nowej inwestycji czyli hotelu double tree by hilton. ludzie w tej firmie kompletnie nie znaja sie na zarzadzaniu i wspolpracy z ludzmi. panuje atmosfera terroru i strachu. wynagrodzenia na stanowiskach operacyjnych nie sa wyplacane terminowo a nawet byly przypadki ze nie zostaly wyplacone w ogole. operacyjnie hotel prowadzi najemnik z Krakowa Sebastian S. pseudonim narcyz lub gestapo. nie polecam omijac z daleka.
absolutnie 2014-08-20 09:13:17
artykuł o double tree by hilton warsaw, gdzie nie wypłacali wynagrodzeń:
( usunięte przez administratora )
PRACOWNIK 2015-01-26 20:40:19
Witam
Pracuję w tej firmie od początku było naprawdę fajnie potem z dnia na dzień coraz gorzej. Co prawda o właścicielu Panu Sebastianie nie mogę złego słowa powiedzieć, człowiek który przechodząc obok drugiego człowieka zawsze się wita. Szkoda że otacza się osobami które chcą się za wszelką cenę wykazać i traktują ludzi jak motłoch nie raz widziałem jak pracownicy płakali z bezsilności, przykra prawda.
Szkoda bo naprawdę widać w tych ludziach potencjał.
A TRZEBA JEDNAK PAMIĘTAĆ ŻE FIRMĘ TWORZĄ LUDZIE A NIE MURY.
hotelarz 2015-06-18 05:57:17
Pracowalem tam od samego poczatku przez prawie rok.
Byl to moj 5 hotel. Generlanie hotel ma potencjał natomiast prowadzony jest przez niepoważnych ludzi. Kiepska atmosfera - sporo karierowiczów. Początki hotel mial slabe patrzac od strony pracownika - zamieszanie, nieporadnosc, niesamowita rotacja wsrod zatrudnionych. Kazdy kto zna fach uciekal po kilku miesiacach.
Pensje byly wyplacane na czas - ZAWSZE! Historia naglosniona w mediach - czyli brak wyplat dla pracownikow z firmy zewnetrznej jest prawdziwa ale ma drugie dno: byli to ludzie przypadkowi i nie wykonali swojej pracy.
Nie polecam wspolpracy z prezesem i cala jego rodziną. Dyrektor generalny Pan Sebastian poztakowo robi dobre wrazenie ale na tym sie konczy. Jest mistrzem w stwarzaniu pozorów.
Mam nadzieje ze sytuacja tam sie unormuje i nadejda lepsze czasy. Moze wtedy jeszcze tam wroce ale nie predzej niz za 2-3 lata.
kucharz 2016-10-14 14:12:22
Ja tam pracowałem trochę ponad rok na kuchni. Jak zaczynałem było fajnie. Z biegiem czasu coraz gorzej. Wpadki były zawsze, ale po odejściu głównego szefa kuchni i zastąpieniu go innym było coraz gorzej. Coraz częstsze skargi od klientów, kłótnie o towar między działami, praca po 16 godzin pięć razy w tygodniu. Brak jakiegokolwiek socjalu, nadgodziny płatne raz na pół roku i tylko max za 200 godzin. resztę kazali odbierać. Ciągły brak ludzi do pracy i tak mógłbym jeszcze długo wymieniać. Tak nie było tylko na kuchni. Ja miałem wrażenie, że nikt tam nad nikim i niczym nie panuje. Dyrektor doprowadzający ludzi do łez, wulgarny i nadpobudliwy. całe rzesze pracowników z firmy zewnętrznej nie potrafiących nic wprowadzających tylko zamęt i popłoch. Wypaliłem się tam zawodowo i psychicznie. Z tego co wiem od znajomego pracującego tam od paru miesięcy pracownicy uciekają z hotelu w popłochu i nie ma chętnych do pracy i wcale się temu nie dziwie.
Zostaw swoją opinię o Polaris Hospitality Enterprises - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polaris Hospitality Enterprises