Makins Farm Ltd.

Garforth

Opinie o Makins Farm Ltd.

rozczarowany 2009-09-13 20:56:20
tu się zbiera truskawki w temperaturze powyżej wszelkich norm, dodatkowo jest się notorycznie okradanym przez córkę właściciela, pannę Anabell. Niby jest wyznaczona norma 3.2 skrzynki na godz. to już dużo, a po zakończeniu pracy pannica robi wyższą normę i...dla Ciebie naiwniaku mniej kasy.Dodatkowo jakimś cudem ciągle brakuje godzin...Pannica Anabell to wyjątkowo bezczelna osóbka
Jarek 2014-01-18 16:57:18
Nie pierdol głupot bo pracowałem tam i fakt norma jest 7 skrzynek na godzinę a jeśli male truskawki są to zmniejszają normę ale na pewno nie podnoszą powyżej 7 ale da się wyrobić tylko trzeba chcieć :) Kasa się zgadza jest na czas godzin nikt nie ucina a w lato jak to w lato co ty byś chciał ze ktoś będzie biegał za Toba i bidon z woda ci dawał ?? To jest kryte pole wiec temp. zawsze będzie wysoka.Moim zdaniem farma 10/10
Józek 2016-07-22 01:50:02
Zgadzam się z Tobą. Sam pracowałem w 2013 roku wtedy ilość skrzynek na godzinę zależna od truskawek i jest do wyrobienia ale max było 5 ile pamiętam ale podobno rok później było już gorzej bo obcieli nadgodziny jak ja byłem to było bardzo dobrze. Rotacja ludzi była duża bo spora część ludzi przyjechała na wczasy tylko picie trawka i bumelanctwo jeżeli ktoś chce zarobić to polecam tą farmę mieszkanie w karawanach 33f na tydzień taniocha. Polecam ludziom chcącym zarobić i szybkich zmotywowanych do pracy a to ze gorąco to bez przesady jak było za gorąco to truskawek się nie zbieralo z powodu że się rozwalaly .pozdrawiam wszystkich członek team śmierci tak nas nazywali byliśmy top pikerami ☺
Zostaw swoją opinię o Makins Farm Ltd. - Garforth
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makins Farm Ltd.