European Agency security

Żory

Opinie o European Agency security

anonim 2011-11-03 21:59:07
biuro esa jest może i ok, ale co niektórzy pracownicy jedni w stosunku do drugich to chyba nie zawsze, nieładnie, są i fajni ale i na kable chytre trza uważac.
Tomaszek 2012-02-12 11:19:18
trzeba pilnowac czy płacą gdzie trzeba to co trzeba płacic, firmy ochroniarskie lubią kombinowac...i emerytury nie bedzie.
Wotan 2012-03-04 21:57:02
ja pracowałem i jest ok, z ludzmi można się dogadac, stawka jak wszędzie smieszna jak wszedzie, we wszystkich w firmach ochroniarskich, kokosów nie ma. Zależy jak płaci obiekt.
Wszystko płacone na czas.
Ogólnie norma nic ponadto.
szogun 2012-04-24 15:21:23
Wotan - 2012-03-04 21:57:02

Wszystko płacone na czas.

Ogólnie norma nic ponadto.
sprawdz se ZUS-OFE a potem pisz, dlatego tylko emerytów zatrudniają, bo na co takiemu OFE wstyd!!!!!!!!!!!!!! mini firma kogucik
jako 2016-04-21 17:29:15
zgodzę się na pewno ze stwierdzeniem iż jest to klasyczna firma ochroniarska ale czy za tym od razu idzie dobra ? to z tym akurat bym polemizował jeśli chodzi o European Agency security. Zgodzicie się pewnie
Zostaw swoją opinię o European Agency security - Żory
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie European Agency security