natalia noak zaklad uslug komputerowych

Gniezno

Opinie o natalia noak zaklad uslug komputerowych

anonim 2011-11-03 21:24:25
(usunięte przez administratora) ! Kim ty k...a jesteś ? Pracuje już parę lat w tej firmie ,a ciebie nie widziałem ani razu,być może jesteś taki dobry,że dostajesz solowe pracę i z tego powodu ,nikt z firmy do tej pory cię nie widział.a propos atmosfery w zakładzie usług komputerowych natalia noak,wszyscy oprócz ciebie są (usunięte przez administratora) ponieważ ta TWOJA. Zorganizowana i w pełni zaangażowana w rozwój firmy szefowa ,doprowadzila do upadku dobrze prosperującą firmę,która odziedziczyła ,wraz z doswiadczonymi pracownikami,po ojcu który całe życie poświecil dla rozwoju firmy.co jest(usunięte przez administratora) z naszą wypłatą za wrzesień,bo jest już 3 listopad a my jeszcze czekamy!!!!PS.Pozdro od(usunięte przez administratora) z berlina który płaci ci tak ,jak ty płacisz nam
Zostaw swoją opinię o natalia noak zaklad uslug komputerowych - Gniezno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie natalia noak zaklad uslug komputerowych