brak logo

FUNDACJA CASTELLUM

Poznań

Opinie o FUNDACJA CASTELLUM

Szukający porady prawnej 2011-11-03 20:51
Popieram działalność Fundacji Castellum z Poznania. Chcesz skutecznie walczyć z bezprawiem w Polsce, z nieuczciwymi praktykami firm wobec klientów, z nieuczciwymi pracodawcami, odzyskać należne Tobie odszkodowanie, zgłosić skutecznie reklamację towaru lub usługi u dostawcy, szukasz doradztwa z zakresu prawa konsumenta, negocjacji z firmami windykacyjnymi, doradztwa z zakresu ochrony swojego majątku przed bezprawną egzekucją, w tym wszystkim i w wielu innych sprawach pomoże Tobie Fundacja. Kontakt: fundacja.castellum@gmail.com
Fundacja Castellum 2011-11-04 22:01
Witam serdecznie,

Fundacja Castellum, z siedzibą w Poznaniu, obrała za cel niesienie pomocy obywatelom poszkodowanym i dla uważających, że takowymi stać się mogą w wyniku łamania prawa przez pracowników aparatu państwowego, funkcjonariuszy publicznych, pracodawców oraz innych obywateli.

Fundacja realizuje swoje cele poprzez doradztwo prawne, wsparcie poszkodowanych w sposób finansowy, materialny i merytoryczny, organizowanie szkoleń, imprez publicznych mając na względzie uświadamianie obywatelom ich praw.

W szczególności zajmujemy się doradztwem w negocjacjach z firmami windykacyjnymi, ochronie majątku dłużników, realizowaniu procesów reklamacji towarów i usług u dostawców, dochodzeniu odszkodowań za bezprawne zwolnienia z pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na email: fundacja.castellum@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu: 792-706-706.

Pozdrawiam,
Prezes Zarządu Fundacji
Castellum 2012-11-29 09:48
Fundacja Castellum - 2011-11-04 22:01:55

Witam serdecznie,Fundacja Castellum, z siedzibą w Poznaniu, obrała za cel niesienie pomocy obywatelom poszkodowanym i dla uważających, że takowymi stać się mogą w wyniku łamania prawa przez pracowników aparatu państwowego, funkcjonariuszy publicznych, pracodawców oraz innych obywateli.Fundacja realizuje swoje cele poprzez doradztwo prawne, wsparcie poszkodowanych w sposób finansowy, materialny i merytoryczny, organizowanie szkoleń, imprez publicznych mając na względzie uświadamianie obywatelom ich praw.W szczególności zajmujemy się doradztwem w negocjacjach z firmami windykacyjnymi, ochronie majątku dłużników, realizowaniu procesów reklamacji towarów i usług u dostawców, dochodzeniu odszkodowań za bezprawne zwolnienia z pracy.Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na email: fundacja.castellum@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu: 792-706-706.Pozdrawiam,

Prezes Zarządu Fundacji

T( usunięte przez administratora )
Toruk 2013-07-03 10:48
Tak się zajął pomaganiem ludziom, że (usunięte przez administratora) ponad 200 ludzi na łączną kwotę przewyższającą 1 mln złotych i wyprowadził pieniądze z Polski. Teraz prowadzone jest postępowanie karne. W międzyczasie wspomniany(usunięte przez administratora), założył kolejną firemkę (usunięte przez administratora)Optima Protection Ltd.

Trzymajcie się od niego z daleka
Optima 2013-07-03 22:23
Widzę, że (usunięte przez administratora) pyta sam o swój przekręt:)
Wyjaśnię Ci, (usunię te przez administratora)podpisuje umowę z ofiarą, pobiera kasę, nagle staje się chory, przekazuje zarządzanie słupowi ze szkoły swojego ojca i przelewa pieniądze do banku na wyspach marshalla. A tzw. inwestor może co najwyżej ryja obić...
elka 2016-04-19 19:17
Cel firmy jak widac po komentarzach innych zupełnie mija się z celem . Firma sam nieisei pomoc rzekomo osobom pokrzywdzonym w wyniku łamania prawa, a jak widać na podanych powyżesz przykłądach Fundacja łamie prawa pracowników!
Zostaw swoją opinię o FUNDACJA CASTELLUM - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FUNDACJA CASTELLUM