Opinie o Expo-Linia Sp. z o.o. w Buk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Expo-Linia Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Expo-Linia Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expo-Linia Sp. z o.o. w Buk

Widzę, że jeszcze niedawno ktoś pytał o pracę, a tu info o likwidacji firmy. Z jakiego powodu likwidują przedsiębiorstwo? Czy z tego tytułu wszyscy pracownicy zostali zwolnieni bez możliwości odprawy lub zadośćuczynienia? Pracownicy wiedzieli wcześniej, że firma się zamknie czy postawiono ich przed faktem dokonanym?

Czy w Expo-Linia Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kupiec Nowy wpis

Po ile sprzedajecie żywiec w hurcie? Macie tuczniki w skupie? Jaka cena?

Jan Kowalski Nowy wpis

Widzę, że w wielu kwestiach, od bodajże roku 2002, kiedy po ładnych kilku latach, oczywiście z powodów finansowych, przestałem tam pracować, nic się nie zmieniło. No może poza tym, że niema już wśród nas Rafała.

Klaudia

@oknem co masz na myśli?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Expo-Linia Sp. z o.o..
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Expo-Linia Sp. z o.o.?

oknem

ZŁE

Morcinek
@oknem

Możesz to rozwinąć? cóż złego oni robią ?

Jak wygląda podstawa w Expo-Linia Sp. z o.o.?

Janek

Podstawa czego?

Sławomir

W końcu po paru miesiącach doczekałem się kasy za nadgodziny. Cierpliwość to cnota. Szkoda, że cnotą nie jest dotrzymywanie słowa że strony szefowej i jej córki. Z drugiej strony im współczuję bo mają takich nierobów na magazynie... Pozdrawiam ekipę remontowo-elektryczną.

Niestety nie mogę polecić pracy w tym miejscu. Na początku wszystko wydawało się być w porządku jednak z biegiem czasu sytuacja się pogaraszała.(usunięte przez administratora) Często obarcza dodatkową praca (usunięte przez administratora)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Expo-Linia Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny w firmie Expo-linia Sp. z o.o. są rozliczane na oba wymienione wyżej sposoby.

Roman

Sławek dlaczego w czasie pracy korzystasz z prywatnego telefonu ? Tak wynika z daty i godziny wpisu ????????. Nie próbuj zmienić tropu. Tak wiemy że to ty.

Sławomir

Praca w tej firmie to czysta przyjemność. Jeśli lubisz czekać za swoimi pieniędzmi za nadgodziny. Warunki słabe. (usunięte przez administratora)Ogólny bałagan. Kadrowa raz w tygodniu. (usunięte przez administratora)

Dariusz

Czy nie ma możliwości poprawy atmosfery w firmie i relacji z przełożonymi? Może wspólna impreza integracyjna mogłaby zmienić obopólne nastawienie na bardziej koleżeńskie?

Renata

Witam, czy ktoś o obecnych pracowników podpowie jak wygląda praca na stanowisku projektanta stanowisk targowych, https://www.expolinia.pl/aktualne-oferty-pracy.html, oferta ze strony internetowej firmy. Czy jest to ciężka fizycznie praca? I czy faktycznie stawka jaka jest podana w ogłoszeniu jest na początek? Ktoś podpowie?

Iza

To fakt, że GoWork to forum publiczne i wszystkie informacje, które tu piszecie powinny być zgodne z prawdą. Zarówno dla Waszego dobra, jak i potencjalnych pracowników - nie wprowadzajmy ludzi w błąd, szczególnie pod wpływem emocji. Jeśli jednak to o czym pisze Lucky jest prawdą to jest to bardzo poważne nadwyrężenie za strony pracodawcy. Może są tu jacyś byli lub obecni pracownicy, którzy którzy odniosą się do sytuacji w Expo-Linia ?

No name

Stawiam na firmę zewnętrzną

Projektant

Znalazłem ogłoszenie na projektanta. Jestem po ASP. Czy mam szansę u Was pracować? Zachęcająco wyglądają dodatkowe dwa dni urlopu i karta na siłownię.

Projektant

Jak wyglada praca na magazynie,dobra atmosfera ?

Natalia

@Rychu, czy pracując dłuższy czas można próbować negocjować zmianę umowy o pracę na korzystniejszą? Jak wygląda sprawa dodatków do wynagrodzenia? Można liczyć na premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Na stronie http://www.expolinia.pl/dolacz-do-nas.html firma w związku z rozwojem poszukuje osób do pracy mających otwarty umysł i głowę pełną pomysłów, takich które potrafią pracować z pasją i mają duże poczucie humoru. Oczekują, że nowo przyjęci pracownicy będą lubić podróże służbowe i będą gotowi do częstych wyjazdów służbowych. Zapewniają wdrożenie nowych pracowników do pracy na każdym stanowisku, pomoc i opiekę w przejęciu nowych obowiązków. Można wysyłać CV bezpośrednio na stronie firmy.

@Natalia

No niestety nie ale napewno może zwiększyć się zakres obowiązków . Jeśli chodzi o dodatki to diety które powinny być płacone na czas wyjazdu nie jednokrotnie są płacone w późniejszych terminach lub pomniejszane o jakąś kwotę . To samo tyczy się nadgodzin jeżeli są juz wypłacane to trzeba trochę na nie czekać lub w zamian dostaje się urlop jeśli nie ma zbytnio pracy. Wyjazdy służbowe organizowane są z dnia na dzień nie patrząc przy tym czy komuś to pasuje czy nie . Czasami zdaza się ze trzeba wyjechać na 2tyg a po powrocie czeka kolejny wyjazd lub praca w nadgodzinach bo coś tam pilnego wypadło. Kompletny brak organizacji

Zostaw merytoryczną opinię o Expo-Linia Sp. z o.o. - Buk

• Jak się pracuje w Expo-Linia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expo-Linia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Expo-Linia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 77 ocen.

Expo-Linia Sp. z o.o.