Mambo Fitness Agnieszka Rudol

Opinie o Mambo Fitness Agnieszka Rudol

anonim 2011-11-03 17:29:09
Szczera... .... Nie polecam pracy w tym [usunięte przez moderatora] !!! sprzataczka zarabia 15zł /h a pracownik recepcji 9zł. hahahaa Pracownik recepcji-dobre. do obowiazkow nalezy wszystko...dosłownie wszystko.łącznie ze sprzątaniem kibli i brudnych szatni.. ;/ masakra. brak umowy. [usunięte przez moderatora] ściemnia z prowizjami... [usunięte przez moderatora] warunki stanowiska sa tragiczne..w zime jest tam tak zimno ze hej..ale nie wolno wlaczyc ogrzewania bo duzo prądu ciągnie..tv tez jest za drogie...hahaa. spoznie sie z wyplatami nawet o miesiac. jest pazerna i chytra. oszczedza na nas by jezdzic bmw i utrzymywac osoby trzecie :P
anonim 2014-04-26 00:27:09
zgadzam się z opinią poprzednika,za tym zimnem podpisuję się rękoma i nogami,pazerność i chytrość też trafiona i skłonność do osób trzecich też najważniejsze,brak szacunku dla pracownika,jak nie pasuje to won BEZ słowa, nie za brak profesjonalizmu tylko brak dochodów na utrzymanie trzecich,generalnie w tej firmie liczy się kasę a nie jakość zajęć wystarczy spojrzeć na tzw.cv.instruktorów kto umie wszystko,studiował prawie wszystko i ma kupe odbytych stypiendiów-no cóż papier wszystko przyjmie ale w tej firmie o to chodzi oby ci pseudo pedagodzy nie pokrzywili dzieci zdrowotnie.
instruktor 2014-10-29 18:52:21
100% prawdy w poprzednich wypowiedziach. Brak szacunku dla ludzi, brak umiejętności rozmowy, wysługiwanie sie innymi, gadanie na innych pracowników, oczernianie ludzi, pazerstwo, myśli że wie wszystko a nie zna podstaw prowadzenia tego intertesu, brak znajomości branży, brak profesjonalizmu i brak jakiegokolwiek podejścia do ludzi - tak można określić właścicielkę tego klubu.
Liczy się tylko zysk, nie ludzie którzy tworzą ten klub. Jednak z takim podejściem wszystko szybko się rozpadnie;) to ruina.
Art 2014-12-20 19:49:10
Instruktor ma rację. Też mam takie wrażenie po pracy tam. Ta osoba nie powinna w ogóle mieć jakiegokolwiek klubu. Instruktorów "zatrudnia" na czarno, bo lepiej potem takiego kogoś wywalić z grafiku bez żadnej rozmowy. Nie ma na tyle odwagi, by poinformować nawet o swojej decyzji osobiście, tylko wysługuje się recepcją, która dzwoni dopiero w dniu, w którym usunięty instruktor ma mieć zajęcia. Na miejsce zwolnionego bez powodu instruktora "zatrudnia" znajomego, którego reklamuje intensywnie na Facebookowej stronie swojego pożal się Boże klubu, czego wcześniej nie czyniła z jego poprzednikiem. Czy tak postępuje właściciel fitness klubu z prawdziwego zdarzenia? Nie! A.R. nie ma odwagi rozmawiać z pracownikami o tym, co jest wg. niej źle, bo po co? Przecież lepiej wywalić bez słowa i zastąpić ziomkiem-znajomkiem. Jedyne, co jest u niej na najwyższym poziomie to tchórzostwo. Nie radzę tam pracować, jeśli macie odrobinę szacunku do siebie.
yakao 2016-04-22 23:08:11
ten fitness club prowadzony od wielu lat zdołał przyciągnąć do siebie, a przede wszystkim dał szczęscie i zadowolenie wielu osobom na pewno, bo widze wiele pochlebnym komentarzy na formach i to jest dobra opinia.
Zostaw swoją opinię o Mambo Fitness Agnieszka Rudol - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mambo Fitness Agnieszka Rudol