Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Łódź

Opinie o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

mucha 2009-09-30 14:22:43
AHE w Łodzi nie jest wzorowym pracodawcą.
nie wypłacają za nadgodziny, ma sie dni do odbioru, jeśli pracowało sie w sobotę i w niedzielę, to nie masz 100%, tylko do odbioru 8h.
nie ma premii, trzynastek, pakiet socjalny został zmniejszony, a pewnie w przyszłym roku nie będzie wcale.
nikt nie docenia osoby, ktora się angażuje w pracę, jest niedoceniana.
tes 2009-10-16 23:26:22
Nie polecam Ahe racja
koleżanka 2009-10-26 12:49:49
AHE ma teraz duże kłopoty, więc zwolniła bardzo dużo pracowników, co ciekawe było to zwolnienie z wimy pracodawcy (AHE straciła kierunek informatyka) a ludzie nie otrzymali odpraw. Niedługo będą kolejne zwolnienia, bo nie będzie zarządzania i pewnie znów sie wymigają.
Nauk. 2009-11-28 20:30:15
Ahe nie dość ,że oszukała tyle studentów to nie płaci za kilka m-ce wykładowcom i nie tylko
były pracownik 2010-05-08 14:16:33
Fatalny pracodawca, za pracę, często powyżej 8 h/dobę, kiepska płaca, pracownik ma być posłuszny, za dużo nie pytać, nie dyskutować, no i niech mu przypadkiem nie wydaje się, że z jego zdaniem ktoś się liczy! Ważny jest duży nabór (czytaj: duża kasa dla Najwyższego), a w zamian...... nic. Feudalizm. Ocenę wystawiłem mierną - bo pomimo tych przytłaczających negatywów - guru jednak coś stworzył.
pracownik administracji 2010-11-07 13:05:28
Zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami. Pracodawca sobie żarty robi z pracowników. Tyle krętactw nigdzie nie wiedziałam. Pełno spółek, tajemnic, bzdurnych tłumaczeń o premiach pakietach socjalnych i innych. Faktycznie nadgodziny to temat tabu w tej firmie, nikt nie chce się sprzeciwić a każdy ma za złe to że musi (usunięte przez moderatora) czasami od 8 do 23 i w weekendy, a dostaje tylko godziny do odbioru w zamian w proporcji 1:1... Tragedia! W dodatku jest ciągle narażony na ataki ze strony niezadowolonych studentów i ich rodziców, a jak się chce coś załatwić to jak grochem o ścianę. Masakra!
suzzi 2011-04-22 15:51:30
ciekawe kto pracuje do 23 skoro Uczelnia zamykana jest max o 20
mariola 2011-09-29 22:43:19
Firma do (usunięte przez moderatora) raz że nie płaci premi to zaczyna zwalniać i zatrudnia na u-z
pracownik kontraktowy 2012-02-13 21:29:20
Wiszą mi kasę od roku. Ściemnianie, odwlekanie, delegowanie odpowiedzialności, a kasy jak nie było tak nie ma.
lodzianin 2012-12-07 00:36:04
To co ja wiem niestety AHE do dnia dzisiejszego nie reguluje zobowaiazan za godziny ponadwymiarowe, obrony prac magisterskich i godziny zlecone z umowa cywilno prawnych, it [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. Mysle ze dlugo jeszcze albo inaczej nie ma szans by sie podniesli z kolan :(
były pracownik 2013-05-04 12:30:25
Wiem, że w AHE było kiepsko przez parę dobrych lat. Nie wiem, jak jest w przypadku wykładowców, ale pracownicy administracyjni nie zarabiają źle i dostają kasę na czas. Jako były pracownik mogę z czystym sumieniem to zapewnić. Co więcej, ludzie mają umowę o pracę. A to rzadkość w Łodzi... AHE w Łodzi ma opinię, jaką ma, ale jako pracodawca jest na prawdę w porządku.
Jest OK ! 2013-09-06 10:50:52
Witam, ja pracuję dla AHE i sobie chwalę. Wypłata zawsze na czas, z urlopami nie ma problemów, nadgodzin nie ma. Zakres obowiązków ciekawy, zespół młody i z pozytywnym nastawieniem do życia. Szefa się widuje rzadko - ma praktycznie kontakt tylko z Zarządem firmy. Więc jak szefa widujesz kilka razy w roku to narzekanie jest niewskazanie. Komu nie pasuje niech zwolni miejsce dla tych, którzy pracy faktycznie szukają. Nie ma nic gorszego niż "maruda" w firmie. Wadą tej firmy jest to, że pracownicy w większości to sami dyrektorzy/kierownicy i koordynatorzy a więc każdy ma poczucie, że jest tu od wydawania poleceń. Fizycznych - bardzo brakuje.
Pola 2013-09-11 21:42:00
Nie będę lukrować, że zarabia się w AHE miliony, ale powiem Wam, że jest tu i tak sto razy lepiej, niż w każdej innej mojej poprzedniej pracy. Mam umowę o pracę, nie zarabiam minimum socjalnego, wszędzie jest czystko i przyjemnie. Ludzie są różni w zależności od działu, u mnie akurat nie można narzekać. Polecam AHE szczególnie osobom, które nie marzą o nie wiem jakiej karierze zawodowej, ale szukają stabilnego zatrudnienia na dłużej.
Piotrek 2013-09-14 18:14:45
Nie rozpisując się zbyt bardzo, podpisuję się pod poprzednią opinią. Nie jest tak źle jak mówią.
mk 2014-06-26 14:51:59
Kończę właśnie licencjat na pedagogice. Ostatni raz promotorkę widziałam w kwietniu. Od tamtej pory nie oceniła żadnego etapu pracy, a obrona za 2 tygodnie! Na wykład nie przyjechała i nikt nie poinformował studentów o zastępstwie. Dziewczyny poprzyjeżdżały po kilkaset kilometrów, żeby pocałować klamkę. Z dydaktyków najbardziej aktywni są z przedmiotów nie związanych stricte z zawodem np. j.angielski, działania twórcze, przedsiębiorczość. Z przedmiotów z których mamy egzamin nawet 1 wykładu nie było. W sumie w semestrze są tylko 2 zjazdy okrojone do minimum na których w większości wykładowcy mają nas gdzieś, a biorą za to 460zł/mies. Miałam ogromne kłopoty by załatwić praktyki. Jak w poradni psychologiczno-pedagogicznej powiedziałam gdzie studiuję, to mnie wyśmiano i powiedziano, ze nie mam czego tam szukać.Jestem wściekła i zdegustosowana tą uczelnią. Jedyny plus to możliwość studiowania przez platformę, a dla matki dwójki dzieci jest to praktycznie jedyna możliwość, by kontynuować naukę.
kinia 2014-06-29 19:46:50
witam
jestem na 3 roku w jednym z oddziałów zamiejscowych AHE. Nie zdarzyło się nigdy, żeby któryś z wykładowców nie dojechał, nie było wykładów, itp. studiuję pedagogikę. wykładowcy solidni, pozytywnie nastawieni do studentów, pomocni. jeżeli ktoś chce coś wynieść ze szkoły, to wiedzę wyniesie.
Zamiejscowa 2014-11-27 10:41:36
Pracuję w AHE od lat, na jednym z oddziałów zamiejscowych - pracuje się dobrze, ludzie pogodni, życzliwi. Praca ciekawa, różnorodna - nie można się nudzić, szybko leci czas. Nie ma monotonii. Cały czas nowe wyzwania, zadania, pomysły - dużo się dzieje - odbieram to pozytywnie. Bez nacisku.
takaosoba 2014-12-02 13:50:58
To jak się studiuje przez platformę to właśnie tak wygląda, są zjazdy okrojone do minimum. I ta informacja jest na stronie uczelni. Że pocałowały klamkę? Każdemu może coś się wydarzyć w życiu, że nawet na jednym jedynym zjeździe może się nie pojawić. Przecież można się upewnić dzwoniąc lub zaglądając do pokoju studenta. Nie mówię, że na tej uczelni jest cudownie i idealnie. Jednak co do załatwienia niektórych spraw wystarczy użyć mózgu...
Ulcia25 2014-12-19 17:01:48
Jak ktoś szuka pracy w Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Praktyki w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi Miejsce pracy: Ł&oa...
Kaśka 2015-03-11 23:09:34
Polecam, solidny pracodawca, na wejście umowa o pracę co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach. Atmosfera bardzo dobra, praca ciekawa, sporo wyzwań i możliwości rozwoju.
Agnieszka 2015-03-31 14:10:48
W AHE od razu dostałam umowę o pracę, dlatego myślę, że jest to warty uwagi pracodawca.
PannaNIkt 2015-09-04 08:42:40
Niestety studia bardzo prymitywne no ale nie miałam wyboru ponieważ nie mieszkam w PL i zależało mi na dyplomie studiów wyższych ale co się okazało ten dyplom jest tyle warty co NIC.Na studiach niczego nie uczą, nie wymagają, wystarczy że się pokażesz gdzieś pod koniec i masz dyplom a potem z pracą wiadomo jak jest...Jak się ma dużo kasy i nie ma się co robić to można sobie postudiować a jak komuś zależy na wiedzy albo na lepszej pracy to zapomnij-stracony czas i pieniądze.Nie polecam!!
Zostaw swoją opinię o Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna