LB Firma budowlana

Olsztyn

Opinie o LB Firma budowlana

użytkownik 2010-01-26 08:09:15
Mało solidna firma zatrudnia "fachowców" z najwyższej półki. Chcesz mieć problemy po zakończeniu budowy np. swojego domu zatrudnij firmę LB z Olsztyna a na pewno nie będziesz spał spokojnie.
Gorąco N I E P O L E C A M !!!
xxx 2010-09-21 21:45:09
kopią dziury i nic sobie z tego nie robia ludzie w nie wpadają..... :/:/ to nic ze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma przez te dziury lecieć ale do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka robota....!!!!!!Jonkowo jest rozkopane sram do wiadra a LB udaje ze robi kanalize...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BAGNOOOOOO
358 2011-04-13 13:39:17
co kierownik to inna stawka na godzine lipna firma nie polecam
julkot 2012-01-13 02:02:15
To prawda, najpierw dobre samochody i dom dla prezesa kosztem usługodawców, pracowników firmy oraz dostawców towarów, a na koniec działalności ogłasza się upadek firmy, dziwne że komornicy nie maja z czego ściągnąć zadłużenia takie przekręty mogą być tylko chyba u nas w Polsce. Gdzie te wspaniałe prawo co chroni pracownika przed takimi oszustami.
2013-09-07 23:07:51
LB firma prosperuje jako w likwidacji ale zlikwidować to jej nie mogą jakoś raz na zawsze, tylko właściciel śmieje się z tych których oszukał na grubą kasę i zakłada z rodzinką kolejne firmy, za coś takiego dożywotnio roboty w kamieniołomach.
rt 2016-05-16 19:19:06
@vnmj no nikt sie nie wypoiwadja bo pewnie wszystko jest w porzadku poza tym od dawna nie bylo ofert
Zostaw swoją opinię o LB Firma budowlana - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LB Firma budowlana