BJV

Rzeszów

Opinie o BJV

anonim 2011-11-03 11:40:47
Jestem byłym pracownikiem i nie polecam zakupu drewna u tego [usunięte przez moderatora]Niby mierzy w miarce ale zostawia 2 rzedy, jak robi dla klienta ,wiec zamiast 1mp. gosc ma 0,8mp.oszust ....praca na czarno i jeszcze nie chce płacic ,
anonim 2011-11-03 11:44:07
anonim - 2011-11-03 11:40:47

Jestem byłym pracownikiem i nie polecam zakupu drewna [usunięte przez moderatora] Niby mierzy w miarce ale zostawia 2 rzedy, jak robi dla klienta ,wiec zamiast 1mp. gosc ma 0,8mp.[usunięte przez moderatora]....praca na czarno i jeszcze nie chce płacic ,

[usunięte przez moderatora] BJV,nie polecam pracy u Niego
xxx 2012-10-23 19:10:32
wszyscy pracownicy traktowani są jak złodzieje, a na koniec kończy się brakiem wypłaty albo sprawą w sadzie o kradzież - zero umowy, przestrzegania czasu pracy a jak przychodzi do płacenia to robią problemy i uciekają drugą bramą - niejednego już tak wykiwali- ogłoszenia o pracę długo nie znikają , pomimo bezrobocia.
Ale przecież trzeba oszukiwać aby nakarmić [usunięte przez moderatora]
pracownik kostka 2014-08-27 10:03:45
Pan Janusz nie wypłaca pieniędzy za pracę, tłumacząc sie że nie otrzymał pieniędzy i tak cały czas, kłamca i oszust, Nie polecam pracy w tej firmiei brania jakichkolwiek zleceń.
brukarz 2014-11-13 10:00:04
witam pracowałem w tej firmie i nikomu nie polecam nie ma stałej ekipy do róznych prac pieniadze nie są wypłacane tylko zaliczki duzo by mówic poprostu nie polecam
mami 2016-04-22 11:09:04
Słuchaj moze faktycznie, za coś tam nie otrzymał pieniedzy od klientów i nie ma z czego zaplacic ale to nie powinno byc usprawiedliwien na wypłatach dla pracowników.
Zostaw swoją opinię o BJV - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BJV