Opinie o Medicus Clinic (Medicus Sp. Z O.O.) w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Medicus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Medicus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicus Sp. z o.o. w Wrocław

user66627272 Nowy wpis

Sama praca na recepcji nie byłaby zła. Dziewczyny z zespołu bardzo miłe i pomocne. Gdy faktycznie jesteś w potrzebie to pomogą bez zająknięcia. Wiele do życzenia ma cała reszta. Zarobki jak na taki wysiłek marne, a nawet tragincze. Z każdej strony, od osób, które mają nad recepcja jakaś władze, same negatywne komentarze, to źle zrobiłaś tamto mogłaś zrobić lepiej itd. ZERO miłych słów odnośnie tego ile z siebie dajesz. Nie można również wyglądać tak jak się komu podoba. Ciągły stres żeby zrobić wszystko jak najlepiej, a i tak to na ciebie spływają wszystkie żale i smutki. Kierownic recepcji totalnie nie profesjonalny i brak jakiejkolwiek empatii wobec swojego zespołu

nata Nowy wpis
@user66627272

A jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Będę wdzięczna za informacje

Administrator Nowy wpis

Firma Medicus Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko trener wewnętrzny. Warto składać swoje CV?

Szukająca pracy

Cześć. Widzę, że często pojawia się ogłoszenie o pracy na rejestracji medycznej. Takiej pracy szukam, ale skąd taka rotacja? Czy pracodawca/przełożony źle traktuje pracownika? Pomijam umowę zlecenie, wolałabym UoP, ale możliwe, że wrócę na studia i wtedy i tak zrezygnowałabym z pracy.

User1234 Nowy wpis
@Szukająca pracy

Tak toksycznej atmosfery jak w pracy na recepcji tam nie spotkasz. Nie polecam. Naprawdę nie warto psuć sobie zdrowia dla takiej pracy. Codziennie stres i okropna atmosfera. Zero tem workingu, bardziej plotki i obgadywanie za plecami przez dorosłe kobiety

Anastasiia

Byłam u dermatologa (pani Cygan) , dostałam leki które bardzo pogorszyli stan mojej skury i nawet skury glowy(gdzie nie było problemu). Nie zostałam poinformowana o rzadnych skutkach ubocznych. Kontaktowałam się wieliokrotnie z kliniką żeby poradić z lekarzem. Oni obeciali kontakt, krórego nie było. (usunięte przez administratora) się niezaopiekowana . Praca z klientem 2/10. Nawet nie odzwonili do mnie ani razu. Oraz panie w recepcji są nie kompetentne. Klinika wygląda pięknie i to koniec.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Medicus Sp. z o.o. na stanowisko Fizjoterapeuta? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Jolanta

Jak często na recepcję tutaj szukają? Ogłoszenie jest i się zastanawiam nad powodem rotacji. Widzę, że umowa zlecenie jest.. Czy po dłuższym stażu jest szansa na przejście na uop?

@Jolanta

Raczej wciskają zlecenie i nie spodziewałam się UOP. Jak masz możliwość poszukaj pracy w innej przychodni bo tutaj jak widać ciągle osoby rezygnują, ale po powodzie to szkoda wspominać.

Zosia

Ile jest etapów rekrutacji na stanowisko Opiekun pacjenta? Chodzi o rozmowy w związku z niedosłuchem. Jak oceniacie prace na tym stanowisku ile za godzinę?

Witam, Jestem mamą 2-letiego chłopca, który ciągle choruje i ma problem z uszami. W dniu wczorajszym wróciliśmy ze szpitala, Pan doktor (usunięte przez administratora) Kusiński pomimo prośby odmówił przyjęcia mojego syna na cito. Tak zachowuje się lekarz z powołania? czy tylko ten nastawiony na kasę? Jestem rozczarowana postawą lekarza, zwłaszcza ,że synek był u Pana doktora na kilkunastu wizytach. Nie zostawię tak tej sprawy, a za takie usługi dziękuję. Poz, mama 2- latka.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Medicus Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Obecny pracownik

Ostatni dzień miesiąca.

@Obecny pracownik

Dzięki za info. Często w firmach płacą 10 tego i pewnie stąd pytanie. A jak już mowa o zarobkach to powiesz jaka jest obecnie stawka? Dobra czy mogłoby być lepiej?

zawsze może być lepiej.

Alicja
@pracownik

Może i może ale czy jest? Wiesz jak w okolicach na ich tle wypadają?

Jarosław

Ostrzegam wszystkich przed zakupem procesorów dźwięku Cochlear! Zapłaciliśmy prawie 40 tys zł za nowy procesor dźwięku z 3 letnią gwarancją. Mój Tata który go użytkował zmarł po roku od chwili zakupy i teraz przy odsprzedaży dla nowego nabywcy nie może być zachowana ciągłość gwarancji! Sprawa zostanie nagłośniona wszędzie, gdzie tylko możliwe. Więcej informacji wkrótce na forum kropka niepełnosprawni kropka pl

@Jarosław

To gwarancja była na sprzęt czy właściciela? Bo jak na sprzęt to oczywiste jest że będzie nadal obowiązywać. Zgłoś sprawę do Rzecznika Spaw Konsumenta. Ja bym tak zrobił.

Jarosław
@Bogdan

Była imienna, ale to nie zmienia faktu, że w takim przypadku można zrobić cesję ( przeniesienie praw ). Nie wyobrażam sobie sytuacji, aby płacąc 40 tys zł nie byłoby gwarancji imiennej chociażby w razie zagubieniu takiego urządzenia. Rozumiem też sytuację, kiedy urządzenie jest refundowane i ktoś chce sprzedać takie urządzenie, ale my sami zapłaciliśmy! Tak czy inaczej sprawa trafiła do odpowiednich instytucji i prawnika.

max

Proszę Państwa w tej firmie panuje mobbing psychiczny !!! . Strzeżcie się !!!

długoletni pracownik
@max

a słonie są różowe i latają....

ex
@długoletni pracownik

też coś bierzesz "na wzmocnienie" jak cała kadra zarządzająca, że różowe słonie widujesz?

Alicja
@max

Mobbing to bardzo poważne zarzuty wobec firmy MEDICUS Aparatura i Instrumenty Medyczne. Przypomnę, że polega na długotrwałym poniżaniu, zastraszaniu i upokarzaniu osób w miejscu pracy. Czy takie sytuacje miały tam miejsce, możecie podać przykłady?

ex
@Alicja

oczywiście, w historii tej firmy zdaje się że nawet sprawa mobbingu trafiła do sądu

@ex

Nadal pracujesz w firmie i możesz napisać jak obecnie wygląda atmosfera i relacje ze współpracownikami i przełożonymi? Może wyjście integracyjne mogłoby zgrać osoby zatrudnione, żeby stosunki były bardziej koleżeńskie.

@ex

Co za brednie - nigdy nie było żadnej sprawy w sądzie. Ba! nie było zgłoszenia mobbingu.

Serwis366
@ex

Piszesz jakbyś pracował tam dalej. Bezpodstawne oceniasz lepszych gdyż jesteś słabszy. Ważne by nie obrażać i nie kłamać.

@pracownik

mylisz się kimkolwiek jesteś, była i została wygrana przez poszkodowanego !!!

@pracownik

Może tego nie, ale za niewypłacanie pensji i owszem! Sprawdzone!

Jolanta

O proszę, czyli kiedyś nie było i potwierdzasz, że po dwóch latach wciąż sąd nie ingerował. Pensji często Ci nie wypłacali czy parę razy się tylko zdarzyło?

Marek M

Potwierdzam

Wanda
@Marek M

A jaką Ty miałeś sytuację i doświadczenia z ta firmą? Od dawna nie pracujesz? A chociaż pensja była dobra?

XD

Najgorszy proces rekrutacji w jakim brałem udział. Ciągnąć człowieka 400KM w jedną stronę na rozmowę kwalifikacyjną tylko po to ,żeby 5 min porozmawiać o (usunięte przez administratora)z CV co większość firm robi przez telefon albo online to jakiś srogi dramat. Brak szacunku dla czasu i pieniędzy innych osób. W przeciwieństwie do licznych firm z branży brak zwrotu za dojazd mimo ,że miejscem pracy miało być inne województwo niż miejsce w którym prowadzono rozmowę kwalifikacyjną. Po rozmowie dowiaduje się ,że jeżeli firma sie na mnie zdecyduje na kolejny etap będzie trzeba na swój koszt dojechać 550KM. Szczerze srogi dramat tym bardziej ,że w zamian nie udzielają żadnych informacji o wynagrodzeniu... domyślam się jakie jest .... niskie XD.

@XD

To podziwiam cie że tyle kilometrów jechałeś na rozmowę bez żadnej gwarancji o przyjęciu i bez info o zarobkach. Będziesz brał udział w drugim etapie? A jak przejdziesz to docelowo przeprowadzisz się w tamten region? Skąd w ogóle pomysł, żeby szukać pracy tak daleko?

PRAWDA

Wymagania?! Za takie zarobki ( zgadnijcie jakie ? - kto kumaty ten wie ) i jeszcze na dodatek na zlecenie? Ludzie , zastanówcie się zanim złożycie tam CV, bo naprawdę nie warto a i atmosfera pozostawia wiele do życzenia. Jak nie wierzycie, przekonajcie się sami.

Osoba, która rekrutuje do punktu pomiaru temperatury nie okazała za grosz szacunku ani kultury osobistej. Ta osoba jest agresywna. "Pokrzywianie się", wytrzeszczanie oczu, podnoszenie głosu a wręcz krzyczenie przy innych osobach znajdujących się w klinice do Zleceniobiorcy jest niedopuszczalnym zachowaniem jednakże jak widać ma ona przyzwolenie na takie traktowanie drugiego człowieka. Ta osoba dzwoniąc i zapraszając na rozmowę nie potrafi się przedstawić z imienia i nazwiska, więc kandydat udający się na rozmowę nie wie na kogo ma się powołać. Ja miałam taką sytuację i nie tylko, z tego co zauważyłam osoby przychodzące na rozmowy nie wiedziały jak nazywa się osoba, która będzie ich rekrutować. Nic nie da sobie nic powiedzieć, jest apodyktyczna, na zadane jej pytanie odpowiada "co"? zamiast słucham. Rozłączyła się podczas rozmowy telefonicznej , nie potrafi przyjąć racji Zleceniobiorcy. Na maila odnośnie przysługujących praw Zleceniobiorcy i przedstawienia własnego zdania, nie odpisała tylko wręczyła wypowiedzenie. Wydziera się zamiast grzecznie powiedzieć o co jej chodzi. W tej firmie nie można mieć swojego zdania i przedstawić swoich racji bo od razu wręczają wypowiedzenie. Prawda jest jednak taka, że ciągła rotacja o czymś świadczy. Szczerze nie polecam. Mi nie okazano żadnego szacunku, wręcz przeciwnie, pokazano, że ma się Zleceniobiorcę za nic. Zastanówcie się zanim podejmiecie zatrudnienie w tej klinice. Nie warto zaprzątać sobie nimi głowy. Są inne firmy, które mają szacunek do ludzi.

@Gość

Skoro z tego co wiesz w firmie tej panuje duża rotacja to mnie w tym momencie zastanawia jedno. Jak to jest, że pracodawca ten nie potrafi albo nie chce zatrzymać u siebie pracownika na dłużej? Może po prostu firma jest tam wymagająca, że mało który pracownik jest w stanie te wymagania spełnić? Napisz mi proszę bo Twój wpis bardzo mnie zainteresował.

Odp.
@Bogdan

To może lepiej zadać to pytanie do Pana Prezesa Firmy?

xx
@Bogdan

Duża rotacja wynika z faktu, że pracownik nie jest traktowany z szacunkiem i doceniany za swoją pracę. Brak motywacyjnego systemu, obecnie jedyne co mają do zaoferowania nowemu pracownikowi to umowa na zlecenie, bez perspektyw otrzymania umowy na stabilnych warunkach. W związku z tym bardzo często pracownicy nie traktują tej firmy jako pracę stałą, tylko "na chwilę" - aż nie trafi im się lepsza oferta pracy. Niestety, czasy są takie że każdy z nas potrzebuje stabilizacji w życiu, a firma Medicus nie do końca jest skora do zapewniania jej swoim pracownikom. A odnoście oczekiwań pracodawcy, to nie wiadomo co będzie wymagane następnego dnia, ani od czego będzie zależeć aprobata bądź jej brak ze strony kierownictwa (najczęściej zależy od nastroju). Ilość obowiązków ciągle rośnie, a brakuje bodźców mobilizujących do działania.

wxd
@xx

@Były pracownik ale co to znaczy , że w firmie pracownicy są tylko na umowę zlecenie, nie ma umów o pracę?, słyszałem, że tak niektórzy pracownicy długo pracują i są zadowoleni, a na jakim Ty stanowisku pracowałeś/aś?

Karol

Naprawdę jest niska kultura osobista w firmie ?

Kordian

Podpowie mi ktoś czy warto teraz aplikować? Jaka atmosfera w firmie?

Jo

Dział wsparcia sprzedaży to tragedia.

Czy w firmie prowadzone są szkolenia co jakis czas czy raczej trzeba samemu się szkolić ?

Jw

Czy ktoś może napisać coś na temat pracy inżyniera serwisu, czemu ogłoszenia na to stanowisko pojawia się dość często, ze względu na rotację pracowników czy może sieć serwisowa rozbudowała się do kilkudziesięciu osób. Jak wygląda praca na tym stanowisku, czy wyjazdy są sporadyczne czy może jest to chleb powszedni, jaki jest obszar działania serwisanta.

Serwis366@gmail.com

Polecam pracę w tej firmie. Dla mnie to był dobry start w realia tych czasów. Profesjonaliści w każdym calu. A, złe opinie może pisać każdy kto sobie nie radzi w życiu.

@Serwis366@gmail.com

Fajnie, ze polecasz zatrudnienie, ale przydało by się więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia. Piszesz o dobrym starcie. Masz na myśli, że możesz brać udział w szkoleniach i się rozwijać?

Mari
@Bogdan

Szkolenia owszem są. Chociaż to polska spółka to ma wyłączne przedstawicielstwa dużych firm z całego świata. Nowe metody zarządzania oraz działania mogą są naprawdę potrzebne w tej fiirmie kładą na to duży nacisk. Jest wszystko co potrzeba by się rozwijać i planować przyszłość. Zaufały tę firmie wielkie koncerny czyli warto.

Można się wiele nauczyć i faktycznie można powiedzieć ze to była szkoła życia. Natomiast wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanych obowiązków. Przy obowiązkach które były na moim stanowisku to była śmieszna kwota... niejasne zasady od początku, ciagle wodzenie za nos i jakieś dziwne gierki ze strony przełożonego. Jeśli ktoś nie ma własnego zdania to polecam, a jeśli większe ambicje to lepiej znaleźć prace, gdzie będzie się szanowanym i docenianym za wkład w prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicus Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Medicus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medicus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Medicus Sp. z o.o.