Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c.

PW Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ostatnie komentarze, które się tutaj pojawiły, zostały dodane praktycznie dwa lata temu. Czy od tamtej pory się coś zmieniło? Chciałbym się zatrudnić do tej hurtowni. W tej firmie jest możliwość awansu na wyższe stanowiska? Czy firma regularnie daje podwyżki? A wynagrodzenie składa się również z premii, a nie tylko z podstawy? Rozjaśnijcie, czy coś w tej kwestii się zmieniło. ;p

Jak w Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Nowy wpis

W tej firmie nie ma możliwości na żaden awans o podwyżkach i premiach też można zapomnieć.Nie polecam tej firmy.

Klient- opinia w 100 % negatyw

Brak zainteresowania klientem. Nie sumienni.Zbywaja z zamówieniem z dnia na dzień. A w końcu dochodzi do tego że takiego zamówienia nie było. Paranoja. Jak wam się nie chce pracować to zróbcie miejsce dla innych. W 100 % nie polecam tej hurtowni

@Klient- opinia w 100 % negatyw

Próbowaliśmy ustalić z Panem telefonicznie o jakie zamówienie chodzi, bo nie istnieje u nas zlecenie o podanych danych i niestety nie mogliśmy tego ustalić. Klient też nie ma potwierdzenia zamówienia i prosiliśmy o kontakt osobisty w celu szybkiego załatwienia sprawy. W dniu wczorajszy nasz pracownik ponownie próbował skontaktować się z klientem, ale nie odbierał telefonu.

Janek Nowy wpis
@Klient- opinia w 100 % negatyw

Dołączam się do wypowiedzi. Jakiś czas temu zamawiałem tam płyty i realizacja małego zamówienia trwała 2 tygodnie. Do tego musiałem cały czas przypominać o swoim zamówieniu i gdy opłaciłem je z góry to o dziwo przywieźli je dzień przed wyznaczonym po raz kolejny terminem. Jeżeli chodzi o jakość zamówienia nie mam zastrzeżeń natomiast obsługa strasznie kuleje.

Irka

@Nie polecam czyli kompletnie żadnych plusów?

Czy po rozmowie w Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Nie polecam

Pracowałem w HMM kilka miesięcy trzy lata temu. I widzę że nic się nie zmieniło. (usunięte przez administratora)zapomnijcie o socjalu jeżeli ktoś by myślał że jakiś mają.

Grzegorz

@NN O co dokładniej chodzi? Wynikały jakieś niedogodności przeszkadzające innym pracownikom? Rozwiń swoją wypowiedź :)

NN

Właściciel Marek BARDZO ALE TO BARDZO PODATNY NA WPŁYW SZCZEGÓLNIE NA JEDNEGO PRACOWNIKA z oddziału Malborskiego. Podejmuje nie uzasadnione decyzję z zgodnie z oczekiwaniami wspomnianego pracownika. Przez taki obrót spraw nie polecam współpracy z tą firmą...

Orson

Jesli chodzi o produkcje w HMM to nic innego jak tylko oranie w brudzie i halasie. Pracuje sie dojechanym sprzetem( szlifierki klejone tasmami,naprawiane wlasnorecznie przez pracownikow. Gdzie bhp?)pistolety lakiernicze nie wymieniane grubymi miesiacami( skladane z kilku) jak twierdzi ciezko mi to pisac ale "szef tej Firmy" Marek go to nie obchodzi on chce swoje metry. Kabiny lakiernicze na wykaczeniu( pozapychane wyciagi, halasujace wentylatory). Malo ze ludzie pracuja tam po 10 h to jeszcze lakiernicy musza siedziec tak dlugo az bedzie wylakierowana ostatnia formatka, zdazalo sie 12h+ dziennie(oczyeiscie bez platnych nagdodzin) zero kupowania pracownikom ubioru roboczego o wodzie latem ktora sie nalezy juz nie wspomne. Odpady lakiernicze typu zuzyte puszki,kubki itp. Wywozone sa na zwykle wysypisko smieci bez jakiej kolwiek utylyzacji. Pozdrowienia i powodzenia dla HMM Grudziadz.

@Orson

@Orson Dziękuję Ci za wyczerpującą wypowiedź. A jak jest od strony warunków zatrudnienia w Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c.? Co oferuje ten pracodawca? Umowa o pracę czy zlecenie? Jakie wynagrodzenie? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

NIE

Witam, ludzie naprawde dajcie sobie spokoj z praca w HMM Grudziadz ( jesli ktos rozmysla) nie dajcie sie przekupic (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

Cezary

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Może nie jest wszystko idealne ale czy gdzieś tak jest? Wątpię.

BylyPracownikHmmGdansk

Dzien dobry, Piszę rzetelną, niekłamliwą opinię o pracy w HMM Gdańsk. Swój wywód zacznę od warunków pracy. Gdybym miał ocenić od 1 do 10 dałbym 0. Dlaczego? Już tłumaczę. Mianowicie warunki pracy to dno. W zimę w biurze jest kilka kresek powyżej zera, trzeba siedzieć w kurtce, brakuje konkretnego ogrzewania. Druga sprawa to czystość biura.. poniżej krytyki.(usunięte przez administratora) człowiek brzydzi się czegokolwiek dotknąć. O łazience muszę wspomnieć by uprzedzić przyszłych pracowników- tragedia. Temperatura zimą poniżej zera, (usunięte przez administratora) Warunki pracy straszne, krzesła połamane, w przypadku prośby o zmianę usłyszałem: "tam stoi troche lepsze, popsute, napraw sobie to bedziesz miał dobre". Następna sprawa to niedziałający sprzęt. Popsuta drukarka i mulasty komputer nie przyczyniają się do sprawnego funkcjonowania stanowiska oraz umiejętnej i sprawnej pracy. Nie był bym sobą gdybym nie ocenił ludzi pracujących tam od lat. Kierownik- w porządku gość, więcej go nie ma niż jest, nie mam mu nic do zarzucenia poza tym, że jego funkcję przejęła (usunięte przez administratora) opiszę w kilku słowach- sympatyczny facet, można z nim porozmawiać, dowiedzieć się czegoś i pożartować. Chciałem poruszyć bardziej kwestię pracy z (usunięte przez administratora), z którym miałem "przyjemność" pracować i przechodzić pod jego okiem szkolenie. Sfrustrowany nałożonym ogromem pracy zachowuje się nieodpowiednio wobec klientów i kolegów z pracy. Gdy potocznie mówiąc coś mu nie idzie, zapomni o czymś bądź popełni błąd, próbuje zrzucić go na współpracowników. Szczególnie nieodpowiednim zachowaniem u tego Pana jest obgadywanie kogoś, kogo akurat nie ma w pobliżu. Czasami pytając o daną czynność nie chce mu się wyjaśnić problemu i rzuca tekstem typu- "sam powinieneś to wiedzieć", "domyśl się", "nie mam czasu", "(usunięte przez administratora)", et cetĕra. Poza rzucaniem słownym mięsem potrafi też rzucić przedmiotem, który akurat ma pod ręką. Uważam, że w trakcie szkolenia każdy ma prawo zadać pytanie, chociażby po to, żeby nie narazić firmy na niepotrzebne straty finansowe wynikające z niewiedzy. Jak wszędzie trafiają się osoby wyrozumiałe, sympatyczne ale ich aparycja nie przeważy osób zawistnych, nerwowych, chamskich, utrzymujących presję psychiczną nad osobami podległymi. Pamiętajcie Państwo na przyszłość, firmę tworzą osoby pracujące w niej poprzez profesjonalne podejście do klienta, szacunek do współpracowników, dbające o jakość usług. Wizerunkiem biura kreuje się nastawienie potencjalnych interesantów na zyski firmy. Pierwsze wrażenie jest ważnym elementem dla konsumenta, jednak gdy zwracają oni uwagę na temperaturę w której muszą załatwiać sprawy, brakiem czegokolwiek ciepłego do picia, bądź kulturę obsługi to nie świadczy dobrze o oferowanych usługach. Przejdę do umowy z tą firmą(usunięte przez administratora)nikt się tym nie interesuje, pomimo zapytań nie jest z tym nic robione. Nadgodziny zdarzają się często, są płatne tak samo jak każda godzina normowanego czasu pracy. Jednak czy chce się zostawać w tych warunkach po godzinach? Zdecydowanie nie, zwłaszcza, że po całym dniu pracy człowiek jest przemarznięty do kości. Moja opinia jest obiektywna, wszystkie fakty zostały opisane zgodnie z rzeczywistością. Zdecydowanie przestrzegam przed pracą w tej firmie. Może z czasem się coś zmieni i pójdzie to w dobrą stronę. 11.02.2019 r.

anon

Nie polecam zdecydowanie, no chyba ze ktoś nie ma problem z praca w warunkach jakie ta firma oferuje. Kasa może i jest przyzwoita, na obróbce pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie i najniższa, aczkolwiek potem już bodajże te 13 na rękę i umowa o prace, a jest tez możliwość pogadania z szefem o podwyżce. Praca po 10h, soboty po 5 - tylko przez ta ilość godzin idzie wyrobić całkiem fajna pensje. A wracając do warunków - (usunięte przez administratora) kila i mogiła. Wszędzie bałagan, o stroju roboczym można zapomnieć, wszystko we własnym zakresie. Brak nawet, za przeproszeniem, (usunięte przez administratora) apteczki na zakładzie. Ujrzeć papier w toalecie to powód do świętowania... Winda do przewożenia towarów działa jak chce, a to jedna z głównych sil napędowych tej firmy (bowiem obróbka znajduje się na drugim pietrze, a czymś towar trzeba tam zawieźć i gotowy - zwieźć z powrotem do magazynu). Ogólnie rzecz biorąc - szefowi zależy tylko na tym, by szły zamówienia, a żeby dal coś od siebie - zapomnij. Żeby w ogóle dostać sama umowę to chyba trzeba by za szefem ganiać, bo niezbyt mu się do tego spieszyło, co zresztą nie było tylko w moim przypadku, a tez w przypadku innych pracowników, z którymi miałem kontakt. Jedyny plus, że po zwolnieniu się po tych paru dniach pracy, bez problemu wypłacił pieniądze.

@anon

Napisałeś o problemie z podpisaniem umowy związanej z pracą w Hurtowni Materiałów Meblowych Hmm z Grudziądza. Jednak po tym, jak poprosiłeś ową umowę podpisałeś. Powiesz więc, czy można liczyć tam na podpisanie umowy o pracę, czy w grę wchodzi ta o zlecenie?

Aldona

Nie wiem jak praca w tej firmie ale sądządz po obsłudze klienta to musi być kiepsko , zamówiłam 4 płyty meblowe z tego przyszły dwie , jedna kolor druga biała , cięcie kolorowej fatalne pocieta owszem dobrze wymiarowo ale każdy kawałek podrapany lub porysowany , a na moje pytanie czy biała dojedzie i czy wogóle będzie to pani ekspedientka powiedziała że dowie sie jutro a jak nie to mama dobrać od innnego producenta , a przecież każdy producent ma płyty w innnej strukturze i tylko zbliżonym kolorze. Nie polecam choć to jedyna hurtownia z płytami mebłowymi , obsługa do kitu , zero kultury , zero dbałości o klienta a przecież nie chce za darmo , płace ile żądaja a w zamian domagam sie dobrego jakościowo produktu i profesjonalizmu od obsługi bo przecież od tego jest .

HMM
@Aldona

Dzień dobry Pani Aldono, bardzo nam przykro, iż wystąpiły problemy podczas realizacji Pani zamówienia. Jednak proszę zwrócić uwagę , że porysowane elementy zostały od razu zareklamowane oraz otrzymała Pani zwrot pieniędzy za uszkodzony towar. Przyznajemy, że płyta waniliowa (a nie biała jak wspominano w komentarzu) nie dojechała z przyczyn niezależnych, które nie leżały po stronie naszej firmy. Sprzedawca poinformował Panią, że towar - jak się okazało w stanie niekompletnym - został dostarczony do nas w piątek, w godzinach popołudniowych. W sobotę złożyła Pani wizytę w naszym biurze w celu odebrania zamówienia, a tego dnia hurtownie, w których się zaopatrujemy, niestety nie pracują. Z tego powodu nie byliśmy w stanie od razu uzupełnić brakującego towaru i obiecaliśmy szczegółową informację w poniedziałek. Po wycofaniu przez Panią powyższego zamówienia, złożyła Pani nowe zamówienie, które zostało zrealizowane bez żadnych zastrzeżeń w ustalonym terminie. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, by podobne problemy nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiam

Alicja

Od pewnego czasu brak jest informacji i opinii pracowników na temat firmy Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c. Czym ta sytuacja jest podyktowana? Może ktoś z użytkowników zainteresowanych tym wątkiem przedstawiłby aktualną sytuację firmy?

Alicja

@xxx, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy. Uargumentuj swoją wypowiedź. Na jakim stanowisku byłeś zatrudniony? Należy pamiętać, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska.

hard mi'

w sumie to zainteresowana jestem u was pracą jako lakiernik meblowy, na mieście kraża legendy o tym że sporo jak na Grudziądz płacicie, ciekawe czy to prawda

marek

Zobaczymy, w przyszłym tygodniu puszczam pierwsze zamówienie.

ggg27

jakość nie bardzo nie polecam

xxx

totalna porażka pracować tam

kuba

Slaba obsluga, zanim sie doczeka na obsluzenie, mozna sobie isc do innego sklepu bo w HMM trwa to WIEKI!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c. - Grudziądz

• Jak się pracuje w Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hmm Hurtownia Materiałów Meblowych s.c.