Ceramika tubądzin

Tubądzin

Opinie o Ceramika tubądzin

anonim 2011-01-06 22:19
Firma ok , płace chyba jak wszędzie od minimum socjalnego do ???
Pracownicy w większości zaangażowani i solidni . Pracuję w CTjuż kilka lat i mogę potwierdzić że to solidny pracodawca.
ciał 2014-04-12 12:48
Podobno już niedługo zasili wasze szeregi rządzących superman z Cersanitu. Wyrazy współczucia. Mam tylko jedną radę nigdy i nigdzie nie ufać temu Panu.
operator 2016-01-02 20:13
Witam!
Ile zarabia w Tubądzinie operator linii produkcyjnej?
nono 2016-04-11 01:34
Firma jak najbardziej godna polecenia tak dla pracownika jak i dla klijenta. Zdrowe podejście do pracownika, uczciwe zarobki produkt wysokiej klasy. Jeżeli chodzi o polskie firmy to ciężko taką znaleźć.
Zarobki uzależnione od stanowiska, umiejętności i stażu pracy.
Up 2016-04-11 20:52
Jeżeli jesteś odporny na wulgaryzmy, wrzaski, poniżanie to jest miejsce w Ozorkowie. Tak komunikuje się dyrektor z pracownikami. Po kilku latach sam poprosisz o rozwiązanie umowy o pracę i będziesz bardzo szczęśliwy.
Up 2016-04-29 21:31
Tak traktowani są pracownicy w fabryce w Ozorkowie gdzie produkują płytki.
up 2016-05-21 20:49
Własciciel nie rozmawia z robotnikami i pracownikami niższego szczebla. Rozmawia z dyrektorami, a oni przedstawiają mu swoją rzeczywistość.
dk 2016-06-08 01:43
jeśli chodzi o rejon łódzki jest raczej ok. po dojściu zarządu z rov..e niestety ciśnienia coraz większe. jak w każdej firmie część przydupasów a cześć normalnych.przydupasy dość szybko osiągają awanse - choć też nie jest regułą.
dk 2016-06-08 01:44
Kiedyś tam byłem. 2016-06-09 06:29
Zarobki uzależnione od stażu pracy? Nigdy. Jak już zaczniesz dla nich pracować to mają cię gdzieś. Nie szanują pracowników. Tam rządzi liga kolesiów. Jeżeli do nich nie należysz jesteś nikim.
Tree 2016-10-18 22:44
No jak to nigdy, właśnie jest tak jak mówię, wydaje mi się, że warto byłoby o tym pomyśleć trochę wcześniej, a nie wyskakiwać z tym tak nagle, przecież jest inaczej
Zawiedziony 2016-11-11 18:46
Baju, baju będziesz w raju. Należysz do "Ligii Kolesiów" i dlatego tak piszesz.
nieno 2016-12-20 12:21
Chyba cię pogięło.
... 2017-02-20 08:31
CT III zakład, który miał ładne zapowiedzi i to wszystko co można powiedzieć...
Ja 2017-02-28 09:51
Koniecznie sprawdzać pracowników alkomatem. I koniecznie sprawdzać torby bo pracownika klei się wszystko do rąk.
zainteresowany 2017-03-01 18:59
Witam Wszystkich
Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciel Handlowy:
-Jaka podstawa netto?
-Jaka max premia (miesięczna, dwumiesięczna, kwartalna)?
-Jakie plany sprzedażowe?
-Ile wizyt dziennie?
-Jaka atmosfera w firmie?
-Jaka flota?

Z góry pięknie dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
edek 2017-03-06 22:16
a zna ktoś zarobki na stanowisku specjalisty ds. analiz finansowych?
prośba o informację
Ciekawa 2017-04-22 07:58
Witam. Powiedzcie coś na temat pracy PH ... Jakich warunków mogę się spodziewać?
Zostaw swoją opinię o Ceramika tubądzin - Tubądzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ceramika tubądzin