Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk w Żyrardów

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Lento.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Witam. Jestem studentka czwartego rokuj. Jest możliwość odbycia stażu 20–30godzin tygodniowo? Odbywał kiedyś ktoś staż albo był aplikantem? Zastanawiam się jakie jest podejście do takich ludzi? Zależy mi na szacunku i na tym aby się czegoś nauczyć i wynieść ze stażu. Uczą chętnie takie osoby?

Agnieszka Nowy wpis

Dzień Dobry, ja gorąco polecam panią Adwokat Edytę Romaniuk, w roku 2018 poprowadziła moją sprawę rozwodową. Pomimo mojego stresu jaki wtedy przeżywałam, ona ze spokojem poprowadziła mnie przez cały proces przygotowania się do rozprawy. Wynegocjowała dla mnie bardzo dobre warunki szczególnie dotyczące opieki nad dzieckiem. Jeszcze raz za to dziękuję:-)

Halina M Nowy wpis

Pani mecenas to profesjonalna i rzetelna osoba z wysoką kulturą osobistą i super podejściem do człowieka. Jest życzliwa , konkretna i zaangażowana w to czego się podejmuje. Polecam.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Joanna

Pani Mecenas zajmuje się moimi sprawami od lat, nigdy mnie nie zawiodła , zawsze doprowadziła sprawę do końca z sukcesem. Polecam z całym przekonaniem .

Anna Miszczak

Polecam współpracę z Mecenas Edytą Romaniuk, to rzetelny i profesjonalny prawnik, z indywidualnym i nieszablonowym podejściem do każdej sprawy. Gorąco polecam i bardzo dziękuję.

Agnieszka Antos

Polecam współpracę z mecenas Edytą Romaniuk. Pełen profesjonalizm, rzetelna , kompetentna osoba z bardzo dużą wiedzą prawniczą. Indywidualnie podchodzi do każdej sprawy. Wszystkie sprawy wygrane a było ich kilka.Nigdy się nie zawiodłam na Pani Mecenas .Gorąco polecam i dziękuję

hanna

profesjonalizm i klasa. Sprawa poprowadzona doskonale. Pani Mecenas na bieżąco informowała mnie o wszystkich szczegółach sprawy. Zapoznawala mnie z aktami opiniami i przez cały czas panowała nad sytuacją doprowadzając do skazania sąsiada narkomania i łobuz który mnie nekał. Dzięki Pani Mecenas odzyskalam spokój i poczucie bezpieczeństwa. Hanna Susla

Emilia

Kancelaria Adwokacka świadczy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych. Firma działa w zakresie prawa karnego i rodzinnego. Największymi atutami kancelarii są rzetelność, fachowość i szybkość w działaniu. Chętnie dowiem się od pracownika, jakie wymagania trzeba spełniać aby pracować w tym miejscu?

Wojtek

Czy kancelaria adwokacka mimo pandemii zapewnia staże ?

Okradziony w biały dzień

musi być dobra jeżeli mafia warszawska z jej usług korzysta.

Ana
@Okradziony w biały dzień

I nie tyko oooooo

Lalala

Nnooo widze że prawda boli

Kamila Nosek

przychodzą te powiadomienia to muszę i ja powiedzieć ze zostałam potraktowana okropnie, sprawa niezałatwiona a zapłaciłam 25 tys i bez paragonu ani nic i teraz szukaj wiatru w polu a ona się wymiguje i mówi ze nie pomoze a kasę wzięła NIE NIE NIE Z DALEKA OD TEJ KAMCELARII

A.Bogusz

Jako współpracownik odradzam kontakty z tą osobą.

Jak jest z pakietem medycznym w Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk? Można dołączyć rodzinę?

Niestety ja pracowałem na czarno przez prawie pół roku mimo ze Pani Mecenas obiecywała zatrudnienie

Jarek

Forum pracownicze nie jest odpowiednim dla uwag klientów kancelarii

Anna Malicka

Odradzam kontakt i wszelkie relacje z adwokat Edytą Romaniuk. Przegapiony termin, sprawa przegrana, brak zwrotu choćby części zapłaconych pieniędzy, brak faktury, wypiera się tego ile wzięła.

Wiktor

Zastanawiam się dlaczego klienci zostawiają na forum pracowniczym swoje uwagi, czyżby to konkurencja?

Patrycja

Do dziś nie mogę doprosić się faktury lub chociaż paragonu za 12 tys które wzięła

Patrycja

Czy coś się zmieniło w tej kancelarii? Bo widziałam negatywne komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk - Żyrardów

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk?

Kancelaria Adwokacka Adwokat Edyta Romaniuk
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Stefana Okrzei 8/14 lok. 44
    96-300 Żyrardów