Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opinie o Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Bardzo dobre warunnki pracy, nowoczesna i super wyposażona hala produkcyjna. Dbałość o bezpieczeństwo pracy i komfort pracowników, Stabilne zatrudnienie, nawet w trudniejszych czasach covidu firma dbała o pracowników i nie szukała oszczędności. Polecam

kandydat

Miła atmosfera poodczas rozmowy, rzetelnie porzekazane wiadomości, profesjonalne podejście i warunki pracy. Polecam

Paula

Fajna atomosfera pracy, przyjazny zespół, wsparcie na każdym poziomie. Szczerze polecam Obram w Tomaszkowie.

Kamil

Warunki pracy oraz socjal na najwyższym poziomie. Dodatki zgodne z ofertami pracy. Przez 2 lata nie miałem żadnych problemów z żadnym z liderów. Szczerze polecam.

WMa

Dzień dobry, czy jako osoba świeżo po kursie Spawacz TIG jest sens ubiegania się o prace? Czy wymagane jest doświadczenie? oraz czy teraz jest zapotrzebowanie na tego typu stanowisko?

@WMa

Witam, obecnie w Tetra Pak w Olsztynie jest prowadzona rekrutacja poprzez Akademię Spawacza, gdzie osoby z brakiem doświadczenia, lub niewielkim doświadczeniem mogą zostać zatrudnione. Polecam by śledzić ogłoszenia na stronie Tetra Pak, lub OLX czy Pracuj- niebawem ruszy 2 edycja Akademii :) Pozdrawiam

SG
@WMa

Nie wiem, ale też chętnie się dowiem, bo też nie mam doświadczenia. Jestem ciekawy też, czy bez doświadczenia jest opcja dostania od razu 5500 zł netto? I można tu pracować na b2b, czy firma stawia tylko na inne umowy/

WMa
@Paula

Przeszukałem ww. strony. Na żadnej nie widnieje ogłoszenie dające możliwość aplikacji do programu "Akademia Spawania". Czy można uzyskać informację o możliwości podjęcia udziału w Akademii, przez osoby pracujące na pełen etat? W jakich godzinach i terminie przeważnie prowadzone są tego typu "zajęcia"? oraz ile trwa taka akademia?

@WMa

Witaj, niebawem rozpocznie się owa rekrutacja i wtedy informacje na ww. stronach się pojawią. Na stronie Tetra Pak informacje można znaleźć tutaj: https://www.tetrapak.com/en-pl/about-tetra-pak/who-we-are/tetra-pak-w-polsce/tetra-pak-processing-equipment-w-tomaszkowie Akademia Spawania odbywa się w godzinach porannych, 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku i sama w sobie jest już pracą na pełen etat. Program trwa 18 miesięcy. Pozdrawiam.

J Nowy wpis
@Paula

Czyli akademia spawania trwa 18 miesięcy. Czy potem istnieje możliwość zatrudnienia normalnie w firmie, najlepiej na umowę o pracę na czas nieokreślony? Ile miesięcznie podczas takiego programu można zarobić?

Paula Nowy wpis
@J

Tak, jak najbardziej możliwość zatrudnienia po pozytywnym przejściu wszystkich etapów programu istnieje- a nawet jest pożądana :) . Jeśli chodzi o zarobki są one uzależnione od wielu czynników, o tych kwestiach dyskutujemy na rozmowach kwalifikacyjnych po pozytywnym przejściu selekcji kandydatów. Pozdrawiam.

YW Nowy wpis
@Paula

Rozumiem ale przydałaby się informacja chociaż o widełkach jakie zarabia się przez te 18 miesięcy podczas nauki w akademii spawania. Byłbym zainteresowany ale wiadomo przez ten czas trzeba się utrzymać i stąd moje pytanie czy zarobki na to pozwolą.

Paula Nowy wpis
@YW

Rozumiem, niestety nie jestem osobą upoważnioną do udzielania takich informacji, poza tym sama tych kryteriów nie ustalam, proponuję wziąć udział w rekrutacji i porozmawiać przy okazji ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej. Jest to szkolenie, ale róznież praca na pełen etat- więc oprócz możliwości nauki jest też regularna wypłata jak za pracę na pełen etat.

Carlos

Szkoda czasu poświęconego na rozmowę kwalifikacyjną, miałem ją przed świętami a firma nie pofatygowała się żeby dać odpowiedź do teraz, chociaż podczas rozmowy zapewniają że oni są korporacją i tam wszystko funkcjonuje w jak najlepszym porządku, rozumiem że mogłem się nie dostać-to normalne ale wypadałoby poinformować kandydata czy się dostał czy nie skoro tracił czas na rozmowę z firmą.

@Carlos

Witaj, bardzo mi przykro, że nie dostałeś odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej. Przeważnie informację o dalszych krokach dostaje się drogą telefoniczną, natomiast o niepowodzeniu poprzez e-mail. Czasami bywa tak, że proces rekrutacyjny (decyzyjny) trwa dłużej niż zakładamy- ma na to wpływ wiele czynników. Jeśli jednak rzeczywiście informacja zwrotna się nie pojawiła, z pewnością jest to niedopatrzenie, dokładamy obecnie wszelkich starań by takie sytuacje nie zdarzały się w przyszłości. Pozdrawiam.

Jak w Obram Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Realnie na to patrząc

Celebrycka obsada, ale słaby film ;) Do tego niski poziom kultury nawet ze strony niektórych "dowódców". Ogólnie słaby poziom kultury pracy jak na tak bardzo wspaniałą korporacje. Obawiam się że Polska mentalność zniszczy te miejsce pracy.

Urszula
@Realnie na to patrząc

Możesz wymienić tych dowódców, jak to piszesz? Bo przecież pewnie są tu i spoko przełożeni? Odniosę się jeszcze do tego awansu, bo w sumie nie padła żadna odpowiedź. Jest realny, można go sobie samemu wypracować? Co trzeba generalnie zrobić?

Karo

Supply manager na jakiej umowie aktualnie pracuje? Widziałam kiedyś ogłoszenie, nie wiem czy jeszcze jest aktualne, ale chcę dopytać. Bo coraz częściej się na tych stanowiskach spotykam z b2b, mi to tak średnio pasuje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Moje pytanie to ile trwa staż i ile sie zarabia w tym okresie?

Elżbieta

Wiecie, czy jest szansa na pracę zdalną lub hybrydową na stanowisku Supply Manager? Albo od razu, albo po okresie próbnym? Natrafiłam na ofertę w sieci na tę rekrutację i ciekawa jestem właśnie formy tej pracy. Może jakiś pracownik coś o tym wie?

Nie

Gdyby było tak fantastycznie jak te pozytywne wpisy które piszą 4 pod rząd tym samym stylem, nie odchodziliby stamtąd tylu pracowników.

Polecam z całego serca pracę w Tetra Pak, świetni ludzie, możliwości rozwoju jak i stawki wynagrodzenia też niezłe zwłaszcza jeśli masz wiedzę i umiejętności.

Jak wygląda rozmowa w Obram Sp. z o.o. na stanowisko Manager? Z iloma osobami się rozmawia? 18 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Jacek

Rozmowy kwalifikacyjne są kilkustopniowe. Trochę to trwa.

Jakub
@Jacek

Trochę czyli ile? Bo jak ludzie czekają od 18 stycznia, to chyba troszkę długo, prawda?

@Jakub

Widocznie zostałeś odrzucony.

Dorota
@Jacek

Ile jest stopni rozmów kwalifikacyjnych w takim razie?

@Dorota

Akurat w moim przypadku były 3 i zostałem zatrudniony. Nie wiem czy odpowiadają w momencie kiedy odrzucą kandydata/tkę.

@Jacek

3? A opowiedziałbyś krótko co i jak na każdym z nich? ;)

Spawator

Witam jak obecnie zarobki na tigu ? Bo słyszałem całkiem interesujące oferty

Kamila

A macie do tego jakieś benefity pozapłacowe typu opieka lekarska?

@Kamila

Witaj, jest opieka lekarska, karta benefit, szkolenie języka angielskiego na platformie ef corporate oraz dofinansowanie obiadów w kantynie.

@Kamila

Firma oferuje szereg benefitów dodatkowych: premię roczną; bezpłatny dojazd do pracy z Olsztyna do Tomaszkowa; możliwość dofinansowania z ZFŚS do urlopu i na święta; atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, finansowanego przez pracodawcę; ubezpieczenie medyczne dla pracownika jak i całej rodziny; kartę sportową; dodatkowy dzień wolny; dofinansowanie do wyżywienia w stołówce pracowniczej;

Oczywiście. Hala jest nowa i ciepła. Firma dba o ograniczanie pandemii koronawirusa. Maseczki i płyn do dezynfekcji jest zapewniany. Nawet w okresie lockdownu pomimo braku pracy nikt Cię nie zwolnił tylko mogłeś sobie pić kawę. Jeżeli to mało to może warto pomyśleć nad zmianą.

kandydat

Kamil

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Obram Sp. z o.o.?

spawacz

Nowo zatrudniona kadra jest ok, Ze starą kadrą bywa różnie , są tacy co próbują się starać być normalnymi i są tacy dla których nie ma już nadziei . Dużo jest jeszcze do naprawy ze strony kierownictwa , ale również my zwykli pracownicy powinniśmy się czasem zastanowić nad tym co robimy . Kiedyś musi być lepiej !!

Dawid
@spawacz

Wiadomo, że powinno być lepiej tylko napisz co jest konkretnie nie tak. Tylko kontakty ze starymi pracownikami czy kasa też do poprawy? Ile teraz płacą na rękę?

Grażyna

Kasa zawsze jest do poprawy, jak weźmiesz dziesiątkę, to chce się jedenaście i tak dalej :D Ale coś czuję, że u Was wypłaty nie są aż takie, co?

Grażyna

Masz rację, zarobki w dyskontach nie są już uważane za najniższe i niejeden pracownik uznałby płacę w tej wysokości za wartą zatrudnienia się w Obramie. Może dopiszesz coś o tym, czy pracownicy produkcji mają jakieś dodatki socjalne lub stołówkę i dopłaty do obiadów? Dojazdy nie są płacone, z tego co u Ciebie czytam...

Pozytywny

Pracowałem w Obramie prawie rok. Bardzo dobra atmosfera, warunki. Byłem bardzo zadowolony. W porównaniu do dużych firm z branży w Olsztynie kolosalna różnica. Jedyny minus to mistrz. (usunięte przez administratora)

Camillo

Witam,obecnie poszukuje pracy jestem szefem kuchni z bogatym doświadczeniem,czy do tetra pak przyjmują takich ludzi,chodzi mi o zakład duża Hala pod Olsztynem przy nowo wybudowanej obwodnicy,ktoś coś???

@Camillo

Kantyna zajmuje się jakaś firma zewnętrzna. Bodajże Centrum dobrego smaku.

Luidzi

Czy to narzekanie coś pomaga? Firma jak najbardziej ok więc wystarczy robić swoje. Idealnie nigdzie nie ma.

Logiczny
@Luidzi

Kolejny rok, kolelne premie roczne dla WSZYSTKICH i kolejne coroczne podwyżki dla WSZYSTKICH. Pozdrawiamy narzekaczy :) Będziemy Was miło wspominać przy kolejnej wyższej wypłacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Tomaszkowo

• Jak się pracuje w Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tetra Pak Processing Equipment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością