Opinie o Abatec Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Abatec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Abatec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Abatec Sp. z o.o. w Słupsk

Jak obecnie z przyjęciami do pracy?

Bronisław
@K.

Masz racje. Czasem taka konfrontacja i rozmowa potrafi oczyścić atmosferę i poprawić relacje. Może wystarczyłaby jakaś firmowa integracja żeby złapać wspólny język z majstrową, nie?

Jaka umowa obowiązuje w Abatec Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Umowa o pracę na czas próbny jest zawierana na nie więcej niż 3 miesiące. Po tym okresie, jeśli jest wola przedłużenia umowy z obydwu stron, zawierana jest umowa o pracę na czas określony, najczęściej na rok.

Teresa Nowy wpis

Wiadomo coś o przyjęciach do biura? Znalazłam co prawda już wyglądała ofertę dla pracownika administracyjnego do kadr, i szczerze bardzo dobrze się zapowiada. Nie wiem tylko czy brać na poważnie te atrakcyjne zarobki, podpowiecie mi ile wynoszą obecnie widełki płacowe, i czy naprawdę maja tak szeroki budżet szkoleniowy, ze rozwój jest możliwy. Naprawdę sporo możliwości szkoleń wymienili:)

Stary

Nie tylko on wynosi są również inni i ,,ludzie ,,którzy nimi zarządzają.Wysrarczy się przejechać po ich podwórkach ????Widocznie jest na to przyzwolenie

Ktosiek2
@Stary

O dokładnie widocznie szef nie wie kogo zatrudnia

@Ktosiek2

Jeden komentarz został chyba ocenzurowany, więc nie wiem o co chodzi, może to jest tak, że firma po prostu zatrudnia rekrutera i szef nie bierze udziału w tym procesie? Wszystkiego nie da się przecież kontrolować, a jak ktoś jest właścicielem firmy, to ma dużo na głowie i swoich ludzi od robienia tego, czego samemu nie da rady.

Justna2 Nowy wpis
@Justyna

Jakiego rekrutera zatrudnia nie bądź śmieszna albo masz znajomego p Pawełka albo Krzysia i jest git.szczerze odradzam potem zwalniają ludzi szkoda czasu i zdrowia warunki pracy straszne

Co jaki czas w Abatec Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jaka umowa obowiązuje w Abatec Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

XYZ

Niby jest umowa zlecenie, a tak na prawdę pracujesz na czarno.

@XYZ

Ale po okresie próbnym dostaje się już normalną umowę o pracę? Ile trwa ten okres próbny, standardowo 3 miesiące?

@XYZ

Informujemy, że wszyscy pracownicy w firmie ABATEC Sp. z o.o. są zatrudniani tylko legalnie. Wszystkie umowy są zawierane zgodnie z obowiązującymi przepisami a należne składki i podatki odprowadzane są terminowo. Umowy zlecenia zatem są również zgłaszane odpowiednim organom oraz co za tym idzie w pełni oskładkowane. Ponadto, wynagrodzenie wypłacane jest w formie przelewu na konto pracownika. Jeśli pojawiają się wątpliwości, zapraszamy do działu kadr, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje.

Nowy wpis

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Abatec Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Dżodżo

Witam a czy będzie informacja gdy ruszy rekrutacja??

@Dżodżo

Dzień dobry. Oczywiście, jeśli będzie wznowiona rekrutacja, na pewno pojawią się ogłoszenia o pracę.

Miki

Witam czy od wrzesnia ruszy rekrutacja?

@Miki

Dzień dobry. Na te moment rekrutacja nie jest planowana.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Abatec Sp. z o.o.?

Napisze bez osobowo nikt nie musi wiedzieć ile lat pracowało się w tej firmie wiele się przeżyło były gorsze i dobre dni ,ogólnie praca ...jak ktoś chce pracować to będzie ,wszystkiego można się nauczyć ... Relacje między ludźmi jak wszędzie kto chce się nakręcać to będzie i będzie wciągał w to innych ...ja wspominam dobrze swoje lata szkoda tylko że nikt nie umiał tego docenić ...bo czasami człowiek dawał z siebie wszystko.

Jak obecnie z przyjęciami do pracy?

alfa
@Gość

chyba zwolnieniami z pracy

Pracoholik
@Gość

Nie polecam zakładu pracy ,musieli by wymienić praktycznie cały skład ,,szefostwa,,zaczynając od kierownika skończywszy na majstrach.

Jarek
@Pracoholik

I majstrową????

Sylwia
@Jarek

Kobiety też zatrudniają na takie stanowiska? A na jakich jeszcze stanowiskach mogą tu pracować i jakie maja przy tym warunki?

@Sylwia

W firmie Abatec Sp. z o.o. nie ma dyskryminacji ze względu na płeć. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą zostać zatrudnieni na każde dostępne stanowisko na tych samych prawach i zasadach. Liczą się jedynie kwalifikacje i kompetencje. Warunki zatrudnienia są zawsze zgodne z Kodeksem Pracy i Regulaminem zakładu.

@Jarek

A możesz rozwinąć temat o kogo chodzi, bo jednak to forum pracownicze i ludzie szukają konkretnych informacji,a takie hasła nic nie mówią. Wiesz może czy firma aktulanie poszukuje chętnych do pracy, bo znajomy szuka roboty? Niedawno na olx było ogłoszenie na stanowisko mechanik utrzymania ruchu, wiesz może czy kogoś znaleźli?

@Karolina

Ogłoszenie na stanowisko mechanik utrzymania ruchu nadal jest aktualne.

@Abatec Sp. z o.o.

Czy kandydat musi mieć już jakieś doświadczenie zawodowe? Jak wyglądają możliwości rozwoju na tym stanowisku? Chciałabym też wiedzieć, czy świeżo zatrudnione osoby mogą otrzymać benefity pozapłacowe, bo to jednak miły dodatek.

Ktosiek
@Jarek

Zgadzam się z tym w 100% . Jednym z powodów złej atmosfery jaka pasuje w tym zakładzie to właśnie ta majstrowa o której piszesz. Mistrz nie potrafi oddzielić pracy od domu ,a ona myśli że może wszystko ,pracowałam tam i wiem jak to wygląda. Jak jej niema to jest zupełnie inaczej nikt nikogo nie nakręca i majter spokojniejszy całkiem inna praca . Nie jedna osoba powiedziałaby jej co o niej myśli ale nie chce się narażać ,jak ktoś pracuje to zaciska zęby i tyle. A tak poza tym to praca jak każda inna wszędzie trzeba pracować i tyle.

K.
@Ktosiek

Może zamiast pisać takie rzeczy na forum czas powiedzieć tej osobie co się myśli i wyjaśnić sytuacje, może wtedy się poprawi, zamiast być tchórzem i pisać to z anonima. Myśle ze to w dużej mierze ułatwiło by sprawę. Widocznie ktoś nie umie się skonfrontować z nią i woli pisać takie bzdury nie poparte niczym konkretnym. To tez jest wprowadzanie złej atmosfery w firmie bo pracownicy którzy to zobaczą napewno będą o tym gadać i jeden na drugiego w zakładzie, po co to potrzebne?

Bronisław
@K.

Alicja

Szukają pracownika biurowego z angielskim i ja spełniam warunki w jednym z tych wskazanych obszarów, ale chciałam przed wysłaniem aplikacji zapytać, czy ktoś wie, jakie mniej więcej zarobki są szykowane na to stanowisko? Swoje kwalifikacje znam, ale chętnie poznam widełki :) Jest tutaj ktoś spoza produkcji?

@Alicja

Dzień dobry Pani Alicjo. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, ale na dzień dzisiejszy rekrutacja została już zakończona.

Wojciech
@Abatec Sp. z o.o.

iiiii… na dzień dzisiejszy została wznowiona, więc może jednak jakaś informacja? :-) Minął dziesiąty i nowy pracownik się rozczarował „atrakcyjnym” wynagrodzeniem? :-)

@Wojciech

Ooo, masz jakieś info z wewnątrz firmy? Bo taka rotacja to jest mocno niepokojąca... Jeśli znasz powody takiego stanu rzeczy i wiesz coś na temat tych magicznych widełek płacowych to napisz proszę, warto wiedzieć, co się dzieje.

Wojciech
@Justyna

Sam jestem ciekaw. A pytam dlatego, że wczoraj właśnie pojawiło się ogłoszenie na to samo stanowisko. Prosimy o informację od przedstawiciela firmy. Wiem, że piszesz te odpowiedzi pod dyktando szefa, ale póki co to nieciekawie to wygląda :-)

@Wojciech

Szanowny Panie Wojciechu i Pani Justyno. Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszą firmą i śledzenie ofert pracy. Po sprawdzeniu, faktycznie ogłoszenie zostało wznowione, ale wynikało to z wykupionego pakietu, który zakładał cotygodniowe wyróżnienia. Na ten moment nie jest prowadzona rekrutacja i udało nam się ogłoszenie zawiesić, by nie wprowadzało niepotrzebnego zamieszania. Co do wynagrodzenia, jedynie chcielibyśmy podkreślić, że pensje zawsze są wypłacane na czas i zgodnie z zawartą umową, a każdy pracownik wie na jakie wynagrodzenie się umówił. Zapraszamy do aplikowania w przyszłych rekrutacjach. Osoby zapraszane na rozmowy kwalifikacyjne zawsze mają możliwość zadania pytań na temat funkcjonowania firmy i proponowanego wynagrodzenia. Pozdrawiamy :-)

Łucja

No właściwie skoro nawet nie wiesz czym się zajmują to czemu Cię interesuje praca u nich? Widziałam że kiedyś poszukiwali na przykład operatorów wózków widłowych no ale teraz nie znalazłam żadnego ogłoszenia. No i zajmują się produkcja basenów

Dzień dobry. Dziękujemy za zapytanie. Firma Abatec sp. z o.o. zajmuje się produkcją drewnianych basenów ogrodowych. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na jedno stanowisko : mechanik utrzymania ruchu. Szczegóły można znaleźć w ogłoszeniu pod linkiem : https://www.olx.pl/oferta/praca/mechanik-utrzymania-ruchu-CID4-IDRxaGH.html?bs=olx_pro_listing Zapraszamy do aplikowania.

Witam! Widziałem ogłoszenie na stanowisko operator wózka czy wynagrodzenie to 3500 netto? Jeżeli tak to bym był zainteresowany. Pozdrawiam

@Kandydat

Przepraszam pomyłka 3400 na ogłoszeniu widnieje*

Roman

Kto idzie na bal pracowników?

Benny hill
@Roman

Bal ????pandemia i bal a w pracy maseczki parodia westernu.Lepiej daliby ludziom w kopertę za tą charówę a nie ośmieszać się i dla kogo ten bal.

@Roman

Dzień dobry Panie Romanie, Lista chętnych dopiero powstanie. Serdecznie wszystkich pracowników zapraszamy! P.S. Poza tym to się zwyczajnie opłaca bo nagrody są liczne i w niezłej wysokości. Z poważaniem ABATEC

@Benny hill

Dzień dobry, Wspólnicy Abatec chcą właśnie docenić zaangażowanie i ciężka pracę wszystkich pracowników, dzięki którym firma istnieje i działa z sukcesami już 21 lat. To dla pracowników są przewidziane liczne atrakcje oraz nagrody głównie w formie pieniężnej. W konkursach na nagrody przewidziano vouchery na zakupy a w loterii są wygrane pieniężne (każdy los wygrywa). Tym razem od uśmiechu losu będzie zależeć czy ktoś wygra np. 100 czy 1000 złotych i nie będzie można powiedzieć, że ktoś dostał więcej bo np. majster go bardziej lubi. Wystarczy przyjść, zjeść pyszności, dobrze się bawić i wziąć udział w losowaniu lub konkursie. Dodatkowo szczególnie uhonorowani i finansowo docenieni będą wszyscy pracujący ponad 10lat. Zarówno wspólnicy Abatec jak i zarządzający salą dołożą wszelkich starań aby reżimy sanitarne były wdrożone i bezpieczeństwo higieniczne zapewnione. Z poważaniem ABATEC

Ktoś
@Benny hill

Bal dla pracowników ,kto nie chce niech nie idzie i zamknije pysk ,a charuwy to ty jeszcze nie widziałeś ciągle ganiacie na papieroski i ty to nazywasz charuwą , pracować trzeba wszędzie za leżenie nikt ci nie zapłaci , a jak ci tak ż źle to po jaką cholerę tam pracujesz idź tam gdzie będzie ci lepiej . Takich cwaniaków jak ty jest wszędzie pełno .

Dla mnie bal może być na uczczenie 21-lecia firmy. Natomiast loteria z nagrodami powinna odbyć się na firmie dla wszystkich pracowników, a nie tylko dla tych co idą na uroczystość. Nie każdy może i nie każdy lubi takiego typu imprezy, docenieni tylko ci co będą, a reszta w zapomnienie.

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za opinię. Na bal zaproszeni są wszyscy pracownicy – bez wyjątków i dla wszystkich są przewidziane takie same szanse na wygrane. W firmie nie ma możliwości czasowych, lokalowych i organizacyjnych na przeprowadzenie tego typu atrakcji jak loterie i konkursy. Pozdrawiamy ABATEC

P
@Abatec Sp. z o.o.

To może warto przemyśleć sprawę ,a nie ,,zmuszać,,i słuchać głosu pracowników ,a nie lans i blans,ludzie wręcz krzyczą czego oczekują.

Zosia Samosia
@P

jak ktoś chce się przyczepić to i tak się przyczepi :) Ludziom nigdy nie dogodzisz, tak źle, i tak niedobrze :) Pozdrawiam wszystkich malkontentów :)

Ktosiek 2

Bal bez sensu i tak połowa pracowników nie pójdzie lepiej dali by coś w kopertę za zaangażowanie,poświęcenie (niektórzy dają dużo siebie w tej pracy i nie zawsze są doceniani) wydaje mi się że to było by dużo lepsze rozwiązanie.

@Ktosiek 2

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za opinię. Bal jest zorganizowany aby uczcić 21 lat istnienia firmy a przede wszystkim po to aby docenić, uhonorować i nagrodzić zaangażowanie i poświęcenie pracowników. Loteria i konkursy dają możliwość wygrania znaczących kwot i wysokość nagród nie będzie zależna od szefa czy majstra a jedynie od szczęścia. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału i skorzystania z pysznego jedzenia, dobrej zabawy i okazji do wysokich wygranych. Pozdrawiamy Zespół ABATEC

To chyba żart z tym bałem

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Abatec Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Dzień dobry, W firmie Abatec przy zatrudnieniu liczą się wyłącznie kwalifikacje i umiejętności odpowiednie dla stanowiska, na które się aplikuje. Nie ma znaczenia płeć, wyznanie czy inne osobiste uwarunkowania, w tym kontynuacja kształcenia. Z poważaniem ABATEC

Jestem zainteresowana pracą w Damnica,jak to wygląda godzinowo,dodam że mieszkam 25 km od Damnicy.

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, Standardowo praca na produkcji jest na jedną zmianę w godzinach 6.00-14.00. W okresie najwyższego sezonu może pojawić się druga zmiana w godzinach 14.00-22.00. Biuro pracuje od 8.00 do 16.00. Z poważaniem ABATEC

Kiedy będą podwyżki ,wszystko idzie w górę,a pensja stoi w miejscu.

Dzień dobry, Podwyżki w Abatec zwykle są jesienią. W tym roku, tak jak i w poprzednim, podwyżka zaplanowana jest na listopad. Z poważaniem ABATEC

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Abatec Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Dziękujemy za pytanie. O procesie rekrutacyjnym można przeczytać tutaj: https://www.gowork.pl/abatec-sp.-z-o.o.,737623/rekrutacja Z poważaniem ABATEC

Zostaw merytoryczną opinię o Abatec Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Abatec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abatec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abatec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abatec Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.

Abatec Sp. z o.o.