logo Abatec Sp. z o.o.

Abatec Sp. z o.o.

Słupsk

Opinie o Abatec Sp. z o.o.

Pracownik 2014-06-05 09:09
Szefostwo wprowadza niemiłą atmosferę. Na wszystko żałują pieniędzy, nawet na sprzęt biurowy do pracy.
Towarzystwo wzajemnej adoracji.
( usunięte przez administratora ) Pracownicy w Damnicy pracują w nieogorzewanej hali w zimie przy minus 20 stopaniach. Koperty.
2
pracownik 2014-06-05 20:38
nic ani idzie lato wiec będzie cieplej. kase w kopercie dostajemy, nie polecam!
jeśli masz wyjście szukaj czegos innego.
2
Krzysztof 2015-02-17 15:54
Szef i szefowa to wszystkowiedzące omnibusy. Ludzie nieomylni, a nawet jak im się zdarzy popełnić jakieś błędy to nie jest ich wina, tylko pracownika. Szefowa zrzuca zaniedbania swojego męża na pracowników. Jak wiemy on jest osobą totalnie zakręconą i niekompetentną. Dosłownie brak słów! Nie polecam pracy tam!
3
a...ka 2015-02-18 11:45
Szef nawet poprawnie nie potrafił wypełnić umowy pracownika, którego zatrudniał. Zawsze coś pomylił, a to nip, a to adres firmy etc...
Potrafił się przyczepić, że artykuły biurowe były za drogie bo 1 zł więcej kosztowały. Po prostu skąpstwo i żenada..... szefowa nie lepsza, mówi, że podwyżki nie da bo firma kasy nie ma. A na lokatach taka kasa, że na do końca życia tyle nie zarobię. Skąpstwo! Tam tylko jeden pracownik zasługuje na podwyżkę, Pani L.B. - wazeliniarstwo i kablowanie, to dewiza tej Pani, pisze do szefowej maile z donosami. Szefostwo promuje donosicielstwo, wszelkie swoje niedociągnięcia zrzuca na pracownika. A jak ktoś jest dobry w swojej pracy i ma swoje zdanie, to do zwolnienia.
3
pracownik z Damnicy 2015-03-20 13:14
Jestem pracownikiem, który już trochę pracuje na produkcji. Ale to jak pracownicy produkcyjni są traktowani to już przechodzi ludzkie pojęcie....
Szefostwo (kier. i właściciel) myślą, że ludzie tam pracujący to idioci...
Na halach wiecznie zimno i przeciągi, bo bramy ciągle pootwierane...
Szefostwo samo marnuje tyle drewna, że masakra - a ile idzie do pieca, bo pogniło (źle przechowywane) tego to nawet właścicielka pewnie nie wie.
Po za tym, część pensji w kopercie, socjal nie istnieje bo mają nas za nic...
Jeśli masz wybór, nie pracuj tam....ps. ciekawe czy właścicielka wie co robi tu jej mąż...
2
-sally 2015-10-22 09:34
Dziwią mnie te opinie. Praca jest w porządku. Zarobki stale idą do góry, a szefostwo też okey.
1
Pracownik 2015-10-22 09:39
Mnie dziwią te opinie, wyglądają jakby je jedna osoba napisała. Praca na produkcji może i nie jest lekka ale cóż taka branża. Natomiast biuro, jest jak każde inne, złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam.
1
nergal 2015-11-04 20:27
Co za bzdury poszesz sally! Chyba tu nie pracujesz albo w biurze siedzisz, bo napewno nie na produkcji!!!
1
nergal 2015-11-04 20:35
Ty pracownik, niezła ściema i masz czas na pisanie postów o 9.49? Sory, ale o tej porze to przerwy nie mamy! Chyba., że w biurze siedzisz. Widzę, że ktoś tu prubuje ludziom wodę z mózgu robić! Robota do lekkich nie należy, kasa mizerna i o tej porze zaczyna się ziąb!
1
Fanczi 2016-05-15 16:11
No wiadomo, że lepiej się wyrabiać i nie zarywać dnia @max. No ale chyba nie wszyscy tak potrafią, cóż. Ja tam uważam, że praca u nich jako taki specjalista ds. technicznych i sprzedaży nie ma źle, skoro ma szansę dostać premie.
Edyta 2017-09-04 15:23
Od dawna nikt nie napisał czy w Abatec, prowadzona jest rekrutacja, jakie panują teraz warunki zatrudnienia. Może na forum są obecni pracownicy firmy którzy napiszą na co można liczyć zatrudniając się teraz?
Zostaw swoją opinię o Abatec Sp. z o.o. - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abatec Sp. z o.o.