Koscan

Radom

Opinie o Koscan

Zawiedziony 2009-11-11 17:22:35
Firma straszna bryndza... Wypłaty nie zawsze na czas , niemiły właściciel. Totalny nonsens. Nie polecam !
anonim 2011-05-07 14:44:44
gdy jesteś totalnie zdesperowany, gdy już nic Cię nie cieszy i nie smieszy zatrudnij się w tej firmie. Miła atmosfera panuje tu zawsze. Wszyscy są uśmiechnięci i ..... (to nic, że śmieją się przez łzy) ! chcesz popełnić[usunięte przez admina]zawodowe tam czekają na Ciebie ! Amen :))
ciekawa 2011-07-25 16:14:43
jestem umowiona na rozmowe w sprawie pracy na spedytora w firmie koscan, ale po przeczytaniu twojej wypowiedzi az sie boje tam isc :-) czy mozesz mi cos wiecej napisac o tej firmie, dlaczego masz takie negatywne zdanie o nich, pracowales tam? jest az tak zle? prosze pomoz mi podjac decyzje
tatus 2013-12-28 10:04:47
idz jesli jestes umowiona tylko zebys nie zalowala bo tam juz nikt nie chodzi chyba ze jest zdesperowany mocno Panu (usunięte przez administratora)te ogloszenia w gzetach nawet nie pomagaja i w radiu jak jest dobra firma to przedewszystkim nie musi sie oglaszac bo ludzie sami ida a tu oglasza sie i tak nikt nie przychodzi bo juz wszyscy w radomiu znaja ta firme jedna wielka porazka i tylko tyle wolalbym puszki zbierac jak tam pracowac
robson 2014-01-19 16:05:41
TRAGEDIA omijać szerokim łukiem,chyba że za darmo będziecie pracować bo taki pracownik by się przydał.Właściciel wiecznie biedny,i ciągle ma mało(usunięte przez administratora)
rajan76@wp.pl 2016-02-04 16:47:13
Potwierdzam wszystko co napisano o właścicielu tej firmy, jak i o samej firmie po prostu żałość ,ludzie jak szukacie pracy omijajcie tą firmę z daleka , nic dobrego was tam nie spotka, a pieniądze będziecie widzieć tylko na papierze , jeżeli takowy zobaczycie.Pracowałem tam w czasach ,gdy nawet właściciel dostał od kierwcy w gębę,za niewypłacenie kasy a podobno,. to był nie był jedyny taki przypadek. Wszyscy którzy się szanujecie DAJCIE SOBIE SPOKÓJ.
ne 2016-05-21 17:45:05
a wiecie czy może budują teraz jakieś nowe stacje lpg?
Zostaw swoją opinię o Koscan - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Koscan