planeta mody czyli pink wspołpraca

Szczecin

Opinie o planeta mody czyli pink wspołpraca

Rozowa Pantera 2009-08-18 18:48:33
... wspołpraca z Planeta Mody jest rózowa , jak mozna przeczytac na niektórych portalach ,na których te opinie wypisuje sama Planeta Mody bo nie wiem czy ktos zauwazył opinie na temat współpracy z ta firma wogole nie istnieja a dlaczego bo kazdy kto spedził w tej firmie na stanowisku chodziaz miesiac to wie ze nie sa to odcienie rozu a raczej fioletu,konkretnie ze zmeczenia pod oczami,fizycznego i psychicznego i nie chca juz myslami nawet wracac do nocy spedzonej na remanecie a nastepnie porannego otwierania sklepu,tam gdzie brak personelu bo przewaznie osoby zwiewaja szybciej niz je przywiało,kierownik nawet pracuje kilka dni pod rzad po 12 h,pod grozba utraty swojej pracy,kierownik jest przewaznie na własnej działalnosci ,nie obejmuje go kodeks pracy,a jedynie prawo cywilne,wiec zapomnij o urlopie,pracownicy na sklepach sa powiazani umowami z kierownikiem ,wiec co za tym idzie nie sa pracownikami Planety Mody,jezeli chodzi o zarobki no cóz...kierownik w pewnym momecie musi pracowac nawet jesli nie chce aby zarobic na braki na sklepie,bo jest praktycznie co do grosza odpowiedzialny za kazda rzecz,albo czesc dlugu wyegzekwuje od swojego pracownika albo i nie to juz jest jego problem,kto pracuje w firmie młodzi ludzie ,którzy otrzymuja bardzo szybko tytuły kierowników kierowników lub dyrektora od sprawdzania braków na sklepach,natomiast ani wiedza ani poziom kultury w relacjach z innymi ludzmi ,czy wiedze na temat kodeksu pracy tudziez innych gałezi gospodarki jest wrecz załosna i napewno nie powinni predendowac do funkcji organizatorów sklepów i personelu na nich.owego czasu nawet mozna bylo usłyszec od takiego jednego menadzera zapytanie a co to jest kwota brutto a co netto,no coz winszowac brawury i odwagi której widac nie brakowało mu aby zadac tak głupie pytanie na takim powaznym stanowisku.zycze z całego serca zdrowego rozsadku i tego zeby ludzie którzy podejmuja tam prace szanowali sami siebie,znali swoje prawa i czytali dokladnie wszystko co podpisuja,nawet w konsultacji z radca prawnym.
anonim 2010-05-06 16:28:33
zgadzam sie wiem cos na ten temat i duzo slysza�am,kosmos z ta firma,praca w sklepach yups czy ups to skandal ,najlepiej trzymac sie od nich z daleka,nastawieni sa tylko na korzysci materialne,placilam za remanenty 100% kwoty bez zadnej znizki,sklepy wiecznie ontrolowane przez nawiedzonych przedstawicieli,niespojna polityka,kazdy wymyslal jakies swoje bzdury,szkoda ze szef firmy bardziej nie interesuje sie swoimi najblizszymi pracownikami bo to co oni wyprawiaja to pracuje na opinie calej firmy i prezesa ktory notabene jest bardzo sympatycznym cz�owiekiem,
kasia 90 2011-06-15 15:00:21
Regionalny przedstawiciel pod którego podlega sklep robi same negatywne oceny, aby wykazać się przed panem dyrektorem sprzedaży, który nie ma zielonego pojęcia o rzeczywistej pracy. Nie ma od nich żadnego wsparcia ani pomocy, zawsze nie wiem, ja się tym nie zajmuję, i do tego idiotyczne pomysły, często nie ma towaru a wymagają obrotów!!!
wyrolowany 2011-12-14 13:02:10
czy ktoś jeszcze pracował dla tej nawiedzonej firmy i został może przez nich oszukany? po trzech latach przysłali mi fakturę, że zalegam za inwentaryzację na kwotę 2 tys zł. oni mają tam burdel niesamowity. osoby oszukane proszę o kontakt na adres (usunięte przez administratora) w pojedynkę nie jesteśmy w stanie nic zrobić, ale jak będzie kilka osób to może coś uda się zrobić! ! ! ! !
komk 2016-04-19 09:54:21
ewel, z tego co wiem to teraz luzdi nie poszukują bo mają optymalną sytuację
Zostaw swoją opinię o planeta mody czyli pink wspołpraca - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie planeta mody czyli pink wspołpraca